نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    236
دوستان ، میزان هاپیپ رو بیارید پایین چون هم تام وارن و هم جز کردون گفتن درمورد شدو دارپ چیزی نشنیدن

https://www.reddit.com/r/GamingLeak...hat_on_the_xbox_two_stream_tom_warren_said_i/
View attachment b938d79f3a215ce3bb06a08c3b772c87565812.mp4

از طرف ستاد مبارزه با هایپ زدایی مستقر در بازیسنتر
_________
در مورد شادودراپ،ممکنه منظور octopah بوده باشه که ریلیز شده یدفعه،هر چند که احتمال تاوربون هنوز هست. به هایپ متر خود دست نزنید و پایین نیارید و گر نه مورد لعن و نفرین لاو کنسولیان واقع میشوید

dlc برای هیلو اینفینیت
گیرز۶
ولفنشتاین ۳
فیبل
پرفکت دارک
اوردوز
گیرز فینیکس کالکشن
اوود
Cod
اگه این بهترین شوکیس تمام ادوار نیست پس چیه؟
مطمئن باش خبری از dlc هیلو اینفینیتی نیست.
هر چی بخواد باشه صد در صد یه بازی استندالون و جدیده با انجین unreal 5

Tom Warren: Gears 6, Fable and South of Midnight are “not” under consideration for Proj. Latitude and will be exclusive. Fable & SoM expected in 2025. Rumor

تام وارن گفته Gears 6 Fable و South of Midnight قراره انحصاری بمونن و برنامه‌ای برای مولتی پلتفرم شدن ندارن، بازی هایی که در حال بررسی برای اومدن روی PlayStation هستن:
  • Age of Empires 2 DE
  • Age of Mythology
  • Starfield
  • DOOM: The Dark Ages
  • Hellblade II
  • Halo: Combat Evolved Remastered (Halo 1 port)
به گفته Nate The Hate عناوینی که قراره مولتی پلتفرم بشه خیلی بیشتر از این لیسته:

Screenshot 2024-06-07 at 4.12.37 PM.png

خب کم‌کم داریم نزدیک می‌شیم و امسال واقعاً پتانسیلش رو داره که یکی از بهترین برنامه‌های مایکروسافت باشه. :D

در مورد نظرسنجی، خیلی از بازی‌ها هستن که منتظرشون هستم و در صدر جدول هم The Elder Scrolls VI، ولی خب این بازی هنوز مدت‌ها تا نمایشش مونده و برای همین انتخابش نکردم. بعضی‌ها هم قبلاً ازشون گیم‌پلی دیدیم و با اینکه منتظر تجربه‌شون هستم، ولی جزو سه تای اول قرار نمی‌گیرن. اگه انتخاب چهارمی داشتم، به Fable رأی می‌دادم ولی دیگه محدودیت انتخاب، دست ما رو بست. :D
توی این انتخاب‌ها، در درجه اول دوست دارم Doom جدید رو ببینم که طبق شایعات، Doom: The Dark Ages نام داره و با توجه به بعضی صحبت‌ها، بعید نیست پیش‌درآمد نسخه‌های اخیر باشه. شاید مثلاً برای زمانی که Doomguy/Doom Slayer وارد اون دنیای فلان شده بود (اسمش رو یادم رفته) و به تدریج اهلیت(!) خودش رو برای اون‌ها ثابت کرد و تبدیل شد به یکی از بزرگ‌ترین جنگجوها. کلاً احیای Doom با نسخه ۲۰۱۶ و بعدش Eternal جزو بهترین احیاهای صنعت بازی بود و برای همین خیلی منتظرم که ببینم در ادامه چه می‌کنن و حس می‌کنم با یه نسخه متفاوت و شاید شخصی‌تر طرف هستیم.
منتظر OD هم هستم و هر چه از کوجیما رسد نیکوست! ولی مطمئن نیستم که چیزی از بازی نشون بدن و شاید نهایتش یه تیزر خیلی جمع و جور.
Gears 6 رو هم انتخاب کردم، چون خیلی هوس یه تجربه این مدلی رو کردم و مدت‌هاست یه شوتر سوم شخص سنگین و جون‌دار(!) مثل Gears of War بازی نکردم. بنده برخلاف خیلی‌ها، از نسخه پنجم هم خوشم اومد و به نظرم خیلی بهتر از چهارمی بود و برای همین حس می‌کنم توی نسخه جدید می‌تونن به جایگاه بهتری هم برسن. از نظر گرافیکی هم که یکی از بزرگان این نسل خواهد بود، چون هم آنریل انجین ۵ خیلی قدرتمنده و هم The Coalition استاد استفاده از موتورهای آنریل هست و چیز بنیان‌فکنی تحویل خواهند داد.
امیدوارم یه تریلر جدید هم از South of Midnight منتشر کنن. تریلر معرفی بازی عالی بود و با اینکه هنوز چیز خاصی ازش نمی‌دونیم، حس خیلی خوبی به من داد و جزو بازی‌های موردانتظارم از استودیوهای مایکروسافت به حساب میاد.
یکی از استودیوهایی که خیلی دوست دارم بازی بعدی‌شون رو ببینم هم Double Fine هست که آخرین بازی‌شون یعنی Psychonauts 2 محشر بود! ولی شاید هنوز یه کمی زود باشه و برای همین امیدم رو خیلی بالا نمی‌برم.
در نهایت هم با اینکه اصلاً امیدی به معرفی Forza Horizon 6 ندارم و به نظرم ۹۹.۹٪ می‌ره برای سال آینده، ولی اگه بازی رو معرفی کنن واقعاً شاد و شنگول می‌شم! :D
---------
گذشته از بازی‌های استودیوهای مایکروسافت، احتمالاً بتونیم یه سری چیزهای دیگه هم ببینیم. از جمله چند تا بازی مستقل که معمولاً گزینه‌های خوبی بین این مدل بازی‌ها توی نمایش‌های سونی و مایکروسافت پیدا می‌شه.
اصل ماجرای مستقل‌ها هم که Hollow Knight: Silksong هست که ما رو پیر کرده دیگه. :( بعد از چند قرن، هنوز خبری از بازی نیست و هر دفعه هم کلی امید و آرزو داریم برای اینکه Shadow Drop بشه. این دفعه هم باز من یه نیمچه امیدی به این قضیه دارم، چون چند وقتی هست که درجه سنی بازی توی مناطق مختلف داره مشخص می‌شه و دیگه احتمالاً به زمان عرضه نزدیک می‌شیم و از اونجایی که جزو بازی‌های آینده گیم پس هست، بعید نیست این اتفاق مبارک بیفته و یه دفعه بازی رو عرضه کنن. ولی اگه این کار رو نمی‌کنن هم حداقل یه تریلری با زمان عرضه منتشر کنن که ناکام نمونیم!
---------
Call of Duty هم که توی مراسم هست و با اینکه آخرین نسخه این مجموعه که تموم کردم برمی‌گرده به سال ۲۰۱۲ و بازی Black Ops 2، ولی به دو دلیل احتمالاً نسخه جدید رو همون روز اول عرضه تجربه کنم. هم به خاطر اینکه روی گیم پس میاد و هم به خاطر فضای بازی که گویا مربوط می‌شه به ماجراهای جنگ خلیج فارس و برای همین می‌تونه برای ما هم جذابیت خاص خودش رو داشته باشه و منتظر ببینم ترکیب اون فضای متفاوت سری Black Ops با اتفاقات خاورمیانه چطوری از آب درمیاد. :D

یه مساله جالب جدا از بازیهای مایکرو، بازیهای ترد پارتی هستند که برای گیم پس میان. مثلا most wishlisted استیم از top 5 تعداد 4تا که ترد پارتی هستند دی وان برای گیم پس میاد و ارزش بیشتری بهش میدن.
از یه طرف هم بلک اپس دی وان هست. امسال با همین 5 تا بازی کاتالوگ گیم پس به اندازه کافی سنگین هست:
Frostpunk 2
Stalker 2
Silksong
Ark 2
Black Ops 6
اصلا باورنکردنیه :D

یه مساله جالب جدا از بازیهای مایکرو، بازیهای ترد پارتی هستند که برای گیم پس میان. مثلا most wishlisted استیم از top 5 تعداد 4تا که ترد پارتی هستند دی وان برای گیم پس میاد و ارزش بیشتری بهش میدن.
از یه طرف هم بلک اپس دی وان هست. امسال با همین 5 تا بازی کاتالوگ گیم پس به اندازه کافی سنگین هست:
Frostpunk 2
Stalker 2
Silksong
Ark 2
Black Ops 6
اصلا باورنکردنیه :D
جالب اینجاست که XBOX نابود شده و وضعیت اینه. نمیخوام بحث Vs کنم اما بعضی وقتا از منطق PSفن ها حیرت زده میشم:D

جالب اینجاست که XBOX نابود شده و وضعیت اینه. نمیخوام بحث Vs کنم اما بعضی وقتا از منطق PSفن ها حیرت زده میشم:D
بعد دقت کن همین بازیا که به خاطر اسم مایکروسافت اصلا مالی نیستن به خاطر گیم پسی که هیچکس خرید نمیکنه و کنسولی که کامل شکست خورده فروششون پایین میاد و شکست میخورن

بعضیا هستن فقط بحث براشون جنبه عقیدتی سیاسی داره از همه طرف میخوان بزنن تهش یه چیزی میشه کوچکترین منطقی پشتش نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or