Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
apps.55909.13621404292844695.12891bd4-f380-4d3c-b75a-756c4a89857c.8f74c12c-3e49-4469-aa7a-51dbc530c925

این بازی Lethal Blaze League خیلی باحاله حتما تست کنید

• Like
Reactions: z2s sas

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,651
آقایون یه سوال
اگه دوتا اکانت game pass داشته باشیم آیا میشه از save های یه اکانت روی اکانت دیگه استفاده کرد و ادامه داد؟یا هر اکانت save هاش جداس؟ من میخوام این کار رو رو game pass pc کنم ولی چون تاپیک pc نداره خواستم بدونم رو xbox میشه یا نه شاید یه سر نخی رسیدم.
یه سوال دیگه این که محدودیت تعداد استفاده اکانت رو یه device هست؟مثلا ۴ تا اکانت مختلف فعال باشه ایرادی نداره؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Natural Killer

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
آقایون یه سوال
اگه دوتا اکانت game pass داشته باشیم آیا میشه از save های یه اکانت روی اکانت دیگه استفاده کرد و ادامه داد؟یا هر اکانت save هاش جداس؟ من میخوام این کار رو رو game pass pc کنم ولی چون تاپیک pc نداره خواستم بدونم رو xbox میشه یا نه شاید یه سر نخی رسیدم.
یه سوال دیگه این که محدودیت تعداد استفاده اکانت رو یه device هست؟مثلا ۴ تا اکانت مختلف فعال باشه ایرادی نداره؟
روی ایکس باکس کلا روی اکانت شخصی خودمون بازی میکنیم و همه ی سیو ها هم مال خودمونه فرقی نمیکنه گیمپس هوم باشه یا سوییچ و اکانتش عوض شه :D
سیو هم قابل انتقال نیست بین اکانت ها
روی پی سی رو باید از پی سی پلیر ها بپرسی :D

• Love
Reactions: Rohshen

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,772
آقایون یه سوال
روی pc هر اکانتی که روی xbox app وارد کنید ملاک سیوها هست. من تا به حال از سیوهای اکانت دیگه استفاده نکردم ولی شنیدم که اگر از سیوهای اکانت دیگه استفاده کنید امکان بن شدن یا باگ خوردن بازی وجود داره. ولی یه راه حل هست که اونم امتحان نکردم ولی فکر کنم خطرش خیلی کمتر باشه. با روشن کردن offline permission و قطع کردن ارتباط با نت قاعدتن نباید مشکلی برای استفاده از سیوهای اکانت دیگه پیش بیاد. حالا اگر امتحان کردید یه اطلاعی هم بدید ماهم در جریان باشیم :D
.........
تا 10 عدد دیوایس (pc) میتونن همزمان به یک اکانت لینک بشن و از گیم پس استفاده کنن. ولی برای استفاده از بازیهای ea فقط 1 اکانت ( اکانت اصلی دارای گیم پس آلتیمیت)

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
تا 10 عدد دیوایس (pc) میتونن همزمان به یک اکانت لینک بشن و از گیم پس استفاده کنن. ولی برای استفاده از بازیهای ea فقط 1 اکانت ( اکانت اصلی دارای گیم پس آلتیمیت)
صرفا جهت اطلاع دوستان

دلیل اینکه گیمپس آلتیمیت روی پی سی رو یک چهارم قیمت واقعیش دارن میفروشن بخاطر شیر شدنش روی 10 تا پی سی مختلفه ..

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
696
امروز ryse son of rome رو از گیمپس تموم کردم.واقعا تعجب اوره که این بازی با این گرافیک 2013 عرضه شده.عجیب تر این هست که متای این بازی خیلی کمه.واقعا هنوز هم کسی ندونه چیزی از گرافیک بازی های جدید کم نداره.از نظر داستانی هم واقعا عالی بود.فقط تنها نقطه ضعفش تکراری شدن حرکت ها هست.ولی واقعا خیلی بی انصافی شد درباره این بازی...

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
686
امروز ryse son of rome رو از گیمپس تموم کردم.واقعا تعجب اوره که این بازی با این گرافیک 2013 عرضه شده.عجیب تر این هست که متای این بازی خیلی کمه.واقعا هنوز هم کسی ندونه چیزی از گرافیک بازی های جدید کم نداره.از نظر داستانی هم واقعا عالی بود.فقط تنها نقطه ضعفش تکراری شدن حرکت ها هست.ولی واقعا خیلی بی انصافی شد درباره این بازی...
این بازی ابتدا قرار بود برا کینکت 360 بیاد بعدش تاخیر خورد تا به وان رسید

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
دوستان من gears ها رو تجربه نکردم تا حالا.به نظرتون ارزش داره با این که 3 تا نسخه اصلی گرافیک قابل توجه ای ندارن تجربش کنم؟
اولی که ریمستر شده بقیش هم پچ وان ایکس گرفته گرافیکش خوبه اگه سریز داشته باشی یا وان ایکس خیلی هم عالیه :-bd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر