Xbox One قادر است 10 سال روشن بماند

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
20130530_xbox_one.jpg

طبق آخرین گزارشی که Digital Foundry منتشر کرده است ,نشان میدهد که سیستم Xbox One قادر است تا 10 سال روشن بماند.

به دور از شوخی به نظر می رسد که مایکروسافت سخت افزار و سیستم فن کنسول خود را طوری طراحی کرده است تا بیشتر بازده را داشته باشد یا به طریقه ای دیگر:این دستگاه میتواند به اندازه عمر کامل خود یعنی 10 سال روشن بماند.

هم چنین در گزارش آمده است که سیستم فن آن "نزدیک به بی صدا"است در عین حالی که گرمای بیشتری منتقل میکند.

پس میتوان نتیجه گرفت که بر خلاف Xbox 360 صدای جتی در حال روشن شدن نمی دهد!(میتوانید برای اطلاعات فنی بیشتر به منبع 2 مراجعه کنید)

همچنین طبق اطلاعات به دست آمده قرار است مایکروسافت اطلاعات بیشتری را در کنفرانس Gamescom منتشر کند

منبع

منبع 2

پ.ن:خبر شایعه نیست گزارش است!

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
من خودم فكر نكنم تا 10 سال ديگه زنده و در قيد حيات باشم اونوقت مايكرو چطوري چنين چيزي ساخته؟!!:d

اگه حقيقت باشه و دروغ نباشه (؟!) جاي تحسين بسيار داره.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
خیلی عالیه یعنی میتونم باهاش تا 10 سال با تلوزیون خونمون تلویزیون ببینم یا فیلم یا شایدم باب اسفنجی
برای اینکه باب اسفنجی ببینی نیاز نیست کنسول بخری میتونی از شبکه مخصوص خردسالان (پویا) استفاده کنی ;)

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
چیزی بر سورپرایز نداره این چرت و پرت ها رو داره میگه . مثلا فکر کن سونی بیاد بگه بله کنسول من فنش بی صداست برای یک کنسول 2013 اینا دیگه عادیه و ما فرض میکنیم فنش بی صداست و دیگه داغ نمیکنه .. یه بازی جدیدی یک چیزی ؟ 10 سال روشن میمیونه . که چی ؟؟:))

yeke

کاربر سایت
Jun 30, 2013
502
برای اینکه باب اسفنجی ببینی نیاز نیست کنسول بخری میتونی از شبکه مخصوص خرسالان (پویا) استفاده کنی ;)
من گفتم فقط باب اسفنچی؟؟؟؟ گفتم شاید اخه یکی از امکانات شاخش اینه که می تونی با تلویزیون خونتون تلویزیون نگاه کنی necloaeden هم خبرش بود که هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر