X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
Alyx من رو حلال کنه :crying1:
من که به جیمی خودمون رای دادم :bighug:

هر خری بره بالا این یارو شپرد نمیره بالا >:)
جیم هم تو گروه آخر میشه :) :bighug:

بینم تا آخر این گروه میرم تو بلک لیست چند نفر :-s

نتایج گروه نهم
32824860692798461409.jpg

رای ها :
Agent 47: 43
Alan Wake: 30
Sam Fisher: 24
Isaac Clarke: 18
Jackie Estacado: 8

جمعا 123 رای قابل قبول در گروه نهم ثبت شدند.

آقا من که فعلا رای نمیدم , میزارم ببینم وصعیت گروس و شپرد چطوری میشه که بعدا رای بدم ! ولی از این 2 حمایت کنید

98087785456227033245.png

راستی دوستان میدونستید که تو داستان اصلی تو کمیک شپرد زن بوده و ...

05890489657778144616.jpg

آخرین ویرایش:
کاش طرفدارای ME رای هاشون رو پراکنده نمیکردند...
بعنوان سنبل این سری از بازیها به شپرد رای دادم.
اینم برا کسایی که سنبل مونث دوست دارن

آخ جون لحظه تصمیم کبری مجتبی رسید>:)
----------------------------------------------------------------
من جیمی رو ندیده بودم اصلا حواسم بهش نبود
:eek:
جوری دارین بالا رفتن فریمن رو جبران میکنین که شمر هم اینجوری جبران نمیکرد:|:d
یعنی چی جیمی رو با الکس انداختین؟)x
:shocked:
یعنی اگه این دوتا از این گروه بالا نرن.:|
:punish:
متاسفانه بچه های BC خیلی Mass Effect فن هستن‌ (کلا بایوور فن) و صد در صد شپرد که بالا رفته.:| جدا یه تبصره ای بزنین که الکس و جیمی بدون در نظر گرفتن رای ها بالا برن وگرنه من اون تهدید هایی که مثلا به شوخی بودن رو عملی میکنم:|:d>:)
در کل رو به رو آماده باش
:sniper:
:gunner:
پ.ن: جدا چجوری بین جیمی و الکس انتخاب کنم:|
:wallbash:

6qjw6h8mu8001tiqgd.jpg

:bighug: :d

آقا ما یه Elf Mage شریف، خانوم (شخصیتم تو بازی مونث بود :دی) و با شخصیت بودیم که در Circle Tower روزگار می گذروندیم. یه روز به عنوان تست نهایی رفتیم توی Harrowing و با اجازتون کلیه دشمنان توش رو کتلت کرده و صحیح و سالم برگشتیم. وقتی از توی Harrowing اومدم بیرون، یدونه از دوستان ازم درخواست کرد بهش کمک کنم. منم دل رحم، قبول کردم. آقا میدونست قرار Tranquil بشه و میخواست با نامزد گرامی فرار کنه. منم بهش کمک کردم. اما ای کاش کمک نمی کردم. :| (کلی دردسر برام درست کرد بعدا :|) طرف Blood Mage بود و بنده به خاطر قلب مهربونم نزدیک بود با تیپا از Circle Tower پرتاب بشم بیرون. البته در لحظه آخر جمعی از Grey Warden های گرامی اومدن و نجاتم دادن و این آغاز راهی بود که منو به آشنایی با Morrigan می رسوند! :bighug: از برج اومدم بیرون و به GW ها پیوستم. خلاصه بعد از چند تا ماموریت (که توی یکی از اونها با موریگان ملاقاتی داشتیم :-") Darkspwan ها حمله کردن و کلهم ارتش ما رو کتلت نموده و متواری شدن :|

اگه کمک موریگان و فلمث نبود اندک بازماندگان جنگ (که من هم بینشون بودم) می مردن :دی بعدش موریگان کمک کرد که به گروه ما بپیونده :bighug:. واقعا شخصیت خفنی داشت! Sarcastic، خشن و تاریک! :دی توی بیشتر گزینه هایی که پیش روم بود پیشنهاد میداد راهی که به کشتن ختم میشه رو انتخاب کنم. :دی البته من به حرفش گوش نمی کردم و هی موریگان از دستم ناراحت می شد و لیلیانای %^&%%* خوشحال می شد:|
rb3t9u16ltgbncllccx.gif
ای کاش گوش می کردم :| نکشتن طرف همان و دور زدن قضیه و بیشتر شدن زحمت همان :|
rb3t9u16ltgbncllccx.gif

خلاصه موریگان یدونه باشه :bighug: عاشق اون هجه ش و 'Tis گفتن هاش بودم :bighug: هر چی بود از اون لیلیانای بچه مثبت بهتر بود :p خیلی هم به Alistair تیکه مینداخت :lol: از روزگار هم دلش خیلی پر بود بیچاره :-< خیلی سختی کشیده بود :( کلا Witch ها به خاطر Witch Hunt ها زیاد سختی کشیدن :دی

هیچی همین دیگه :| :دی

فعلا رای نمیدم فقط منتظرم به یکیشون یه هول ناجوانمردانه اساسی بدم تا اول بشه>:):d

توجه:هرکی پیام خصوصی بدهد که بیا به فلانی رای بده گزارش خواهم داد حتی شما دوست عزیز>:)

خوشبختانه انتخاب تو این گروه واسه من راحته#:-s با توجه به خاطرات Half-Life 2 بدون هیچ تردیدی به Alyx Vance رای میدم:x

آخرین ویرایش:
آقا نزارین در حق موریگان اینطوری ظلم شه...:(آخه فرمانده مرده چه احتیاجی به رای داره:|
مجتبی کجایی پس تو...
در راستای پست بالایی یکی از دیالوگای قشنگ موریگان رو میزارم
we now have a dog and alistair is still dumbest one in the party:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or