X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
به جان مارستون رای دهید:bighug:
تا هر چه بیشتر مکس پین را خار و خفیف کنیم:|:d
mr. john marston:x\m/:)>-

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
تا هر چه بیشتر مکس پین را خار و خفیف کنیم
مکس با این چیزا خار نمیشه >:)
جاش تا ابد تو دلمونه :x

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
دوستداران ـه جان فورد جان وین سرجیو لئونه کلینت ایستوود هاوارد هاکس
و کلا سینمای وسترن
بشتابید بیایید به هر کی دلتون خواست رای بدین :-" :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید

اگر مکس با این جوجه خار بشه، نمیومد تو مکس پین 3 خواهر مادر همه رو با هم پیوند بده. :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
8-|
رئيس *R همين الان توييت كرد كه نويسنده RDR بعد خوندن پست شما و مشاهده برداشت كاملتون از پايان بازي خودش رو تو اتاق خونش به دار آويخته و به همين دليلم تا نسل نهم بازي ها خبري از RD جديد نيست!:d نويسنده كه مرحوم شد اما به جاش بنده بابت داشتن چنين ديدگاه جامعي از شما تشكر ميكنم:d

8-|
ببینین، من کلا از صحنه های سینمایی اینجوری متنفرم، به نظرم خیلی راههای بیشتری وجود داشت که بشه بمیره، منم آشنایی دارم با این چیزا و مطمئنم که حتما حداقل 20 سناریو واسه مرگش نوشتن، ولی به نظرم بدترین و پر از پلات هول ترین رو برداشتن، فیلم سینمایی پاپ کورن فلیک که نیست!:D بازی بزرگی ـه که حداقل 100 میلیون دلار خرج ساختنش شده و برای هر دیالوگی که توی کاتسین ها زده می شه فکر کردن، باید یک پایان بهتر می ساختن.:D من که وقتی بازی تموم شد فقط یکمخ ناراحت شدم و اونقدری که باید می بود احساسی نبود پایانش.

حالا این نظر منه و پاش هستم ولی لازم نیست واسه جواب دادن ترول کنین.:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

حدّاقل مکس اون حوری ضایع تیر بارون نمی شد،عین مــــرد شیرجه میزد و دشمناشو تار و مار می کرد!اصلاً جان تو دنیای مکس روبروی اون مافیای عظیم کم میورد

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
مردن جان مارستون کاملا طبیعی بود. وقتی
یه لشکر پیاده (نیروی نظامی اونم لشکر با یه گنگ مافیا فرق داره!) به آدم حمله کنن
طرف وسترن کارکشته هم باشه آبکش می شه دیگه. جان مارستون سوپرمن دیگه نبود! تازه تو اون شرایط باید از زن و بچه اشم محافظت می کرد!
به نظرم اندینگش کاملا امریکایی و وسترن بود. خواستید گریه کنید به بازی نام کاربریم مراجعه کنید فلسفه ژاپنی داره اندینگش:D
زیاد نگران جان نباشید حالا، تو آخر undead nightmare زنده شد:D هنوزم تو سال 2013 زنده ست ولی در خفا زندگی می کنه:D

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
مکس پین تو نظرسنجی ؟؟؟ من اومدم .

==================

He Had a Baseball Bat , & I was Tied to a Chair
Pissing him of was the Smart Thing to do

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
8-|
ببینین، من کلا از صحنه های سینمایی اینجوری متنفرم، به نظرم خیلی راههای بیشتری وجود داشت که بشه بمیره، منم آشنایی دارم با این چیزا و مطمئنم که حتما حداقل 20 سناریو واسه مرگش نوشتن، ولی به نظرم بدترین و پر از پلات هول ترین رو برداشتن، فیلم سینمایی پاپ کورن فلیک که نیست!:D بازی بزرگی ـه که حداقل 100 میلیون دلار خرج ساختنش شده و برای هر دیالوگی که توی کاتسین ها زده می شه فکر کردن، باید یک پایان بهتر می ساختن.:D من که وقتی بازی تموم شد فقط یکمخ ناراحت شدم و اونقدری که باید می بود احساسی نبود پایانش.

حالا این نظر منه و پاش هستم ولی لازم نیست واسه جواب دادن ترول کنین.:D

بخشی از بیوگرافی جان :
هرچند همان گونه که قبلا داچ هشدار داده بود ادگار به جان خیانت میکند. وی با همراهی افراد دایره تحقیقات و ارتش آمریکا حمله ایی علیه مزرعه مارستون ترتیب میدهند. Uncle در تیراندازی ها کشته میشود. در حالی که جان و پسرش جک در حال دفاع کردن از مزرعه شان هستند، جان به ابیگل میگوید هنگامی که وی در طویله حواس ماموران را پرت کرد او باید دست پسرشان جک را گرفته و از مزرعه فرار کند. ابیگل که میداند شانس زنده ماندن همسرش بسیار کم است برای آخرین بار او را بوسیده، عشقش را به او ابراز کرده و همان گونه که جان میخواست همراه با پسرشان از آنجا میگریزند.

اما واقعیت چیز دیگری بود، جان میدانست که تنها راه نجات خانواده اش از تیررس دولت و بخشیدن آزادی واقعی به آنها فدا کردن زندگیش میباشد.

جان مارستون، مردی که به گفته خودش تاوان اشتباهات گذشته را پس میداد، زندگیش را فدا کرد تا شاید خانواده اش بتوانند رستگاریی را بدست آوردن که وی از رسیدن به آن محروم ماند. بر قبر این بزرگ مرد جمله زیر حک شده است :
"خوشا به حال مصلحان"

بله عزیزم همینطوری که نیست، اینا همه اش حساب شده است :>:D

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
حدّاقل مکس اون حوری ضایع تیر بارون نمی شد،عین مــــرد شیرجه میزد و دشمناشو تار و مار می کرد!اصلاً جان تو دنیای مکس روبروی اون مافیای عظیم کم میورد
8-|
تو بیل ویلیامسون به علاوه کل ارتش مکزیک به همراه پادشاه مکزیک و در کنارش ارتش بزرگ آمریکا رو با مافیا مقایسه میکنی؟؟؟ :|/:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
چجوری دلتون میاد آخه؟ :-s

شیرجه هم فقط شیرجه های الطایر:bighug: از بالای برج میپرید پایین:bighug:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بخشی از بیوگرافی جان :

بله عزیزم همینطوری که نیست، اینا همه اش حساب شده است :>:D
به به چه ترجمه ای:D داستان فارسیش کجاست برم بخونم؟:D هم این هم TLOU :D من کلا دیالوگها رو دقیق می خونم و زبانمم خوبه ولی دیگه دکتری انگلیسی ندارم با اون سرعتی که زیرنویس رد می شه 100 در 100 بفهمم:D (البته اغلب سکانسی رو نفهمم دوباره لودش می کنم ولی از زیر دست آدم در می ره دیگه، اونم بازی هایی که کلی دیالوگ دارن)
روی قبر جان دقیقا به انگلیسی چی نوشته بود؟ فکر نکنم اینو نوشته بودها! بعد چند سالم
زنش بغلش دفن شد:(

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به به چه ترجمه ای:D داستان فارسیش کجاست برم بخونم؟:D هم این هم TLOU :D من کلا دیالوگها رو دقیق می خونم و زبانمم خوبه ولی دیگه دکتری انگلیسی ندارم با اون سرعتی که زیرنویس رد می شه 100 در 100 بفهمم:D (البته اغلب سکانسی رو نفهمم دوباره لودش می کنم ولی از زیر دست آدم در می ره دیگه، اونم بازی هایی که کلی دیالوگ دارن)
روی قبر جان دقیقا به انگلیسی چی نوشته بود؟ فکر نکنم اینو نوشته بودها! بعد چند سالم
زنش بغلش دفن شد:(

بیوگرافی جان اینجاست (خلاصه داستان هم داخلش هست) : John Marston.docx

بهترین ترجمه همین بود :-" :D جمله اصلی :
Blessed are the Peacemakers

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر