X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بین تو بازی بتمن همیشه من رو یاد نمسیس مینداخت ... با این تفاوت که همه چیزش در سطح و کلاس بالاتری از نمسیس قرار داشت ... :-j
WHAAAAAAAAAAAAAT
نگو حبیب... اصلاً به B-Man توهین نکن لطفاً... قهرمان دوران کودکیه منه این آقا...
اگه بتونی 5 تا شباهت اساسی بین B-Man و Nemesis بیاری من رسماً و عملاً از دنیای GAME خداحافظی میکنم...

ولی خداییش هسچکس اون صحنه ای که نمسیس از تو پنجره پرید داخل یادش نمیره.....
من که تا مرز خیس کردن پیش رفتم.....
در مورد اون صحنه علی، من یادمه که بین دوستام چو افتاده بود که هر کی RE3 رو بازی میکنه از ترس دستاش میلرزه...
من همیشه مسخرشون میکردم... وقتی به این قسمت از بازی رسیدم و اون بلا سرم اومد، از لرزش دستام KeyBoard رعشه گرفته بود...
:p

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
WHAAAAAAAAAAAAAT
نگو حبیب... اصلاً به B-Man توهین نکن لطفاً... قهرمان دوران کودکیه منه این آقا...
اگه بتونی 5 تا شباهت اساسی بین B-Man و Nemesis بیاری من رسماً و عملاً از دنیای GAME خداحافظی میکنم...

خاک وچوک ... :D
منظوری منو نگرفتی ...
اگه بتمن قهرمان دوران کودکیته اون همین الانشم قهرمان منه ... :D
منظور من Bane بودش ...
البته قدمت بین تو کمیک های بتمن از نمسیس خیلی بیشتره و یکی از بهترین دشمن های بتمن به حساب میاد ...

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
خاک وچوک ... :D
منظوری منو نگرفتی ...
اگه بتمن قهرمان دوران کودکیته اون همین الانشم قهرمان منه ... :D
منظور من Bane بودش ...
البته قدمت بین تو کمیک های بتمن از نمسیس خیلی بیشتره و یکی از بهترین دشمن های بتمن به حساب میاد ...
ای داد ای بیداد...
عجب سوتیه احمقانه ای دادم....
میتونید به عنوان سوتیه سال تاپیک، بزنیدش سر در تاپیک...
-----
شرمنده حبیب جون.... آره الان متوجه شدم و به شدت هم باهات موافقم...

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
53073794318679223984.jpg

نمسیس در حال عربده کشی و ارازل بازی :d

به نظر میاد سردسته کسایی که تو پارک طالقانی ارازل بازی وعربده کشی کردن Nemessis بوده !

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
این هنر نیست که با اربده کشی, هیکل گنده کردن,قیافه خیلی داغون,از پنجره پریدن بیرونا اینا ترس رو در طرف مقابل به وجود بیاری!:d
هنر اینه که بدون هیچ اربده ای, بدون اینکه هیکلت رو گنده کنی, بدون اینکه قیافه خیلی داغونی داشته باشی یا یدفعه از پنجره بیای بیرون, چنان ترسی در طرف مقابل به وجود بیاری که خشکش بزنه!!!:d
برای همین که کله هرمی عشقه منه...>:d

ezio 4

کاربر سایت
May 24, 2011
41
نام
Ezio Auditore
یعنی یکی نمیدونه کله هرمی واقعا کلش اینجوریه یا کلاه گذاشته :|؟ من هیچ چی از این دو تا نمیدونم

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
97975662410033741534.jpg

ای بابا چرا نتیجه نظرسنجی اینجوریه!:d باید کم کم دست به کار بشم!!:d
اون زمون ها که هنوز زامبی ها موتور سوار و اسلحه به دست نشده بودن ، فقط و فقط یه نمسیس بود که اجازه داشت با خودش آر.پی.جی حمل کنه!:d اون ترسی که نمسیس تو وجود آدم مینداخت با هیچ چیز قابل مقایسه نبود ، استارز گفتناش کرک و پر آدمو میریخت!:d
این سکانس رو که نگو! ... اصلا 90% آمار خیس شدن شلوارها در سال 1999 برمیگشت به همین سکانس!:d یکی از ترسناک ترین سکانس های کل سری رزیدنت اویل بدون شک همینه!

58307092556501551026.jpg

بر عکس Pyramid Head که چلاقه و خیلی کنده ، نمسیس با تمام سرعتی که داره به سمت شما حمله ور میشه! .... خدا روزی رو نیاره که نمسیس بیوفته دنبالتون! مگه بیخیال میشه این بابا ! تا قیامت هم که شده میاد دنبالتون! هر چقدر هم که درها رو از پشت روش ببندید باز هم سر و کلش پیدا میشه!
در نقطه مقابل ما کله هرمی رو داریم ، به دلیل هرم گنده ای که رو کلشه هیچ جا رو نمیتونه ببینه و سرعتش فوق العاده پایینه! ...
اندر حکایت چلاق بودن کله هرمی ..... ! :d
23105820577847269162.jpg

هنوز که هنوزه بعد از گذشت 13 سال مثل روز اول نمسیس ترسناکه:-s هیولای عظیم الجثه ای که چکمه ، شلوار ، کت و دستکش های چرمی سیاه میپوشه! یه راکت لانچر توی دست چپشه و از اونجایی که هنوز یک نمونه اولیست قسمتی از گوشت بدنش از لباس بیرون زده و بر روی چشم راستش اثرات زخم و بخیه دیده میشه.
سیستم انگلی پیشرفته ای که مغز و اندام نمسیس رو کنترل میکنه باعث میشه بر اثر هر زخمی که بر میداره بدنش تغیر شکل بده و گاهی اوقات به هیولایی قویتر اما با هوش کمتر تبدیل میشه!
هر چیزی که یه هیولای ایده آل برای ترسوندن مخاطبش احتیاج داره در نمسیس وجود داره! اوج دیوانگی طراحان کپکام اونجاییه که اومدن و یک راکت لانچر واقعی رو گذاشتن توی دست همچین غول بی شاخ و دمی! :d

42907296340885817930.jpg

بیشتر مواقع میشه از دست نمسیس فرار کرد ، اما یکی از دفعات بعد اینکه نمسیس هلیکوپتر نجات رو میترکونه و همه امیدها رو بر باد میده هیچ راه فراری وجود نداره و مبارزه ای تا سر حد مرگ بین جیل و نمسیس شکل میگیره

i41803_2022medium.jpg

این نتیجه مبارزه تن به تن نمسیس و کله هرمی !!! :d

15891232311639556715.jpg

حالات مختلف روحی و روانی نمسیس!!!!:d
37426152413616556398.jpg

2 تا گیف از نمسیس کبیر ، اُبهت رو حال کنید....
استـــارز..!!:-s
59393350914869969295.gif
استــــــــــــارز...!!!!!!!!!:((
80917628132729536185.gif

بدون شرح ! :d
69408620176837969353.jpg

در آخر بگم که من هنوز رأی ندادم! نتونستم به یکیشون خیانت کنم! هر دو دوستای خوب همدیگن و به اندازه کافی منو ترسوندن!!!:d صبر میکنم برا دقیقه 90 که با رأی سرنوشت ساز خودم نتیجه رو عوض کنم!!!>:):d
24839202015306282381.jpg

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کیان مطلب تورو کجای دلم بذارم؟:d
آها یه جایی پیدا شد!
مطلبت تا دسته توی کیسه صفرام!:d
قسمتی از گوشت بدنش از لباس بیرون زده و بر روی چشم راستش اثرات زخم و بخیه دیده میشه.
سیستم انگلی پیشرفته ای که مغز و اندام نمسیس رو کنترل میکنه باعث میشه بر اثر هر زخمی که بر میداره بدنش تغیر شکل بده و گاهی اوقات به هیولایی قویتر اما با هوش کمتر تبدیل میشه!
در راستای فرمایشات کیان جون،اون قسمتای بنفش در واقع....
بذاریم از اول بگم:
ویروس T از ترکیب ویروس مادر با DNA زالو به وجود اومده به خاطر همین نمسیس که با این ویروس ساخته شده،اون بنفشا در واقع زالو هستن که از دستش هم زدن بیرون!
و وقتی نمسیس لباسش پاره میشه و تمام زالو ها میریزن بیرون،در واقع بهش میگن نمسیس نوع آلفا! که چندین برابر عصبانی و قویتره!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اگر Pyramid Head ببازه، وای اگر ببازه، فاتحه گیمینگ این مملکت رو باید خوند.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خوب به پیرامید رای بده!:d

همون موقع دادم !!:d
هرچند نمسیس خواب دوران کودکیمو ازم گرفت ... ولی خب کله هرمی واقعا وجهه ی ترسه !
البته درصدی از رای رو بر مبنای فیلم سری ها گذاشتم
نمسیس رو توی فیلم رزیدنت ایول نابود کردن !!
ولی کله هرمی توی فیلم سایلنت هیل همون جذبه ی بازی رو داشت

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
اگر Pyramid Head ببازه، وای اگر ببازه، فاتحه گیمینگ این مملکت رو باید خوند.
آهان، یعنی Nemesis اینقدر ذلیل و خوار شده که بردش به معنیه تعطیل بودن GAMER های ماست...؟

این هنر نیست که با اربده کشی, هیکل گنده کردن,قیافه خیلی داغون,از پنجره پریدن بیرونا اینا ترس رو در طرف مقابل به وجود بیاری!:d
هنر اینه که بدون هیچ اربده ای, بدون اینکه هیکلت رو گنده کنی, بدون اینکه قیافه خیلی داغونی داشته باشی یا یدفعه از پنجره بیای بیرون, چنان ترسی در طرف مقابل به وجود بیاری که خشکش بزنه!!!:d
آره راست میگی امیر...
هنر اینه که یه قمه ی شونصد متری بگیری دستت، لباسات رو عین این لات های چاله میدون بکنی، عضله هات رو الکی نشون ملت بدی، مثل عرب ها هم که دشداشه بپوشی (اصلاً لباس این عرب ها توهم زاست، استرس به آدم منتقل میکنه)، یه فلز هرمی شکل بی قواره هم روی سرت بذاری که معلوم نشه لالی...

---------- نوشته در 02:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:10 AM ارسال شده بود ----------

البته درصدی از رای رو بر مبنای فیلم سری ها گذاشتم
نمسیس رو توی فیلم رزیدنت ایول نابود کردن !!
ولی کله هرمی توی فیلم سایلنت هیل همون جذبه ی بازی رو داشت
خداییش یکی از معدود علت های درست رو آوردی رفیق...
50 امتیاز +

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
آره راست میگی امیر...
هنر اینه که یه قمه ی شونصد متری بگیری دستت، لباسات رو عین این لات های چاله میدون بکنی، عضله هات رو الکی نشون ملت بدی، مثل عرب ها هم که دشداشه بپوشی (اصلاً لباس این عرب ها توهم زاست، استرس به آدم منتقل میکنه)، یه فلز هرمی شکل بی قواره هم روی سرت بذاری که معلوم نشه لالی...
اولا لباس نمسیس کجاش مثله لاتهای چاله میدنه؟ دوماََ کله هرمی کی توی بازی عضله هاش رو نشون داد؟ سوماََ کی گفته هرم گذاشته رو سرش تا معلوم نشه لاله؟بعدش هم کله هرمی باز یه قمه دستش بود, نمسیس شما که rocket launcher داشت, یه شونصدتا طناب این چیزهام که از توش میومدن بیرون.
این رو بدونید که با این توهین هاتون راه به جایی نمیبرید و هیچ چیزی از ارزش های کله هرمی کم نمیشه!:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر