XBox 360 Demo Zone

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
برنامه USBXTAFGUI ارور زیر رو میده
مشکل چی هست؟
70157696405425645052.png

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,364
نام
Ǝـــحـــســـان
سلا کسی میتونه یک لینکی بده که چطوری دمو رو اجرا کنیم؟؟بهصورت قدم به قدم البته و همراه با تصویر البته :d

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
سلا کسی میتونه یک لینکی بده که چطوری دمو رو اجرا کنیم؟؟بهصورت قدم به قدم البته و همراه با تصویر البته:d

اگه چند صفحه قبل رو میخوندید یا اصلا توی انجمن یه سرچ ۲ دقيقه ایی میزدید پیدا میکردینش...فک کنم همتون نیاز مبرم به سنجد دارین:d

عیبی نداره برین اینجا کامل توضیح داده:
http://forum.bazicenter.com/thread29593/

mostafa206

کاربر سایت
Feb 27, 2010
20
دوستان آدرس دقیق جایی که PES رو باید بریزیم رو بگید !
من تو Content ریختم ولی چیزی نیومد !
ممنون
ابتدا باید بگم لینک دانلودهایی که دوستمونBahram B از مدیا فایر گذاشته بود سالمه سالمه و من تست کردم و روش نصبی هم که دوستان گفتند هم استفاده کردم و جواب داد بدون هیچ مشکلی و به طور خلاصه برای کمک به این دوستمون باید بگم که برنامه horizon رو نصب کن بعد فلشتو حتماً به FAT32 فرمت سریع کنیدبعد وصلش کن به کنسول .سپسپس System Settings وارد شوید. از میان بخش های موجود در System Settings، به بخش Memory وارد شوید باید بخشی به نام USB Storage Device در انتهای لسیت Device ها وجود داشته باشد، با زدن کلید A وارد این قسمت شوید.(اگر بخش USB Storage Device وجود ندارد، USB Flash را به کامپیوتر وصل کنید و آن را به FAT32 یکبار Quick Format کنید و مجدداً USB Flash را تست کنید)بعد از وارد شدن به USB Storage Device گزینه ی Configure Now رو بزن یه مدتی صبر کن تا کارش تموم بشه.حالا USB Flash کاملاً خالی شده و آماده استفاده در کنسول می شود.بعد فلشتو وصل کن به کامپیوتر و نرم افزار horizon رو اجرا کن بعد خودش اتوماتیک فلشتو میشناسه و یه صفحه کوچیک به اسم device explorer میاد بعد روی گزینه inject new file کلیک کن و فایل دمو رو انتخاب کن بعد یه مدتی طول میکشه تا دمو رو ی فلاش نصب به بعد که تموم شد فلشو وصل کن به کنسول و برو همون قسمت usb storege device و از قسمت دموی فلاشت دموی pes یا هر بازی که ریختی رو کپی کن روی هاردت بعد از نصب مثل هلو بگیر بازی کن.هر مشکلی هم داشتی بگو خودم حلش میکنم.

فقط یه سوال از دوستان:من تم رو ریختم روی هاردم ولی نمیدونم تو این داشبورد جدید چه جوری باید تم رو عوض کرد(ویرایش شد:خودم متوجه شدم)

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
ابتدا باید بگم لینک دانلودهایی که دوستمونBahram B از مدیا فایر گذاشته بود سالمه سالمه و من تست کردم و روش نصبی هم که دوستان گفتند هم استفاده کردم و جواب داد بدون هیچ مشکلی و به طور خلاصه برای کمک به این دوستمون باید بگم که برنامه horizon رو نصب کن بعد فلشتو حتماً به FAT32 فرمت سریع کنیدبعد وصلش کن به کنسول .سپسپس System Settings وارد شوید. از میان بخش های موجود در System Settings، به بخش Memory وارد شوید باید بخشی به نام USB Storage Device در انتهای لسیت Device ها وجود داشته باشد، با زدن کلید A وارد این قسمت شوید.(اگر بخش USB Storage Device وجود ندارد، USB Flash را به کامپیوتر وصل کنید و آن را به FAT32 یکبار Quick Format کنید و مجدداً USB Flash را تست کنید)بعد از وارد شدن به USB Storage Device گزینه ی Configure Now رو بزن یه مدتی صبر کن تا کارش تموم بشه.حالا USB Flash کاملاً خالی شده و آماده استفاده در کنسول می شود.بعد فلشتو وصل کن به کامپیوتر و نرم افزار horizon رو اجرا کن بعد خودش اتوماتیک فلشتو میشناسه و یه صفحه کوچیک به اسم device explorer میاد بعد روی گزینه inject new file کلیک کن و فایل دمو رو انتخاب کن بعد یه مدتی طول میکشه تا دمو رو ی فلاش نصب به بعد که تموم شد فلشو وصل کن به کنسول و برو همون قسمت usb storege device و از قسمت دموی فلاشت دموی pes یا هر بازی که ریختی رو کپی کن روی هاردت بعد از نصب مثل هلو بگیر بازی کن.هر مشکلی هم داشتی بگو خودم حلش میکنم.

فقط یه سوال از دوستان:من تم رو ریختم روی هاردم ولی نمیدونم تو این داشبورد جدید چه جوری باید تم رو عوض کرد
سلام
من اینجکت رو زدم و فایل رو هم ریختم !
همون فایلی که شما تست کردی ولی چیزی تو قسمت دمو فلش نمیاد !
تو پوشه کنتانت ریختم !
یعنی تو فُلدر خاصی نریختم !
اون آدرس رو من میخوام !
ممنون

mostafa206

کاربر سایت
Feb 27, 2010
20
سلام
من اینجکت رو زدم و فایل رو هم ریختم !
همون فایلی که شما تست کردی ولی چیزی تو قسمت دمو فلش نمیاد !
تو پوشه کنتانت ریختم !
یعنی تو فُلدر خاصی نریختم !
اون آدرس رو من میخوام !
ممنون

وقتی اینجت کردی پیغام transfer complected رو داد؟اگر این پیغام رو بده دیگه تمومه اگه نده یعنی انتقال هنوز تموم نیشده و باید صبر کنی

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
وقتی اینجت کردی پیغام transfer complected رو داد؟اگر این پیغام رو بده دیگه تمومه اگه نده یعنی انتقال هنوز تموم نیشده و باید صبر کنی
فایل میاد ـش تو فلش و حجمش رو هم میزنه !
شما بگو دقیقا کجا و رو کدوم فولدر اینجکت کنیم !
ا

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
از همون استفاده کن بعد همه رو آن زیپ کن بهم وصل میشه و تموم !
مشکل ریختن دمو تو فلش ـه که من هنوز نتونستم !

mostafa206

کاربر سایت
Feb 27, 2010
20
فایل میاد ـش تو فلش و حجمش رو هم میزنه !
شما بگو دقیقا کجا و رو کدوم فولدر اینجکت کنیم !
ا

نیاز نیست فولدر خاصی رو انتخاب کنی وقتی دمو رو اینجکت میکنی نوار سیز رنگ پایین نرم افزار شروع به پر شدن میکنه و پس از چند دقیقه که برای من حدود 4-5 دقیقه طول کشیدکامل نصب شد بعد پیغام میده که انتقال با موفقیت تمام شد و حالا برو توی فولدر دمو میبینی که دمو اونجاست.البته این رو بهت بگم وقتی فلش رو روی کنسول میشناسی و نصب میکنی به کنسول توی قسمت my computer فلاشتو پر نشون میده در حالیکه خالیه ولی به این مسئله اصلا توجه نکن و یک راست بر سراغ بنامه horizon اینکارا رو بکن انشالله درست میشه تازه میتونی با این نرم افزار خودت تم درست کنی

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام این ورژن که من از برنامه دارم چیزی اصلا پر نمیشه !
میشه لینک برنامه ای که داری رو بدی ؟!
بعد یعنی مهم نیست کجای پوشه کنتانت میریزم ؟!

mostafa206

کاربر سایت
Feb 27, 2010
20
سلام این ورژن که من از برنامه دارم چیزی اصلا پر نمیشه !
میشه لینک برنامه ای که داری رو بدی ؟!
بعد یعنی مهم نیست کجای پوشه کنتانت میریزم ؟!

این هم لینک دانلود البته اینو خودم از روی هارد خودم برات اپلود کردم چون خودم هرجاگشتم نبود و لینکی هم که ازش دانلود کردم پیدا نکردم حجمش هم 9 مگه
Download Horizon.rar

مهم هم نیست کجا میریزی چون اصلا دست تو نیست که کجا بریزی خودش برات میریزه توی پوشه مناسب.در ضمن ببین فلاشتو نرم افزار میشناسه یا نه؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این هم لینک دانلود البته اینو خودم از روی هارد خودم برات اپلود کردم چون خودم هرجاگشتم نبود و لینکی هم که ازش دانلود کردم پیدا نکردم حجمش هم 9 مگه
Download Horizon.rar

مهم هم نیست کجا میریزی چون اصلا دست تو نیست که کجا بریزی خودش برات میریزه توی پوشه مناسب.در ضمن ببین فلاشتو نرم افزار میشناسه یا نه؟
اون چیزی که دوستان دو سه صفحه قبل لینک ـش رو گذاشته بودن کلا 256 کیلوبایت حجم داشت !:|
من تو پوشه دمو ها ریختم !
درسته ؟!
حالا الان میرم تست کنم !
بعد چه چیزهایی دیگه ای چز تم میشه ریخت ؟!
دمو هم اجرا شد !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر