Xbox One بدون کینکت قادر به فعالیت نیست!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
طبق گزارش‌های رسید کنسول بازی جدید مایکروسافت، Xbox One بدون کینکت کار نخواهد کرد.

attachment.php

به گزارش بازیسنتر، به نقل از IGN - به گفته هاروی ایگل، مدیر بازاریابی اکس‌باکس انگلستان کنسول بدون اتصال کینکت قادر به فعالیت نیست.

به گفته وی: "کینکت می‌بایست همیشه به Xbox One متصل باشد."

در پاسخ به این سوال که آیا Xbox One جوابگوی کسانی که در مکان‌هایی به غیر از اتاق نشیمن، نظیر اتاق خواب می‌خواهند بازی کنند خواهد بود گفت: "بله، قطعن (1). ما تقریبا از اتاق نشیمن به عنوان الگو استفاده می‌کنیم - این جاییست که ما تصور می‌کنیم که بهترین تصویر (تلویزیون) در منزل قرار دارد. اما اگر مایل به بازی کردن در سایر اتاق‌های منزل باشید، Xbox One توانایی ارایه کیفیت و تجربه‌ای یکسان به شما خواهد بود."

با این‌حال کسانی که تجربه استفاده از کینکت را دارند می‌دانند که با این فناوری، کینکت قادر به پشتیبانی از این نخواهد بود. با این ترتیب سنسور کینکت جدید می‌بایست تغییرات چشمگیری کرده باشد تا بتوان در سایر اتاق‌ها از آن استفاده کرد.

لازم به ذکر است که کینکت به صورت باندل شده همراه Xbox One عرضه خواهد شد.

منبع

1) دیدم تازگیا همه تنوین رو اینجوری مینویسن

Attachments

• 254209-header.jpg
    254209-header.jpg
    63.4 KB · مشاهده: 734
آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اتفاقا به نظرم خیلی منطقیه این کار، چون همین کینکت هست که XBox رو از کنسول های دیگه متمایز می کنه و ماکرو با این کار خواسته این موضوع رو به همه نشون بده، من که از این موضوع ایسیتکبال می کنم

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
عجب گندی زده این ماکرو.همه چیز که به فروش ختم نمیشه شاید نخوان بخرن کینکت رو مخصوصا تو امریکا که شکست خورده فروش کینکت...........

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
این مایکروسافت داره کنسولشو فدای چی میکنه؟؟
از دیشب تا الآن هر خبری که دربارش می خونم تاسف برانگیزه! داره به شعور مخاطبش توهین می کنه!
اون از اینترنت و این هم از این؟؟ حتی نمی خواد قد یک سر سوزن با قشر متوسط و کشورهای جهان سومی همکاری کنه؟؟
اصلا انتظار همچین حرکتی رو ازشون نداشتم!
یعنی دقیقا داره میگه، همینی که هست!!! میخوای بخواه، نمیخوای نخواه!!!
حالا معلوم نیست سر بازی ها، LIVE، آپدیت ها و غیره میخواد چه پوستی بکنه!!!!
هِی مایکروسافت....بد چوبشو میخوری! حالا ببین...

اتفاقا به نظرم خیلی منطقیه این کار، چون همین کینکت هست که XBox رو از کنسول های دیگه متمایز می کنه و ماکرو با این کار خواسته این موضوع رو به همه نشون بده، من که از این موضوع ایسیتکبال می کنم

متمایز؟ 400-500 تومن پول اضافی بدم تا کنسولم متمایز بشه؟؟ شاید این برای شما خوشایند و دوست داشتنی باشه و با آغوش باز "ایسیتکبال" کنی ازش!!!! اما به نظر من این کار با زورگیری هیچ فرقی نمی کنه! یکی نمیخواد و نداره بده! کاملا سلیقه ای هست!!!! شما چطوری دارین کارشونو تحسین می کنید؟

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
چرا شلوغش می کنید..

اولا که کینکت روی خود دستگاه هست..
دوما اینم مثل دسته کار میکنه مثلا به جای اینکه با دسته کنسول رو روشن کنی به کینکت میگی xbox رو روشن کن..

این الان دشواریش کجا هست..؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
الان یه سوالی برام پیش اومده ... کینکت با خود کنسول هست ؟ یعنی مثل دسته توی جعبش هست ؟
پول اضاف باید برای کینکت داد ؟
اگر جواب اولی بله و دومی خیر هست دیگه نمیفهمم چرا بعضی ها مشکل دارن

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
به اینترنت که متصل باید باشی , کینکت که وصل باشه , XBoxOne = ابزار جاسوسی

موافقم .
اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود . خیلی خوب گفتی .
من که فن ماکرو بودم نمایش دیشب منو خیلی ناراحت کرد . نصف امکاناتش تو ایران کاربرد نداره . من فقط یه کنسول واسه گیم حرفه ای می خواستم . ادم نمیتونه تو خونه راحت باشه . بلکه مامانت بدون روسری از جلو کنسول رد شد چی میشه ؟ :((:((:((:(()x

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
یعنی واقعا مایکروسافت تو این کنفرانس چهره ی واقعی خود را به فن های دو اتیشش نشان داد که فقط برای پول کنسول اینا می سازم وگرنه اگر وضع مالی گیمر های مثل من وامثال من رو میدونست اون وقت چه کاری سر می زد

sigpic87622_14.gif

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
من که این کنسولو نمیخرم . مجبورم PS4 بخرم که ابزاری برای بازی کردنه نه رسیور یا مرورگر . ما فقط کنسول بازی میخوایم .

- - -ویرایش - - -

ماکرو بدجور به فن هاش خیانت کرد . عاقبت فن بوی بازی اینه .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
چرا شلوغش می کنید..

اولا که کینکت روی خود دستگاه هست..
دوما اینم مثل دسته کار میکنه مثلا به جای اینکه با دسته کنسول رو روشن کنی به کینکت میگی xbox رو روشن کن..

این الان دشواریش کجا هست..؟

شما زیادی خوشبینی! اگر فقط همین مورد بود مشکلی نبود و میشد باهاش کنار اومد
مجموعه ای از مکافات برای یوزر
1.اتصال زورکی ب اینترنت (حالا حتی 1 ثانیه در روز)
2.نصب اجباری بازی ها روی کنسول و اجرای آنها فقط از این طریق
3.پرداخت هزینه برای بازی ای که هزینه اش رو پرداخت کردید و میخواهید در کنسولی دیگر استفاده کنید
4.اتصال اجباری کینت ب کنسول
فکر میکنم مسائل کوچک و پیش پا افتاده ای نیستند که بشه صرف نظر کرد ازشون حتی برای ی سیتیزن امریکایی!

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
این به نظرم اصلا مشکلی نداره که کینکت بخواد حتما باهاش باشه بلکه به نظرم خوب هم هست :) وقتی همه کینکت داشته باشند میشه تو گیم پیلی بازی ها نو آوری بیشتری رو دید ، من با اتصال به اینترنتش خیلی مشکل دارم و بازی های دست دوم که باید دوباره پول پرداخت کنم :( خیلی شکه شدم برای این دو مورد :( اگر تا E3 ماکروسافت برای تصمیمی که گرفته تجدید نظر نکنه تنها انتخاب من PS4 هست

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
الان یه سوالی برام پیش اومده ... کینکت با خود کنسول هست ؟ یعنی مثل دسته توی جعبش هست ؟
پول اضاف باید برای کینکت داد ؟
اگر جواب اولی بله و دومی خیر هست دیگه نمیفهمم چرا بعضی ها مشکل دارن

در هر دو مورد فرقی نمیکنه! در هر صورت، شما باید هزینه کینکت رو به صورت کـــــــاملا اجباری پرداخت کنید! حالا چه همراهش باشه ( که به قیمت نهائی کنسول اضافه میشه ) و چه نباشه!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر