X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اگر بخوای با سایلنت هیل مقایسه کنید, بله! تنها موسیقی که میشه با آهنگ های سایلنت هیل مقایسه کرد همون آهنگ اتاق سیو هست, و اصلا هم اختلافشون مثل اختلاف عدد 9 و 10 نیست!

من حس میکنم شما زیادی توی سایلنت هیل غرق شدی و هی میخواین اختلاف رو بییش از اندازه جلوه بدین. موسیقی‌های رزیدنت ایول همیشه یکی از بهترین‌ها بوده. دونه دونه موسیقی‌ها با جو Raccoon City همخوانی داره. حالا من نمیدونم شما با چه استدلالی میگی فقط موسیقی اتاق سیو در حد موسیقی‌های سایلنت هیل هست!
فکر کنم همون مقایسه‌ی کاراکترها رو بکنیم بهتر باشه. چون به نظر میرسه دوستان علاقه‌ی زیادی به داستان پردازی دارن :D

shm744

کاربر سایت
May 8, 2008
391
نام
شهام سمیع عادل
من حس میکنم شما زیادی توی سایلنت هیل غرق شدی و هی میخواین اختلاف رو بییش از اندازه جلوه بدین. موسیقی‌های رزیدنت ایول همیشه یکی از بهترین‌ها بوده. دونه دونه موسیقی‌ها با جو Raccoon City همخوانی داره. حالا من نمیدونم شما با چه استدلالی میگی فقط موسیقی اتاق سیو در حد موسیقی‌های سایلنت هیل هست!
فکر کنم همون مقایسه‌ی کاراکترها رو بکنیم بهتر باشه. چون به نظر میرسه دوستان علاقه‌ی زیادی به داستان پردازی دارن :D

در جواب شما درمورد اینکه موسیقی اتاق سیو فقط در حد موسیقی سایلنت هیله ، باید بگم منظور اینه که تنها اون موسیقی هست که توی روح آدم تأثیر میزاره و بعد از یه سری کنش و واکنش گیمر رو آروم می کنه . توی رزیدنت اویل ما دائم در حال واکنش هستیم . هیجان ، سرعت عمل ، بسیاری از جاها ترس و وحشت ناشی از سرعت عمل و وقتی توی محیط اتاق سیو می ریم یه جور احساس آرامش می کنیم . یه جور احساس آرامش ناشی از تنهایی . یه جور احساس رهایی از شلوغی و هیجان . اینطوری یه خورده آروم می شیم ...
درحالیکه در سایلنت هیل موسیقی لحظه به لحظه توی وجودمون تأثیر میزاره . البته محیط آروم پیرامون هم خیلی تأثیر داره تو این قضیه . یعنی سیر آروم سایلنت هیل با آهنگ کاملا همخونی داره و اهنگه که بازی رو می سازه . صداگذاری باعث نفوذ ترس تو وجود آدم می کنه . درحالیکه تو رزیدنت اویل این اکشن و گیم پلیه که ترس رو تو وجود آدم فرو می کنه ...

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
در جواب شما درمورد اینکه موسیقی اتاق سیو فقط در حد موسیقی سایلنت هیله ، باید بگم منظور اینه که تنها اون موسیقی هست که توی روح آدم تأثیر میزاره و بعد از یه سری کنش و واکنش گیمر رو آروم می کنه . توی رزیدنت اویل ما دائم در حال واکنش هستیم . هیجان ، سرعت عمل ، بسیاری از جاها ترس و وحشت ناشی از سرعت عمل و وقتی توی محیط اتاق سیو می ریم یه جور احساس آرامش می کنیم . یه جور احساس آرامش ناشی از تنهایی . یه جور احساس رهایی از شلوغی و هیجان . اینطوری یه خورده آروم می شیم ...
درحالیکه در سایلنت هیل موسیقی لحظه به لحظه توی وجودمون تأثیر میزاره . البته محیط آروم پیرامون هم خیلی تأثیر داره تو این قضیه . یعنی سیر آروم سایلنت هیل با آهنگ کاملا همخونی داره و اهنگه که بازی رو می سازه . صداگذاری باعث نفوذ ترس تو وجود آدم می کنه . درحالیکه تو رزیدنت اویل این اکشن و گیم پلیه که ترس رو تو وجود آدم فرو می کنه ...
یعنی چون جو سایلنت هیل آروم هست و به تبع اون موسیقی‌هاش آرامش دهنده هست، از رزیدنت ایولی که پر استرس هست و به تبع اون باید موسیقی هاش همین حس رو تقویت کنن بهتره؟

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
دوستان اجازه بدید بحث توی همون نمسیس و کله هرمی باقی بمونه...
من و علی یه اشتیاهی کردیم و از بحث پیرامون نمسیس و کله هرمی رفتیم سراغ چیزهای دیگه!!!
در جواب Mr.Death باید بگم که اونقدری که سایلنت هیل ترس رو از طریق موسیقی القا میکنه, رزیدنت اویل نمیکنه...یعنی رزیدنت اویل ترس رو از طریق راههای دیگه به بازیکن القا میکنه و درصد کمی از موسیقی بازی توی القای حس ترس تاثیر داره!!! مثلا با نمسیس, زامبی,ترسهای ناگهانی...اینجوری ترس رو القا میده!!!
ولی اگر به سایلنت هیل توجه کنید این موسیقی و محیط مبهم و خون آلود به همراه موسیقی و صداگذاری هست که ترس رو به بازیکن میده!!!
مثلا توی محیط بیمارستان که به اندازه کافی وحشتناک هست, وقتی که با آهنگ ترکیب بشه, ترس دوچندان میشه!!! اگر میخواستند ترس لحظه ای رو وارد بازی کنند, بی شک کسی زیادی سمت بازی نمیرفت...
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم!!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
دوستان اجازه بدید بحث توی همون نمسیس و کله هرمی باقی بمونه...
من و علی یه اشتیاهی کردیم و از بحث پیرامون نمسیس و کله هرمی رفتیم سراغ چیزهای دیگه!!!
در جواب Mr.Death باید بگم که اونقدری که سایلنت هیل ترس رو از طریق موسیقی القا میکنه, رزیدنت اویل نمیکنه...یعنی رزیدنت اویل ترس رو از طریق راههای دیگه به بازیکن القا میکنه و درصد کمی از موسیقی بازی توی القای حس ترس تاثیر داره!!! مثلا با نمسیس, زامبی,ترسهای ناگهانی...اینجوری ترس رو القا میده!!!
ولی اگر به سایلنت هیل توجه کنید این موسیقی و محیط مبهم و خون آلود به همراه موسیقی و صداگذاری هست که ترس رو به بازیکن میده!!!
مثلا توی محیط بیمارستان که به اندازه کافی وحشتناک هست, وقتی که با آهنگ ترکیب بشه, ترس دوچندان میشه!!! اگر میخواستند ترس لحظه ای رو وارد بازی کنند, بی شک کسی زیادی سمت بازی نمیرفت...
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم!!

امیر جون من کاملا گرفتم.....خود من به شخصه از محیط سایلنت هیل نمی ترسیدم مگر با اهنگ هایی که در بازی زده می شد.

دوستان شما هر چی در بازی سایلنت هیل بگید ترس رو نشون نمی داد قبول .......ولی موسیقی بازی واقعا به ان ایرادی در وارد کردن ترس نیست.

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
64=64
مساوی :D
عجب رقابتی شده اعصابم بهم ریخت پست های دوستان رو میخونم بدتر گیج میشم تو انتخاب :D
نمسیس و کله هرمی هردو ترسناک بودن ولی ترسیدن ازشون با هم خیلی فرق داشت :D
چندتا عکس باحال از عمو هرمی!!!!! :D

اینجا خیلی ترسناک بود

یه عکس از RE که خاطراتو زنده میکنه :)

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
دوستان اینجا چه خبره
@علی صلح و صفا
دوست عزیزم ، یعنی رفاقت ارزش اینو نداره حداقل تو بحثامون به هم احترام بزاریم ؟!
تاپیک جوه کاملا دوستانه ای داره ... اگه قرار باشه هرکس چیزی رو که در خفا به اون رفیق گفته اون بیاد اینجا و به رخ بکشه که... رفاقت چه فرقی داره با نامردی و نا لوطی گری !
شرمنده ولی همه با هم دوستیم و من اصلا این تاپیک رو به پیشنهاد علی جون زدم ، پس میشه گفت یه جورایی حق رفاقت داریم به گردن هم و نباید اینجور به خاطره یه بحث ساده بیان و بعضی چیزا رو به رخ بکشن که.
علی جان ، من اگر تایید می کنم حرفی رو ، چون احساس می کنم درسته ! من به شخصه یک بیوگرافی از کله هرمی هم تهیه کردم که بزارم ولی متاسفانه به خاطره شرایطی که خوده شما در جریان هستی وقتش رو نداشتم که کاملش کنم و در تاپیک قرارش بدم
دیگه هر کس ندونه شما که می دونی ، پس این لحن حرف زدن درست ! حداقل من انتظار داشتم تا وقتی مشکلی با من دارین با خودم و به صورت پیام خصوصی مطرحش کنین
----------------------
متاسفم از همه ی جمع به خاطره بحثی که در گرفت ، من متاسفم باز اگر به کسی توهین کردم
امیدوار بودم این جو عصبانیت و ناراحتی به این تاپیک کشیده نشه ولی متاسفانه
می دونم نه علی جان نه امیر جان هیچکدوم قصد اینو نداشتن که توهینی به همدیگه یا به هیچ کس دیگه بکنن و امیدوارم که جو دوباره آروم شه
همه با هم دوستیم

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
64=64
مساوی :D
عجب رقابتی شده اعصابم بهم ریخت پست های دوستان رو میخونم بدتر گیج میشم تو انتخاب :D
نمسیس و کله هرمی هردو ترسناک بودن ولی ترسیدن ازشون با هم خیلی فرق داشت :D
چندتا عکس باحال از عمو هرمی!!!!! :D

اینجا خیلی ترسناک بود

یه عکس از RE که خاطراتو زنده میکنه :)
این دوتا عالـــــی بود
البته اون عکس کله هرمی باحال تره که دوتایی با همن
اونجا رو یادم نمیره، اخر هم نفهمیدم چی شد وسط مبارزه زدن خودشون رو کُشتن !!!!

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
این دوتا عالـــــی بود
البته اون عکس کله هرمی باحال تره که دوتایی با همن
اونجا رو یادم نمیره، اخر هم نفهمیدم چی شد وسط مبارزه زدن خودشون رو کُشتن !!!!
خب به خاطر اینکه ماموریت کله هرمی دیگه در این نقطه از بازی تموم میشه. کله هرمی میخواست جیمز به گناهش پی ببره, و وقتی هم جیمز به گناهش پی برد کله هرمی هم از بین میره.
اگر هم دقت کنی جیمز قبل از اینکه مبارزه کنه باهاشون این جمله ها رو میگه:
" من ضعیف بودم.. به همین علت بهت نیاز داشتم... به یه نفر احتیاج داشتم تا من را بابت گناهانم مجازات کند... ولی دیگر نیازی نیست... من حقیقت را پذیرفتم... حال زمان آن رسیده تا همه این اتفاقات به پایان برسند"

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
به منظور پاکسازی جو و اتمسفر تاپیک، اعلام میکنم:
کیاااااااااااااااااااان تو رو خدا بیا به Nemesis رای بده...
:p
----------------
به نظر من اصلاً صحبت در مورد بازی ها، فضاهای اونا، موزیک ها، داستان، Game Play و هر چیز دیگه در این رابطه کاملاً اشتباهه. درسته هر دو بازی تقریباً ژانر شبیه به همی رو دارن و تو یه سبک و سیاق هستند و هر دو از غول های این سبک هستند و طرفدارن پر و پا قرصی دارن.... اما هر کدومشون برای خودشون دلایلی برای برتری دارن...
به نظر من انتخاب هر کدوم از این کاراکترها فقط و فقط باید صرف علاقه باشه و همین...
خود من یکی از طرفداران شدید هر دو بازی هستم و هر دو رو به شدت میپرستم و یه جورایی نفس میکشم. اما علاقه ی من به Nemesis به هیچ وجه از ارزش های Pyramid Head کم نمیکنه برام و فقط اینجا هستم صرف داشتن لحظات خوب کنار دوستای خوبترم و یه کل کله رفاقتی...

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
هنوز خیلی زوده لیون جان!:p .... گذاشتم رأی سرنوشت ساز خودم رو 13:55 دقیقه فردا ظهر ، 5 دقیقه قبل از تموم شدن نظرسنجی وارد کنم!!!>:):shrewd:
یعنی به کی رأی بدم...؟؟؟!!! :-?:d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
هنوز خیلی زوده لیون جان!:p .... گذاشتم رأی سرنوشت ساز خودم رو 13:55 دقیقه فردا ظهر ، 5 دقیقه قبل از تموم شدن نظرسنجی وارد کنم!!!>:):shrewd:
کیان...
تا حالا دیدی Leon پُتک بگیره دستش بیاد مغزتو متلاشی کنه....؟
کفر منو در نیار... بده رای رو به Nemesis... ای بابا...

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
کیان کله هرمی به صورت فوق العاده فجیعی به رایت نیاز داره ...
امیدوارم منحرف نشی ... :D

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
کیان کله هرمی به صورت فوق العاده فجیعی به رایت نیاز داره ...
امیدوارم منحرف نشی ... :D
کیان گول نخوریا...
من خودم یه جوری از خجالتت در میام....
--------------------
بچه ها، یه توضیح کوچکولو بدم... همه ی حرفای من در حد شوخیه و اصلاً تصمیم به جمع کردن رای نداشتم. چه بسا اگه میخواستم این کار رو بکنم با PM خصوصی و نا محسوس این کار رو میکردم.
فقط میخوام یه ذره با هم خوش بگذرونیم...

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
یه سری دیگه عکس میزارم برای سایلنتی ها ! :)

بابا هرمی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :d

HITMAN + Pyramid Head =HIT Pyramid Head man :d

ALMA VS Pyramid Head

و اینک محصول مشترک اپل و کله هرمی!!!!! iRape :d

این نظر سنجی باید تو لیست سخت ترین انتخاب های زندگیم بره :D
ولی رقابت فوق العاده ای بود

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر