Xbox جدید در 21 می رونمایی می‌شود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
xbox-invite-header.jpg

Microsoft تایید کرد نسل جدید Xbox را در 21 می در Redmond واشنگتون به نمایش خواهد گذاشت.

شرکت مایکروسافت برای شرکت‌ها دعوت‌ نامه‌هایی برای نمایش نسل جدید کنسول Xbox خود فرستاده است. نسل جدید Xbox در 21 می در Redmond واشنگتون در ساعت 10Am رونمایی می‌شود.

Major Nelson نیز در تایید این رونمایی گفته است:"
نسل جدید از بازی‌ها، تلوزیون‌ها و سرگرمی‌ها نمایش داده خواهد شد. در آن رو ما Xbox نسل جدید را خواهیم دید، و شما طعم واقعی آینده را خواهید چشید. بعد از 19 روز در E3 لوس آنجلس نمایش را ادامه خواهیم داد، و نمایشی کامل از بازی‌های جدید و پرطرفدار خواهیم داشت.ما به خاطر زحماتی که کشیدم از این رونمایی بسیار هیجان زده هستیم."
این رویداد به صورت زنده از طریق Xbox.com, Xbox LIVE و در آمریکا و کاندا از طریق Spike TV پخش خواهد شد.

شایعاتی زیادی است که نشان می‌دهد ممکن است کنسول جدید Xbox همیشه آنلاین باشد.

منبع

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
من به این چیزها کاری ندارم یعنی اگه نخواد درایو بلوری بزاره رو دستگاش به هردلیلی قبر خودشو کنه من فقط منتظر هستم ببینم سونی این اجازه را بهش میده یانه !

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
زمانش عالیه :D ولی ایکاش زودتر میبود :|
درهرحال برنامه ریزی خیلی فوق العاده به نظر میاد تو یه فاصله کوتاه گذاشتن تا E3 دیگه کلا از هایپ میترکونن :D
حالا نخواستن خیلی بازی معرفی کنند تیزر نشون بدن حداقل :-/ مخصوصا IP استدیو Black Tusk :D + PGR5 :D

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
چی؟؟؟؟ Redmond ؟؟؟؟ نه بابا!
من دانشگاهم Bellevue هست هر روز از توی Redmond رد می شم! یه شهر کوچیک خیلی مسخرست! فکر می کردم حداقل Seattle باشه!!!! :d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
هیجان زده میشویم:d البته با سقوط 80 درصدی ارزش ریال در برابر دلار احتمالا پس از اعلام قیمتش کمی تا قسمتی افسرده میشویم:|

پ.ن:گذشته از شوخی امیدوارم دسته و .... معرفی نکنن! درست حسابی کنسول رو بندازن وسط نشون بدن چی به چیه.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
لعنتیا هم همش میزارن وسط امتحانای ما:|
آقا D-Pad مگه چه مشکلی داشت به اون خوبی اتفاقا" طراحیشم بسیار عالی بود ، همون باشه فقط یکم جامع تر و کاربردی تر و صد البته با سنسورای حرکتی عالی میشه!:d
منتظر معرفی یه چندتا بازی بزرگ مثل Halo و Forza و Gears و Alan Wake و... هستیم فقط یه تیزر کوچیکم نشون بدن کافیه تا E3 هایپ میشیم
آقا کسیم منتظر نباشه برای دانلودش سرورای Xbox.com عالین شما میتونید Real Time همه چیو ببینید همونطور که تو E3 میشد دید بعدش که هایپ شدید Full HD دانلود کنید!:d
معرفی بازیم در حده همون کنفرانس سونیه نه کمتر نه بیشتر باید منتظر حضور شرکتایی مثل کپکام و اسکوار و.... هم باشیم!
بعد کنفرانسم فکر نکنم فقط به معرفی کنسول ختم بشه مطمئنن کارای دیگه ای هم میکنه مثل سیستم عامل و تبلتش و به احتمال قوی معرفی یه TV گیمینگ و...!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
دقیقا وسط امتحانات این کنفرانس شروع می شه نامردیه :|

یعنی چی همه میگید وسط امتحانا ؟ :D کنفرانس ساعت 9و نیم شب شروع میشه 1 ساعت بیشتر نیست تموم میشه میره مگه میخواد کنسولو با بازی هاش بفرسته دره خونه بعده کنفرانس همه هی میگید امتحانا شروع میشه /:):D

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
یعنی چی همه میگید وسط امتحانا ؟ :D کنفرانس ساعت 9و نیم شب شروع میشه 1 ساعت بیشتر نیست تموم میشه میره مگه میخواد کنسولو با بازی هاش بفرسته دره خونه بعده کنفرانس همه هی میگید امتحانا شروع میشه /:):D

اگه تو هم جزو صنف شریف دانشجویان شب امتحانی بودی و شب امتحان هم فقط یك روز بود همین حرفا رو میزدی :biggrin1: تازه فقط 1 ساعت نیست كه! نیم ساعت قبلش باید همه چیو آماده و كنترل كنی و یه كانال لایو خوب پیدا كنی + 1 ساعت خود كنفرانسه بعد اون كف و خون قاتی كردن و یكی دو ساعتم اینور و اونور گشتن كه ببینم واكنش دنیا و ملت نسبت به كنفرانس و كنسوله چیه! بعد اونم كه بری ادامه درس بخونی یهو به خودت میای میبینی دو ساعته زل زدی به كتاب و داشتی رویای GeoW4 روی Xbox Next رو میدیدی و میگفتی عجب گرافیكی داره كصافط :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر