XBOX One controller VS Dual shock 4

کدام کنترلر رو مطلوب میدانید؟

• XBOX One controller

رای‌ها: 45 38.1%
  • Dual shock 4

رای‌ها: 61 51.7%
  • هردوتاشو دوست دارم نمیتونم انتخاب کنم

رای‌ها: 12 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    118

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
من سرچ کردم تاپیک مشابه پیدا نکردم ولی اگرم بوده قبلا ، نظرسنجی دوباره خالی از لطف نیست.
از عنوان تاپیک همه چی مشخصه دوستان تجربه شخصی خودشون همراه با قابلیتها و امکانات مثبت و منفی این دو محصول رو فارغ از تعصب و یا هواداری کنسول خاص بیان کنند.
بازم میگم شاید طرفدار کنسول سونی باشید ولی دسته ایکس باکس رو بیشتر میپسندید این ربطی به برتری اون کنسول نداره گرچه در جمع بندی نهایی جز یکی از گزینه ها برای برتری کنسول مورد نطر هستش ولی دلیل اصلی نیست.
دوستانی که شرکت میکنند خواهشا ترجیها تجربه استفاده از هردو را داشته باشند یا دست کم یکی از دو کنترلر رو تجربه کرده باشند نه اینکه مدلها قبلی رو مقایسه کنند.
تذکر:هیچ کدوم از دو دسته رو با مدلهای قبلی مقایسه نکنید.مثلا DS3 یا XB360 Controller با تشکر.
v0fp_xbox-one-vs-ds4-970-80.jpg

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
برای اینکه جهتدهی ندم به تاپیک ، خودم نظری ندادم ولی مقایسه کلی نظرشخصی خودم بعد چنتا نظر دوستان میذارم.
هردو رو دارم.

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
کنترلر اکس باکس خوش دست تره و برای بازی های شوتر و ریسینگ عالیه با اون ویبره هایی که زیر Lt Rt داره و صدالبته جنس بسیار بهتری نبست به کنترلر رقیب داره

کنترلر DS4 هم امکانات بسیار خوبی داره از جمله اسپیکر و لایت بار و تاچ پد ولی جنسش افتضاح...

sent with LG G4

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
من کنترلر xb1 دارم برا pc استفاده میکنم باید بگم فوق العادست.برا بازی های ریسینگ عالیه اما نکات مثبت کنترلر غیر از دکمه های LT,RT جایگاه D-pad هست که اونو از کنترلر های ps متمایز میکنه.
کنترلر واقعا عالیه جنسش بدک نیست!در کل قیمت کنترلرها اینقدر بنظرم نمیارزه اما چاره ای نیست.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
من با دسته ی xbox 360 بازی کردم و همین طور با ps4
به نظر من ps4 خوش دست تره مخصوصا تو شوتر (حالا ریسینگ شاید xbox) چون دوتا آنالوگ قرینه ی هم اند و دستا قشنگ قرینه ی هم در میاد ولی تو ایکس باکس چون آنالوگ بالا تره باید یه شستت بالا باشه یکیش پایین.
در مورد ویبره ی xbox هم نظری ندارم چون کلا ویبره دوست ندارم.(روز اول از ستینگ رو ps4 خاموشش کردم)
این تاچ دوال شاک 4 همچین چیزه واجبی نیست ولی به شخصه تو تایپ خیلی کمک میکنه.
جنس دوال شاک هم همچین بد نیست اگه یکم دقت به خرج بدید شاید 4-5 سال کار کنه.
و در مورد بلندگوی روی دسته نباید زیاد روش حساب باز کرد ولی تو برخی بازی ها (مثلا برای من تو sniper elite 3 وقتی خشاب عوض میکردی خشاب حالی که به زمین میوفتاد صداش از دسته میومد.دوستان هم میگن تو GTA V صدای رادیو از اونجا میاد.)به درد مخوره.
اما این باتری دوال شاک خیلی رو مخه 2 روز بازی میکنی اگه یادت بره شارژش کنی کلا تو ذوقت میزنه.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
داداش منPs4دارم کنسولXbox Oneهم چند روزی هست سفارش دادم صبح یا غروب امروز باید دستم برسه که تست میکنم نظرم رو اینجا حتما میگم...اما:
با توجه به اینکه قبلاx360داشتم اصلاdual shock 4رو منطقی نمیدونم
همین الانش هم بازی هایPcرو با کنترلرxbox360 for windowsبازی میکنم
دوستانpsnمن میگفتند دسته ی Xbox Oneبسیار راحتر و بهینه تر هست

آخرین ویرایش:

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
از هر نظر بخوای حساب کنی XBOX One Controller بمراتب بهتره.

تریگر های ایمپالسی پالاس های لرزاننده خاصی درون موتور های پشت تریگر های LT/RT میده که باعث ایجاد فید بک های جالب میشه فوق العاده عالیه

XBOX One Controller نه تنها با کنسول مایکروسافت هماهنگی کامل داره بلکه بهترین انتخاب برای هر PC GAMER میتونه باشه و طیف بسیار گسترده ایی از گیمرهارو شامل میشه .
به جرات میتونم بگم%99 بازی هایی که روی ویندوز هستند بدون دردسر با XBOX One Controller سازگارن . که یک امتیاز بسیار بزرگ محسوب میشه .

با اینکه همیشه بازیهای شوتر با موس بازی میکنم اما در مقایسه برای بازیهای شوتر XBOX One Controller باز هم خیلی سر تر از رقیب خودشه .

از خرید XBOX One Controller برای PC بسیار راضی هستم توی WINDOWS 10 حتی نیاز نیست درایو نصب کنید. دسته اتومات شناسایی میشه .

آخرین ویرایش:

ps3 with ps4

کاربر سایت
Feb 22, 2014
19
نام
Reza
اگر از رو هوا و همینطوری عشقی و بدون تجربه بخایم نظر بدیم که فایده نداره این بخش ولی اگر کسایی که هر دو رو بالای 200 ساعت تو دستشون بوده بیان نظر بدن این میشه نظرات مهم که همه منتقدها بدون شک گفتن بهترین گیم پد برای ds4 هست

این تجربه من از هر دو گیم پد
قسمت اناگومی گیم پدها بدون شک ds4 برتری قابل ملاحظه ای داره طوری که خیلی مسلط دستت روش میخابه و به همه دکمه تسلط کامل داری ولی با گیم پد وان متاسفانه به علت عرض بیش از حد و طول کم دستات زیاد تسلط کافی ندارن و بد بودن بیش از حد دکمه های rb lb هم که بدتر کرده این قضیه رو

با قسمتهایی همچون دکمه های share و تاچ پد و اسپیکر و لایت بار که قابلیتهای خوبی هیچکدوم رو متاسفانه گیم پد وان نداره و نه تنها نسبت به دسته 360 بهتر نشده ضعیف تر هم شده

یه ایرادی دیگه ای که گیم پد وان داره انالوگ سمت چپ متمایل به چپه یعنی خیلی راحت امتحان کنید تو یه بازی ریسینگ اصلا انالوگ چپ رو به هیچ سمتی نگیرید فقط گاز بدید اتومبیل اتومات به سمت چپ مایله این ایراد از کنسول 360 هم بود و متاسفانه هنوز هم حل نشده

مزیت دیگه ds4 دارای باتری داخلی هست و نیازی به هزینه اضافی نداری حالا شاید 5 6 ساعت بیشتر جواب نده ولی از هیچ باز بهتره و شما میتونی با همون هزینه که میخای شارزر برای گیم پد وان بخری با همون هزینه هم میتونی یه باتری اضافه بخری که عمر باتری رو دوبرابر میکنه

در اخر هم کلا به نظر من انالوگ ها کنار هم باشن بهتره تا از هم جدا شدن یه گیمر پرو باشی و بخای aim بگیری انالوگ کنار هم تو شوتر خیلی سریعتر میشی تا از هم جدا یعنی قشنگ یک فرد با دسته وان جلوی یک فرد یا دسته ds4 قرار بگیره له میشه تو بازی شوتر
حالا بماند که کلا دسته 4 برای بازی های ورزشی مثل فیفا و فایتینگ خیلی برتره

در کل با اختلاف بسیار زیاد رای من ds4 هست و بهترین گیم پدیه که تا حالا ساخته شده از هر نظر

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
اگر از رو هوا و همینطوری عشقی و بدون تجربه بخایم نظر بدیم که فایده نداره این بخش ولی اگر کسایی که هر دو رو بالای 200 ساعت تو دستشون بوده بیان نظر بدن این میشه نظرات مهم که همه منتقدها بدون شک گفتن بهترین گیم پد برای ds4 هست

این تجربه من از هر دو گیم پد
قسمت اناگومی گیم پدها بدون شک ds4 برتری قابل ملاحظه ای داره طوری که خیلی مسلط دستت روش میخابه و به همه دکمه تسلط کامل داری ولی با گیم پد وان متاسفانه به علت عرض بیش از حد و طول کم دستات زیاد تسلط کافی ندارن و بد بودن بیش از حد دکمه های rb lb هم که بدتر کرده این قضیه رو

با قسمتهایی همچون دکمه های share و تاچ پد و اسپیکر و لایت بار که قابلیتهای خوبی هیچکدوم رو متاسفانه گیم پد وان نداره و نه تنها نسبت به دسته 360 بهتر نشده ضعیف تر هم شده

یه ایرادی دیگه ای که گیم پد وان داره انالوگ سمت چپ متمایل به چپه یعنی خیلی راحت امتحان کنید تو یه بازی ریسینگ اصلا انالوگ چپ رو به هیچ سمتی نگیرید فقط گاز بدید اتومبیل اتومات به سمت چپ مایله این ایراد از کنسول 360 هم بود و متاسفانه هنوز هم حل نشده

مزیت دیگه ds4 دارای باتری داخلی هست و نیازی به هزینه اضافی نداری حالا شاید 5 6 ساعت بیشتر جواب نده ولی از هیچ باز بهتره و شما میتونی با همون هزینه که میخای شارزر برای گیم پد وان بخری با همون هزینه هم میتونی یه باتری اضافه بخری که عمر باتری رو دوبرابر میکنه

در اخر هم کلا به نظر من انالوگ ها کنار هم باشن بهتره تا از هم جدا شدن یه گیمر پرو باشی و بخای aim بگیری انالوگ کنار هم تو شوتر خیلی سریعتر میشی تا از هم جدا یعنی قشنگ یک فرد با دسته وان جلوی یک فرد یا دسته ds4 قرار بگیره له میشه تو بازی شوتر

در کل با اختلاف بسیار زیاد رای من ds4 هست و بهترین گیم پدیه که تا حالا ساخته شده از هر نظر

والا عزیزم شما هم عشقی نظر دادی!;)همه میدونن دسته ی وان حتی بیست درصد از همه ی لحاظ از دسته ی 360 که راحت و خوش دست بود بهتر و پیشرفته تر شده
حالا منتقدا کی این حرفا رو زدن (خدا داند!!!)
اون داستان ال بی و آر بی رو هم دیگه همه یه چی شنیدن هی هرجا میرسن میان میگن.والا بخدا برا من که اینجوری نبود و نیست و خیلیایِ دیگه
بعد چه ربطی داره 200 ساعت بازی کردن؟!شما یه ساعت هم که با دسته بازی کنی متوجه میشی دسته خوبه یا بد
همه میدونن دسته ی وان و 360 بهترین دسته برا شوتر هست دیگه اینو 600000 بار گفتن شما میگی دسته ی 4 بهتره؟!!!!:|
شما الان سرچ کن ببین اگه غیر از این حرفای من بود و منتقدا همون حرفایِ شما رو راجبه گیم پد وان زدن من دیگه نه تو سایت میام نه فروم .جدی میگم
نه میخوام بحث کنم نه کل کلِ الکی ولی حداقل بدون تعصب نظر بدید خواهشا,یه چیزی رو که نمیدونید راجبش بد و بیراه نگید و الکی نگید منتقدا هم همین نظرو دارن#:-s

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
بدون هیچ تعصبی نظرم رو میگم . من هر دوتا رو تجربه کردم و با جرات میگم با دسته Xbox One خیلی راحت تر بودم. گرچه Dualshock 4 هم عالیه ولی تجربه ی بهتری رو داشتم با دسته Xbox One .

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
انصافا دیروز دستم خورد به دستش تازه متوجه تفاوت شدم
اولا که کیفیت دسته ی Ps4خیلی پایینه و شکننده است!کاملاlow qualityهست!به راحتی میتونم با دوتا دستام خوردش کنم!همه میتونند!
هم دسته یps4 خودم و هم دسته ی رفیقم هر دو R2وL2قرچ قرچ میکنند!
اصلا dual shock 4راحت نیست به هیچوجه!
لذتی که در بازی کردن با دسته یxbox Oneهست در Dual Shock 4نیست
قبل از اینا هم تعریفش رو زیاد شنیده بودم تا اینکه به خودمم ثابت شد

- - -ویرایش - - -

d6xl_jenab-khan.jpg

حالا اینا رو ولش کن نفهمیدیم نظر خودت بود یا نظر منتقد!

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دسته one تو بازی های اول شخص بهتره.تقریبا همه دنیا هم اینو میدونن.ولی دسته PS برای فوتبال بهتره.به طوری که اصلا نتونستم با دسته ONE فوتبال بزنم.
داول شوک 4 نو اوری های بیشتری داشت نسبت به نسل قبلش مثل تاچ و دکمه شیر.باتری همراه هم مزیت دیگش هست.ولی باتری دسته ONE یه نکته منفی بزرگه
اما کیفیت جنس دسته ONE واقعا بهتره.اگه هر دوتا رو تو دست گرفته باشید میفهمید چی میگم.نکته مثبت دیگه دسته ONE هم اتصال راحتش به PC هست به طوری که تقریبا همه بازی ها باهاش اجرا میشن اما با داول شوک 4 خیر...
در کل این که بخواییم یکی رو کاملا برتر از اون یکی بدونیم کار غیر ممکنی هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر