Xbox Cloud Gaming - XCloud

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
15,553
نام
بابک

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,114
نام
SubZero
XCloud فردا با بیش از 150 بازی لانچ میشه.
Cloud Gaming with Xbox Game Pass Ultimate Launches with More Than 150 Games - Xbox Wire

نکته جالب اینکه Minecraft Dungeons اولین بازی از لیست گیم پس خواهد بود که کنترل با تاچ گوشی بهش اضافه میشه. مایکروسافت گفته سعی میکنه بازیهای بیشتری رو با تاچ گوشی هماهنگ کنه.
بسیار خوب.:) خیلی جالبه من زمانیکه از xcloud با نت معمولی(2.4 Ghz بجای 5 Ghz) بازیهارو اجرا میکردم ،جدای لگ و ...میخواست نظراتمونو بدونه و اگه ایراداتی داره برطرف بشه.من بازی hellblade و که اجرا کردم بهشون پیام دادم که اگه میشه تاچ پد رو هم اضافه کنید برای زمانیکه کسی کنترلر همراهش نیست.جالبتر از اون فرداش اضافه شد به بازی . :Dخیلی پیگیر هستند(احتمالا به غیر از من افراد زیادی این درخواستو داشتند) پس با این حساب اولین بازی hellblade ه که از تاچ پد استفاده میکنه.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,114
نام
SubZero
لطفا پست های مربوط به توییییتر رو یک اسکرین شات بگیرید و اینجا آپلود کنید تا دوستانیکه به فیلنرشکن دسترسی ندارند هم بتونند ببینند.ممنون :)

Adam

کاربر سایت
Jun 27, 2009
417
نام
alireza
دوستان یه سوال...تو tgs اول کنفرانس مایکروسافت فیل اسپنسر گفت که ما نیمه اول ۲۰۲۱ امکان کلاود رو برای ژاپن میاریم...منظورورش (اپن بتا) بود ویا منظورش خود سرویس اصلی که قراره معرفی بشه؟

Adam

کاربر سایت
Jun 27, 2009
417
نام
alireza
جای دیگه ای نیست که بگم...تست بتای لونا (کلود شرکت امازون) هست که روی وب اپلیکیشن و روی pc تست کرده..وقتی که با سیم وصل بوده از ریسینگ راضی بود ولی با بلوتوث لگ زیادی داشت کلا تو بازی مترو تاخیر داشت

هنوز هرسه (مایکرو، گوگل و امازون) سرویسهاشون اونقدر خوب نیست که بتونن pc/کنسول رو بازنشسته کنن و فقط از اونا استفاده کنی

نکته خوب xcloud مایکروسافت اینه که رو گیم پس التیمیت هست وفعلا نیازی نیست بابتش پول اضافی بدی و فقط یه اپشن اضافه هست که خیلی خوبه

نکته: برد سم یکی از یوتیوبرهای طرفدار مایکروسافته

Adam

کاربر سایت
Jun 27, 2009
417
نام
alireza
سلام دوستان شرمنده جای دیگه ای نیست که بگم😁

نینتندو هم وارد کلود شده و از سرویس ubitus استفاده میکنه فعلا فقط بازی کنترل رو استریم میکنن رو نینتندو سوییچ

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,090
نام
amir hosein
دوستان الان این برنامه لانچ شده؟
میشه بازی کرد؟
4g جواب میده؟
حجم چقدر میخوره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟