Xbox One : Harrison بهترین launch line-up در "تاریخ کنسول ها" را دارد

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
Phil Harrison از مایکروسافت اعتقاد دارد که لانچ لاین آپ 23 عنوانی Xbox One در "تاریخ کنسول ها" بهترین است.

20110621philharrison.jpg

عناوین First party مانند Forza 5, Killer Instinct و Ryse: Son of Rome در همان روز اول در دسترس خواهند بود که البته با عناوینی همچون Watch Dogs, Call of Duty: Ghosts و Battlefield 4 به طور همزمان روی قفسه فروشگاه ها قرار خواهند گرفت. همچنین هر شخصی که کنسول Xbox One را خریداری کند یک ورژن دیجیتالی از FIFA 14 دریافت خواهد کرد.
Harrison در گفتگو با CVG اعلام کرد که قصد داشته مطمئن شود بهترین عناوین برای XOne در دسترس خواهند بود و بازی ها هستند که باعث برجسته بودن این کنسول شوند. به عقیده او آنها اکنون بهترین لاین آپ در تاریخ کنسول ها را دارند.

البته مایکروسافت عنوان مهمی همچون Titanfall را نیز در لیست عناوین خود دارد که البته هنگام عرضه کنسول منتشر نخواهد شد. هریسون همچنین نظر خود در رابطه با وجود یک دستگاه کینکت همراه Xbox One علی رغم عدم اجبار برای وصل بودن آن به کنسول را توضیح داد. او گفت:

چیزی که در Gamescom به خوبی نشان دادیم جادوی عناوین مربوط به کینکت بود. ما قدرت کنترل صوتی را نشان دادیم. شاید با گفتن این جمله ناخواسته کمی خوانندگان شما را عصبانی کنم ولی من یک Xbox One در خانه دارم و هنگامی که به آن جمله Xbox on را میگویم صدای من را تشخیص میدهد و پروفایل مرا بالا میاورد و اینکه عناوین مورد نظر من را در صفحه اصلی نشان میدهد فوق العاده تجربه عجیب و شگفت انگیزی است.

آیا شما هم قبول دارید که launch line-up این کنسول قوی ترین در طول تاریخ است؟

منبع

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من از این فیل هریسون خوشم میاد!:D حرف بدیم نزده. غالبا کنسول ها زمان لانچ بازی های خوبی ندارن. مثلا PS3 رو اگه یادتون باشه... البته بنظرم یکم سلیقه ای هست. اگه از پرسپکتیو اینا نگاه کنی بدم نگفته. باید دید گیمرها دوست دارن KZ‌و Knack‌و iF و DC بازی کنن یا Ryse و KI و F5! مثلا شخصیا گزینه هیچکدوم هستم و لاین آپ هاشون با سلیقم چندان جور نیست. فقط Knack رو دوست دارم. از انور بدم نمیاد ببینم رایز چه جوریه. کلا نظر قطعی دادن در این رابطه کار مزخرفی هست. باید واگذار کرد به سلیقه افراد.

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
لاین اپ مایکروسافت رو قبول دارم قوی تره . اما واسه من یکی که مهم نیست چون قرار نیست Day one launch بگیرم کنسول رو . پس اورال نگاه میکنم که انحصاری های سونی به سلیقه من نزدیک تره !

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
هرچی هست از لاین آپ نسل قبل بهتر هست ( هر دو کنسول منظورم هست ) ، نسل قبل تنها بازی که یکم دوست داشتم زمان لانچ Resistance بود هرچند PGR3 هم دوست داشتم :D . اما این نسل KZ ، Ryse ، F5 ، KI ، WD ، BF4 ، DC ترکیبش که خیلی وسوسه ناک انگیزه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر