X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
نوب و اسموک خودشون تگ بودند تو نسخه‌های قبلی MK رو بذارید جلو اسکورپیان و ساب زیرو به هم هم میان:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اسکورپیون و لیو کانگ اصلا بهم نمیخورن. به جای لیو کانگ یه نفر دیگه رو بزار

نوب و اسموک خودشون تگ بودند تو نسخه‌های قبلی MK رو بذارید جلو اسکورپیان و ساب زیرو به هم هم میان:d
تیم دوم که مشخصه. ساب زیرو و نوب.
تیم اول اسکورپین با کی باشه؟:d اصلا میخوایین تنها باشه؟:d اسکورپین همه رو میبلعه:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
تیم اول اسکورپین با کی باشه؟:d اصلا میخوایین تنها باشه؟:d اسکورپین همه رو میبلعه:d

هی اسکورپیون،اسکورپیون نکن واس ما ، سابزیرو چپ و راست هشتپلکوش میکنه ;;) >:d<

من میگم کاراکتر که MK کم نداره یه 2 تا تیم 4 به 4 بگذاریم ، تو همشون هم خانوم باشه ، البته بایوگرافی نوشتنش .... :| :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هی اسکورپیون نکن واس ما ، سابزیرو چپ و راست هشتپلکوش میکنه ;;) >:d<

من میگم کاراکتر که MK کم نداره یه 2 تا تیم 4 به 4 بگذاریم ، تو همشون هم خانوم باشه ، البته بایوگرافی نوشتنش .... :| :D

بفرما تو؟:|:biggrin1:
ساب زیرو که کتک خورش ملسه. اشتباه هم برداشت نکنین، بر خلاف تصور همه، ساب زیرو شخصیت منفیه و اسکورپین شخصیت مثبت:> اون Get Over Here اسکورپین خوشگل کل شخصیت های مورتال رو میبره زیر سوال:biggrin1:
پیشنهاد دوستمون هم خوبه. میتونیم اسکورپین و ساب زیرو رو در مقابل جین کازاما و کازویا از تیکن بذاریم. البته با نوشتن بیوگرافیش ....:| :biggrin1: [2]

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ساب زیرو که کتک خورش ملسه. اشتباه هم برداشت نکنین، بر خلاف تصور همه، ساب زیرو شخصیت منفیه و اسکورپین شخصیت مثبت:> ا
ها این سابزیرو بید که زد اسکورپیون رو وکشت ;;) یادت هست !؟ :-/ :D
دقیقاً متاسفانه خیلی ها فکر میکنن اسکورپیون پلیده و سابزیرو سوپر من ، ولی من که همیشه طرف آدم بدهام >:d

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
میگم اسگورپین و جانی کیج با ساب زیرو و نایت ولف

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ها این سابزیرو بید که زد اسکورپیون رو وکشت ;;) یادت هست !؟ :-/ :D
دقیقاً متاسفانه خیلی ها فکر میکنن اسکورپیون پلیده و سابزیرو سوپر من ، ولی من که همیشه طرف آدم بدهام >:d
ساب زیرو خنجر از پشت میزنه:biggrin1: پا شد رفت قبلیه شیرای ریو رو در نبود اسکورپین ترکوند:| وگرنه چیزی که واضحه اینه که ساب زیرو رقیب اسکورپین نمیشه:biggrin1: اینو جدی میگم. اسکورپین الان خیلی خطرناک شده:biggrin1: حالا بیوگرافی رو نوشتم معلوم میشه:biggrin1:
دوستان تا فردا ساعت 12 وقت دارین پیشنهادات رو بدین و موافقت یا مخالفتتون رو بگین. در غیر این صورت اسکورپین و ارمک در برابر ساب زیرو و نوب

پ.ن: تو خودت آدم بده هستی
biggrin1.gif

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
ساب زیرو خنجر از پشت میزنه:biggrin1: پا شد رفت قبلیه شیرای ریو رو در نبود اسکورپین ترکوند:| وگرنه چیزی که واضحه اینه که ساب زیرو رقیب اسکورپین نمیشه:biggrin1: اینو جدی میگم. اسکورپین الان خیلی خطرناک شده:biggrin1: حالا بیوگرافی رو نوشتم معلوم میشه:biggrin1:
دوستان تا فردا ساعت 12 وقت دارین پیشنهادات رو بدین و موافقت یا مخالفتتون رو بگین. در غیر این صورت اسکورپین و ارمک در برابر ساب زیرو و نوب

پ.ن: تو خودت آدم بده هستی:biggrin1:

من موافقم :D
من اوایل طرفِ ساب زیرو بود ولی وقتی دیدم چه بر سر قبیله ی اسکورپین اورد ازش متنفر شدم! اسکورپین بیچاره :(

من طرفِ اسکورپینم :D از همینجا پرچمش بالاس :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
اگر اشتباه نكنم توي اندينگ اسكورپيون توي 4 كوانچي اعتراف ميكنه كه كشتار قبيله اسكورپيون كار اون بوده نه ساب زيرو

حالا اين حرفا به كنار اسكورپيون در مقابل كدوم سابزيرو هست برادر كوچيكه يا بزرگه؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگر اشتباه نكنم توي اندينگ اسكورپيون توي 4 كوانچي اعتراف ميكنه كه كشتار قبيله اسكورپيون كار اون بوده نه ساب زيرو

حالا اين حرفا به كنار اسكورپيون در مقابل كدوم سابزيرو هست برادر كوچيكه يا بزرگه؟
آره کوانچی در هیبت ساب زیرو میاد قبیله شیرای ریو رو کتلت میکنه ولی در کل هانزو هاساشی (اسکورپین) و بای هان (ساب زیرو) کلا با هم دعوا دارن.
در مقابل ساب زیرویی که بد بود. فکر کنم برادر کوچکی میشد نه؟ برادر بزرگه آدم خوبی بود

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
چرا هیچکی به جانی کیج من بها نمیده اون استعاد نفهفه ست اسکورپین و ساب زیروتون لوله ان

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من یه پیشنهاد خوب دارم منتها برای این تاپیک کلاسش یه خرده بالاست:d
به جای کاراکتر کلن ها و یگان های کامبت رو در مقابل هم قرار بدید. مثل Lin Quei-Special Forces- Shaolin Warriors,............
اگه تایید شد توضیحات و این که کدام کاراکترا تو کدوم گروه هستند رو قرار میدم.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر