X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اینم نظرسنجی PlayStation Blog
دیگه از این معتبرتر نداریم اقا
:D

PlayStation.Blog Game of the Decade: The Winners

View attachment 158387
View attachment 158389

جالبه نه ؟ تو نظرسنجی PlayStation Blog ، Bafta ، Metacritics و .... تو همشون TLOU اول شده ولی خوب اینجا با تمام دنیا فرق داره ، دلیلشم که مشخصه . خلاصه اینارو میذارم که بدونید واقعیت چیز دیگه ایه :-":D
واقعیت همینه که میبینی، اینجاست!
حالا برو از سایت گیمفا هم مقاله بیار که tlou بهترین بازی قرنه. ولی نظرسنجی بالا رو نمیتونی کاری کنی، واقعیت رو قبول کن. قطعا Gow از بازی ای که نصفش پیاده روی هست خیلی بهتره:D

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
حالا برو از سایت گیمفا هم مقاله بیار که tlou بهترین بازی قرنه. ولی نظرسنجی بالا رو نمیتونی کاری کنی، واقعیت رو قبول کن. قطعا Gow از بازی ای که نصفش پیاده روی هست خیلی بهتره:D
آقا شما که از پیاده‌روی بدت میاد این قضیه برای گاد ۲۰۱۸ هم صدق میکنه ها >:)

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
تو GOW 2018 اگه پیاده روی ای هم هست اون Mímir داره از گذشته برات داستان میگه حوصلت سر نمیره. تو TLOU چی؟ :))
هوش مصنوعی الی رو نگم برات که در مقابل اتریوس مثل جوک میمونه:D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
نظرسنجی چند ده هزاری PlayStation Blog کشکه اوکی :D
واقعیت اینه کسی که خودشو به خواب زده نمیشه بیدار کرد :D الان مقایسه شبیه ساز پیاده روی و شبیه ساز قایق رانیه دیگه :D یه اکشن سینمازده هم بزن تنگشون که تکمیل بشه، راستی فکر کنم به انچارتدم میگفتی شبیه ساز کوه نوردی :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
فقط همینو بگم که تو کل بازی GOW حتی یک بار هم صحنه کات نخورد(اونم بدون SSD) تو TLOU که هر 5 دقیقه صحنه کات میخورد و کات سین هاش هم ویدیو mp4 از پیش رندر شده بود میتونستی بری تو فایلای بازی واسه خودت کپی بکنی:))

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من فن تلو یک نیستم پس رای ام واضحه.
ولی اگه تلو 2 بود به اون رای میدادم. تازگیا رفتمش و خیلی لذت بردم.
اره داستانش در حد 5 درصد موجیه ولی همه چیزای دیگش جز همین داستانش بی ایراده.(که همونم عالیه باز)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من به شخصه کاری ندارم‌منبع الهام و از این حرفا، gow 2018 با اختلاف فعلا بهترین کامبت تاریخ رو داره :D این خودش تکلیفش رو معلوم میکنه. و اگر rdr2 با اون دنیا و کارکترها و داستان نبود، قطعا با اختلاف بهترین بازی نسل میشد حداقل برای من :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فرقش اینه که توی تلو فقط جوئل و الی پیاده روی میکنن ولی توی گاو، کریتوس و آترئوس و میمیر. در نتیجه:

3 > 2

پس گاو بهتره.
این نظر سنجی برای سونی فن ها مثل این میمونه که بگن میتونی یه دستت رو نگه داری و یکی باید قطع بشه! حالا دست چپت باشه یا راست؟! :D
هیچکدوم. خورشید را بیاورید.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آی گلبم :D
چه وضع نظرسنجیه!!
من به تلو رأی دادم چون الان که فکر میکنم میبینم اولین بار که تلو رو بازی کردم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم =))
در مورد گاو با یه درجه پایین‌تر به این کمال رسیدم
البته فکر کنم :D

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اینم نظرسنجی PlayStation Blog
دیگه از این معتبرتر نداریم اقا
:D

PlayStation.Blog Game of the Decade: The Winners

View attachment 158387
View attachment 158389

جالبه نه ؟ تو نظرسنجی PlayStation Blog ، Bafta ، Metacritics و .... تو همشون TLOU اول شده ولی خوب اینجا با تمام دنیا فرق داره ، دلیلشم که مشخصه. :D
خلاصه اینارو میذارم که بدونید واقعیت چیز دیگه ایه :-":D
158415

:-":-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر