X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
@Safety & Peace
بکش از اون تاپیک کذایی PS vs XB بیرون و بیا این جا رو سر و سامون بده :D
نظر سنجی بعدی در حال انجامه:D یه نظر سنجی متفاوته و یه کتگوری دیگه رو میریم برای نظر سنجی:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
با اینکه تعداد رای ها کمه ولی برام جالبه که سنوا تا به اینجا جلو هست :D فکر میکردم الوی شخصیت محبوب تری باشه . هم اینکه تبلیغات هول بازی بیشتر بوده که متعاقباً بازخوردهاش توی اینترنت بیشتر که باعث میشه الوی به شخصیتی شناخته شده تر بدل بشه. از طرفی داستان الوی هم طوریه که بیشتر ادم میتونه باهاش همراه باشه تا دستان سنوا که پیچیده و مبهم بهش پرداخت شده. چهرتا هم بخوایم قضاوت کنیم الوی حقیقتا خیلی سرتره :D. شخصا خودمم با الوی خیلی بیشتر ... حالا حال کردم نه به اون معنا ولی حال کردم :D. من قبلا گفتم معمولا شخصیت های بازی های Rpg بیشتر طرفدارشون میشم به این دلیل که زمان بیشتری رو بازی در اختیار ما قرار میده تا با جنبه های بیشتر شخصیتیشون اشنا بشیم. برای بقیه هم فکر کنم این مورد تاثیرگذاره. بهمین خاطر برام جالبه و فکر میکنم از همه نظر الوی پتانسیل برنده شدن رو با فاصله داشت ولی خب نتیجه جور دیگه ای رقم خورده :D

• Like
Reactions: Kiarash_united7

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
با اینکه تعداد رای ها کمه ولی برام جالبه که سنوا تا به اینجا جلو هست :D فکر میکردم الوی شخصیت محبوب تری باشه . هم اینکه تبلیغات هول بازی بیشتر بوده که متعاقباً بازخوردهاش توی اینترنت بیشتر که باعث میشه الوی به شخصیتی شناخته شده تر بدل بشه. از طرفی داستان الوی هم طوریه که بیشتر ادم میتونه باهاش همراه باشه تا دستان سنوا که پیچیده و مبهم بهش پرداخت شده. چهرتا هم بخوایم قضاوت کنیم الوی حقیقتا خیلی سرتره :D. شخصا خودمم با الوی خیلی بیشتر ... حالا حال کردم نه به اون معنا ولی حال کردم :D. من قبلا گفتم معمولا شخصیت های بازی های Rpg بیشتر طرفدارشون میشم به این دلیل که زمان بیشتری رو بازی در اختیار ما قرار میده تا با جنبه های بیشتر شخصیتیشون اشنا بشیم. برای بقیه هم فکر کنم این مورد تاثیرگذاره. بهمین خاطر برام جالبه و فکر میکنم از همه نظر الوی پتانسیل برنده شدن رو با فاصله داشت ولی خب نتیجه جور دیگه ای رقم خورده :D
نظرسنجی تموم شد دیگه
اینا نتایج نهاییه

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
نظر سنجی بعدی در حال انجامه:D یه نظر سنجی متفاوته و یه کتگوری دیگه رو میریم برای نظر سنجی:D
ففط هردفعه قراره صرفا ۲ تا شخصیت یا چیزای دیگه مقابل هم قرار بگیرن و تمام؟
یا قراره برنده ها بالاتر برن مثل به صورت حذفی؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ففط هردفعه قراره صرفا ۲ تا شخصیت یا چیزای دیگه مقابل هم قرار بگیرن و تمام؟
یا قراره برنده ها بالاتر برن مثل به صورت حذفی؟
چیزای مختلف:D
بعدا شاید دوباره یه مسابقه بزرگ راه بندازیم:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
برای من OST نسل هفت این جوری رتبه بندی میشن

3.Skyrim
2.The Last of Us
1.Journey

و خب آممم... به نظر نمیاد چیزی که روبروی song of Dragonborn انداختی یکی از دوتای جلوترش باشن :-"

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
برای من به شخصه کل البوم skyrim بهترین ost تاریخ بازی ها هست :D

اون زمان که بلاگ داشتیم یه چیزیم نوشته بودم در موردش. اهنگ هاش به همین راحتی هم ساخته نشد. بقیه شاید تم خالی و یا انگلیسی باشن :D اینجا Bethesda اون زمان زبون اژدها رو خودشون رو از اول با کلمات و قواعدش کامل به وجود آوردن. و Jeremy soule کار بزرگش این بود که بر اساس این زبون اومد این آهنگ ها رو ساخت :D فوق العاده بوده کارش.

جز Dragonborn پیشنهاد میکنم اینا رو هم گوش کنین:

Sovngarde
Around the Fire
Watch the skies
Grey Beard

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
در خفن بودن اون آهنگ Skyrim که کوچیک‌ترین شکی نیست و واقعاً چیز محشریه ولی تأثیری که موسیقی Old Snake توی اون دوران روی من گذاشت یه چیز دیگه بود، در حدی که اغراق نیست اگه بگم باهاش اشک هم ریختم. :(:D

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
در خفن بودن اون آهنگ Skyrim که کوچیک‌ترین شکی نیست و واقعاً چیز محشریه ولی تأثیری که موسیقی Old Snake توی اون دوران روی من گذاشت یه چیز دیگه بود، در حدی که اغراق نیست اگه بگم باهاش اشک هم ریختم. :(:D

اگه کلا در نظر بگیریم یه نفر تا متال گیر ۳ رو بازی کرده (و از داستانش مطلعه) و همین امروز رفته MGS4 رو خریده وقتی وارد منوی بازی میشه برای اولین بار و اون موزیک با اون صحنه پخش میشه.. همونجا احتمال قریب به یقین بغضو دیگه حداقل کرده

تازه این موزیک خیلی ساده است، یعنی یه ملودی خیلی ساده داره با یه گیتار، ولی یه غمی داره که یه اهنگ حماسی با کلی ارکستو این داستانا نمیتونه منتقل کنه، پس بدون معطلی اعلام میکنم ترک Old Snake و دیگر هیچ :D

134628

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
قطعا ترک اسکایریم.
یکی از ایکانیک ترین موسیقی هایی هست که برای یه بازی ساخته شده.
اون ترک متالگیر 4 حتی به نظرم بهترین ترک 4 هم نیست. father and son خیلی بهتره تو همین بازی.
جدای اینکه بهترین تو خود سری هم نیست ost این بازی. متالگیر 3 و 2 یه سر و گردن بالاترن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر