نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    238
دیدم خیلیا مرتبا پیگیر من هستند و از شدت علاقه مرتب اسم ای دی منو میارن. نگران نباشید جایی نرفتم و همینجام. 😂
من هیچ کدوم پستای این تایپک رو تاحالا نخوندم و این قضیه را هم یکی از دوستان بهم گفت.

در مورد شوکیس می‌خوام نظرمو‌‌ بگم:

اولا بگم نه اکسباکس مهمه برام و نه این چیزایی که نشون دادند اصلا باب میل من بوده و هست. اینو اول از همه بگم که بدونید ذهنیتم چیه و نه دیدگاه منفی دارم و نه مثبت به بازیهاش‌ و عینا برداشتی که دارم رو میخوام بگم.

و اما در مورد خود شوکیس.

قسمت اول : نمایش ۱۲ بازی که همشون مولتی پلتفرم بودند.

قسمت دوم دقیقا همونی شد که تو پست دیشب گفتم. یه سری بازی که بعد از چند سال که از معرفی شون میگذره را تازه اومدن یه شماتیک از گیمپلی شون نشون دادند. البته در مورد Avowed قبلا هم نشون داده بودند ولی اینی که نشون دادند هم دانگرید گرافیکی داشت و هم باز هم شفاف مشخص نبود اصل بازی چیه.
دقیقا در مورد Fable همینطور بازم یه گمپیلی مبهم. اینو دیگه خود فنهای ماکرو دیدم تو توییتر میگن.
و اما تعجب انگیزترین قسمت شوکیس در مورد هلبلید۲.
این بازی ۲۰۱۹ معرفی شده 😳 ولی در کمال تعجب بازم رو صورت مانور میدن ولی اینبار با دانگرید گرافیکی. چقدر گفتم گول اون دموهای انریل نشون دادن دک و پوز سنوا رو نخورید.

«الان این بازیهایی که امشب نشون دادند کدومشون از نظر گرافیکی نکست جن بود ؟؟
آهای اونایی که صبح تا شب تو این فروم همش می‌گفتید پس کی ما یه بازی گرافیک نکست جن ببینیم تنها امیدمون به اکسباکسه خب بیایید الانم بگید کو گرافیک نکست جن ؟ الان نظری چ.. ناله ای چیزی ندارید بکنید؟»

و اما در مورد استارفیلد بازی نوش جون طرفدارانش. منی که حتی یک پست ندارم در موردش تو این فروم و اصلا آر پی جی باز نیستم خب الان بیام چی بگم خوبه؟ بازی از نظر گرافیک و پروفورمنس و طراحی شخصیت ها که مشخصا داغونه. ولی از نظر رول اند پلی بودن و کاوش قطعا خوبه.البته این هم موقعی که نمره هاش اومد مشخص میشه چون مشکلات فنی چیزیه که ممکنه گریبان این بازیو بگیره. بالاخره بعد از ۲ سال تاخیر زدن آیا نباید انتظار می‌رفت که همچین نمایشی داشته باشه؟

و در آخر چیزایی که نشون دادند کاملآ قابل انتظار بود. تازه بخوای واقع گرایانه نگاه کنی خیلی عناوین که سالهای پیش معرفی نشدند حتی بهشون اشاره نشد. الدر ۶ کو؟ پرفکت دارک کو؟ استیت او‌ دیکی ۳ کو؟ ایدیانا جونز کو؟ اور وایلد کو؟ پراجکت مارا کو؟ آور دوز کو؟ اورترورلدز کو؟ تا جایی که یادمه گرینبرگ گفته بود ما اصلا محدودیتی نداریم بازیهایی را نمایش بدیم که ممکنه خیلی دیر عرضه بشند.

البته از اونهایی که ۳ سال با کویر اکسباکس ساختند قطعا امشب و بالاخره با نمایش ۴ عنوان که قبلا معرفی شده بودند بهترین شب زندگی باید باشه
ولی این راه و روشی که ماکرو میره درست نیست. همون‌طور که فیل اسپنسر تو مصاحبه بعد از عرضه ناامید کننده ردفال گفت استارفیلد حتی اگر یه بازی ۱۱ از ۱۰ هم باشه اکسباکس هرگز به پای پلی استیشن و نینتندو نخواهد رسید. این چیزیه که خود اسپنسر فرموده.
سونی تو شوکیسش به جز اسپایدرمن هیچی نشون نداد. رسما هیچی رو نکرد. زمانی که ناتی داگ و سانتامونیکا و ساکرپانچ و مابقی بخوان بازیاشون رو نشون بدند خب اون موقع خیلی اوضاع جالب میشه. خوش باشید😂😉

دیدم خیلیا مرتبا پیگیر من هستند و از شدت علاقه مرتب اسم ای دی منو میارن. نگران نباشید جایی نرفتم و همینجام. 😂
من هیچ کدوم پستای این تایپک رو تاحالا نخوندم و این قضیه را هم یکی از دوستان بهم گفت.

در مورد شوکیس می‌خوام نظرمو‌‌ بگم:

اولا بگم نه اکسباکس مهمه برام و نه این چیزایی که نشون دادند اصلا باب میل من بوده و هست. اینو اول از همه بگم که بدونید ذهنیتم چیه و نه دیدگاه منفی دارم و نه مثبت به بازیهاش‌ و عینا برداشتی که دارم رو میخوام بگم.

و اما در مورد خود شوکیس.

قسمت اول : نمایش ۱۲ بازی که همشون مولتی پلتفرم بودند.

قسمت دوم دقیقا همونی شد که تو پست دیشب گفتم. یه سری بازی که بعد از چند سال که از معرفی شون میگذره را تازه اومدن یه شماتیک از گیمپلی شون نشون دادند. البته در مورد Avowed قبلا هم نشون داده بودند ولی اینی که نشون دادند هم دانگرید گرافیکی داشت و هم باز هم شفاف مشخص نبود اصل بازی چیه.
دقیقا در مورد Fable همینطور بازم یه گمپیلی مبهم. اینو دیگه خود فنهای ماکرو دیدم تو توییتر میگن.
و اما تعجب انگیزترین قسمت شوکیس در مورد هلبلید۲.
این بازی ۲۰۱۹ معرفی شده 😳 ولی در کمال تعجب بازم رو صورت مانور میدن ولی اینبار با دانگرید گرافیکی. چقدر گفتم گول اون دموهای انریل نشون دادن دک و پوز سنوا رو نخورید.

«الان این بازیهایی که امشب نشون دادند کدومشون از نظر گرافیکی نکست جن بود ؟؟
آهای اونایی که صبح تا شب تو این فروم همش می‌گفتید پس کی ما یه بازی گرافیک نکست جن ببینیم تنها امیدمون به اکسباکسه خب بیایید الانم بگید کو گرافیک نکست جن ؟ الان نظری چ.. ناله ای چیزی ندارید بکنید؟»

و اما در مورد استارفیلد بازی نوش جون طرفدارانش. منی که حتی یک پست ندارم در موردش تو این فروم و اصلا آر پی جی باز نیستم خب الان بیام چی بگم خوبه؟ بازی از نظر گرافیک و پروفورمنس و طراحی شخصیت ها که مشخصا داغونه. ولی از نظر رول اند پلی بودن و کاوش قطعا خوبه.البته این هم موقعی که نمره هاش اومد مشخص میشه چون مشکلات فنی چیزیه که ممکنه گریبان این بازیو بگیره. بالاخره بعد از ۲ سال تاخیر زدن آیا نباید انتظار می‌رفت که همچین نمایشی داشته باشه؟

و در آخر چیزایی که نشون دادند کاملآ قابل انتظار بود. تازه بخوای واقع گرایانه نگاه کنی خیلی عناوین که سالهای پیش معرفی نشدند حتی بهشون اشاره نشد. الدر ۶ کو؟ پرفکت دارک کو؟ استیت او‌ دیکی ۳ کو؟ ایدیانا جونز کو؟ اور وایلد کو؟ پراجکت مارا کو؟ آور دوز کو؟ اورترورلدز کو؟ تا جایی که یادمه گرینبرگ گفته بود ما اصلا محدودیتی نداریم بازیهایی را نمایش بدیم که ممکنه خیلی دیر عرضه بشند.

البته از اونهایی که ۳ سال با کویر اکسباکس ساختند قطعا امشب و بالاخره با نمایش ۴ عنوان که قبلا معرفی شده بودند بهترین شب زندگی باید باشه
ولی این راه و روشی که ماکرو میره درست نیست. همون‌طور که فیل اسپنسر تو مصاحبه بعد از عرضه ناامید کننده ردفال گفت استارفیلد حتی اگر یه بازی ۱۱ از ۱۰ هم باشه اکسباکس هرگز به پای پلی استیشن و نینتندو نخواهد رسید. این چیزیه که خود اسپنسر فرموده.
سونی تو شوکیسش به جز اسپایدرمن هیچی نشون نداد. رسما هیچی رو نکرد. زمانی که ناتی داگ و سانتامونیکا و ساکرپانچ و مابقی بخوان بازیاشون رو نشون بدند خب اون موقع خیلی اوضاع جالب میشه. خوش باشید😂😉
تموم شد؟
the-office-steve-carell.gif

به به دوستی که SX رو زود تر از PS5 خریدی ولی صبح تا شب ترولش میکردی
حالا عیب نداره گذشته ها گذشته
اتفاقا شما باید لذت ببرید چون سمت اون ور که از این خبرا نیست
۱۰ ۱۲ تا گس هست که نشون تون داد دیگه
بشین لذت ببر
داداش امار هرکی بهت داد اشتیاه داده
بگو‌ دوباره برات تکرار کن
😂😂

• Like
Reactions: SiminSecret
View attachment 296738
View attachment 296739

خیلی خوب شده تو این ۱ سال. معلومه حسابی کار کردن روش
این حجم از پیشرفت البته به لطف واکنشا سر نمایش اولیه‌اس و انصافا هم گل کاشتن و دمشون گرم. ای کاش سر ردفال هم به واکنش‌ها گوش میکردن و کارنامه ارکینو خراب نمیکردن.
برای امثال من RPGباز، تریلر استارفیلد رویایی بود و عملا میشه توی این بازی به معنای واقعی کلمه زندگی کرد. بماند که قراره کلی هم ساپورت بشه و چه مدهایی که پلیرا بازیو باهاش زیر و رو میکنن و چه اکسپنشن‌هایی که میتونه دنیاشو گسترش بده.
باورکردنی نیست که تو فاصله خیلی کوتاهی قراره این شاهکارو تجربه کنیم.بهترین نمایش تمام این شوکیس‌های یماه اخیر بود.

View attachment 296737

تا این بنده خدا کار دست خودش نداده یکی راه خروج از تاپیک رو بهش نشون بده =)) =))=))
نمایش داشته دیگه ، تریلر داده بیرون ، کجای حرف من غلطه ؟!
نکنه فکر کردی امروز استارفیلد عرضه شده و متای ۹۹ گرفته و ۲۰۰ گوتی و ۳۰ میلیون فروخته :))
استارفیلد امروز یه تریلر نشون داده منتهی شما چون از بیابون مایکروسافت رسیدی به این تریلر ، جو گرفته شما رو شدیدا که به یک نظر مخالف اینطوری جوگیرانه و با هیجان نظر میدی :))
باید یاد بگیری به نظر دیگران احترام بزاری

هنوز هم باورم نمیشه که بزرگترین ip تاریخ ایکس باکس چند روز دیگه سیزن 4ش میاد و هیچ نمایشی نداشت. وقتی این همه گس نمایش داشتند، بزرگترین آیپی ت رو نمیتونستی جا بدی؟ حیف شد، موقعیت خیلی خوبی برای پروموت کردن بازی و جذب پلیر بود، اگر هیلو فن ها احساس خیانت کنند، اشتباه نکردند

View attachment 296738
View attachment 296739

خیلی خوب شده تو این ۱ سال. معلومه حسابی کار کردن روش
فکر کنم اون شایعه ای که میگفتن id software واسه گانپلی، coalition واسه گرافیک بازی دارن با تاد هاوارد همکاری میکنن درست بوده.
خود اسپنسر هم گفت که چنتا تیم واسه کمک به بتزدا فرستادیم

به بقیه صحبت ها کاری ندارم اما در مورد این قسمت :
علاوه بر این که خودت هم گفتی بازی های مثل پرفکت دارک و الدر ۶ و استیت آف دکی۳ و اوردوز و جونز و اوروایلد مونده هنوز خیلی از استودیو های مایکروسافت پروژه خودشون رو معرفی هم نکردن مثل کوالیشن و id و ماشین گیمز با ولف و ...حالا باز خود دانی😁😁
در مورد اون بخش استودیو سونی هم اینجا کسی سونی رو به کمبود بازی متهم نکرد که الان میگید اینا بیاد اوضاع جالب میشه.

هنوز هم باورم نمیشه که بزرگترین ip تاریخ ایکس باکس چند روز دیگه سیزن 4ش میاد و هیچ نمایشی نداشت. وقتی این همه گس نمایش داشتند، بزرگترین آیپی ت رو نمیتونستی جا بدی؟ حیف شد، موقعیت خیلی خوبی برای پروموت کردن بازی و جذب پلیر بود، اگر هیلو فن ها احساس خیانت کنند، اشتباه نکردند

نه اينجوري نيست
قطعا ماكرو واسه هيلو به عنوان ايكون اكس باكس برنامه داره
سيزن جديد هم غير از قسمت رنك چيز خاصي واسه نمايش نداشت

يه مقدار ٣٤٣ بعد از پاكسازي سر و سامون بگيره
قطعا يه اكسپنشن داستاني ميدن
و يه معرفي حسابي هم براش ميذارن

• Like
Reactions: z2s sas
متاسفانه هیلو غریب افتاده و واقعا براش ناراحتم که محبوب ترین بازی من به این وضع افتاده

الدر ۶ کو؟ پرفکت دارک کو؟ استیت او‌ دیکی ۳ کو؟ ایدیانا جونز کو؟ اور وایلد کو؟ پراجکت مارا کو؟ آور دوز کو؟ اورترورلدز کو؟
علاوه بر اینا گیرز ۶ کو ؟ ولف ۳ کو؟ دوم کو؟ آیپی جدید تیم شفر کو؟ و خیلی آیپی های معرفی نشده دیگه کو؟

اوه خیلی زیاد شدن! پس سال دیگه رسما باید به مکزیک مهاجرت کنی!

به بقیه صحبت ها کاری ندارم اما در مورد این قسمت :
علاوه بر این که خودت هم گفتی بازی های مثل پرفکت دارک و الدر ۶ و استیت آف دکی۳ و اوردوز و جونز و اوروایلد مونده هنوز خیلی از استودیو های مایکروسافت پروژه خودشون رو معرفی هم نکردن مثل کوالیشن و id و ماشین گیمز با ولف و ...حالا باز خود دانی😁😁
در مورد اون بخش استودیو سونی هم اینجا کسی سونی رو به کمبود بازی متهم نکرد که الان میگید اینا بیاد اوضاع جالب میشه.

برنامه هاي دوتا كمپاني رو در حد حكم ميارن پايين
سوني هنوز حكم لازم نكرده
تك دل سوني رو فعلا ماكرو با دولو خشت بريده :))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or