نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
318
. ولی حرکت ماکروسافت شبیه سگا شده اون سال که عنوان کردن تردپارتی شدن ولی خب عمو فیل و رفقا جرات یهو گفتنش رو ندارن و یواش یواش دارن فرو میکنن.
این ادبیات خیلی زنندس
لطفا کمی هم ادب و نزاکت رو رعایت کنیم و قبل از ارسال پست کمی به ادبیاتی که به کار میبریم فکر کنیم.((یواش یواش دارن فرو میکنن)) لحن چاله میدون هست و هر چیزی که به ذهنمون تراوش کرد رو سریع تایپ نکنیم

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,624
این ادبیات خیلی زنندس
لطفا کمی هم ادب و نزاکت رو رعایت کنیم و قبل از ارسال پست کمی به ادبیاتی که به کار میبریم فکر کنیم.((یواش یواش دارن فرو میکنن)) لحن چاله میدون هست و هر چیزی که به ذهنمون تراوش کرد رو سریع تایپ نکنیم
چشم ویرایش شد

• Like
Reactions: m.a.t

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,096
نام
محمد امین
برای شخص من اگر FH6 و G6 و یک مود خفن زامبی COD معرفی بشه رویایی ترین حالت ممکن هست یعنی همین 3 تا منو یک سال به بهترین شکل ممکن سرگرم میکنه

• Like
Reactions: Refill

chelsea-xbox

کاربر سایت
Jun 2, 2013
35
نام
رضا
حقیقتا برام مهم نیست انحصاری ها روی سونی هم بیان چون من این کنسول رو اصلا برای این چیزها نخریدم ولیکن امیدوارم مایکروسافت از سخت افزار بیرون نیاد که وقایع نسل هفتم و قیمت پلاس نسل نهم تکرار میشه .

Sysbother

کاربر سایت
Oct 16, 2015
145
ضعیف ترین نسل سونی تو فرست پارتی ها شده برتر نسبت به قوی ترین لاین اپ اکس باکس؟
دقیقا ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ سونی غیر اسپایدی چی داشته؟
یسری انحصاری زمانی و ریمیک
بحث در خصوص بازی های فرست پارتی عرضه شده آنچنان قوی نیست.

مهم محتوای انحصاری در دسترس برای کاربران اون پلتفرم هست.

پنجمین ماه از سال میلادی جاری رو سپری می‌کنیم و سونی ۳ فرست پارتی و ۱ انحصاری زمانی برای پلی استیشن عرضه کرده. توییت فیل اسپنسر به سال ۲۰۱۴: هر بازی ای که هزینه اش رو ما فاند کردیم و ناشر بودیم، فرست پارتی محسوب میشه.

جیم رایان تو دادگاه مایکروسافت و FTC گفت خیلی ها یا نمی‌داند یا اهمیتی نمیدن که این بازی انحصاری زمانی، فرست پارتی است یا ترد پارتی... مهم اینه که در پلتفرم حضور داره.

blackorchid

کاربر سایت
Apr 6, 2024
95
بحث در خصوص بازی های فرست پارتی عرضه شده آنچنان قوی نیست.

مهم محتوای انحصاری در دسترس برای کاربران اون پلتفرم هست.

پنجمین ماه از سال میلادی جاری رو سپری می‌کنیم و سونی ۳ فرست پارتی و ۱ انحصاری زمانی برای پلی استیشن عرضه کرده. توییت فیل اسپنسر به سال ۲۰۱۴: هر بازی ای که هزینه اش رو ما فاند کردیم و ناشر بودیم، فرست پارتی محسوب میشه.

جیم رایان تو دادگاه مایکروسافت و FTC گفت خیلی ها یا نمی‌داند یا اهمیتی نمیدن که این بازی انحصاری زمانی، فرست پارتی است یا ترد پارتی... مهم اینه که در پلتفرم حضور داره.

تو همین ماه اولین انحصاری اکس باکس
۶ ماه دوم سال حداقل ۷ عنوان انحصاری ماکرو
سونی صفر یا یک اگه سایلنت هیل برسه

• Like
Reactions: AmirPh78

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
430
نام
سياوش
تو همین ماه اولین انحصاری اکس باکس
۶ ماه دوم سال حداقل ۷ عنوان انحصاری ماکرو
سونی صفر یا یک اگه سایلنت هیل برسه
انحصاری 😂همون بگی انتشار بازی کلمه مناسب تری هست
اما در مورد بازی ها
اره خب میشه دنیا رو هم این شکلی دید کل نسل تا اینجا فقط اون بازه زمانی که مایکرو سافت بازی منتشر میکنه رو دید فقط همین ۶ ماه پایانی ۲۰۲۴ رو دید و خوشحال خندان خودت راضی کنی مثلا کاری نداشته باشیم که توی همین سال ۲۰۲۴ چهار ماه ابتدایی چندتا بازی انحصار کنسولی واسه پلی استیشن اومده چندتا بازی به اصطلاح انحصاری ( بخونید انحصار زمانی با توجه به اخبار ) برای اکس باکس اومده
یا در سال ۲۰۲۳ کدوم بیشتر براشون بازی اومده یا در سال ۲۰۲۲ هم همین طور و همچنین لانچ کدوم قوی تر بوده ؟؟
مشکل فن های مایکرو هم همیشه همین بوده برای اینکه خودشون رو راضی کنن دیدگاه حداقلی دارن
واسه همینم هست دو نسل که کلاهشون پس معرکس
چه از لحاظ کمیت و چه کیفیت با اختلاف عقبن
به کوچکترین چیزی راضین حتی با ندیدن واقعیت و محدود کردنش به یک بازه زمانی کوچک و محدود سعی میکنن برای خودشون دستاورد سازی کنن :D

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
318
یا در سال ۲۰۲۳ کدوم بیشتر براشون بازی اومده یا در سال ۲۰۲۲ هم همین طور و همچنین لانچ کدوم قوی تر بوده ؟؟
مشکل فن های مایکرو هم همیشه همین بوده برای اینکه خودشون رو راضی کنن دیدگاه حداقلی دارن
واسه همینم هست دو نسل که کلاهشون پس معرکس
چه از لحاظ کمیت و چه کیفیت با اختلاف عقبن
به کوچکترین چیزی راضین حتی با ندیدن واقعیت و محدود کردنش به یک بازه زمانی کوچک و محدود سعی میکنن برای خودشون دستاورد سازی کنن :D
نسل 8 واقعا مایکرو در زمینه انحصاری واقعا بد عمل کردن و آویزون شد به هیلو و گیرز هم جواب نداد برای اون نسل ولی بی انصافی هستش که بازی های این نسلش رو ندید بگیریم و بگیم دیدگاهشون حداقلی هست و دارن دستاورد سازی میکنن. بحث شما راجب انحصاری بوده و هست ولی اینم در نظر بگیریم که دارنگان ایکس باکس با سرویس گیم پس به خیل عظیمی از بازی ها حتی در روز عرضه دسترسی داشتن و دارن که البته این انحصاری نیست ولی دستشون همچین هم که شما میگی خالی نبوده و نیست. هرچند خیلی از انحصاری هاش هم دارن مولتی میشن که از قضا من واقعا تصمیم درستی میدونم و مشکلی اصلا ندارم باهاش
البته این به معنای نادیده گرفتن لاین آپ سونی نیست به هیچ وجه و در نسل قبل فقط ضعف ایکس باکس نبود بلکه انحصاری هایی هم که ساخت واقعا برگ برندش بودن

• Like
Reactions: blackorchid

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,145
نام
آرمان
گیرز کالکشن لیک شده
بله ولی به دلایل نامشخص کسی اینجا خبرش رو نذاشت. Coalition Gears of War Partner تایید کرد که بالاخره گیرز های جدید تو ماه بعد (احتمالا شوکیس) معرفی میشن که یکی از اونا Gears of War Collection هست با تاریخ انتشار احتمالی تابستان (آگوست) و پلتفرم PlayStation 5

screenshot-2024-05-04-at-6-17-12%E2%80%AFpm-png.336215

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,615
باید گرز جدید معرفی کنند بعید می دونم کاربرهای PS بشینن گرز 1 و 2 بعد از 20 سال بازی کنن
من خودم از کسایی هستم که هنوز رو اکس باکسم گرز رو دارم و گاهی بازی میکنم و جزو بازیهایی هست که تاریخ مصرف نداره ولی انصافا گرز با دسته اکس باکس میچسبه فقط.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر