X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
هر دوشونو عاشقشونم ، ولی ترجیح میدم به هیچ کدومشون رای ندم که عذاب وجدان نگیرم :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
برنده از الان معلومه..برین سراغ پیشنهادات برا نظرسنجی بعدی:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
عــــــــــه :-o
چرا اینقدر این 2تا اختلاف دارن 8-|

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
وقتی آریا به ریمن رای نمیده چه انتظاری میشه داشت؟ :| اونوقت کلی زد تو سر یوبی لجندز مولتی کنه آیا این بود آرمان های ما :-/:| :D
یکم تبلیغ کنیم شاید درست گشت :D

rayman-2.jpg

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
[FONT=&amp]این تاپیک دیگه هیچوقت مثل سابق نمیشه [/FONT]
[FONT=&amp]حتی با وجود شخصیت هایی مثل باس دیگه به گذشته برنمی گردیم[/FONT]
[FONT=&amp]پيش تر هم در اين مورد صحبت شده بهتره به جاي اين همه انتقاد تلاش كنيم تا تاپيك رو مثل قبل كنيم[/FONT].
[FONT=&amp]هرکی دوست داره این تاپیکو به وضع سابق برگرده پست منو لایک کنه تا با اجازه صاحب تاپیک مدیریت تاپیکو به عهده بگیرم[/FONT] .
[FONT=&amp]امير جان قصد بي احترامي به شما رو ندارم اما اين تاپيك از همون اول هم دو تا مدير داشته و فكرم نميكنم كه ديگه هيچوقت عوض بشه و حالا كه خود آتوسا هست فكر كنم بهتره كه بهش كمك كنيم نه اينكه جايگاهش رو تصاحب كنيم[/FONT]

[FONT=&amp]بنده هم طرفداري خودم رو از[/FONT] Crash [FONT=&amp]اعلام ميكنم[/FONT]>:d

769.jpg

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
1ake0n08zbp2ghasc1c.jpg

این مرحله چقدر دیزاین عالی داشت... کلی راه مخفی داشت. 2 نفره بازی کردن واقعا لذت بخش بود.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
یعنی واقعا طرفدارای ریمن فکر نزدیک شدن به کراش رو هم میکنند؟ :d ایندفعه خیلی با اطمینان خفن و این چیزا کُری میخونیم! :d >:)
---
من که کراش محبوب ترین کاراکتر گیم ـمه! :d حتی کریتوس رو که انقدر دوست دارم هم اصلا نمیتونم باهاش مقایسه کنم! :d
چقدر هم باهاش خاطره داشتم! :x عالی بود این بشر! :d مخصوصا صحنه های مرگش که روح میشد و ... =))

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
منم کراش و ریمنو تایید می کنم.
هرکی دوست داره این تاپیکو به وضع سابق برگرده پست منو لایک کنه تا با اجازه صاحب تاپیک مدیریت تاپیکو به عهده بگیرم .
خوب امیر اقا فکر کنم همون وضع سابق تاپیک هم به لطف همون دو نفر مدیر اصلی همین تاپیک بوجود اومده بود و تلاشهایی که کردن.حالا که یه مقدار سرشون شلوغ هست دلیل نمیشه که شما بخوای همچی درخواستی بدی... الان هم فعالیت بقیه میتونه بیشتر باشه برا کیفیت بهتر... در ضمن در نبودشون یه امیر حسین خان هستن ;)

arash gh

کاربر سایت
Aug 14, 2011
373
نام
ارش
مثل اینکه بیشتری ها دروران قدیمشون رو با کراش گزروندن!

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اختلاف آراء داره 3 رقمي ميشه لطفا بيشتر از اين دل طرفداراي ريمن رو نشكونيد:-":d

how-to-draw-crash-bandicoot.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر