X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
Rise and Shine Mr Freeman. Rise and Shine :bighug:

این جمله واسه اول HL2 بود؟ :-/
همون جا که تو قطار بود؟
-----------------------------------
رای آنچنانی تا در جمع دو نفر آمدن نمونده. با توجه به اینکه 4 تا از رای های لیان حساب نمی شه.3 4 تا رای تا صعود دکتر گرامی:bighug:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
ای بابا اون فرخ گارتال کجاست که سر همه رو برای الکس کوبوند؟:D
بیا یکم طرفداری کن ما دیگه تموم شدیم.:D

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
اه حیف شد قرار تقلب نکنیم وگرنه پسورد چهار پنج تا از بچه ها (که تگ کاربر سایت رو هم دارن) رو داشتم.:d ولی دلم نمیخواد فریمن به هر قیمتی بالا بره. تازه دیگه طرفدارای لیون و مستر چیف ته کشیدن و از فردا شاهد صعود دکتر خواهیم بود. من که حتی میگم دکتر میتونه به عنوان نفر اول ببره. تا جایی که من دیدم رای حداقل ۲ نفر برای مستر چیف و ۱ نفر برای گوردون و ۴ نفر برای لیون حساب نمیشه. با این حساب ۳ رای برای رسیدن به لیون و ۸ رای برای رد کردن مستر چیف میخوایم.
هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الان نابود شدن Los Iluminados توسط لیان اصلا به حساب نمیاد؟ :-/ Saddler رو کی کشت دقیقا؟ :-/ اگه Los Iluminados به فعالیتش ادامه میداد چه اتفاقی برای دنیا می افتاد؟ :-/

Re4_04_06_01_06.jpg

:-j
اون دیگه تقصیر ایداست نه لیان :D نمی دونم چرا با این همه کار هایی که کرده هنوز هم ایدا رو دوست دارم :-/ چون خیلی مرموزه؟ :-/
خب به نظرت کراوزر و ایدا برای چی توی جزیره بودن؟:-/ وسکر به کراوزر دستو داده بود نمونه انگل رو بیاره. از اون طرف به ایدا دستور داده بود حواسش به کراوزر باشه. لوس ایلامینادوس در هر صورت نابود میشد. یا به وسیله ایدا و یا به وسیله کراوزر. این وسط لیون از همه جا بی خبر میاد وسط و وسکر میگه حالا که این اومده بذار ازش استفاده بهینه بکنیم;;) اصلا اینطور بگم، نیازی نیست لوس ایلامینادوس به فعالیتش ادامه بده چون لیون خیلی شیک و مجلسی کار رو براشون انجام میده:lol:
عکس میذاری؟:-/ برم عکس از کشتن وسکر توسط کریس بذارم؟;;)
به هیچ وجه تقصیر ایدا نیست. ایدا همیشه میخواد کارشو انجام بده و بره ولی وقتی پای لیون وسط باشه ناچاره مواظبش باشه خودشو به کشتن نده;;) اتفاقا منم ایدا رو دوست دارم. در واقع بیش از حد دوست دارم;;)

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خب به نظرت کراوزر و ایدا برای چی توی جزیره بودن؟:-/ وسکر به کراوزر دستو داده بود نمونه انگل رو بیاره. از اون طرف به ایدا دستور داده بود حواسش به کراوزر باشه. لوس ایلامینادوس در هر صورت نابود میشد. یا به وسیله ایدا و یا به وسیله کراوزر. این وسط لیون از همه جا بی خبر میاد وسط و وسکر میگه حالا که این اومده بذار ازش استفاده بهینه بکنیم;;) اصلا اینطور بگم، نیازی نیست لوس ایلامینادوس به فعالیتش ادامه بده چون لیون خیلی شیک و مجلسی کار رو براشون انجام میده:lol:
به هیچ وجه تقصیر ایدا نیست. ایدا همیشه میخواد کارشو انجام بده و بره ولی وقتی پای لیون وسط باشه ناچاره مواظبش باشه خودشو به کشتن نده;;) اتفاقا منم ایدا رو دوست دارم. در واقع بیش از حد دوست دارم;;)

میبینم که هنوز رای ندادی علی,پس به عنوان یه PC گیمر رای دادنت به هرکسی غیر از گوردون رو حروم اعلام میکنم!!!>:):d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
فقط یک رای تا مساوی شدن 8->
یه نفر بیاد و علی صلح و صفا را به راه راست دعوت کنه:D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
خیله خوب اون یک نفری هم که کاربر جدید بود کاربر سایت شد.:bighug:
الان یک نفر دیگه رای بده دکتر می ره بالا.:bighug:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خیله خوب اون یک نفری هم که کاربر جدید بود کاربر سایت شد.:bighug:
الان یک نفر دیگه رای بده دکتر می ره بالا.:bighug:

و اون یه نفر من بودم:bighug:
_خب که چی؟؟؟:|
و رای ام هم به دکتر بود.کلّاً هیچ نوع بشری از ضربات Cowbar دکتر در امان نبوده اند یه چند تا نژاد مونده احتمالاً میره برا HL3.
کلّه قابلمه ای هم که قربونش برم حالا تنها شده(بی کورتانا)و اصلاً چیف بی کورتانا حال نمیده.بعدم پیر نشد این چیف تو اون کلاه سیکلت؟؟؟
لیون و کریس هم باید یکیشون اصلاً میرفت!
N6 هم من با کاراکترش بیشتر از همه اینا مچ شدن امّا دکتره و Cowbar اش

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

همون کراوزر رو کی کتلت کرد؟ :-/ با کتلت شدن کراوزر خب نقشه ی وسکر هم نابود میشد اگه ویروس به دست ایدا نمی افتاد که بنده اصلا با این قسمت مشکل ندارم! ;;) عشق میباشد این ;;)
:lol: یه جوری میگه انگار کریس تنهایی رفته وسکر رو کشته :lol: اگه شیر زن سری RE (جیل منظورمه :D) نبود الان کریس میتونست وسکر رو بکشه؟:-/ تازه اون شیوا هم بود! شیش نفری ریختن رو سر وسکر انتظار دارن نمیره 8-|
اتفاقا منم ایدا رو دوست دارم. در واقع بیش از حد دوست دارم;;)
:-l :d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
مساوی شدیم:x
فریمن موچکریم:D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مساوی شدیم:x
فریمن موچکریم:D

البته دقت کنین یدونه جلوییم!!!>:):d
طرفدارای یکی از بهترین همراههای دنیای بازی کسی که وقتی خبری از الی و الیزابت و الیکا نبود با ما و خاطراتمون همراه بود هم بیان به گوردون رای بدن!!!

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
اگه کریس نبود و این رأی ها تقسیم نشده بود شاید Leon نفر اول گروه شده بود حتی=((
جداً دلتون میاد به همچین آدم خوشتیپی رأی ندید ؟ :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اگه کریس نبود و این رأی ها تقسیم نشده بود شاید Leon نفر اول گروه شده بود حتی=((
جداً دلتون میاد به همچین آدم خوشتیپی رأی ندید ؟ :d

کسی نمیره کاراکتر اصلی بهترین بازی دهه رو ول کنه بیان به قیافه یه نفر رای بده!!!:d

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
با تقلب قانونی دو تا رای برای دکتر گیر آوردم!:d
به دوستانی که حواسشون به زمان رای گیری نبود فقط یاد آوری کردم. (البته فقط به اونایی که فن دکتر هستن:d)
ایشالا دوتا رای دیگه هم گیر میاد. میمونه فقط 4 تا رای برای رسیدن به مستر چیف (ما اصلا برامون کاراکتر های دیگه مهم نیست. مهم اون چیپ هست که بهش نشون بدیم یه کاراکتری که 9 ساله ازش بازی ای نیومده چجوری اون رو که آخرین بازیش پارسال اومده، خرد و خاک شیر میکنه:d)

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر