XBOX 360 ARCADE JUSPER

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
Rating - 100%
7   0   0
با سلام یه ایکس باکس با مشخصات زیر برای فروش دارم :
1- 3 4 هفته پیش از همین بازی سنتر خریداری کردم
2- قبل از این که به دست من برسه به لایو وصل نشده بود
3- اکانت های لایو رایگان روش هستند چون من یه redeem code آنلاین گلد یه ماه روش زدم یه اکانت جدید ساختم و اون کد رو زدم پس هنوز اون اکانت های رایگان روش هستند.
4- بن یا فلگ به هیچ عنوان نشده چون 5 تا بازی باهاش بازی کردم که تو عکس هم هستند و هر 5 تا کاملا استیلس پچ بوده اند.
5- دستگاه سالم سالم هست
6- کارتنش هم یه خوردی گوشه هاش کهنه شدند
7- یه دسته داره خود دستگاه
8- من یه دسته ی اضافی خریدم . 75 تومان قیمت نوش هست که من 60 میذارم برای فروش( از آنجایی که 1 هفته هست دسته رو خریدم پس کاملا نو هستش.)
9- بازی ها ای که تو عکس معلوم هستند نیز 16 تومان خریدم که 11 تومان میفروشم(30 % تخفیف)
10- قیمت خود دستگاه هم (من خودم از نفر قبلی 380 خریدم ) که برای اینکه انصافی باشه میذارمش 370 تومان.
قیمت کل وسایل با هم 370 + 11 + 60 = 441 تومان که اگه کسی همشو با هم بخره میدم 430 تومان. قیمت ها بسیار پایین هستند پس چونه نزنید چون تخفیف نمیدم.
سوالی بود درخدمتم
من یه فن ps3 هستم و فقط به خاطر بازی کردن راحت mw3 xbox خریدم اما وقتی بازی های دیگه ای مثل گیرز آو وار یا فورزا رو بازی کردم احساس کردم که دارم خودمو مسخره میکنم . یه نصیحت میکنم : هیچ وقت قبل از بازی کردن XBOX هیچوقت PS3 بازی نکنید.
کنسول فروخته شد به یکی از هم شهریان کنترلر سیاه و تعدادی بازی دیگر هنوز برای فوروش موجوده :
کنترلر سیاه 60 تومان.
بازی ها :
MW3 ( دو عدد) قیمت خرید هر عدد 8 تومان
BLACK OPS ( دو عدد) قیمت خرید هر عدد 3 تومان
FORZA MOTOR SPORT 4 قیمت خرید 12 تومان
SLEEPING DOGS قیمت خرید 8 تومان
NEED FOR SPEED THE RUN قیمت خرید 8 تومان
THE AMAZING SPIDER-MAN قیمت خرید 5 تومان
COD WORLD AT WAR قیمت خرید 2 تومان
COD 4 MODERN WARFARE قیمت خرید 2 تومان
قیمت بازی ها همشون با هم = 8+8+3+3+12+8+8+5+2+2 = 59 هزار تومان اما من میدم 35 هزار تومان
تمامی بازی ها (بازی های جدید همگی ورباتون و 100 % و هم چنین دارای استیلس پچ بوده اند و با امنیت کامل برای بازی در لایو هستند.) و بازی های قدیمی (COD 4 MW + COD WaW + COD BO ) دارای استیلس پچ و کاملا ایمن برای بازی در لایو هستند.
و در ضمن بازی های MW3 هر دو + NFS THE RUN+ SLEEPING DOGS + FORZA 4 + BLACK OPS تا به حال بازی نشده اند ( راستش قبلا خریده بودم از اینترنت امروز رسید دستم) شانس ماست دیگه .!!!

Attachments

• IMG_20120828_134609.jpg
    IMG_20120828_134609.jpg
    144.4 KB · مشاهده: 7
آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
Rating - 100%
4   0   0
خریدارم همشو جز بازیها.قیمت لطفا بدون بازیها.lt3 روش نصب هست؟دی وی دی کی ذستگاه رو دارید؟برد دستگاه جسپر هست؟

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
Rating - 100%
7   0   0
خریدارم همشو جز بازیها.قیمت لطفا بدون بازیها.lt3 روش نصب هست؟دی وی دی کی ذستگاه رو دارید؟برد دستگاه جسپر هست؟
مشکلی نیست اما دیگه اونوقت 10 تومان تخفیف نمیدم 5 تومان میدم.
یعنی به عبارتی 435 تومان.
وقتی من دستگاه رو خریدم lt 3 روش نصب بود بله نصبه.
دی وی دی کی رو نمیدونم یعنی چی؟ بردش بله جاسپر هست.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
Rating - 100%
4   0   0
دی وی دی کی همونیه که باهاش دستگاه رو lt میکنن خیلی مهم داشتنش مخصوصا واسه من که به آپدیتا نیاز دارم.از جایی که lt3 کردیش میتونی دی وی دی کی دستگاه رو بگیری.من سر خریدم هستم اما با دی وی دی کی.

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
سلام دی وی دی کی احتیاج نداره ..هر جا ببری راحت اپدیتشو عوض میکنن..چون دیگه برا اپدیت کردن به کی احتیاج ندارن ...
یه اپ برا دوست خوبم

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
Rating - 100%
4   0   0
سلام دی وی دی کی احتیاج نداره ..هر جا ببری راحت اپدیتشو عوض میکنن..چون دیگه برا اپدیت کردن به کی احتیاج ندارن ...
یه اپ برا دوست خوبم
امکان نداره دوست من بدون دی وی دی کی نمیشه lt کرد من خودم دستکاهامو lt میکنم بیرونم اگه بدون دی وی دی کی بدی به روش جی تگ یا سوزنی یا روشهای دیگه دی وی دی کی میگیرن من دستگاهامو بیرون نمیدم خودم lt میکنمشون

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
به همه دوستان بگم دستگاه احتیاج به کی نداره چون با یوسیله میزنن که کی رو خودش استخراج میکنه تو تهران 10 تومان میگیرن میزنند
کلا دستگاه فت مشکل کی نداره
برایه اینکه مطمعن بشید از استاد بزرگ b3daسوال کنید که تو ایران تکه

saman game

کاربر سایت
Jul 12, 2012
69
نام
saman
Rating - 0%
0   0   0
به نظر من که گرون می ده چون اگر مدل الایت بخواهی تو توپ خونه خوده دستگاه رو 350 تا 400 تومان می شه پیدا کرد من چهار شنبه توپ خونه بودم بعد از مغازه ی تماشا پرسیدم اگر الایت پیدا کنم حدود قیمت چنده گفت 350 تا 400 ولی این مدل ارکید 370 گذاشته بعد من فکر می کنم دستگاه رو 2 و 3 سال پیش نفر قبل خریده 220 تومان خریده پس اقا گرون می ده

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
Rating - 100%
7   0   0
به نظر من که گرون می ده چون اگر مدل الایت بخواهی تو توپ خونه خوده دستگاه رو 350 تا 400 تومان می شه پیدا کرد من چهار شنبه توپ خونه بودم بعد از مغازه ی تماشا پرسیدم اگر الایت پیدا کنم حدود قیمت چنده گفت 350 تا 400 ولی این مدل ارکید 370 گذاشته بعد من فکر می کنم دستگاه رو 2 و 3 سال پیش نفر قبل خریده 220 تومان خریده پس اقا گرون می ده
داداش اولا من که نگفتم به نظر شما قیمت چطور هست؟؟؟ من اینجا قیمت خودم و گذاشتم. دوما نفر قبلی تا به حال به لایو وصل نشده بوده است پس هر چند سال قبل هم بخره فک نکنم مشکلی داشته بوده باشه!

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
با اجازه صاحب تاپیک..اولا دوست عزیز برو ببین تو توپ خونه چند بهت میفروشن الان برو فروشگاه تماشا ارکید رو تمیزشو500 گذاشتن ..وبغییه مغازها ..اگر این قیمت بهت دادن سنگت کردن ..یا دستگاهشون ایراد داره .فروشگاه تماشا.ساحبشم فرزاد..محمد پشت میزه حسابداره فروشندهاشم میلاد و رضا هستن مطمعن باش تو توپ خونه میدونن با هر کسی چطوری برخورد کنن..زشت میاید اینجا و قیمت پرت میدید
بعدش گفتید نفر قبل 220 خریده گرونه
چه ربطی داره شما طلا پارسال گرمی 28 خریدید الان شده 80 باید بیاید28 بدید چون 28 خریدید ..والا حرف خنده دار زدید=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر