X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
قرار شد عکس از ورجیل رو کنی نه اینکه عکس خودت و امیر آکیبا توی میتینگ AW رو بزاری :D

همونطور که عکس های شما از وینسنته مال منم از ورجیله ! :D ایرادی توش نمی بینم >:)

87043661495145017246.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
با اینکه احساس میکنم طرفدارهای ورجیل بیشتر میباشند توی سایت! ولی شدیداً و قویاً حمایت خودم رو از وینسنت کبیر اعلام مینمایم! :d باشد که بقیه هم به راه راست هداست شوند! :d
فعلا این 2تا رو داشته باشید :

قرار شد عکس از ورجیل رو کنی نه اینکه عکس خودت و امیر آکیبا توی میتینگ AW رو بزاری :biggrin1:
که اینجوریاست :-" منتظر باشید >:)

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,191
نام
حامد
اوه خدای من ، شخص جناب وینسنت در این جا حضور دارن
مگه میشه سنبل FF رو ندیده گرفت :D اصلا نومورا افرید واقعا افرید
برو بچ فقط به وینسنت رای بدید

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
ورجیل یه دونه باشه / یاماتوی خفن باشه
:d
وینسنت نه سرعت عمل ورجیل رو داره نه قدرت مبارزه اون رو
کسی هم از دانته نمیتونه سریعتر تیراندازی کنه که خب تیر زدن به ورجیل جکی بیش نیست
پس نتیجه میگیریم ورجیل به راحتی و با یه تلپورت خوشگل، یاماتو رو تو حلق وینسنت فرو میکنه
وینسنت حتی در حد و اندازه حضرت کلود هم نیست
وینسنت نامیراست:d Advent Children ندیدی شنل شد هر چی میزدن اثر نمیکرد؟! راحت هم کلود رو نجات داد :D اصلا برای فان جنگ میکنه وینسنت :D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,191
نام
حامد
اقا نمیشه جایی وینست باشه من سکوت کنم :D

وقتی فکر میکنم وینسنت باز دل داره عاشقه :D تازه اصلا یادم نمیاد کتک بخوره یا بزنن فکشو بیارن پایین اما تا دلتون بخواد ورجیل کتک خورده ملس هم خورده :D

مثلا همین DMC 3 اولا که نامردی میکرد :D محل نمیزاشت ، اخرشم که جلو دست و بال دانته رو گرفت پرت شد رفت ته دره :D
تو همین 2013 DMC هم باز اخرش نامردی کرد طمع وجودشو گرفت خواست دنیا رو کنترل کنه حتا به Kat هم پشت کرد دختری که اون همه بهش کمک کرده بود
باز بره خداشو شکر کنه که همین دختره به دادش رسید وگرنه دانته ربلیون رو تا ته کرده بود تو سینه ورجیل گور به گور شده بود :))

خلاصه رای میدید به وینسنت بدید حداقل کتک خور محله نبوده :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اقا نمیشه جایی وینست باشه من سکوت کنم :D

وقتی فکر میکنم وینسنت باز دل داره عاشقه :D تازه اصلا یادم نمیاد کتک بخوره یا بزنن فکشو بیارن پایین اما تا دلتون بخواد ورجیل کتک خورده ملس هم خورده :D

مثلا همین DMC 3 اولا که نامردی میکرد :D محل نمیزاشت ، اخرشم که جلو دست و بال دانته رو گرفت پرت شد رفت ته دره :D
تو همین 2013 DMC هم باز اخرش نامردی کرد طمع وجودشو گرفت خواست دنیا رو کنترل کنه حتا به Kat هم پشت کرد دختری که اون همه بهش کمک کرده بود
باز بره خداشو شکر کنه که همین دختره به دادش رسید وگرنه دانته ربلیون رو تا ته کرده بود تو سینه ورجیل گور به گور شده بود :))

خلاصه رای میدید به وینسنت بدید حداقل کتک خور محله نبوده :D
ورجیل هم نامیراست دیگه:biggrin1:
باز خوبه آدم کتک خور باشه اما یه زامبی چسبناک نباشه:biggrin1: فکر کن وضعش چقدر خراب بود که زامبی شده:biggrin1:
اون ورجیل 2013 هم هرچی بود الان نیست:biggrin1: مهم زمان حاله که کل دنیای شیاطین براش دولا میشن:biggrin1:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ورجیل هم نامیراست دیگه:biggrin1:
باز خوبه آدم کتک خور باشه اما یه زامبی چسبناک نباشه:biggrin1: فکر کن وضعش چقدر خراب بود که زامبی شده:biggrin1:
اون ورجیل 2013 هم هرچی بود الان نیست:biggrin1: مهم زمان حاله که کل دنیای شیاطین براش دولا میشن:biggrin1:

ورجیل اگر نامیرا بود تبدیل به نلو آنجلو نمیشد :D
اگر تونستی زامبی چسبناک بودن وینسنت رو ثابت کنی من دنیای گیم رو می بوسم میذارم کنار >:) :D

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
یکی از سخت ترین انتخاب های زندگیم بود...:|
آخرش به این نتیجه رسیدم هرکی رای کمتر داره بهش رای بدم...:|:-"
حمایتمان از هردو کاراکتر اعلام میشود...
پ.ن:اصلا نظر سنجی عوض شد تاپیک ترکید...خیلی هیجان انگیزه این نظرسنجی:d
پ.ن2:ترافیک ندارم وگرنه کل فایلای ورجیل و وینسنتمو میریختم تو تاپیک:-"

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من نمی‌دونم آخه این دختر خانوم با این مو هاش چی داره:| :D
ابهت یعنی این:
jjrt1f80hjaenxw2549c.gif

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر