X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shm744

کاربر سایت
May 8, 2008
391
نام
شهام سمیع عادل
ببین شهام جان،نه نمسیس میتونه وجود داشته باشه و نه پیرامید هد.
شاید در چند صد سال آینده با پیشرفت تکنولوژی چیزی مثل نمسیس به وجود بیاد اما تا یه حدی میتونه پیش بره! یعنی الزاما چیزی مثل اون شکل آخرش وجود نخواهد داشت چون از از علم پاشو بیشتر گذاشت و هچین چیزی قابل قبول نیست
اما همون جور که احد گفت آیا اونایی که به کارشون افتخار میکنن و هیچ عذاب وجدانی ندارن بازم کله هرمی رو میبینن؟ جواب یه کلمه-ست: نه.
و اما،یعنی شما به انجام کارهایی که انجام میدین،شمایلی مثل کله هرمی ساخته میشه که جسم داره و همیشه دنبالتونه؟ مسلما نه! کله هرمی جسم نداره و توی ذهنتون دنبالتونه نه اینکه در عالم واقعیت همیشه و همه جا حتی توی خیابونا دنبالتون باشه.
نمسیس هم میتونه وجود داشته باشه ولی لازمه-ش اینه که علم بتونه تا اون حد پیشرفت کنه که بسیار زمان بر هستش.

کله هرمی صرفا یه نماده ... نماد پشیمانی ، تأسف ، گناه ...
لازم نیست هر کسی که گناه می کنه ، نادمه ، احساس پشیمانی می کنه حتما PH رو ببینه ... کله هرمی تو ذهن جیمز ساخته شده و دیده می شه چون گناهکاره و تو این شهر گناهکار هارو به این وسیله اعدام می کردن پس می شه نماد کسی که گناهکار هارو به سزای عملشون می رسونه . خود شما به شخصه وقتی گناهی مرتکب می شی همیشه انتظار اینو نداری که بازخواست بشی سر اون گناه بر همین اساس اولین کسی که اون گناه رو به تو تذکر می ده همیشه جلوی چشمته . مثلا تو خونه با توپ زدی شیشه ارو شکستی بابات می خواد بیاد خونه . تو همش بابات رو جلوی خودت می بینی که می خواد بیاد و تورو به سزای عملت برسونه . هر اتفاقی می افته بابات رو می بینی . کسی زنگ می زنه بابات رو می بینی . کسی حرف می زنه فکر می کنی بابات داره حرف می زنه . تلفن زنگ می زنه ، مادرت صدات می کنه و ... تو اون لحظه خاص بابات میشه مجازاتگر تو ...
PH واقعیت می تونه داشته باشه چون می تونه حضور داشته باشه و تورو مجازات کنه ...
دقت کن PH فقط یه نماده ولی نمسیس یه موجود ...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نه داداش!!! من از جانب بقیه هیچ حرفی نمیرنم, به هیچ وجه هم ترول نمیکنم!!! همش دارم با دلیل مدرک صحبت میکنم!!!
در ضمن مگه حالا طرفدارای نمسیس فقط حرف خودشون رو قبول ندارند!!!
حرفهایی میزنی علی جون!!!

سایلنت هیل افرادی رو که گناه سنگینی رو برروی دوش دارند به شهر فرا میخونه!!! هم اونایی که احساس عذاب وجدان میکنند!!!
این هم یک جمله از کتاب LM که فکر نکنید از خودم حرف زدم!!!
"شهر کسانی را که بار گناه زیادی را حمل میکنند فرا میخواند, و چیزهایی که در درون قلبشان است را به آنها نشان میدهد."
The town calls to those who bear the weight of some crime and shows them what is in their hearts.
پس در نتیجه حرف احد جان مورد قبول من نیست!!!
اما امیر جون حرفات یه چیزای دیگه ای رو میگن و اگر توجه کرده باشی من،لیون،احد فقط داریم حرف میزنیم و منکر یه سری چیزا نمیشیم و حتی جاهایی حق با کله هرمیه ولی تو فقط و فقط حرف خودت رو قبول داری و با گفتن جمله های مثل:
"به کوچه علی چپ نزن"
"بر همگان ثابت شد کله هرمی برتره"
"میخوایین قبول کنین و میخوایین قبول نکنین"
عملا حرف خودت رو قبول داری و ذره ای به طرف مقابلت و حرفایی که میزنه احترام نمیذاری.
و جوری حرف میزنی که بحث رو همون جا و به نفع خودت تموم کنی.
=======================================
کله هرمی صرفا یه نماده ... نماد پشیمانی ، تأسف ، گناه ...
لازم نیست هر کسی که گناه می کنه ، نادمه ، احساس پشیمانی می کنه حتما PH رو ببینه ... کله هرمی تو ذهن جیمز ساخته شده و دیده می شه چون گناهکاره و تو این شهر گناهکار هارو به این وسیله اعدام می کردن پس می شه نماد کسی که گناهکار هارو به سزای عملشون می رسونه . خود شما به شخصه وقتی گناهی مرتکب می شی همیشه انتظار اینو نداری که بازخواست بشی سر اون گناه بر همین اساس اولین کسی که اون گناه رو به تو تذکر می ده همیشه جلوی چشمته . مثلا تو خونه با توپ زدی شیشه ارو شکستی بابات می خواد بیاد خونه . تو همش بابات رو جلوی خودت می بینی که می خواد بیاد و تورو به سزای عملت برسونه . هر اتفاقی می افته بابات رو می بینی . کسی زنگ می زنه بابات رو می بینی . کسی حرف می زنه فکر می کنی بابات داره حرف می زنه . تلفن زنگ می زنه ، مادرت صدات می کنه و ... تو اون لحظه خاص بابات میشه مجازاتگر تو ...
دقت کن PH فقط یه نماده ولی نمسیس یه موجود ...
بله.کله هرمی یه نماده.دقیقا درسته.
حرفاتون کاملا درست اما یکی که براش مهم نباشه که شیشه خونه همسایه رو شکسته،بازم از باباش میترسه؟ مسلما نمیترسه و اهمیتی هم نداره که شیشه رو شکونده یا نه.
منظورم اینه که بستگی به طرف داره که کله هرمی رو برای خودش خلق کنه یا نه.
توی BBC یه نفر رو نشون داد برای کشتار ...............داشتن محاکمه-ش میکردن.....
اما وقتی وارد محل محاکمه شد،اول به رسم یه سری با یه طرز خاصی یه نشونه رو با دستاش نشون داد.و در دفاع از خودش گفت اگر باز هم بتونه به کشتن ادامه میده.
به نظرتون کله هرمی برای ایشون معنی داره؟ نه.
سایلنت هیل افرادی رو که گناه سنگینی رو برروی دوش دارند به شهر فرا میخونه!!! هم اونایی که احساس عذاب وجدان میکنند!!!
این هم یک جمله از کتاب LM که فکر نکنید از خودم حرف زدم!!!
"شهر کسانی را که بار گناه زیادی را حمل میکنند فرا میخواند, و چیزهایی که در درون قلبشان است را به آنها نشان میدهد."
The town calls to those who bear the weight of some crime and shows them what is in their hearts.
پس در نتیجه حرف احد جان مورد قبول من نیست!!!
بله فرا میخونه در صورتی که:
به اون قسمتی که بولد کردم نگاه کن:
بله جیمز زنشو کشت و به زندگیش ادامه داد ولی در اعماق قلبش میدونست نمیبایست زنشو میکشت و احساس گناه میرد
در مورد آهنگی هم که دادی ممنون هر چند داشتمش ولی ذره ای حس ترس توی آهنگ وجود نداره و همون حس گذشته ای تلخ و نا امیدی و پوچی میده---> نظر شخصی

آخرین ویرایش:

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
بله من استاد یامائوکا رو به شخصه تا بینهایت قبول دارم اما در مورد حس ترسش مخالفم چون برای من بیشتر جنبه افسردگی و نا امیدی داره و حاکی از اعمال یک سری افراد در گذشته هستن
گذشته ای تلخ
علی جون برای من ثابت شده!!! ولی آهنگهای سایلنت هیل همشون حس افسردگی ندارند!!! بعضی هاشون واقعاََ ترسناک هستند!!!
سبک موسیقی های سایلنت هیل این 4 نوع هست (به اون قسمت هایی که قرمز کردم خوب توجه کن):
Industrial Rock
Sounds that are mechanical like those of a construction site and inspire fear in the listener are influenced by the dark sound of artists like Killing Joke and Alien S*x Fiend.
New Age Classics
The roots of the sounds that produce a sense of atmosphere lie in the compositions of musicians such as the fusion artist George Winston, as well as Vangelis, who worked on films like Blade Runner.
German Techno
The uplifting sounds of German techno are mechanical and strange. DAF, Nitzer Ebb, Klaus Nomi and the like have all had a strong influence.
New Wave Pop
A source of a sense of pathos is electronic pop from the 80s that uses electronic instruments. The sounds of Midge Ure, who fronted Visage and Ultravox are essential.

همونطور که میبینی حس ترس رو هم منتقل میکنه!!! از طریق ایجاد صداهایی با تم تاریک و مکانیکی( شبیه صداهای ماشینهایی که توی ساختمانهای نیم کاره روشن هستند مثل پمپ!!)

اما امیر جون حرفات یه چیزای دیگه ای رو میگن و اگر توجه کرده باشی من،لیون،احد فقط داریم حرف میزنیم و منکر یه سری چیزا نمیشیم و حتی جاهایی حق با کله هرمیه ولی تو فقط و فقط حرف خودت رو قبول داری و با گفتن جمله های مثل:
"به کوچه علی چپ نزن"
"بر همگان ثابت شد کله هرمی برتره"
"میخوایین قبول کنین و میخوایین قبول نکنین"
عملا حرف خودت رو قبول داری و ذره ای به طرف مقابلت و حرفایی که میزنه احترام نمیذاری.
و جوری حرف میزنی که بحث رو همون جا و به نفع خودت تموم کنی.
علی خودت بگو اولین نفری که چنین پستی داد کی بود!!! بگو!!!!یالا!!! این پست تو هست!!! اولین نفر تو بودی که این حرفا رو اوردی وسط!!!

امیر جون تو داری از جانب بقیهحرف میزنی بوشو بوشو!
عقب نشینی نکن!
yahoo_10.gif

توهمو بذر در کوزه و آبشو بخور!
yahoo_10.gif

مهم اینه که نمسیس بیشتر میترسونه تا کله هرمی
yahoo_10.gif

نمیخوایین قبول کنین هم قبول نکنین ما خودمون قبول داریم و نیازی نیست شما قبول کنین!
yahoo_10.gif

shm744

کاربر سایت
May 8, 2008
391
نام
شهام سمیع عادل
بله.کله هرمی یه نماده.دقیقا درسته.
حرفاتون کاملا درست اما یکی که براش مهم نباشه که شیشه خونه همسایه رو شکسته،بازم از باباش میترسه؟ مسلما نمیترسه و اهمیتی هم نداره که شیشه رو شکونده یا نه.
منظورم اینه که بستگی به طرف داره که کله هرمی رو برای خودش خلق کنه یا نه.
توی BBC یه نفر رو نشون داد برای کشتار ...............داشتن محاکمه-ش میکردن.....
اما وقتی وارد محل محاکمه شد،اول به رسم یه سری با یه طرز خاصی یه نشونه رو با دستاش نشون داد.و در دفاع از خودش گفت اگر باز هم بتونه به کشتن ادامه میده.
به نظرتون کله هرمی برای ایشون معنی داره؟ نه.

داداش شما که داری خودت جواب خودت رو می دی ...
مگه کله هرمی واسه لورا تو سایلنت هیل مفهومی داشت ( گناهی مرتکب نشده بود ) ؟ و درادامه مگه وجود نمسیس برای زامبی ها مهم بود ( قدرت درک و فهم ندارن ) ؟!!!
ما درمورد کسایی صحبت می کنیم که قدرت فکر و منطق دارن و می تونن استنتاج کنن مسائل رو نه اونایی که دست از دنیا کشیدن و کاری با دنیا ندارن ...

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
خودتون باید بلند شین بیایین دلایلتونو بگین وگرنه دقیقا همون چیزی پیش میاد که برای احسان پیش اومد!
من اومدم یه بار دلیلم رو گفتم و چیزی که ثابت شده رو نمیام دیگه تکرار کنم !
دلیل و مدرک رو هم که امیر جان میزاره ! اگه من هم بخوام بزارم همش میشه تکرار مکررات !
با تشکر از امیر عزیز که با سند و مدرک حرف می زنه

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
در مورد آهنگی هم که دادی ممنون هر چند داشتمش ولی ذره ای حس ترس توی آهنگ وجود نداره و همون حس گذشته ای تلخ و نا امیدی و پوچی میده---> نظر شخصی
مگه من گفتم حس ترس توی این آهنگ وجود داره؟!!! حالا بیا این آهنگ رو گوش کن ببین توش حس ترس داره یا نه!!! توی OW هم اصلا نمیزنه!!! اگر دیگه بگی این آهنگ حس ترس رو منتقل نمیکنه من دیگه توی این تاپیک نمیام!!! از همه میخوام این آهنگ رو دانلود کنند و بگند که حس ترس توی این آهنگ هست یا نه؟
http://forum.bazicenter.com/attachment.php?attachmentid=30260&stc=1&d=1339920841

Attachments

• Subway Combine.mp3
    979.2 KB · مشاهده: 43

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
مگه من گفتم حس ترس توی این آهنگ وجود داره؟!!! حالا بیا این آهنگ رو گوش کن ببین توش حس ترس داره یا نه!!! توی OW هم اصلا نمیزنه!!! اگر دیگه بگی این آهنگ حس ترس رو منتقل نمیکنه من دیگه توی این تاپیک نمیام!!! از همه میخوام این آهنگ رو دانلود کنند و بگند که حس ترس توی این آهنگ هست یا نه؟
http://forum.bazicenter.com/attachment.php?attachmentid=30260&stc=1&d=1339920841

حقیقتا میگم آهنگ حس دلهره و وحشت رو منتقل می کنه ! با اینکه واقعا جاش نیست موسیقی ها رو اینجا مورد قیاس قرار بدیم اما این موزیک واقعا حس ترس رو به آدم میداد
ممنون امیرجان

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
بله جیمز زنشو کشت و به زندگیش ادامه داد ولی در اعماق قلبش میدونست نمیبایست زنشو میکشت و احساس گناه میرد
علی جون, واقعا من نمیفهمم این جوابت چه ربطی به پست من داشت!!!
من الان میگیرم یه آدم رو میکشم عین خیالم هم نیست!!! درست؟
ولی با این قتلی که انجام میدم یه گناهی مرتکب شدم و باعث سیاهی قلبم شده, پس شهر من رو که گناهکار هستم فرا میخونه و اون سیاهی رو که توی قلبم هست و اون چیزهایی که در حس ناخودآگاه من هست رو به صورت واقعی و قابل لمس نشونم میده!!!

shm744

کاربر سایت
May 8, 2008
391
نام
شهام سمیع عادل
خودمونیم ها !!! این صفحه کلا دست بر و بچز سایلنت هیل بود !!!!

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
آره خداییش.... یکی از بچه های RE هم نیومد یه طرفداری از Nemesis کنه به جزء احد و علی و خودم...

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
آقا واقعا من ترسیدم از این موزیک ... با اون کوبش های عمیق و ملودی های گوش خراش واقعا یه شاهکار بود ...
کلا بحث تاپیک از دو شخصیت برگشته رو دو بازی ...
هر دو بازی ترسناک هستند و چون بحث روی دوتا شخصیت هست این کاملا برمیگرده به روحیات طرف مقابل که از کی خوشش بیاد .. نه جایز هستش و نه معقوله که کسی رو به خاطر این که از کدوم شخصیت خوشش اومده محکوم کنیم!
ترسی که محیط و فضای سایلنت هیل با شخصیت هاش برای من به وجود میاره رو واقعا کمتر جایی حس کردم! فضای رزیدنت برای من بیشتر هیجان تولید میکرد تا ترس .. اگه روزی تو همچین فضایی گیر میکردم به نظر خودم میتونستم کاری رو انجام بدم ولی واقعا حتی سخته که فکر کنم تو جایی مثل سایلنت هیل گیر کردم! :|
کله هرمی تجسم اعمال جیمز بود ... نمسیس فقط یه ماشین!
همه ما وجدان داریم و میدونیم که اعمال بدمون چقدر خطرناکه! اون شخصی که وجدان نداره اصلا این چیزا براش مهم نیست و به قدری قصاوت قبل پیدا کرده که هیچی براش معنایی نداره ...
جیمز قلب پاکی داشت و به خاطر گناهی که انجام داده بود پشیمون بود و کله هرمی تجسم اعمالش ...
نظر شخصی من اینه که کله هرمی از هر لحاظ در سطح بسیار بالاتری از نمسیس قرار داره ...
این بحث های فان که زور کدومشون بیشتره و ... هم به کنار ولی فلسفه وجودی کله هرمی میتونه من رو کاملا قانع کنه که اون رو یکی از بهترین شخصیت منفی های دنیای گیم بدونم.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
واقعا چیزایی آدم میشنوه :D تنها موسیقی خوب رزیدنت ایول مال اتاق سیو هست؟ :D هر چند موسیقی های سایلنت هیل 2 (فقط 2) کیفیت کارشون بهتره ولی خب این حرف رو اصلا قبول ندارم. وقتی عدد 9 و 10 رو میخوان با هم مقایسه کنن نمگین اختلافشون فاحشه ... بلکه میگن تنها اختلافشون یه شمارست.
تازه من از بین آهنگ‌های ترسناک اون موسیقی که داخل ساختمان R.P.D رو بیشتر ترجیح میدم. موسیقی Staff & Credits بازی هم که شاهکاره و حکم آرامش پس از طوفان رو داره. ولی خب از دید کلی به نظر خود من سایلنت هیل 2 برتری جزئی داره.

شهر کسانی را که بار گناه زیادی را حمل میکنند فرا میخواند, و چیزهایی که در درون قلبشان است را به آنها نشان میدهد.
شما دقت کردی هر کی وارد این شهر میشه از یه چیزی ناراحته؟ این ناراحتی‌هاش برگرفته از عذاب وجدانه. در واقع کسی عذاب وجدان داره که به نوعی از کارش ندامت داره. وقتی کسی جنایتی که انجام میده رو بهترین کار میدونه و هیچ عذاب وجدانی هم نداره، فکر نکنم دیگه حضورش توی این شهر آنچنان معنی داشته باشه. چون اصلا چیزی توی قلبش نداره که تا بهش نشون داده بشه.

حالا من نمیخوام وارد نقض‌ها و ایرادات داستانی سایلنت هیل بشم. ولی باز میگم یه چیزی رو در سطح خودش قبول کنیم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی خودت بگو اولین نفری که چنین پستی داد کی بود!!! بگو!!!!یالا!!! این پست تو هست!!! اولین نفر تو بودی که این حرفا رو اوردی وسط!!!
بفرما اینم نمونه پست اولیت:
این رو بدونید که با این توهین هاتون راه به جایی نمیبرید و هیچ چیزی از ارزش های کله هرمی کم نمیشه!:d
فیلمش رو هم که اصلا در حد و اندازهای بازیش نمیدونم....فیلم خلاصه شده بود توی چهارتا دیالوگ ساده و اصلا اون تم روانشناسانه ای که بازی داشت, فیلم اصلا نداشت...
خدای قرمز همون کله هرمی بوده...نمسیس دیگه حرفی برای گفتن نداره جلوی همچین چیزی!!
این پستات حاکی از این هستن که تو اصلا نمسیس رو قبول نداری.به همین راحتی.تو حتی به سلیقه مخاطبت هم احترام نمیذاری......
=======================
داداش شما که داری خودت جواب خودت رو می دی ...
مگه کله هرمی واسه لورا تو سایلنت هیل مفهومی داشت ( گناهی مرتکب نشده بود ) ؟ و درادامه مگه وجود نمسیس برای زامبی ها مهم بود ( قدرت درک و فهم ندارن ) ؟!!!
ما درمورد کسایی صحبت می کنیم که قدرت فکر و منطق دارن و می تونن استنتاج کنن مسائل رو نه اونایی که دست از دنیا کشیدن و کاری با دنیا ندارن ...
دوست من! من در جواب اون پستت اینا رو گفتم:
خود شما به شخصه وقتی گناهی مرتکب می شی همیشه انتظار اینو نداری که بازخواست بشی سر اون گناه بر همین اساس اولین کسی که اون گناه رو به تو تذکر می ده همیشه جلوی چشمته . مثلا تو خونه با توپ زدی شیشه ارو شکستی بابات می خواد بیاد خونه . تو همش بابات رو جلوی خودت می بینی که می خواد بیاد و تورو به سزای عملت برسونه . هر اتفاقی می افته بابات رو می بینی . کسی زنگ می زنه بابات رو می بینی . کسی حرف می زنه فکر می کنی بابات داره حرف می زنه . تلفن زنگ می زنه ، مادرت صدات می کنه و ... تو اون لحظه خاص بابات میشه مجازاتگر تو ...
داری میگی تو حتی یه اشتباه بکنی فکرت مدام به اینه که نکنه پدرت مواخذه-ت کنه.
بله کله هرمی رو افراد برای خودشون خلق میکنن.من میتونم گناه کنم و کله هرمی رو برای خودم خلق نکنم. دو دو تا چهار تاست.
علی جون, واقعا من نمیفهمم این جوابت چه ربطی به پست من داشت!!!
من الان میگیرم یه آدم رو میکشم عین خیالم هم نیست!!! درست؟
ولی با این قتلی که انجام میدم یه گناهی مرتکب شدم و باعث سیاهی قلبم شده, پس شهر من رو که گناهکار هستم فرا میخونه و اون سیاهی رو که توی قلبم هست و اون چیزهایی که در حس ناخودآگاه من هست رو به صورت واقعی و قابل لمس نشونم میده!!!
امیر جون احیانا مثال میدونی که چیه؟ یا باید واضح تر بگم؟
در ضمن فکر کنم شماها تو تاپیک سایلنت هیل با گناه و اینجور چیزا مخالف بودین!!! چرا حرفاتون اینقدر تناقض داره؟
بله تو شاید نتونی تحمل کنی اما خیلیا تو این دنیا کشتن براشون راحت تر از راه رفتنه و امر عادیه.اگر تا حالا ندیدی دیگه مشکل من نیست.اما این طرز تفکر بچه گانه رو از سرت بکن بیرون که هر کی گناه کرد پشت بندش ناراحت میشه و عذاب وجدان میگیره چون در مورد چیزی که اطلاع نداری اظهار نظر نکنین بهتره.
باور کنین فهمیدن این جمله خیلی راحته! تا حالا هزار بار گفتم ولی ناخودآگاه نمیبینیدش:
ون بستگی به خودت داره که احساس گناه بکنی یا نکنی.کله هرمی در صورتی هویدا میشه که احساس گناه کنی.
این قسمتو به قول اون دوستت دیگه خوشم نمیاد تکرار کنم
===========================================
همه ما وجدان داریم و میدونیم که اعمال بدمون چقدر خطرناکه!
اما در جواب شما دوست عزیز:
واقعا؟ ولی من اینطور فکر نمیکنم......
اتفاقا گناه لذت داره......
فکر نکنم کسی موقع انجام گناه به این فکر کنه که اعمالش چقدر خطرناکه.....
==============================
http://forum.bazicenter.com/attachme...1&d=1339920841
کی گفتی؟ اینجا گفتی عزیز من:
شرمنده علی جون, ولی دیگه اینم از اون حرفا بودا!!!
میخوای چندتا از موسیقی های ترسناکش رو آپلود کنم تا ببینی حس ترس رو مثل چی برات انتقال میده!!!
پشت بندش اینجا گفتی دوباره:
حالا این آهنگ SH2 رو گوش کن تا بفهمی وقتی میگیم استاد Yamaoka بیخودی نیست!!! و آهنگهای رزیدنت به هیچ وجه قابل قیاس نیستند با سایلنت هیل!!!
اگه خواستی چندتا از آهنگهای ترسناکش هم آپلود میکنم!!! چه اونایی که توی OW میزنه چه اونایی که NW میزنه!!!
Download Reprise (HD) mp3
بله در ادامه حرفات گفتی!
بچه ها آهنگ رو گوش دادین؟ چطوری بود به نظرتون؟ همونی نبود که قبلا راجبش گفتم؟:
هزاران نفر با گچ روی تخته سیاه بکشن
تو به این آخنگ میگی ترسناک؟ به چهارتا صدای ناقوس میگی ترسناک؟ به صدای کشیده شدن فلز روی فلز میگی ترسناک؟ شرمنده رک میگم امیر جون با اینکه نظر شخصیت هست که میگی ترسناکه اما دیدت نسبت به ترس فوقالعاده پایینه و این ناشی از کوته بینیته.....
چرا؟
دوستان همگی به این پست یه نگاه بندازین:
خب دوستان بالاخره ترجمه کتاب LM هم داره تموم میشه ( دیگه نهایتاََ امشب, بستگی به لیون داره) , مدیر سایت هم گفت که میتونم این خبر رو توی بخش اخبار بازی ها بزنم!
درود بر سایلنت هیل! درود بر تیم سایلنت! بازیی که هیچ وقت در تاریخ تکرار نمیشه! معنای جدیدی از ترس رو به ما معرفی کرد! بازی که من رو وادار به فکر کردن به زوایای تاریک زندگیم کرد!
این بازی همیشه در زندگی من هست حتی روزی که 60 سالم بشه این بازی رو انجام میدم و دقیقاََ لذتی رو میبرن که روز اول از این بازی میبردم!
هیچ وقت هم به گرافیکش اهمیت نمیدم چون عاشقش هستم! هرچند که هر کدوم از قسمت های این بازی در سالی که منتشر شدن برترین گرافیک ها رو داشتند! علل خصوص سایلنت هیل 3 که
حتی الان هم دارم بازیش میکنم, از گرافیکش حیرت میکنم!
از همین جا اعلام میکنم, سایلنت هیل زیباترین بازی هست که در عمرم انجام دادم, بهتر از God of War, Gears of War,Resident Evil,Kill Zone,Witcher,....!!!
عاشقتم سایلنت هیل!
شاید این حرفا به مزاج خیلی هاتون خوش نیاد, ولی این نظره منه!
بله دیگه! دنیات محدود به 4 تا بازیه.محدودی میفهمی چی میگم؟ خودتو محبوس کردی به چهار تا شماره و فکر کردی خدا هستن! اونا رو کردی ملکه ذههنت طوری که تو تاپیک کم کم یه روندی پیش رفتی که خودت،خودتو شستشوی مغزی دادی که هیچ بازی برتر از سایلنت هیل نیست.اما در کمال تاسف باید بگم عذر خواهی میکنم اگر دیدت نسبت به ترس فوقالعاده کوچیکه!
اگر چهار تا بازی دیگه میرفتی مطمئن باش این حرفا رو نمیزدی.
حکایت همون مورچه ای هست که افتاد تو آب و گفت بگیرین که دنیا رو آب برد.......
========================================================
اما در جواب دوستت:
با تشکر از امیر عزیز که با سند و مدرک حرف می زنه
بله دیگه! قیافه حق به جانب همینه.
باشه اصلا ما ترول شما خدای این عالم.
مدرک؟ مدرک چیه؟ کی گفته ما مدرک گذاشتیم؟ کی گفته ما اصلا بلدیم مدرک بذاریم؟
========================================================
بحث کردن وقتی حاضر به پذیرش نیستیم،چیزی جز اتلاف وقت و یه بحث پوچ و تو خالی نیست.

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
دوستان سلام
به خدا یادم نمی اد اخرین پستم برای کی بود
دوستان من به کله هرمی رای دادم چون معتقدم ادم از بیشترین چیزی که میتونه بترسه نتیجه اعمال خودشه

دوستان ببخشید پا برهنه میام وسط بحث ولی یه چیزی رو لازم دونستم بگم
شما دقت کردی هر کی وارد این شهر میشه از یه چیزی ناراحته؟ این ناراحتی‌هاش برگرفته از عذاب وجدانه. در واقع کسی عذاب وجدان داره که به نوعی از کارش ندامت داره. وقتی کسی جنایتی که انجام میده رو بهترین کار میدونه و هیچ عذاب وجدانی هم نداره، فکر نکنم دیگه حضورش توی این شهر آنچنان معنی داشته باشه. چون اصلا چیزی توی قلبش نداره که تا بهش نشون داده بشه.
احد جان حرف شمادرست ولی اگه ادم کله خر:dپیدا بشه که از هیچ چیز نترسه و به نمسیس فقط به عنوان یه ماشین قاتل نگاه کنه
و بدون هیچ ترسی نمسیس رو شکست بده (کاری با جیل ندارم )میشه مثل شرایط ادم بی وجدان که بودنش تو سایلنت هیل نیازی نیست

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
لیدیز اند جنتلمن ! دی آروم دی بابا اومدین اینجا توی یه جو دوستانه با هم بحث کنید اگر قرار باشه اینجا هم مثل باقی تاپیک های سایت حرف فن و ترول و اینا باشه که باید بریم خودمون رو حلق آویز کنیم دی بابا صلح و صفا جان شما که قدیمی اینجایی دی
پ.ن : یه بار اینجا نبودما (شکلک خنده)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر