X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
1a5uafwbsu4vc17o70d.png
>:)>:)>:)>:)>:)

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
@-)@-)@-)

رایدن هم که هست صد در صد.:D
اگرم بت من نیست خواهشا بزارینش.:D

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
خب این گروه هم تموم شد!
گروه بعدی چی باشه من میگم بین SUPERHERO ها چطوره؟

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
من همینجـا اعلاـم میکنم
که در این دوره از مسابقات شرکت نمی کنـم !
آخه مسئولین محترم چرا اینقدر با احساسات ما بازی میکنین :((
:d

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
1a5uafwbsu4vc17o70d.png
>:)>:)>:)>:)>:)

اصن نمیشه از بین برهنه و جامد:d یکی رو انتخاب کرد!سخته آقا،سخته:d!از یه طرف آدم به یاد نگاه های سرد سالید(به اختصار،SS:d)میافته،ولی نمیتونه چهره بیگ باس(به اختصار،BB:d)رو وقت کشتن باس فراموش کنه:|!جفتشون شاهکارن،ولی میلم به سمت SSئه:d!

فقط باید مراقب بود این دودستگی اسنیک ها یه وقت دردسر ایجاد نکنه!اصن همه به SS،(بخونید با صدای گوینده های صدا وسیما:d)قهرمان یک دوره کاراکتر بتل و فینالیست یه دوره دیگه رای بدید:d!
به شرافتم قسم اگه بتمن تو این گروه باشه؛ من خودکشی میکنم !
فک کنم گروه آخره این گروه!اگرهم باشه که .....>:)!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)

هرکی هدبندش درازتر باشه به اون رای میدم :)>-

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
پايان گروه 12 و برنده شدن Meat Boy و Sora رو به تمامي بچه هاي عزيز تاپيك تبريك ميگم @};-

تو گروه سيزدهم حتي فكرشم نكنيد كه به كسي جز Big Boss راي بديد:d
اون سه نفر ديگه حتي اگه رايدن و بتمن و سم فيشرم باشن راي ما ( من! ) فقط Big Bossـه.

Big Boss: Everything has its beginning. But doesn't start at "one." It starts long before that, in chaos. The world is born... from zero. The moment zero becomes one is the moment the world springs to life. One becomes two, two becomes ten, ten becomes 100. Taking it all back to one solves nothing. So long as zero remains, one... will eventually grow to 100 again. And so our goal was to erase Zero. Even the mighty Patriots began with a single man. That one man's desires grew huge, bloated; absorbed technology; began to manipulate the economy. We realized too late that we had created a beast. We had helped turn Zero into 100. His sin... was ours. And for that reason, I'm taking it upon myself to send Zero... back to nothing. [...] It's not about changing the world. It's about doing our best to leave the world the way it is. It's about respecting the will of others and believing in your own. [...] Zero and I... Liquid and Solidus... We all fought a long, bloody war for our liberty to free ourselves from systems, nations, norms and ages, but no matter how hard we fought, the only liberty we found was on the inside, trapped within those limits... The Boss and I may have taken different paths but in the end, we were both trapped inside the same cage... Liberty.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر