xbox360 افقی یا عمودی

شما کنسول خود را چگونه قرار میدهید؟

• کنسول من به صورت افقی هست و سالم است

رای‌ها: 105 53.8%
  • کنسول من به صورت افقی بود وخراب شد

رای‌ها: 9 4.6%
  • کنسول من به صورت عمودی هست و سالم است

رای‌ها: 75 38.5%
  • کنسول من به صورت عمودی بود وخراب شد

رای‌ها: 15 7.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    195
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
این تاپیک به خاطر این زده شد تا به یک نتیجه گیری کلی درباره طرز قرار دادن xboxبرسیم هر کی هم روش جدید داره بگه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,615
این تاپیک واقعا لازمه چون هرکس یه چیزی میگه و شدیدا اصرار داره که روشش درسته حالا با این نظر سنجی میتونیم به یه نتیجه کلی برسیم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,615
البته من خودم افقی گذاشتم و از چند تا آدم وارد این سایت هم که پرسیدم گفتن فقط افقی

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
حالت افقی :

خوب = فشار به لنز وارد نمیشه ، سطح اتکای بیشتر .

بد = در حالت عمودی دستگاه خنک تر .

زشت = در این حالت نسبت به عمودی زشت تره .

1205xbox360.jpg

عمودی :

خوب = تهویه ی بهتر ، زیبا .

بد = سطح اتکای کم .

زشت = فشار به لنز دستگاه .

Xbox360.jpg

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
البته من تو بیشتر فیلم هایی که از نمایشگاه ها دیدم به صورت عمودی گزاشتن
شاید دلیلاش همینه که نوشتی((زیبایی))

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
اگه دستگاه رو افقی بزاری به لنز دستگاه فشار نمیاد ولی cd خش میشه اگه عمودی بزاری به لنز دستگاه فشارمیاد تهویه خوب انجام میشه و دیسک خش نمیشه:) هر کدوم یه خوبی ویه ضرری دارن

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
به خدا قسم هیچ فرقی نداره . اونایی که میگن عمودی خوب نیست و فشار به لنز میاد بیان توجیه کنن که چرا مایکروسافت باید نحوه نادرست استفاده از کنسولو رو معرفی کنه . اگه بد بود که شرکت سازنده اعلام میکرد . در ضمن همه دارن میگن تهویه تو جالت عمودی بهتره مشکلات دستگاه هم تهویشه پس چرا بازهم میگید عمودی بهتره . ضرر عمودی نهایتاً یه درایو ولی ضرر افقی کنسول:eek:

آخرین ویرایش:

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
به نظر من نحوه قرار گرفتن کنسول تاثیر محسوسی در سلامت دستگاه نداره، شما کافیه یک Dvd-rom معمولی رو باز کنید، می بینید که وقتی کابینت درایو بسته میشه دیسک بروی فولی درایو که چرخش دیسک رو بعهده داره می افته و از بالای دیسک هم قطعه ای شبیه همان فولی پایین، از بالا دیسک رو در بر می گیره این حالت موجب می شه که اپتیکال درایو شما چه در حالت عمودی و چه در حالت افقی به راحتی کار کنه، ضمنا عمودی قرار گرفتن درایوها فقط در کنسول ها نبوده، حتی در اوایل عمر پدیده Cd-rom بسیاری از کیس های کامپیوتر هم بصورت عمودی درایو رو در خودشون جا میدادن. چنانچه این مسئله برای کنسول مشکل ساز می بود حتما در کاتالوگ دستگاه بهش تاکید جدی می شد. موفق باشید

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
میشه بگید چرا عمودی فشار میاره به لنز ؟؟؟؟؟؟؟؟ البته دلیله علمی
و چرا افقی فشار نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن یه خورده فسفر بسوزونینن بد نیست ؟؟؟
یکی به من بگه اگه عمودی به لنز فشار میاره چرا در این حالت دستگاه خنک تره ؟؟؟
اگه افقی فشار نمیاره پس چرا دستگا گرم میکنه؟؟؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
پس چرا بازهم میگید عمودی بهتره

ما هم میگیم عمودی بهتر دیگه . :cheesygri

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
چنانچه این مسئله برای کنسول مشکل ساز می بود حتما در کاتالوگ دستگاه بهش تاکید جدی می شد. موفق باشید
شاید این طور باشه ولی برای xbox360 فرق میکنه تا یه دست بهش بزنی دادش میره هوا:laughing:
یک نگاه هم به امضا هت بنداز طرف که کنسولش سه چراغ داده دستگاهش افقی هست:)

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
میشه بگید چرا عمودی فشار میاره به لنز ؟؟؟؟؟؟؟؟ البته دلیله علمی
و چرا افقی فشار نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن یه خورده فسفر بسوزونینن بد نیست ؟؟؟
یکی به من بگه اگه عمودی به لنز فشار میاره چرا در این حالت دستگاه خنک تره ؟؟؟
اگه افقی فشار نمیاره پس چرا دستگا گرم میکنه؟؟؟

همین طور که در پست قبلی اشاره کردم حالت عمودی و یا افقی هیچ ارتباطی با سلامت لنز و در کل کنسول نداره. دوستان اگر به مکانیزم یک اپتیکال درایو توجه کنید کاملا گویا خواهد بود.
ضمنا لنز دستگاه بوسیله محوری مارپیچ در یک ریل به بالا و پایین حرکت میکنه، همونطور که میدونید لنز دستگاه وظفیه اش ارسال لیرز به سطح دیسک و دریافت بازگشت اونه یعنی به هیچ عنوان در حالت عمودی نه به لنز و نه به آرمیچر خود درایو فشاوری وارد نمیشه.

kalagar2142

کاربر سایت
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
من در حالت افقي هيچ مشكلي ندارم ولي در حالت عمودي وقتي ميخوام درايو رو باز كنم باز نميشه و بايد به دستگاه زاويه بدم تا باز بشه.

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
همین طور که در پست قبلی اشاره کردم حالت عمودی و یا افقی هیچ ارتباطی با سلامت لنز و در کل کنسول نداره. دوستان اگر به مکانیزم یک اپتیکال درایو توجه کنید کاملا گویا خواهد بود.
ضمنا لنز دستگاه بوسیله محوری مارپیچ در یک ریل به بالا و پایین حرکت میکنه، همونطور که میدونید لنز دستگاه وظفیه اش ارسال لیرز به سطح دیسک و دریافت بازگشت اونه یعنی به هیچ عنوان در حالت عمودی نه به لنز و نه به آرمیچر خود درایو فشاوری وارد نمیشه.
پس اگه در هر دو حالت هیچ فشاری به لنز وارد نمیشه پس باید عمودی گزاشت چون هم تهویه بهتره هم زیبا تر
این تصویر Rotate شده
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر