X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
من هم کنسول بازم هم PC باز و به بتمن رای دادم :d
الیته اینو قبول دارم که بتمن بیشتر به خاطر فیلم هاش محبوبه تا بازی هاش , من خودم در اصل به خاطر فیلم Dark Knight واسه 2008 بهش رای دادم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من عاشق فیلمای بتمنم ولی وقتی بازیاشو انجام میدم اینجوری میشم:-&

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
شما مطمئنی بتمن بازی میکنی؟
ویرایش: شما هرنظری هم داشته باشی من وظیفمه بهش احترام بذارم فقط گفتم شاید چیز ِ دیگه یی بازی میکنی چون ندیده بودم کسی از سری ارکام ایراد بگیره
نگفتم ک دروغ میگی ک حالا اینو گذاشتین

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خوب این قطعا به خاطر سلیقه شماست وگرنه بر هیچکس پوشیده نیست که آرکام های این نسل از بهترین بازی های تاریخ بودن ..
خدایی آرکام آسایلوم دنیای جدیدی رو از بازی های ابرقهرمانی به گیمرها نشون داد .. آرکام سیتی اون رو به اوج رسوند ولی آرکام اوریجینز درجا زد ولی از ارزش های این سری تو این نسل به هیچ وجه کم نمی کنه ...
و یه نکته بسیار بسیار مهم .. من بتمنی که راکستدی معرفی کرد رو از بتمن نولان و فیلم هایی که دهه 90 حضور داشت هم بیشتر دوست دارم ..
مهم نیست که بازی آرکام سیتی و آرکام آسایلوم چقدر شاهکار بودن .. مهم اینه که یه شخصیت ابرقهرمان تو این بازی ها واقعا جوندار و پرداخته شده است. من نمی دونم یه عده که میگن بتمن توی بازی های آرکام شخصیت پردازی نداره به چه نکته ای اتکا می کنند ولی بهترین شخصیت ممکن رو از بتمن نشون دادن .. نه تنها بتمن! بلکه شخصیتای فرعی هم به قدری عالی پرداخته شدن که نمیشه ایرادی ازشون گرفت!
مطمئنم اگه نظرسنجی بین بدمن های بازی ها هم برگذار بشه جوکر اول میشه! نه به خاطر بازی تکرار نشدنی "هیث لجر" و اون کاراکتر فلسفی نولان، بلکه به خاطر جوکر معرفی شده تو همین آرکام.
بتمن دقیقا همونی بود که باید باشه .. به قدری افراد راکستدی درک درستی از دنیای بتمن داشتن که باور کنید خودشون توی گاتهام واقعا زندگی می کردن وگرنه امکان نداشت کاری که بدون عشق به اون دنیا ساخته شده باشه تا این حد شاهکار از کار در بیاد!

اون صحنه بی نظیر پایان آرکام سیتی رو بیاد بیاورید و به شوالیه همیشه بیدار گاتهام رای بدهید ... :bighug:

Reza 64

کاربر سایت
Aug 22, 2013
17
نام
رضا
توی این تاپیک برای هر کی تبلیغ کردم باخت اما میخوام سنت شکنی کنین ایندفه جان بیاد بالا :d
مستر چیف با 1 رای حذف شد . لارا چی :|

rdr_canalgreene2.jpg

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
47962110447695933774.jpg

70423149982209667936.jpg

تصاویری مثل این اینجا میزارین و تا میتونین با روح و روان آدم بازی میکنین:(
:dاز جان هم نمیشه گذشت، اصلا بی شک یکی از بهترین کارکترهای همین نسل بودش:|

آخرین ویرایش:

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
داش بازی به این خوبی یعنی در نظره شما انقد بده که این اسمایلُ (:-&) براش میذارید؟!:d
---------------------
هیچ کدوم من جفتشونُ دوس میدارم!
چرا آدمُ تو مثلثِ عشقی قرار میدن؟!!!:d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
شما مطمئنی بتمن بازی میکنی؟
ویرایش: شما هرنظری هم داشته باشی من وظیفمه بهش احترام بذارم فقط گفتم شاید چیز ِ دیگه یی بازی میکنی چون ندیده بودم کسی از سری ارکام ایراد بگیره
نگفتم ک دروغ میگی ک حالا اینو گذاشتین

منم از بازیای بتمن خیلی خوشم نمیاد ولی عاشق فیلماشم
.......................................................

درضمن با جان مارستون رای دادم

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی
سخته که به کدوم رای بدم:d

یکم دیگه فک کنم بعد رای میدم:d

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
خب با یک رای بروس رو جلو انداختم انشاالله که ببره.
تو این چند روزه به هرکی رای دادم باخته:|

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بنگرید که Batman رفیق/دشمن چه بزرگانیست و ایمان آورید ! :D

tumblr_mxcm4iAoma1qeze9jo1_1280.jpg

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
John Marston شخصیت بزرگ و قابل احترامیه ولی این شخصیت که حتی 3 سالش هم از عمرش نمیگذره به هیچ عنوان قابل قیاس با شخصیتی مثل بتمن که از خلقش نزدیک به 80 سال میگذره نیست ! دلیل این نتیجه که تو این نظر سنجی می بینیم هم عدم شناخت کاربر ها نسبت به این شخصیت هستش . مطمئنم که درصد بسیار بالایی از کاربران این سایت آشنایی که از این شخصیت دارن فقط 3 گانه آرکام و در بهترین حالت 3 گانه بتمن نولان هستش و اگر خوندن کامیک بوک ها در ایران بیشتر رواج داشت مطمئنا نتیجه چیز دیگری بود !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر