X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
خدایی اینو ببین :
161329d1331897399-vs-mode-316px-nemesis0.jpg
حالا اینو نیگا :
Pyramid_Head__s_face_revealed_by_BrokenTeapot.jpg
حالا خودتون قضاوت کنین :))

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
در یک کلام کله هرمی.
اصلا اون جو بهت زده و روانی بازی های سایلنت هیل رو هیچ بازی نداره ... این کله هرمی هم از بهترین شخصیت منفی های گیمه ...

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
اصلا اون جو بهت زده و روانی بازی های سایلنت هیل رو هیچ بازی نداره ... این کله هرمی هم از بهترین شخصیت منفی های گیمه ...
نه دیگه... اومدی و نسازی حبیب جان.
:p
رفیق من، نظر سنجی که بین جو و اتمسفر بازی نیست که!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
آریا پیش بینیت داره اشتباه از آب در میاد :D

آخرین ویرایش:

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
آریا پیش بینیت داره اشتباه از آب در میاد :D

پیش بینی جناب آریا چی بود ؟ برد نمسیس ؟ :d
در خواب شاید :d
مگر نه آدم هرگز یه موجود بی مغز رو که چیزی جز تکرار کلمه ی استااااااااااااااااارز نداره با چنین شخصیت با ابهت که بی آنکه حرفی بزنه ، فلسفه ی وجودیش رو به رخ می کشه ، مقایسه نمی کنه :d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
مگر نه آدم هرگز یه موجود بی مغز رو که چیزی جز تکرار کلمه ی استااااااااااااااااارز نداره با چنین شخصیت با ابهت که بی آنکه حرفی بزنه ، فلسفه ی وجودیش رو به رخ می کشه ، مقایسه نمی کنه :d

:|
واقعا هوش نداشت؟ :-/ نمسیس به خاطر هوشش با بقیه تایرنت ها متمایز میشه. :|

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,192
نام
حامد
یا علی...:D
اقا من چند هفته ای وقت می خوام تفکر کنم ببینم کدوم میتونه رای بدم اصلا رای ندم بهتره :(

نه این..نه اون نه این نه اون...نمیشه..:(
سخته ولی دلیل نیمشه تو دلم به اونی که رای نمیدم دوسش ندارم پس اقا کله هرمی رای میدم که تو سایلنت هیل 2 رسما کف و خون رو برام قاتی کردش

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
اخ جووووووووووووووون دوباره کله هرمی زد جلو......

---------- نوشته در 07:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:00 AM ارسال شده بود ----------

نترکی شهاب...
به RE خیانت کردی الان؟

خیانت چی دیگه....من نمسیس رو هم خیلی دوست دارم ولی دوستان تبلیغ نمسیس رو با عکس واز این جور چیزا می کردند ما هم طرف کله هرمی رو گرفتیم . تنها نشه:d;)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
باورم نمیشه نمسیس داره شکست میخوره. شخصیتی که تمام ترس من از هر چیزی اعم از بازی، شخصیت ها، زندگی، بلندی، ارتفاع، وحشت، تاریکی و کلا هر عنصری توی زندگی از ریشه نابود کرد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,044
نام
آریا
باورم نمیشه نمسیس داره شکست میخوره. شخصیتی که تمام ترس من از هر چیزی اعم از بازی، شخصیت ها، زندگی، بلندی، ارتفاع، وحشت، تاریکی و کلا هر عنصری توی زندگی از ریشه نابود کرد.
لول ! :D
والا منم فکر میکردم Nemesis یه کاری در حد تام با جری (حالا نه در اون حد) انجام میده ! :D ولی جالبه که آرای بیشتری آورده !! :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
لول ! :D
والا منم فکر میکردم Nemesis یه کاری در حد تام با جری (حالا نه در اون حد) انجام میده ! :D ولی جالبه که آرای بیشتری آورده !! :D
مقایسه این دوتا مثل مقایسه HAZE با Halo 3 ست :D. بحالا بچه های بازیسنتر علاقه دارن به نمسیس یه بحث دیگس ولی Pyramid Head از هر نظر بهتره مثل پرداخت، بک استوری و فلسفه.

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
خداوکیلی عظمت رو ببینید!!:d

attachment.php

Attachments

• sh0_ost_jp_cover_010.jpg
    sh0_ost_jp_cover_010.jpg
    120.6 KB · مشاهده: 52

BlackRainbow

کاربر سایت
Oct 14, 2011
12

اره مخ نداشت ولی زور داشت... میتونه حداقل هرم اون یارو رو رو کلش چنان صاف کنه که دیگه فلسفه ی وجودیش رو به رخ کسی نکشه:|

Attachments

• Nemesis_Resident_Evil_3_by_MOBCSENE.jpg
    Nemesis_Resident_Evil_3_by_MOBCSENE.jpg
    140.9 KB · مشاهده: 6
آخرین ویرایش:

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
اره مخ نداشت ولی زور داشت... میتونه حداقل هرم اون یارو رو رو کلش چنان صاف کنه که دیگه فلسفه ی وجودیش رو به رخ کسی نکشه:|
شک دارم بتونه حتی همچین کاری رو هم انجام بده...
Pyramid Head قشنگ میتونه با همین شمشیری که دستش Nemesis رو به دو قسمت مساوی تقسیم کنه...:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر