نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    238
Xbox Games Showcase 2023 and Starfield Direct Double Feature: Every Announcement and Reveal - Xbox Wire

That's not all for Xbox, however. Join us on Tuesday, June 13 at 10am Pacific / 1pm Eastern / 6pm UK for Xbox Games Showcase Extended. The event will offer deeper dives into what you saw from Avowed, Towerborne, Senua's Saga: Hellblade II, The Elder Scrolls Online: Necrom, and Microsoft Flight Simulator – Dune Expansion, as well as games from our creative partners that we didn't show you today. We'll have in-depth interviews, behind-the-scenes features, gameplay walkthroughs with brand new footage, and more! And you may even see some very special guests show up, perhaps even one celebrity

رفقا مراسم هنوز ادامه دارد،فیل اسپنسر واقعا با دست پر آمده است.

حس میکنم عمدا یه سری از بازیها رو کوتاه نشون دادن که با استارفیلد تداخل نداشته باشن
چون از اول هم قرار بود نمایش واسه استارفیلد باشه و کنارش چنتا تریلر پخش کنن
حس میکنم ارتقاع گرافیکی استارفیلد دستپخت کوالیشنه

آره دانگرید مشهوده :))
رسما فیلم شده گرافیک بازی
View attachment 296634

View attachment 296636

View attachment 296637

View attachment 296638

View attachment 296639

این ویدیوی اولین نمایش هلبلید ۲ هست، نسبت به این میگم ...

ضمن اینکه حالا ظاهرا قراره گیم‌پلی نشون بدن ازش پسفردا، اونموقع بهتر میشه نظر داد در مورد گرافیکش.

نمایش امشب چیزی نبود که بعد از این مدت انتظار میرفت.

@ravi با توجه به این که تعداد زیادی پروژه رو هنوز نشون ندادن وسایل نقلیه برای سال بعد رو از الان آماده کن😁😁

واسه xbox از این به بعد فقط تجهیزات نظامی استفاده میکنیم اونم usa :D

البته واسه دوستانی که رفتن فضا سفینه تهیه دیدیم که برگردونیم زمین واسه شوکیس های بعدی :D

برنامه نویس ارشد Fable:

نورپرداز ارشد Fable:

کاملا ingame :D
رفیق همین که در حین نمایش عده ای تصور کردند که این نمایش CG یا نهایتا in engine هست یعنی استودیو به هدفی که از این نمایش می خواسته رسیده است.واقعا باور نکردنی هست این کیفیت و به نظرم از Hellblade II هم بهتر است.

نمایش فیبل IN GAME بود نه IN ENGINE
بهترین گرافیک نسل بعدی تا الان :eek:
View attachment 296626

View attachment 296627

View attachment 296628

View attachment 296629

من جا داره از یکی از دوستامون خیلی عذر بخوام. این بنده خدا اولین کسی بود گفت کاش می شد تو فورزا هورایزن پیاده شد قدم زد تو جنگلا. ما همش مسخره اش کردیم.
اما یه دو سالی طول کشید که بفهمیم چی میگه. به قول معروف ما مو دیدیم ایشون پیچش مو رو.

این ویدیوی اولین نمایش هلبلید ۲ هست، نسبت به این میگم ...

ضمن اینکه حالا ظاهرا قراره گیم‌پلی نشون بدن ازش پسفردا، اونموقع بهتر میشه نظر داد در مورد گرافیکش.

نمایش امشب چیزی نبود که بعد از این مدت انتظار میرفت.
چون این in engine ـه ولی امشبی in game

واسه xbox از این به بعد فقط تجهیزات نظامی استفاده میکنیم اونم usa :D

البته واسه دوستانی که رفتن فضا سفینه تهیه دیدیم که برگردونیم زمین واسه شوکیس های بعدی :D
بگو لاو کنسول نبره، extended هم ببینیم، بعد برگردیم

عجب شوکیسی بود. تقریبا تمام بازیهای فرست پارتی که نشون دادن عالی بودن.

فیبل فراتر از انتظارم بود واقعا. دوستان دقت نکردن انگار، زده بود in-game :D چند تا صحنه کوتاه هم از گیم پلی مستقیم بود. من ابدا انتظار نمایش گیم پلی نداشتم ازش با توجه به اینکه از اولم تابلو بود میره واسه ۲۰۲۵ یا در بهترین حالت اواخر ۲۰۲۴.
خیلی خیلی تریلرش و کارگردانیش رو دوست داشتم. ریبوت تر از اونیه که فکر میکردم. به عنوان اولین تجربه غیر ریسینگ پلی گراند میشه گفت خیلی فراتر از انتظار بود.

Avowed قشنگ یک RPG آبسیدینی فابریکه و من قطعا باهاش حال میکنم. ستینگش و دنیاش هم مال پیلارزه و عالی. ولی خب انتظار گرافیک بهتری داشتم. اما بازم اوکیه، هر استودیو تو یه چیزایی قوی تره دیگه. نمیشه که همه تو همه چیز پرفکت باشن:D اوتر ورلدز هم همچین first impression ی داشت از لحاظ گرافیک، ولی همه دیدیم چقدر خوب دراومد.

هل بلید هم خب راحت بهترین گرافیک کنسولی موجوده (با توجه به اینکه رو XSX ران میشد). ینی اصلا حرفی توش نیست، داونگرید هم نشده نسبت به گیم پلی قبلی، بلکه انیمیشن و جزئیات چهره سنوا آپگرید هم شده حتی. همه چیز گرافیک کاملا نسل نهمی. فقط من انتظار کامبت و گیم پلی کاملتر داشتم.

ستینگ بازی های کامپالشن و اینگزایل هر دو عالی بودن. دوستانی که میگن بایوشاک اینفینیت: بازی اینگزایل RPGعه. غیر از ستینگ، هیچ دخلی به بایوشاک نداره:D خیلی خوبه که با بودجه بیشتری که گرفتن، از بازیهای AA ایزومتریک به چنین چیزی رسیدن. همه همینو میخوان. بودجه بیشتر برای استودیوهای کوچیک ولی خلاق و با استعداد.

بازیهای ثرد پارتی هم اکثرا خوب بودن. یه چند تا هم بازی نه چندان خوب همیشه باید باشن دیگه، میدونیم همه:D به اضافه اون آپدیت لایو سرویس ها و اینا.

ولی استارفیلد...
فتبارک الله احسن الخالقین:D
قبلا هم به چند تا از بچه ها گفته بودم، فکر کنم حالا دیگه حرفم ثابت شد. این بازی برای مایکروسافت میشه Halo: Combat Evolved دوم (یعنی عنوانی که سرنوشت یک کنسول و حتی کمپانی رو عوض میکنه). یجورایی همون سناریو رو هم داره. اون زمان هیلو رو از چنگ اپل درآوردن، الانم استارفیلد رو از چنگ سونی:D مطمئنا یک چیز جریان ساز خواهد شد در صنعت بازی (مگر اینکه با مشکل عجیب غریبی عرضه بشه که بعیده).

امتیاز من به شوکیس ۹
اگر چند تا بازی معمولی ثرد پارتی و لایو سرویس ها نبودن، به اضافه نمایش کامبت سیستم هل بلید، بهش ۱۰ میدادم.

درکل عالی بود و آفرین به عمو فیل:D روسفید شدیم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or