X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من که هیچی از این چیزایی که شما توی این چند صفحه نوشتین حالیم نمیشه !
لااقل بگین به کی رای بدم !

قرار بوده مرتضی یه بیوگرافی از گارا بده ! من یه خلاصه داستانی از ساسکه اون صفحه دادم ولی می ترسم بقیه ش رو بنویسم واستون اسپویل شه فقط بدونین

ساسکه و گارا هر دو کودکی خیلی سختی داشتن. گارا یه جینچوریکی بوده ( جینچوریکی به کسی میگن که نوعی هیولا-بیجو- توی بدنش کار گذاشته شده و به عنوان یه سلاح خطرناک برای دهکده ی شن شناخته میشده، همه بخاطر این هیولایی که درون گارا بوده ازش متنفر بودن، گارا هم اولش به عنوان یه کاراکتر منفی معرفی میشه چون با اتفاقاتی که تو بچگی براش افتاده بوده از همه چیز و همه کس متنفر بوده و عشقش این بوده که فقط آدم بکشه و خون بریزه ولی بعد از آشنایی با کاراکتر اصلی سری یعنی ناروتو اوزوماکی، متوجه میشه که اگه تلاش کنه تا خودش را به بقیه نشون بده و به مردم دهکده ش کمک کنه، کم کم همه ی مردم دوستش دارن و دیگه کسی ازش نمی ترسه !! بنابراین گارا به کاراکتر مثبتی تبدیل میشه ! علامت روی پیشانیش هم به ژاپنی نوشته " عشق"

ساسکه توی بچگی خیلی راحت بوده، پدرش که فرمانده ی نیروی نظامی بوده، مادرش هم خیلی دوستش داشته ولی بعد از شبی که برادر بزرگترش ایتاچی خیلی ناگهانی خاندانش رو سلاخی می کنه! ساسکه از برادرش متنفر میشه و هر کاری می کنه تا ازش انتقام بگیره ! ساسکه خیلی خشک و سرده! مغروره و البته خوشتیپه :D همه توی روستا عاشقش هستن ولی ساسکه سعی می کنه از عشق مردم دور باشه تا بتونه تنفرش به برادرش رو تشدید کنه! در نهایت ساسکه موفق میشه انتقام بگیره ولی خیلی زود می فهمه که این که برادرش خاندان رو به قتل رسونده همش زیر سر بزرگای کونوها بوده! بنابراین از کونوها فرار می کنه و تبدیل به یه کاراکتر منفی میشه! قدرتهاش رو تقویت می کنه تا کونوها رو نابود کنه!

گارا و ساسکه در عین اینکه کمی شبیه به هم هستن، کلا در دو نقطه ی متناقض نسبت به هم قرار گرفتند. ساسکه تو بچگی همه عاشقش بودن ولی گارا توی بچگی همه ازش متنفر بودن! حالا همه گارا رو مورد احترام و تمجید قرار می دن ولی از ساسکه متنفرن و به خاطر اینکه یه جنایتکار به حساب میاد دستور قتلش رو صادر کردن !

حالا باز به اختیار خودتون با خلاصه سرنوشتی که از این دو تا گفتم، به کدوم رأی میدین ؟

1) گارا : کسی که با قلب پاک متولد شد ولی در طول زمان نفرت انگیز شد اما پیش از اینکه خیلی دیر بشه، به راه راست برگشت و حالا مورد احترامه بقیه س

2) ساسکه: کسی که با قلب پاک متولد شد ولی سرنوشت اونو به مسیری برد که توی تاریکی گم شد و همون یه ذره نوری هم رو به روش بود رو ندید

انتخاب با شماست :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
من که هیچی از این چیزایی که شما توی این چند صفحه نوشتین حالیم نمیشه !
لااقل بگین به کی رای بدم !

به گارا رای بده.قول میدم همون لحظه به راه راست هدایت خواهی شد و تمامی گناهانت بخشیده میشود.:d

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
هوراااااااااااا مرسی از نیما مدیر عزیز برای تعویض نظر سنجی >:d<

خب من یه بار دیگه بررسی کردم دیدم واقعا زوره به ساسکه رأی بدی ! چون هیچ زجری توی بچگیش نکشیده! همیشه مورد احترام بوده همیشه دوستش داشتن حالا هم اگه این خرابکاری ها رو نمی کرد بازم همه دوستش داشتن ولی گارا چی ؟:(( همیشه تنها، همیشه خسته، حتی خواهر و برادرش هم بهش توجهی نمی کردن! باباشو رو بگو که از همه بدتر بود! :((

من به گارا رأی می دم :(

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
هوراااااااااااا مرسی از نیما مدیر عزیز برای تعویض نظر سنجی >:d<

خب من یه بار دیگه بررسی کردم دیدم واقعا زوره به ساسکه رأی بدی ! چون هیچ زجری توی بچگیش نکشیده! همیشه مورد احترام بوده همیشه دوستش داشتن حالا هم اگه این خرابکاری ها رو نمی کرد بازم همه دوستش داشتن ولی گارا چی ؟:(( همیشه تنها، همیشه خسته، حتی خواهر و برادرش هم بهش توجهی نمی کردن! باباشو رو بگو که از همه بدتر بود! :((

من به گارا رأی می دم :(

دقیقا. به نظرم لیاقت کلن اوچیها رو نداره. عوض اینکه سعی کنه خودشو بهتر کنه از روی حسادت به ناروتو رفت پیش اوروچیمارو. کاری که دقیقا ناروتو عکسش رو انجام داد.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دقیقا. به نظرم لیاقت کلن اوچیها رو نداره. عوض اینکه سعی کنه خودشو بهتر کنه از روی حسادت به ناروتو رفت پیش اوروچیمارو. کاری که دقیقا ناروتو عکسش رو انجام داد.

بحث اینه خود کلن اوچیها هم همشون نامرد و بی ارزش بودن!!
حیف اون سنجو که باهاشون متحد شدن,همونوقت باید میزدن میترکوندنشون!!

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بحث اینه خود کلن اوچیها هم همشون نامرد و بی ارزش بودن!!
حیف اون سنجو که باهاشون متحد شدن,همونوقت باید میزدن میترکوندنشون!!

من هنوز به اونجاهاش نرسیدم:d فعلا در مورد کلن اوچیها نظری ندارم.

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,156
نام
Ehsan
من که نمیفهمم چی به چیه ولی به گارا رای میدم.8-|

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
از گارا خوشم نمیاد آدم که به پدرش بی احترامی نمیکنه :D
ساسوکه روانش بهتره

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
گارا از اول کسی رو نداشته ولی ساسکه چی ؟!

کدوم سخت تره :
1) اینکه از اول چیزی رو نداشته باشی و همیشه حسرتش رو بخوری
2) اینکه همه چیز داشته باشی ولی اونا رو از دست بدی یا بدتر از اون، برادرت تمام زندگیت رو ازت بگیره !

ساسکه عشق رو احساس کرده، خوشبخت بودن و شاد بودن رو تجربه کرده ولی همشون رو بخاطر سیاست های کثیف کونوها از دست داده ! دیگه سختی از این بیشتر ؟! :((

اصلا از این جملاتش غم داره میچکه :
Just shut up for once! What the hell do you know about it?! It's not like you ever had a family in the first place! You were on your own right from the beginning, what makes you think you know anything about it?! Huh?! I'm suffering now because I had those ties, how on earth could you possibly understand, what it feels like to lose all that?!
:((

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
نام
R ][ |/|/ |-/
بابا یه عکس از هر کدوم بزارین ببینم به کی رای بدم:d

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
کدوم سخت تره :
2) اینکه همه چیز داشته باشی ولی اونا رو از دست بدی یا بدتر از اون، برادرت تمام زندگیت رو ازت بگیره !

هیچکدوم ار اینها به نظرم دلیل خوبی نمیتونه باشه برا کارهایی که ساسکه کرده.گارا خودش از اول هیچکی را نداشته و رفتار خوبی هم با بقیه نداشته. ولی الان سعی میکنه گذشته رو جبران کنه و کاری کنه که نه خودش و نه دیگران به اون حال بیفتن.در عوض ساسکه از اول همه چی داشته ولی بعد اینکه برادرش کلن رو قتل عام کرده هی به خودش میگه I am an avenger:| و در این راه انسانیت خودش رو هم فراموش میکنه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
هیچکدوم ار اینها به نظرم دلیل خوبی نمیتونه باشه برا کارهایی که ساسکه کرده.گارا خودش از اول هیچکی را نداشته و رفتار خوبی هم با بقیه نداشته. ولی الان سعی میکنه گذشته رو جبران کنه و کاری کنه که نه خودش و نه دیگران به اون حال بیفتن.در عوض ساسکه از اول همه چی داشته ولی بعد اینکه برادرش کلن رو قتل عام کرده هی به خودش میگه I am an avenger:| و در این راه انسانیت خودش رو هم فراموش میکنه.

اتفاقا همین موضوع بهترین دلیل برای کارای ساسکه است. یه لحظه خودتون رو بزاری جای ساسکه و فکر کنید یه شخصی اومده تمام خانواده و هر کسی که میشناختید رو کشته. اونم فقط برای تست کردن قدرت خودش (جوابی که اون زمان ایتاچی به ساسکه داد) حالا شما باشید چکار میکنید ؟! مطمئنا اگه من جای ساسکه بودم هرکاری میکردم تا انتقامم رو از اون شخص بگیرم و این دقیقا همون کاریه که ساسکه انجام داد.

وقتی همه چیزت رو از دست بدی، انسانیت آخرین چیزیه که بهش فکر میکنی.

---------- نوشته در 11:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 PM ارسال شده بود ----------

نتم پوکیده و نمیتونم هیچ چیزی آپ کنم، وگرنه چندتا عکس خوب از ساسکه آماده کردم :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
گارا از اول کسی رو نداشته ولی ساسکه چی ؟!

کدوم سخت تره :

ساسکه عشق رو احساس کرده، خوشبخت بودن و شاد بودن رو تجربه کرده ولی همشون رو بخاطر سیاست های کثیف کونوها از دست داده ! دیگه سختی از این بیشتر ؟! :((

اصلا از این جملاتش غم داره میچکه :

:((

ساسکه پدر مادرش رو از دست داد، عشق رو که از دست نداد! حتی بعد از مرگ اونا مردم بهش احترام می ذاشتن، دوستش داشتن! درسته که باید می رفت و انتقامش رو می گرفت من هم اگر جاش بودم همین کارو می کردم ولی حداقل عشق کسایی که حال کنارم بودن رو قبول می کردم باهاشون می موندم و بعد از اینکه فهمیدم برادرم بی گناه بوده با صحبتهای اون با فداکاری هاش کنار می اومدم، تبدیل نمی شدم به یه سنگ بی احساس که در حال حاضر فقط هدفش قوی تر شدنه !
با این همه بازم من معتقدم به این حرف کاکاشی که اون زمان به ساسکه زد : " انتقام چیزی رو حل نمی کنه ! همه ی کسایی که روی دنبال انتقام بودن، در نهایت فقط خودشون رو نابود کردن ! " و حالا هم این ساسکه فقط خودش رو خراب کرده ! چرا یه نفر مثه گارا باید بشه فرمانده ی کل قوا و همه از دستوراتش اطاعت کنن! یه نفر که نه می دونسته خانواده چیه نه عشق چیه نه روابط چیه یه کسی که خب اصل و نسبی هم نداشته ولی یه اوچیهایی که با اصل و نسب حالا باید تبدیل به کسی بشه که فقط به دنبال قدرته !!

ای بابا :D انگار کسی پستهای منو نمی خونه :D با این همه بفرما :

graaam-39af3d2f7f0.jpg

gaara-shippuden.jpg

---------- نوشته در 10:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:07 AM ارسال شده بود ----------

از گارا خوشم نمیاد آدم که به پدرش بی احترامی نمیکنه :D
ساسوکه روانش بهتره

هان ؟!!! کِی بی احترامی کرد بچم ؟ :D
ساسوکه کجا روانش بهتره ؟ :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
60738379893619084451.gif

65464219257816869193.png

دنیای ناروتو بزرگتر از اونی هست که بشه تو چند خط تعریفش کرد، اما خب سعیم رو می کنم تا حداقل پس زمینه ذهنی مناسب رو (برای کسانی که انیمه رو ندیدن) برای خوندن بیوگرافی (هرچند کم و کوتاه :D) آماده کنم. :D
توی دنیای ناروتو، قدرت های نظامی یک کشور به دهکده های نینجایی اون کشور بستگی داره. برای همین هر کشور سعی می کنه با تربیت نینجا ها قدرت نظامی خودش رو قوی تر کنه. توی هر کشور هم چندین و چند دهکده وجود داره. مثل دهکده مخفی برگ (کونوهاگاکوره) دهکده مخفی شن (سوناگاکوره)، دهکده مخفی صدا (اوتوگاکوره) و... . هر دهکده هم یک رئیس داره. به رئیس یک دهکده "کاگه" (به معنای "سایه") گفته میشه. برای مثال به رئیس دهکده ی کونوها "هوکاگه" و به رئیس دهکده شن "کازه کاگه" گفته میشه. از قدیم الایام (:D) توی دنیای ناروتو، 9 هیولا که به خاطر دم هاشون به هیولا های دم دار (Tailed Beast) مشهور بودن و قدرت زیادی داشتن، وجود داشتن. در طول سه جنگ بزرگ نینجایی که بین دهکده های مختلف شکل گرفت، هر دهکده یدونه از این هیولا ها رو رام کرد تا به منبع قدرت و سلاح اصلی دهکده شون تبدیل بشه. اما برای اینکه نگهداری هیولا ها به صورت آزاد غیر ممکن بود، هر دهکده یک فرد رو انتخاب کرد تا به عنوان میزبان، هیولا توش مهر (Seal) بشه. به میزبان هیولا ها جینچوریکی (Jinchuriki) گفته میشه. جینچوریکی ها همیشه مورد نفرت مردم دهکده قرار می گرفتن، چون معمولا هیولایی که درونشون زندانی بود، تعداد زیادی از افراد دهکده رو کشته بود. ناروتو، شخصیت اول و اصلی انیمه، خودش جینچوریکی ـه هیولای 9 دم، یعنی Kyuubi هست. این بیوگرافی هم مربوط به Sabaku no Gaara، پسر کازه کاگه ی چهارم ـه...

67211137409859633265.jpg

Sabaku no Gaara ( گارای صحرا) یکی از شخصیت های اصلی انیمه ی ناروتو هست. گارا در ابتدا به عنوان یک شخصیت منفی معرفی شد، اما بعدا بنا به دلایلی که در ادامه بهش اشاره می کنیم، تغییر شخصیت داد. اون سومین میزبان (جینچوریکی) ـه هیولای یک دم صحرا، یعنی Shukaku و سومین و آخرین فرزند کازه کاگه چهارم و برادر کوچکتر Temari (خواهرش) و Kankuro (برادرش( هست. کازه کاگه چهارم، قبل از تولد گارا Shukaku رو توی بدنش مهر می کنه تا گارا تبدیل به یه سلاح قدرتمند برای دهکده بشه. گارا تنها فرزند کازه گاکه بوده که قابلیت تبدیل شدن به جینچوریکی Shukaku رو داشته. به دلیل حضور Shukaku در بدنش، گارا تقریبا نارس به دنیا میاد. بعد از به دنیا اومدن گارا مادرش میمیره و پدرش به مادرش قول میده تا همیشه از گارا محافظت کنه. اون نینجوتسو رو از پدرش یاد گرفته، اما به طور کلی با داییش، Yashamaru زندگی کرده.
گارا مثل ناروتو کودکی سختی داشته. به دلیل حضور هیولای یک دم در بدنش و نیرویی که مادرش بهش داده بود (که باعث میشد همشه شن ها ازش دفاع کنن و نذارن بهش آسیبی برسه.) گارا نمی تونست به طور طبیعی با هم سن و سالانش باشه و نا خود آگاه به همه آسیب می رسوند. تنها کسی که به گارا اهمیت میداد، داییش Yashamaru بود. پدر گارا برای اینکه از قدرت های پسرش مطمئن بشه، هر چند وقت یک بار مهارتش رو در کنترل کردن هیولای یک دم تست می کرد. یک شب به دستور کازه کاگه چهارم، دایی گارا برای تست کردن این قابلیت بهش حمله می کنه. Yashamaru با صورتی پوشیده به سمت گارا حمله می کنه اما شن هایی که از گارا محافظت می کردن Yashamaru رو می کشن. در لحظه مرگ، Yashamaru به گارا میگه که هیچکس اونو دوست نداره، حتی خودش هم به خاطر مرگ خواهرش از گارا کینه به دل داره (که البته بعدا معلوم میشه که Yashamaru دروغ گفته و این دستور پدرش بوده که اینا رو بهش بگه). اون به گارا میگه باید همیشه خودش رو دوست داشته باشه و برای خودش بجنگه. گارا بعد این قضیه دچار یه بحران روانی میشه، با شن هاش روی پیشانی ـش کلمه ی "عشق" رو خالکوبی می کنه و تصمیم میگیره که فقط خودش رو دوست داشته باشه و به هیچچ کس اهمیت نده. در اون شب هیولای یک دم درون گارا دوباره بیدار میشه و دهکده رو تا مرز نابودی پیش میبره، اما پدر گارا اونو با شن های طلایی خودش متوقف میکنه.
بعد از اون قضیه گارا تبدیل به یه ماشین کشتار بی رحم و بی احساس شد که هیچ کس حتی خانوادش هم براش اهمیت نداشتن. تا اونجایی که به خواهر و برادرش میگه :"اگه سر راهم باشین می کشمتون! برام اهمیت نداره که چه نسبتی با من دارین!"
در کل کودکی گارا و ناروتو خیلی شبیه به هم بوده، با این تفاوت ناروتو برای جلب توجه دست به خراب کاری میزد و حداقل کسی مثل ایروکا رو داشت که بهش کمک کنه و دوستش داشته باشه، اما گارا مورد تنفر همه بود و هیچ کس دوست اش نداشت.

34941901224181410382.jpg

Gaara's Tattoo

اما توی مسابقات Chunin، همه چی تغییر میکنه. طبق قرعه کشی، گارا و ساسکه مقابل هم قرار می گیرن. توی مسابقه گارا و ساسکه، هیولای یک دم بیدار میشه. ناروتو میبینه که اگه گارا ادامه بده میتونه ساسکه رو بکشه. برای همین دخالت میکنه و با احضار قورباغه ی خودش (اسمش رو یادم رفته :D) سعی میکنه جلوی هیولای یک دم رو بگیره. توی مبارزه ی ناروتو و گارا، قورباغه میفهمه که نمی تونه هیولای یک دم رو شکست بده، برای همین ناروتو با بیدار کردن گارا دوباره هیولا رو میفرسته توی گارا (:D)
بعد این مبارزه و دیدن رفتار ناروتو، شخصیت گارا تغییر میکنه. ناروتو به گارا میگه که ک,دکی هاش مثل گارا بوده و کاملا درکش میکنه. گارا ارزش دوستی رو از ناروتو می فهمه و تصمیم میگیره راهی که ناروتو انتخاب کرد رو دنبال کنه. بعد از این گارا تصمیم میگیره که دیگه از قدرت هیولای یک دم استفاده نکنه و از قدرت درونی خودش استفاده کنه.
بعد از مرگ پدرش، گارا به عنوان کازه کاگه ی پنجم انتخاب میشه. تاثیرات ناروتو بر روی گارا روی تصمیماتی که اون به عنوان کازه کاگه گرفته هم کاملا مشخصه. در مبارزه بین گارا و دیدارا، گارا با فدا کردن خودش دهکده ی شن رو نجات میده و نمی ذاره که دهکده ش نابود بشه. از طرف دیگه، گارا هم مثل ناروتو نگران ساسکه ست و تا حالا چند بار از ساسکه خواسته تا از تاریکی جدا بشه.
به عنوان یک کاگه، گارا معمولا تفکرات قدیمی رو قبول نداره. برای مثال، گارا بر خلاف دشمنی دیرینه دهکده شن و کونوها، رابطه ی خوبی با کونوها داره و پافشاریش رو این موضوع باعث میشه این دو دهکده متحد بشن.
مهم ترین ویژگی های ظاهری گارا، اول خط سیاه دور چشمم هاش هستن که از کودکی باهاش بودن و دومی خالکوبی روی پیشانی ـش هست که معنی "عشق" رو میده. درست مثل ناروتو، گارا هم از هم سن و سال هاش کوتاه قد تره، این میتونه به این خاطر باشه که گارا نارس به دنبا اومده.
قدرت های گارا با شن مرتبط هستن. قدرت Ultimate Defense ـش بهش اجازه میده تا در مقابل قوی ترین حملات هم از خودش دفاع کنه. در واقع شن های گارا خود به خود ازش دفاع می کنن و لازم نیست گارا برای دفاع اونا رو به حرکت در بیاره. اما حرکات گارا فقط تدافعی نیست. گارا به خاطر شن هاش هم در تاجتسو (ضربات فیزیکی) مهارت داره و هم در نینجوتسو (جوتسو ها! :| :D).
A little) Trivia):
قد و وزن ناروتو و گارا در سری پیشودن، دقیقا یکی ـه :D
تا قسمت 58 سری اول ناروتو، گارا چند تا گوشواره داشته، که بعدا حذف شدن :D
کلمات مورد علاقه گارا، Love for Oneself درسری اول، Affection و Future در سری دوم هستن :D

20570091638242205858.gif

:d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر