نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    238
ایشون هم ظاهرا تو تیم مذاکره کننده واگذاری بخش گیمینگ مایکروسافت به شیرین عسل حضور دارن.

البته شايد هم تو تيم احيا برجام
چون صحبت از قراردادها شد
احتمالا مذاكرات با چند كشور بوده :D

والا سبحان جون، از خدا که پنهون نیست از تو چه پنهون، تایم شوکیس خوب نبود منم همون تایم در حال بستن قرارداد بودم با یه انسان پر حرف و نشد دیگه شوکیس ببینم. اومدم تعریف ها رو خوندم و خب خوشحالم برای جعبه. چند سالی بود همش در انتظار بازی و تریلر های In Game بودن فن ها بلاخره بعضی بازی ها تریلر درست حسابی نشون دادن (از همون فیک تریلر هایی که هر سال تو E3 پخش میشد) و بعضی بازی ها تاریخ خوردن و به قول دوستان طرفدارا، این بهترین شوکیس ایکس باکس بود. تکلیف یه سری گیم هم مشخص نشد نه شدو دراپی شد، نه گریز 6 معرفی شد، نه کالکشن گیرز، هیچی به هیچی

حرفی نیست. از 2013 تا 2023 وضعیت خوبی نداشته ایکس باکس برای همین این شوکیس 8 ماه وقت گذاشتن برای تریلر هاش و خب عزیزانی که کنسول نسل قبلی و فعلی رو خریدن، بلاخره باید یه جایی چارتا بازی برای هایپ شدن و مطمئن شدن از خریدشون میدیدن دیگه. اتم شکافی که نکرده اسپسنر و ایکس باکس، کرده؟

ولی خب سمت ما از 2013 تا 2021، کنفرانس پشت کنفرانس، E3 و گیمز کام و SOP و شوکیس پشت شوکیس بود تا همین آخری که گس بازا رو خوشحال کرد و فن های اکشن سوم شخص و آی پی های هورنی کننده رو نا امید.

به قول کوروش کبیر: هر کس برای نداشته هایش می جنگد. مایکروسافت برای جبران ضعف 10 ساله، سونی برای جبران نداشتن بازی های گس.

منتظر شوکیس بعدی سونی باشید. قطار ما تا اون موقع تعمیراتش کامل میشه و این بار سپر ایمنی جلوش میبندیم :)

خوش باشید.

پ.ن: استارفیلد خیلی ازش تعریف میکنید، این بلاخره گیم 2.0 همینه؟ یا اینم به سرنوشت سایبرباگ دچار میشه؟
آخرین تلاش های یه سونی فن برای مقاومت در برابر بهترین شوکیس تاریخ
AppropriateBoilingArchaeopteryx-size_restricted.gif

والا سبحان جون، از خدا که پنهون نیست از تو چه پنهون، تایم شوکیس خوب نبود منم همون تایم در حال بستن قرارداد بودم با یه انسان پر حرف و نشد دیگه شوکیس ببینم. اومدم تعریف ها رو خوندم و خب خوشحالم برای جعبه. چند سالی بود همش در انتظار بازی و تریلر های In Game بودن فن ها بلاخره بعضی بازی ها تریلر درست حسابی نشون دادن (از همون فیک تریلر هایی که هر سال تو E3 پخش میشد) و بعضی بازی ها تاریخ خوردن و به قول دوستان طرفدارا، این بهترین شوکیس ایکس باکس بود. تکلیف یه سری گیم هم مشخص نشد نه شدو دراپی شد، نه گریز 6 معرفی شد، نه کالکشن گیرز، هیچی به هیچی

حرفی نیست. از 2013 تا 2023 وضعیت خوبی نداشته ایکس باکس برای همین این شوکیس 8 ماه وقت گذاشتن برای تریلر هاش و خب عزیزانی که کنسول نسل قبلی و فعلی رو خریدن، بلاخره باید یه جایی چارتا بازی برای هایپ شدن و مطمئن شدن از خریدشون میدیدن دیگه. اتم شکافی که نکرده اسپسنر و ایکس باکس، کرده؟

ولی خب سمت ما از 2013 تا 2021، کنفرانس پشت کنفرانس، E3 و گیمز کام و SOP و شوکیس پشت شوکیس بود تا همین آخری که گس بازا رو خوشحال کرد و فن های اکشن سوم شخص و آی پی های هورنی کننده رو نا امید.

به قول کوروش کبیر: هر کس برای نداشته هایش می جنگد. مایکروسافت برای جبران ضعف 10 ساله، سونی برای جبران نداشتن بازی های گس.

منتظر شوکیس بعدی سونی باشید. قطار ما تا اون موقع تعمیراتش کامل میشه و این بار سپر ایمنی جلوش میبندیم :)

خوش باشید.

پ.ن: استارفیلد خیلی ازش تعریف میکنید، این بلاخره گیم 2.0 همینه؟ یا اینم به سرنوشت سایبرباگ دچار میشه؟
به به سیمین جون
حالا توی قرارداد ایکس باکس رو فروختی به اپل یا آمازون؟😁
۲۰۱۳ تا ۲۰۲۲۱ هم سونی مدیرایی مثل شان لیدن داشت،نه دلقکی مثل جیمبو
حالا خوبه. تقرییا تا ۲۰۲۵ وقت دارید برای تعمیر قطار که جیمبو باز بیاد یه تعداد زیادی تریلر سی جی از Gass های جدید نشون بده و احتمالا wolverine با گرافیکی شبیه اسپایدرمن ۲😄

ث
فقط این =)) =))=))=))
فقط این ! چی ؟!
انقدر جو گیر شدید که نظر مخالف نمیتونید بشنوید ؟!
البته تقصیر شما نیست ، تقصیر اون مدیرای مایکروسافته که یه عمره برای شما یه مراسم درست درمون و یه بازی بزرگ با فروش و درآمد خفن و گوتی بگیر نتونستن نشون بدن که الان اینجوری جو گرفتتون .

• Like
Reactions: SNIPER II
ممد به خدا کاری که امشب استارفیلد کرد هنوز داغیم نمیفهمیم چی بود
تنوعی که امشب داشتن زمان ۳۶۰ کجا بود؟
ببین، تعداد استودیوها رو ببین. هنوزم این جا داشت، تازه aoe کنسولی و ara که هنوز تاریخ 2023 دارن، نبود، silksong نبود lies of p نبود که همین امسال میان و ....

تا ۲۰۰۷ بود، بعدش دیگه با کینکت مراسمو پر میکردن
۲۰۰۷ هم استثنایی فوق‌العاده بود. البته در این‌ حد نبود. همون نمایش MW بمب بود. ME، Bioshock. در کل E3 ها چند سال یکبار ممکن بود جالب باشه. در نهایت سالی یکبار برگزار میشد و ضعف زیاد و اینجور چیزا باعث شد بره به گورستان تاریخ.

حداقل تو دوتا شوکیس اخیر از تمام نمایش‌های قبلیش بهتر بوده.

دوباره نمایش استارفیلد رو دیدم.
این چیزی که من میبینم، حتی الدر اسکرولز ۶ هم بعیده بهش برسه. احتمالا بهترین انحصاری اکس باکس تو این نسل (یا تاریخ) و یکی از چند بازی مهم کل نسل نهم باشه.
یعنی دیگه از passion گذشته. بچه های بتزدا کل این ۷-۸ سال یه چیزی مصرف میکردن تا به این رسیدن:D

خوش باشید.

باشه. حالا این غم بزرگی که از پستت حس میشه به خاطر قرارداد بستن با اون انسان پرحرف بود یا دلیل دیگه ای داره؟=((

ث

فقط این ! چی ؟!
انقدر جو گیر شدید که نظر مخالف نمیتونید بشنوید ؟!
البته تقصیر شما نیست ، تقصیر اون مدیرای مایکروسافته که یه عمره برای شما یه مراسم درست درمون و یه بازی بزرگ با فروش و درآمد خفن و گوتی بگیر نتونستن نشون بدن که الان اینجوری جو گرفتتون .
the-office-steve-carell.gif

آخرین ویرایش:
تازه یادم اومد.
اگر فکر کردید بازنده اصلی امشب اتباع مکزیک ان اشتباه کردید.
بازنده اصلی امشب Keanu Reeves اه :D
خود Keanu اگر 5 دقیقه از شوکیس Starfield رو می دید نمی زاشت تریلر سایبرپانک رو اینجا نمایش بدن :D
این سایبرپانک یتیم رو همه فراموش کردیم

مراسم بسیار عالی بود و مهمترین نکته اینه که تک تک تریلرها هوشمندانه کنار هم نمایش داده شدن و اصلا لحظه ای حس بورینگ بودن به مخاطب دست نداد، یادم میاد زمانی که hogwarts legacy معرفی شد ناخواسته به یاد fable افتادم و پیش خودم میگفتم چی میشد اگه فیبل چیزی مشابه این بازی بشه که خوشبختانه امشب به اون چیزی که درخواست کرده بودم رسیدم. در کل در دوره زمانه هستیم که بازیها ممکن حوصله سر بر و حس تکراری بدن یا به قول معروف been there done that باشن این مراسم مخصوصا با starfield خلافشو ثابت کرد. در کل نمایش پارسال هم عالی بود و حتی امسال بهتر از پارسال.

و اما در رابطه با Gears، برای اولین بار تو تاریخ GEARS OF WAR چیزی که سالیان سال فریاد میزدم که این سایکل سمی عرضه 2.5 تا 3 ریلیز چند بازی پشت سر هم یا همزمان که چیزی جز تاثیر منفی و مخرب بر روی فرنچایز با این اسکیل نخواهد داشت رو بیخیال بشید که بالاخره طلسمش شکسته شد و فکر میکنم شاید تنها کسی بودم که از نبود بازی تو مراسم خوشحال شدم، سال دیگه یعنی 27 ژانویه 2024 میشه 10 سالگی که Coalition فرنچایز Gears زیر دستشه که تو این 10 سال که میگذره 6 سالش 5 تا Gears دادن بیرون که یکی از غیر طبیعی ترین و ناسالمترین راهی بود که فرنچایز به این بزرگی هندل بشه که با این منوال خلاقیت عملا به حداقل خودش میرسونه و نتیجه میشه تکرار و مکررات که البته تمامی این تصمیمات هم مستقیما از راد فرگوسن نشات میگرفت و با رفتنش از استدیو فضای تنفس به استدیو و بازی داده شده، راد فرگوسن هرچقدر پردیوسر و مدیریت خوبی داشت و تونست تو 2.5 سال بازی روانه بازار کنه که حاوی مولتی پلیر بود ولی تصمیمات اشتباه بسیار زیادی هم داشت چه از لحاظ دخالتهای روایت داستانی ضعیف تا هدر دادن بوجه هایی که خروجی مثبتی نداشت مثل gears pop یا تا حدودی gears tactics (بازی خوبی بود ) و منحل شدن gears esports (کرونا بی تاثیر نبود ) به دلیل ضعیف عمل کردن Gears 5 که تمامی اینا میتونست صرف یک بازی بزرگ با دولوپمنت تایم 5 ساله میشد. متاسفانه تمام چیزایی که تو این چند سال گفتم خود راد فرگوسن داخل پادکست آنلاکد IGN اعتراف میکنه که دلیل اصلی که از coalition خارج شد به خاطر این بود که عادت به عرضه پست سر هم بازی ها داشت و اگه اینکارو انجام نمیداد حوصله اش سر میرفت و طبق گفته خودش تو شخصیتش بوده که بازی پشت سر هم بده و به خاطر اینکه قرار بود تا 5 سال بازی روانه بازار نشه استدیو ترک کرد.

حالا دلیل اصلی اینکه من اینارو گفتم چیه؟ از زمانی که راد فرگوسن رفته و کرونا هم رخ داد خیلی ها استدیو ترک کردن چه اونایی که واقعا تاثیر مثبتی بعد از لانچ gears 5 گذاشتن چه اونایی که تاثیر منفی داشتن که بیشتر تو حیطه narrative بودن و در حال حاظر هم دارن نیرو جذب میکنن با اینکه با کندی پیش میره، الان استدیو از لحاظ ساختار و فرهنگ زیر مدیریت mike crump برگشته به دوره black tusk با این تفاوت که چندین بازی عرضه کردن و تونستن تجارب بسیار زیادی تو این چندین سال بدست بیارن و از اون سنت سمی ریلیز پشت سر هم فاصله بگیرن، یه مصاحبه یکی دو هفته پیش هم از آرت دایرکتور بازی یعنی aryan hanbeck اومد که این یه تیکش واقعا بسیار مهم بود :

Strategies for Avoiding Burnout​

I think we can mitigate burnout in a couple of effective ways. The first way is to make sure that we have realistic estimates for work we have signed up to do. Burnout is minimized if people have more breathing room in their day to day, leading to a more sustainable overall balance. The Studio Leadership Team also takes this into account at a macro level. It’s simply not healthy to sign the team up for project after project without the right amount of downtime.

در حال حاظر هم چیزی که بازی نیاز داره خلاقیت و ارائه ایده های جدید و این چیزی که با زمان توسعه منطقی قابل دست یافتنه، من نمیخوام هایپ کنم و در کل خروجی نهایی برام مهمه ولی فکر میکنم تو مسیر درستی قرار دارن. فکر میکنم سال 2025 سال بسیار خوبی برای ریلیز بازی باشه هرچند که خودم ترجیح میدم بره برای 2026 به مناسبت 20 سالگی فرنچایز.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or