Xbox Live Gold رایگان از هفته بعد شروع میشود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
xbox-live-website-november-2011-update_thumb-600x300.png

سرویس Xbox Live Gold از هفته بعد ( 18 اسفند 1391 ) برای تعطیلات آخر هفته ( 8 تا 10 ام ) رایگان میشود . طبق این خبر تمامی کاربران Xbox 360 از زمان فوق به بعد میتوانند در تمامی رویداد های چندنفره بازیهای Assassin’s Creed 3, Borderlands 2, Far Cry 3, FIFA Ultimate Team, Forza Horizon, GTA IV: Liberty City, Halo 4, Max Payne 3, Midnight Club LA., Red Dead Redemption, and Tomb Raider به صورت رایگان شرکت کنند . تمامی رویداد های Rockstar game نیز عصر روز جمعه برگزار خواهد شد .

( کاربرای شبکه لایو قبل از این باید اکانت Xbox Live Gold رو به صورت پولی تهیه میکردن که بسیار مشکل بود . اما حالا قراره رایگان بشه ) .

منبع

آخرین ویرایش:

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
19مارس سال جاری
فک میکنم اصلا نتونید به لایو وصل شید چون اگه سیوشو پاک کنید پا حتی از روی هارد هم حذف کنید بازم ارچیومنتاش هست باید بی خیال لایو بشی:d
نه عزیز فکر میکنم اشتباه فکر میکنید ولی مطمئن نیستم
عرضه رسمیش که بشه دیگه مشکلی پیش نمیاد برای هالو 4 هم همین قضیه بود

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
نه عزیز فکر میکنم اشتباه فکر میکنید ولی مطمئن نیستم
عرضه رسمیش که بشه دیگه مشکلی پیش نمیاد برای هالو 4 هم همین قضیه بود

بله شما درست میگی اما طبق گفته ی دوستان فقط از تاریخ 8تا10 مارس لایو رایگان میشه اما تاریخ عرضه ی بازی 19مارس هست من از توی یکی از تریلر ها دیدم

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
( کاربرای شبکه لایو قبل از این باید اکانت Xbox Live Gold رو به صورت پولی تهیه میکردن که بسیار مشکل بود
البته یه ایرانی هم میذاشتی که بشه کاربرای ایرانی شبکه لایو ، خارجی ها با ماهی 3 دلار گلد میخرن کجاش بسیار مشکل بود ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر