X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
دوستان mgs باز هی میخوان نظرشون تحمیل کنن و بگن بیگ باس قوی تره اما به غیر از نظر سنجی از تبلیغ های که تو پست ها میشه قشنگ معلوم برابرند
این قبول کنین که جان مارستون شخصیت خیلی قوی داره
تنها دلیلی هم که همه بیگ باس دوست دارن به قدمتش هست
و انگار یه جورای چون از همه قدیمی تره همه احساس بزرگی روش میکنن ،از جمله خودم

قشنگ مطمئن شدم از نزدیکی بیگ باس کبیر هم رد نشدی ...

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
قشنگ مطمئن شدم از نزدیکی بیگ باس کبیر هم رد نشدی ...
همه کسایی که با بیگ باس بزرگ شدن مثل من تو ۲۵ سال باهاش زندگی کردیم
تو mgs 4 با این که فقط آخرش اومد اما عاشقش شدم
و واقعا منتظر mgs5م
۲۵ سال اتفاقاتی که براش افتاد رو دنبال کردیم و این رو قبول کنید که تو یک نسخه اونم برا ۳ سال پیش اگه بیگ باس میومد واقعا تو ۳ سال شخصیت جا افتاده ای مثل الان بین گیمر ها نداشت
البته نظر شخصی من و اون ۸۲ نفر اینه
و اون ۸۰ نفر هم نظر شما رو دارن
پس نظر شخصی فرق میکنه

آخرین ویرایش:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من نمی دونم چرا یه عده طاقت شنیدن صدای مخالف رو ندارن!
چرا فکر می کنید همه باید مثل شما فکر کنند؟!
من خودم سونی فن هستم ولی خدایی رفتارایی که از سونی فن ها میبینم از هیچ فنی اینجا ندیدم!
حالا خوبه یه شخصیت به شدت با ریشه مثل جان مارستون به بیگ باس خورد وگرنه اگه کس دیگه ای بود و نظرسنجی رو میبرد اون رو قطعا محکوم میکردین! (هرچند که اینجا به جان مارستون با اون شخصیت پردازی هم رحم نکردین!)
و یه نکته دیگه .. چرا فکر می کنید هرکی به جان مارستون رای داده بیگ باس و متالگیر رو نمیشناسه؟!
هیچ فکتی راجع به بهتر بودن هیچ شخصیتی وجود نداره ... فقط نظر شخص مهمه ..
یکی ممکنه ماریو رو فقط به خاطر قدمت و حس نوستالژیکش دوست داشته باشه .. یکی ریمن رو به خاطر بامزه بودنش .. اینا دلیل نمیشه چون بیگ باس و یا هر کاراکتر دیگه ای که شخصیت پردازی جدی و پخته ای داره محبوبترین کاراکتر باشه ..
یکی مثل من با شخصیت جان و اون ماجراجویی های وسترنش بیشتر حال می کنه .. اینکه سوار بر اسب توی غروب خورشید کویر رو در نوردی و یه حیوون شکار کنی و یا گله گاوها رو به چرا ببری و یا اسب های وحشی رو رام کنی چیزی نیست که توی زندگی عادی برامون رخ بده .. وقتی همه اینا رو در قالب یه شخصیت کاریزماتیک و عالی مثل جان مارستون انجام میدیم باعث میشه که این شخصیت یه جایگاه ویژه ای پیشمون داشته باشه ...
و در ضمن، یادتون نره که تو ایران ژانر وسترن فدایی داره ...

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ای بابا Big boss رو هم زدید حذف کردید :|
اصلا انتظار نداشتم حذف بشه اون جلوی یکی مثه John marston :|

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
۲۵ سال اتفاقاتی که براش افتاد رو دنبال کردیم و این رو قبول کنید که تو یک نسخه اونم برا ۳ سال پیش اگه بیگ باس میومد واقعا تو ۳ سال شخصیت جا افتاده ای مثل الان بین گیمر ها نداشت

یعنی MGS3 و PW و PO حساب نیست ؟؟ :|

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
همه کسایی که با بیگ باس بزرگ شدن مثل من تو ۲۵ سال باهاش زندگی کردیم
تو mgs 4 با این که فقط آخرش اومد اما عاشقش شدم
و واقعا منتظر mgs5م
البته نظر شخصی من و اون ۸۲ نفر اینه
و اون ۸۰ نفر هم نظر شما رو دارن
پس نظر شخصی فرق میکنه

اتفاقا بیگ باس وقتی تو شماره 3 کارکتر بازی بود ... همون سالها حول و حوش 2003-4 بود که به اوج رسید .... مطمئنا اگه یه بازی حتی همین سال اخیر ازش اومده بود .. یا جای شماره 4 و 3 عوض میشد ... الان ملت خیلی بیشتر از اینها جو بیگ باس کبیر رو داشتن ... الان ملت به خاطر کارکتر عظیم و بی عیب و نقص بیک باس هستن که مریدشن ... نه اینکه چند ساله میشناسنش

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
30180781417643137407.png

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
آخ آخ آخ میبینین آدم رو تو چه شرایطی میزارین؟؟؟ هم ادا جون باحاله هم مکس پین:x
البته اون مکس پین قدیم رو میگم، به خاطر این شخصیت جدیدی که داره، محبوبیتش برا من کم شد:|
حداقل اون تصویر مکس پین قدیمی رو میزاشتی یکم حال میکردیم:-/

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
اتفاقا بیگ باس وقتی تو شماره 3 کارکتر بازی بود ... همون سالها حول و حوش 2003-4 بود که به اوج رسید .... مطمئنا اگه یه بازی حتی همین سال اخیر ازش اومده بود .. یا جای شماره 4 و 3 عوض میشد ... الان ملت خیلی بیشتر از اینها جو بیگ باس کبیر رو داشتن ... الان ملت به خاطر کارکتر عظیم و بی عیب و نقص بیک باس هستن که مریدشن ... نه اینکه چند ساله میشناسنش
بیگ باس و کریتوس و جان مارستون و ... کسانی نیستن که از یاد ها برن
دقیقا وقتی من حرف از قدمت و زمان زدم تو پست قبلیم
اومدی گفتی که معلومِ اصلاً با بیگ باس آشنا نیستی یعنی بیگ باس با گذشت زمان نمیشه از ذهن پاک کرد, درسته؟
اما حالا حرف از زمان میزنی؟ :-/ آخر زمان حضور کارکتر تو دنیای گیم مهم هست یا نیست؟
یعنی MGS3 و PW و PO حساب نیست ؟؟ :|
دیگه بدتر :d
جان فقط تو یک نسخه حضور داشت و فقط تو یک نسخه تونست انقدر گیمر ها رو به خودش جذب کنه و بیگ باسی که تو 4 نسخه بود رو شکست بده
حرف من اینه

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
حماسه ای دیگر از ملّت غیور!فکر کنم تنها انجمنی که اعضاش میتونن بیگ باس رو حذف کنن همینجاست:d
البته واقعاً به نظر من تنها شخصیتی که شایستگی داشت یا به عبارت دیگه شانس اینو داشت که جلو بیگ باس کبیر برنده شه همین ابر شخصیت شاهکار راک استار بود,در کل خدا قوّت:d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
آقا آدا همونی بود که زد الیزابت رو حذف کرد؟!
به هر حال چه بوده باشه یا نه رای ما آدا وانگ ..
باشد که آبرومندانه حذف شود ... :D

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
يعني خداييش راه نداره كه به Ada راي ندم !! :d آخه اگه Ada Wong نره بالا كي ميخواد بره ؟!؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر