xbox360 افقی یا عمودی

شما کنسول خود را چگونه قرار میدهید؟

• کنسول من به صورت افقی هست و سالم است

رای‌ها: 105 53.8%
  • کنسول من به صورت افقی بود وخراب شد

رای‌ها: 9 4.6%
  • کنسول من به صورت عمودی هست و سالم است

رای‌ها: 75 38.5%
  • کنسول من به صورت عمودی بود وخراب شد

رای‌ها: 15 7.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    195
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
پس اگه در هر دو حالت هیچ فشاری به لنز وارد نمیشه پس باید عمودی گزاشت چون هم تهویه بهتره هم زیبا تر

:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

دقیقا، همون طوری که کاربر می پسنده.

راستی در مورد تصویر هم شوخی کردم

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
من در حالت افقي هيچ مشكلي ندارم ولي در حالت عمودي وقتي ميخوام درايو رو باز كنم باز نميشه و بايد به دستگاه زاويه بدم تا باز بشه.

خیلی هاشون این مشکل رو دارن بیشتر به خاطزه اینه که یه مدت سیستمت افقی بوده حالا میخوای تغییر حالت بدی مثل خود من
اگه عمودی میزاری وقتی که میخوای دره دستگاه رو باز کنی به جای کج کردن چند بار در دستگاهو فشار بده
در ضمن در هنگام روشن شدن دستگاه اصلا نباید تغییر حالتش بدی

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
کسی نمی تونه بطور علمی تر و دقیق تر یا با استفاده از سایت های معتبر بگه عمودی بهتره یا افقی؟

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
باه از بازی سنتر معتبر تر هم هست ولی تو ایران نه
من چند تا فروم دیگه عضوم بهترین همینه در ضمن خواهشن جوابه سوال ها رو با تهدید و خوشونت ندین بنده خدا پرسیده که معتبر تر هست یا نه که 4 تا شکلکه اخم میزنیین

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,720
همین بازیسنتر داره بدتر گیجمون میکنه تا چند وقت پیش همه میگفتن افقی حالا تو نظرسنجی 8 تا افقی و دوتا عمودیه ولی همه نوشتن عمودی بذارید از اون طرف یکی دیگه میگه عمودی گذاشتم 3چراغ داده الان اگه 4 تا پست پشت سرهم زده شده و همه یک نظر قاطع دادن من اسممو عوض میکنم

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
بالاخره من نفهمیدم هر کدومتون یه چیز میگین!
شما چون کنسولت رو همین تازه گزفتی 2-3 ساعت بیشتر نیست همون افقی بزار چون بیشتریا میگن افقی:)

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
همین بازیسنتر داره بدتر گیجمون میکنه تا چند وقت پیش همه میگفتن افقی حالا تو نظرسنجی 8 تا افقی و دوتا عمودیه ولی همه نوشتن عمودی بذارید از اون طرف یکی دیگه میگه عمودی گذاشتم 3چراغ داده الان اگه 4 تا پست پشت سرهم زده شده و همه یک نظر قاطع دادن من اسممو عوض میکنم
بهترین کار این هستش که یه خورده صبر کنی وببینی اون نظر سنجی چی میشه فعلا که همه به افقی رای دادن............;) اقایونی که میگن در حالت عمودی کار کرد لنز هیچ فرقی با افقی نداره یه بار خودشون یه بازیرو مثلا dead raising رو در حالتی که کنسول عمودی هست بازی کنن یه بارم افقی اونوقت فرقشو توی نرم تر اجرا کردن دیسک ها و سرعت لودها متوجه میشن. در اخر هم بگم وقتی کنسول رو افقی بزارید و زیرشم 4 تا پایه دیگه از نظر خنکی هیچ فرقی با عمودی نمیکنه چون از همه جای کنسول هوا تهویه میشه. و شاید تنها دلیل برای عمودی گزاشتن همون قشنگیش باشه.:laughing:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
مغز يه سريتون اصلاً‌ كار نميكنه!
اگه فن داريد افقي بزاريد چون زير دستگاه بازه و فن هواي بيشتري ميكشه و اگه توي دستگاه رو ببينيد با من هم عقيده ميشيد چون چيپ گرافيك زير درايو هستش!! و cpu ازون بدتر ! راديات روي cpu چسبيده به يه صفحه ي فلزي و از پايين باعث بخش گرما تو برد ميشه و وقتي عمودي ميزاريد هيچ هوايي از زير برد رد نميشه به خاطر همين اگه عمودي بزاريد ممكنه چيپ south bridge بپره بره!!
چون به گرما حساسه مخصوصاً گرمايي كه cpu از خودش ول ميده! در ضمن اگه فن داريد هيچ وقت عمودي نزاريد چون لرزشي كه فن به وجود مياره خطرناكه! و ممكنه ارور كد 0102 بده كه همين ارور منو بدبخت كرد. به خاطر همين به دستندركاران مايكروسافت هر 5 ديقه فش ميفرستم! به اين دليل اين ارور به وجود مياد كه لرزش زياده چون چيپ گرافيك بالاتر قرار ميگيره (وقتي عمودي ميزاريد) پس لرزش باعث ميشه كه لحيم چيپ گرافيك و رمها ميريزه!:laughing::eek:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,720
اگه افقی بذاریم با 4تا پایه دیگه از همه جا هوا میره تو کنسول ولی عمودی که بذاریم کاملا زیرش بسته هست

XIII

کاربر سایت
Jul 16, 2007
114
يادش بخير !!!:(
من كنسولم و افقي مي ذاشتم و با اينكه فنش 12 ولت بود و صداي موتور هواپيما مي داد باز هم خيلي داغ مي كرد تا اينكه بالاخره در 28 خرداد 86 راس ساعت 6 صبح تمام كرد وعمرش و داد به كنسول هاي شما !!:crying::wallbash:
به خاطر همين تجربه ي تلخ من هم حالت عمودي رو پيشنهاد مي كنم.;)

god.of.game_black

کاربر سایت
Feb 21, 2007
85
من کنسولم را عمودی می زارم و تا حالا به مشکلی بر نخوردم نه فشار روی لنز و نه گرما کنسول

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
افقی بزارید تا کنسولتون افقی نشه:biggrin1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر