xbox slim 250 & kinect & 35 game

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
Rating - 100%
28   0   0
باسلام خدمت دوستان
امروز یک ایکس باکس و کینکت به شدت تمیز میخوام بزارم برا فروش که هنوز کلی از بازی هایی که واسش خریدم بازی نکردم و فقط فورزا هوریزون رو باهاش تموم کردم :">
ایکس باکس هیچ مشکلی نداره و lt 3 هست و کنار دستگاه برچسب گیرز 3 چسبوندم (تو عکس معلومه) که خریدار میتونه جدا کنه . کپی خور هم هستش . به همراهش 35 تا بازی و کیت پلی اند شارژ و هدستش هم میدم اما 5 / 6 تا از بازیاش lt 2 هستن و تعدادی قاب دار و تعدادی کاور و پلاستیک و تعدادی توی پلاستیکن .
کینکت هم که تموزه و زیادی استفاده نشده و اداپتور داره و بازی اورجینالشم هست .
کارتون هایه همه ساله فقط روی کارتون ایکس باکس یجاش 2 سانت خراش داره که مشکلی توی استحکام ایجاد نمیکنه و فقط روی کارتون اونم 2 / 3 سانته . اینو گفتم که مدیون نباشم و حرفی باقی نمونه بعد از معامله غیر از یه اعتبار خوشگل :d
قیمت جدید 930 پستش هم با خودم ! با توجه به اینکه هدست داره و کیت شارژ اند پلی و باتری پلمپ و 35 بازی داره خیلی خوبه.
مشهد اگه کسی بود حضوری تست میکنیم.واسه شهرستان هم به شرط تست میفرستم

سوالی بود در خدمتم;)

Attachments

• IMG_0308.jpg
    IMG_0308.jpg
    135.9 KB · مشاهده: 40
  • IMG_0313.jpg
    IMG_0313.jpg
    105.7 KB · مشاهده: 47
  • IMG_0317.jpg
    IMG_0317.jpg
    120.2 KB · مشاهده: 58
  • IMG_0321.jpg
    IMG_0321.jpg
    128.3 KB · مشاهده: 37
  • IMG_0319.jpg
    IMG_0319.jpg
    167.4 KB · مشاهده: 45
آخرین ویرایش:

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
Rating - 100%
28   0   0
تا الان 850 یکی از دوستان پیشنهاد داده اگه پیشنهاد بالاتر تا 24 ساعت اینده داده نشه مال ایشونه !
تاپیک رو به حالت مزایده در میارم و هر کی پیشنهاد بده تا روز بعدش اگه پیشنهادی داده نشه ماله ایشون هست.
پس تا الان برای مشتری 850

smr66

کاربر سایت
Jul 4, 2010
69
نام
محمد جواد
Rating - 0%
0   0   0
باسلام خدمت دوستان
امروز یک ایکس باکس و کینکت به شدت تمیز میخوام بزارم برا فروش که هنوز کلی از بازی هایی که واسش خریدم بازی نکردم و فقط فورزا هوریزون رو باهاش تموم کردم :">
ایکس باکس هیچ مشکلی نداره و lt 3 هست و کنار دستگاه برچسب گیرز 3 چسبوندم (تو عکس معلومه) که خریدار میتونه جدا کنه . کپی خور هم هستش . به همراهش 35 تا بازی و کیت پلی اند شارژ و هدستش هم میدم اما 5 / 6 تا از بازیاش lt 2 هستن و تعدادی قاب دار و تعدادی کاور و پلاستیک و تعدادی توی پلاستیکن .
کینکت هم که تموزه و زیادی استفاده نشده و اداپتور داره و بازی اورجینالشم هست .
کارتون هایه همه ساله فقط روی کارتون ایکس باکس یجاش 2 سانت خراش داره که مشکلی توی استحکام ایجاد نمیکنه و فقط روی کارتون اونم 2 / 3 سانته . اینو گفتم که مدیون نباشم و حرفی باقی نمونه بعد از معامله غیر از یه اعتبار خوشگل :d
قیمت رو 950 قرار میدم که واسه همش که قیمت منصفانه ای هست با اینکه کیت شارژ داره و باتری پلمپ و 35 تا بازی ! (تخفیف هم داره)
من مشهد هستم و اگه حضوری معمله بشه خیلی راضی تر هستم ولی اگه شهر دیگه ای هم خواست پول پستشو نصف میکنیم:D
سوالی بود در خدمتم;)
قیمت های جداگونه :
ایکس باکس با تمام وسایل (35 بازی , سیم شارژ+باتری پلمپ+هدست) : 800
کینکت با بازی اورجینال و اداپتور : 180

09396083075
تماس بگیر یا اس بده

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
Rating - 100%
28   0   0
خریدار محترم بعد از د روز به این ننتیجه رسیدن که خرید و فروش اینترنتی خوب نیست...
فروش ادامه داره...
لطفا اول با خودتون کنار بیاید که میخواید اینترنتی خرید کنید یا نه بعدش تصمیم بگیرید...
من مشهدم حضوری هم هرکی خواست در خدمتم

---------- نوشته در 10:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:10 PM ارسال شده بود ----------

قیمت 940 پستش هم با خودم

tkalen

کاربر سایت
Aug 15, 2012
8
Rating - 0%
0   0   0
با عرض پوزش از آقا عرفان گل.به خاطر اتفاقی که برام افتاد دیگه از خرید xbox منصرف شدم.
به اقا عرفان هم جریان رو گفتم.
بازم عذر میخوام که بد قولی کردم. اگه از این بابت خسارتی هم متوجهشون شده بگن خسارتشون رو جبران می کنم.

xbox ایشون موجوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر