X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
54=54 مساوی شدن من هنوز رای ندادم :d
به کی رای بدم ؟ :((

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
54=54 مساوی شدن من هنوز رای ندادم :d
حیف که نمیشه رای جمع کرد وگرنه التماست میکردم به Nemesis رای بدی...
:d
--------------------
احد جان، من الان مجبورم برم... خیلی دوست دارم صحبت کردن با تو رو ادامه بدم. اما جداً اتلان نمیتونم. هر جوابی بنویسی، اگه دوست داشتی بر میگردم و باهات ادامه میدم...
Really Sorry

shm744

کاربر سایت
May 8, 2008
391
نام
شهام سمیع عادل
من RE3 رو بدون شلیک حتی 1 گلوله رفتم تا آخرش جوری که آخر کار حدود 250 تا گلوله شات گان و خیلی تیرهای دیگه داشتم ....
البته بگم فقط باس های اصلی رو که باید حتما می کشتیم رو کشتم . مثلا نمسیس آلوده ، کرم قبرستان ، و ...

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
امير راي به نفع خودمون تغيير دادم ما برنده شديم:d

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
امير راي به نفع خودمون تغيير دادم ما برنده شديم:d
برنده هم نشیم, چیزی از ارزش های کله هرمی کم نمیشه!:d
اینم یه Gif از کله هرمی...:d ببینید جیمز وقتی این رو میبینه چه جوری جفت میکنه!!:d
95283218922226849040.gif

آخرین ویرایش:

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
اینم یه Gif از کله هرمی...:d ببینید جیمز وقتی این رو میبینه چه جوری جفت میکنه!!:d
95283218922226849040.gif
خداییش امیر راه رفتنه این آقا (کله هرمی) رو نگاه کن...
آخه یکی هم نیست بهش بگه تو که ذاتاً چلاقی، مجبوری یه قمه ی شونصد متری هم با خودت اینور و اونور بکشی که زورتم به بلند کردنش نمیرسه...
:))
خداییش هر چقدر هم که از این کله هرمی می ترسیدی باز هم میتونستی از دستش در بری. اما Nemesis چی؟ لعنتی مثل اسب میدوید. اون Rocket Launcher ـش رو هم که عین پَر کاه بلند میکرد... هزار و یه جور هم ژانگولر بازی در میاورد که عمراً نمیذاشت در بری...

---------- نوشته در 04:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:49 AM ارسال شده بود ----------

WOWWWWWWWWWWW
الان که به ساعته من 4 و 5 دقیقه ی صبحه، Nemesis یه رای جلوئه...
Yeah Yeah

Nemesis = 59
Pyramid Head = 58

HELL YEAAAAAAAAAAAAAH

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
خداییش امیر راه رفتنه این آقا (کله هرمی) رو نگاه کن...
آخه یکی هم نیست بهش بگه تو که ذاتاً چلاقی، مجبوری یه قمه ی شونصد متری هم با خودت اینور و اونور بکشی که زورتم به بلند کردنش نمیرسه...
:))
خداییش هر چقدر هم که از این کله هرمی می ترسیدی باز هم میتونستی از دستش در بری. اما Nemesis چی؟ لعنتی مثل اسب میدوید. اون Rocket Launcher ـش رو هم که عین پَر کاه بلند میکرد... هزار و یه جور هم ژانگولر بازی در میاورد که عمراً نمیذاشت در بری...

---------- نوشته در 04:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:49 AM ارسال شده بود ----------

WOWWWWWWWWWWW
الان که به ساعته من 4 و 5 دقیقه ی صبحه، Nemesis یه رای جلوئه...
Yeah Yeah

Nemesis = 59
Pyramid Head = 58

HELL YEAAAAAAAAAAAAAH
به نظرت این الان داره چلاق مانند راه میره؟ اتفاقا من از همین طرز راه رفتنش خیلی خوشم میاد...
ببین به قول تو با این چلاقیش, جیمز نتونست تیکه تیکه اش کنه اما اون نمسیس که هی داری پُز قدرتش رو میدی به دست یک زن تیکه تیکه شده!:d
همین که میبنم کله هرمی انقدر رای اورده برای من کلی ارزش داره!
درود بر کسانی که به کله هرمی رای دادند!:d

والا یه زن تیکه تیکه نکرد. یه سلاح خیلی بزرگ که قدرتی ماورای تصور داشت اون هم توی 3 تا شلیک نابودش کرد. تازه بعد اون باز بخشی از نمسیس در جستجوی جیل بود.
مهم این هست که یه زن باعث شد این بابا تیکه تیکه بشه, حالا با کمک هر چیزی!
yahoo_4.gif

دوستان دیگه باید این رو قبول داشته باشند که سایلنت هیل 2 ترسناک تر از RE3 هست؟ قبول دارید که؟:d

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من فکر کنم به خوبی توضیح دادم که یک چیز واقعی به مراتب از یک چیز ساختگی ترسناک تر هست. بازم توضیح دادم که همه از کارشون عذاب وجدان نمیگرین.

ببین به قول تو با این چلاقیش, جیمز نتونست تیکه تیکه اش کنه اما اون نمسیس که هی داری پُز قدرتش رو میدی به دست یک زن تیکه تیکه شده!:d
والا یه زن تیکه تیکه نکرد. یه سلاح خیلی بزرگ که قدرتی ماورای تصور داشت اون هم توی 3 تا شلیک نابودش کرد. تازه بعد اون باز بخشی از نمسیس در جستجوی جیل بود.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بهتر از دوتا کله هرمی هست که از ترس جیمز خودشون رو با نیزه کشتن:p

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خودت میدونی که این واقعیت نداره و داری خودت رو به کوچه علی چپ میزنی!:d
نه یه حقیقته امیر جون!
نمسیس فجیع جون سخت بود ولی وقتی جیمز با دوتا کله هری در افتاد،خیلی راحت کشتشون.یعنی یه ذره چالش برانگیز نبودن
در حالی که نمسیس رو اگر بخوای هر دفعه که میاد جلوت رو بکشی (تازه کشتن هم نه!) باید کلی اسپری و مهمات داشته باشی که خب طبیعتا نداری!:d

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
خاطراتی که از اویل 3 و nemisis داریم ! و نمیشه با هیچ خاطره ی دیگه ای مقایسه کرد ! 100% nemisis یا دریک :D

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
نه یه حقیقته امیر جون!
نمسیس فجیع جون سخت بود ولی وقتی جیمز با دوتا کله هری در افتاد،خیلی راحت کشتشون.یعنی یه ذره چالش برانگیز نبودن
در حالی که نمسیس رو اگر بخوای هر دفعه که میاد جلوت رو بکشی (تازه کشتن هم نه!) باید کلی اسپری و مهمات داشته باشی که خب طبیعتا نداری!:d
این که کله هرمی کشتنش سخت نبود و چالشی نداشت برمیگرده به گیم پلی بازی, و در ضمن شما کاقی هست بازی رو بذارید رو درجه سختی Hard تا به راحتی به چالش کشیده بشید!
خودت هم میدونی که سایلنت هیل بازیی بود که ترس رو نمیخواست از طریق سرسختی غول ها به بازیکن القا کنه بلکه ترس رو از طریق راههای دیگه القا میکرد!
مثلا همین موسیقی که در هنگام اومدن پرستار ها میزنه, ترسی رو وارد میکنه که صدتا نمسیس و کله هرمی هم نمیتونند وارد کنند!
خیانتکار سوم!:d

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
آریا پیشبینیت درست از آب داره در میاد!:d

به مناسبت جلو افتادن نمسیس :

13025876380496574404.jpg

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر