X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
66843343627066517538.jpg

مرتضی این کیه؟؟:D
لیدی هست؟ :D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خیلی عجیبه بایونتا جلوی ناریکو که 10 تای لیدی شخصیت داشت اون همه رای آورد!!!! ولی الان؟!

همین دیگه نریکو هم تو بردن دل بازیکنا ضعیف عمل می کنه بازم با وجود برهنگی زیادش شخصیت جذابی نداره. واقعا آدم هیچ رقمه با این کاراکتر نمیتونه ارتباط برقرار کنه. تا میاد دلش واسش بسوزه می بینه اصلا نیازی نداره چون قد تر از این حرفاست تا میای به عنوان یه هیرو بهش نگاه کنی می بینی اصلا اون فاکتور های یه قهرمان رو توی خودش نداره و یه چیزی هست که به سرعت از ذهن ها پاک میشه. از نظر ظاهری هم اصلا اون جذابیت رو واسه من یکی که نداشت از طرفی صدا و قیافش اصلا بهم نمی خوردن زیاد از حد صداش مردونه بود. شخصیت مونث بعدیی هم که نینجا تئوری توی بازی بعدیش خلق کرد بازم یه جاش می لنگید و ناقص بود و اصلا کاراکتر هایی نبودن که موندگار شن

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
میبینم که نمیبینم :d یعنی bayonetta رو نمیبینم :d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
همین دیگه نریکو هم تو بردن دل بازیکنا ضعیف عمل می کنه بازم با وجود برهنگی زیادش شخصیت جذابی نداره. واقعا آدم هیچ رقمه با این کاراکتر نمیتونه ارتباط برقرار کنه. تا میاد دلش واسش بسوزه می بینه اصلا نیازی نداره چون قد تر از این حرفاست تا میای به عنوان یه هیرو بهش نگاه کنی می بینی اصلا اون فاکتور های یه قهرمان رو توی خودش نداره و یه چیزی هست که به سرعت از ذهن ها پاک میشه. از نظر ظاهری هم اصلا اون جذابیت رو واسه من یکی که نداشت از طرفی صدا و قیافش اصلا بهم نمی خوردن زیاد از حد صداش مردونه بود. شخصیت مونث بعدیی هم که نینجا تئوری توی بازی بعدیش خلق کرد بازم یه جاش می لنگید و ناقص بود و اصلا کاراکتر هایی نبودن که موندگار شن
من منظورم چیز دیگه ای بود:d
مخالفم! یه نظر سنجی بین ناریکو و لیدی بزارین ببینین چه طوری لیدی رو شوت می کنه.:)

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
مخالفم! یه نظر سنجی بین ناریکو و لیدی بزارین ببینین چه طوری لیدی رو شوت می کنه.:)
مگر اینکه تمام فن بوی ها و فن گرلهای سونی دست در دست هم بدن تا بتونن به دلیل فقط و فقط انحصاری بودن بازی به ناریکو رای بدن :D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
رای ما لیدی :D رای ما بایونتا نخواهد بود !!!! خواب نما شده ایم :D

من از همین جا حمایت خود را از لیدی اعلام میدارد !! باشد تا شادمان شویم در پرس شدن بایونتا :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
با توجه به هات تربودن بایونتا و از طرفی مساول دیگه اون خیلی بهتر تره. :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

من توی همچین نظرسنجی ای سر می بُرم اون فن بویی رو که بخواد به ناریکو رای بده :D

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
مگر اینکه تمام فن بوی ها و فن گرلهای سونی دست در دست هم بدن تا بتونن به دلیل فقط و فقط انحصاری بودن بازی به ناریکو رای بدن :biggrin1:
این قدر ناریکو رو پایین نیار:| یه جوری میگی انگار کراکترش از لنگ کریتوس هم کمتره!:d

من توی همچین نظرسنجی ای سر می بُرم اون فن بویی رو که بخواد به ناریکو رای بده :biggrin1:

تو دیگه چرا!! تو که در وصف ناریکو کتاب نوشته بودی!!
یا شایدم همه جانبداریت از ناریکو به خاطر هیت ورزیدن به بانو بایونتا بوده هان!:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این قدر ناریکو رو پایین نیار:| یه جوری میگی انگار کراکترش از لنگ کریتوس هم کمتره!:d

برای اینکه فاصله لیدی و ناریکو بیشتر از این حرفهاست :D ناریکو با وجود داستان خوبش از لحاظ پرداخت و شخصیت در حد لیدی نیست :D کلاً چیزی در لیدی نهانه که در ناریکو نیست :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
پسر تو مگه سیمرغی،ملت پرت رو آتیش میزنن یهو مثل صاعقه فرود میای!؟:-s

بینم با این اوصاف احتمالاً سرکار خانوم لیدی بعد از تیفا خفن ترین کاراکتر زنه دیگه!؟:-/

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

نه احسان فصلی کار میکنه و الانم فصل طرفداری از x360 و مخالف های ps3 هست:d

من اون فصل احسان رو بیشتر دوست دارم :| الان رو این دور مزخرف هست :|:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر