X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
به دث رای دادم :D
ولی خوب وار میلیارد بار شخصیت پردازی بهتری داره(دارکسایدرز 2 داسانم مگه داره؟!)
ولی ریخت دث رو بیشتر دوس دارم :D
برادر من به "وار" رای دادم ولی یه چیزی میگین خواهشا یکم فکر کنید! وار میلیارد بار شخصیت پردازی بهتری داره؟! :| دارکسایدرز 2 داستان نداره؟! یعنی ما 30 ساعت الکی سرکار بودیم ... یعنی اون همه ماجراجویی که با "مرگ" انجام دادیم و اون همه اتفاقی که تو بازی افتاد پشم بودن دیگه؟!
شخصیت پردازی "مرگ" فوق العاده بود ... حتی صحبت کردن و نوع بیانش خاص بود ... کاملا دارای شخصیت بود. فرم شخصیت پردازیش عالی بود و از ابتدا تا انتها همین روند ادامه داشت ... مثلا اهل مذاکره بودن و یا شوخ طبعیش! همه اینا زیر اون ماسک با یه وقار خاص پیاده شده بود ...

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خب اون شبیه آرتاس بودن War باعث شد بهش رای بدم!!:d
باشد که رستگار شوم!!:d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
میبینم که بوش میاد یوبی میخواد Darksiders رو بخره به این عنوان علاقه مند شدن بعضی ها:-"

چی چی شبیه آرتاس،شبیه قارتاس هم نیست /:)
بعد هم کاراکتری کاراکتره که از خودش چیزی داشته باشه نه اینکه حالا چون شبیه فلانیه پس بش رای بدیم!نه دادا با این حرفت پوچی کاراکتر تحت حمایتت رو نشون دادی:>

اینجا رو نیگا اصلاً دلت میاد به این رای ندی حالا :-/:D

پ.ن2: بدو تا کیان نیومده:|
یوبی اگه این ip را بخره، هر چهارتا سوار عزیز ما می شوند>:d< ...
این شباهت را واسه این گفتم که همه شخصیت های با ابهت، یه ته چهره شبیه به هم دارن...
و گرنه اصلا هم شبیه نیست:d خیلی شخصیت تو پری هم هست :d خیلی هم پهلوونه :d
ایناهاش :
wu6ifyctcnl7uj1hk2o3.gif

زیاد هم باهاش شوخی نکنید که عصبی میشه و حمام خون به راه میندازه :
c1mnss0ott07z1jrf9.gif

پ.ن : اگه کیان نباشه، پستش که هست : #6033

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
فهمیدیم از تاپیک خوشت نمیاد!بس کن دیگه!
اولا احترامت واجبه دوما دیگه حق نظر دادن رو هم ندارم آیا یعنی اینقدر بدبخت شدم که اینطوری با من رفتار می‌کنی؟سوما رونق تاپیک به بحث دوستانه با منطق هست نه به درگیری و احترام نذاشتن به نظرات

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد
اختلاف داره کم میشه راضی نیستم ازتون :|

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
هنوز که هنوزه بعد گذشت چند سال صدای وار رو که میشنوم کرک و پرم میریزه!:d ... یه اُبهت خاصی توی تُن صداش بود! ... اونجایی که میگه It's Not Death You Should Fear..... یا مثلا آخر داستان که میگه ..... Not Alone ...... کلا تو بازی خیلی حرف نمیزنه و جمله های خیلی فلسفی و معناگرایی هم نمیگه ولی انصافا همه دیالوگاش قشنگ بود و تأثیر خودشو میزاشت...:x:d
صداگذارش هم Liam O'Briem هستش که کارنامه خیلی درخشانی تو دوبله بازی های کامپیوتری و مخصوصا انیمه های ژاپنی داره .... قابل توجه دوست داران انیمه ناروتو، صدای گارا توی دوبله انگلیسی انیمه هم کار ایشونه!:shrewd::d
ls01lc2sp5x2kfgoa3ow.jpeg

یه نکته دیگه راجع به طراحی وار اگه نمایش های اولیه بازی رو یادتون باشه طراحی وار خیلی با اون چیزی که تو بازیه نهایی میبینیم فرق میکنه!:d یه عکس از مقایسه هر دو :
uix1wsqwpmggbep5zh4.jpg

یه چیز دیگه اگه تو نسخه اول هر 10 تیکه مخفی زره Abyssal Armor رو میتونستید پیدا کنید طراحی وار از اینی که هست هم خفن تر میشد!!!!:d
t7l6z244oxnuf05027a.jpg

الآن دارم نیگاه میکنم امیر آکیبا هنوز رأی نداده!:d امیر پاشو بیا به وار رأی بده!:d...
ازینکه ته بازی این انگل رو هم کشت خیلی خوشحال شدم :d
Watcher کلا موجود چندشی بود!:d ولی من خیلی ازش خوشم میومد!:x:d ... حتما میدونید که صداگذارش هم Mark Hamill بود که صدای جوکر تو سری آرکام هم کار خودش بود . وقتی فهمیدم تو نسخه دوم خبری ازش نیست کلی ضدحال خوردم:(

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
ما که متاسفانه این دوتا دارک رو بازی نکردیم ولی برای هیجانی تر شدن نظرسنجی به Death رای دادم :d

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
با سلام و خسته نباشيد خدمت اين دوستان و اون دوستان
فقط خواستم بدونم كه اگه من بخوام ببينم تا حالا چه كاركترهايي رو با هم مقايسه كرديد و نتيجه چي شده، بايد چيكاركنم؟!

نبينم پشت سر حضرت آرتاس خرفي باشه ها

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
با سلام و خسته نباشيد خدمت اين دوستان و اون دوستان
فقط خواستم بدونم كه اگه من بخوام ببينم تا حالا چه كاركترهايي رو با هم مقايسه كرديد و نتيجه چي شده، بايد چيكاركنم؟!

نبينم پشت سر حضرت آرتاس خرفي باشه ها

به این تاپیک سر بزن!!
http://forum.bazicenter.com/thread71373/
مگه کسی میتونه پشت سر ارباب حرفی هم بزنه!!!!:d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یک سوال تخصصی علی صلح و صفا به علت پاره‌ای از مشکلات حداقل تا چندین ماه بعد بین ما نیست این تاپیک دست کیه می‌‌افته کی مدیریتش می‌کنه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
به چند دلیل به Death رای دادم، اول اینکه امیرحسین چند صفحه پیش گفته بود رای بدم، دوم اینکه بنده خدا Death عقب تره ، سوم هم اینکه هی وار بچه به این خوبی رو با آرتاس مقایسه کردید! منم که با آرتاس مشکل دارم! در راستای اینکه در آینده از کاراکتر دیگه ای برای تبلیغ یکی دیگه استفاده نشه به وار رای ندادم :-"

البته خدمت دوستان جبهه ی Death بگم که ، هیچکدوم از آرت هایی که گذاشتین به اندازه ی آرت های مربوط به وار خفن نبود:-" :d
الآن دارم نیگاه میکنم امیر آکیبا هنوز رأی نداده!
yahoo_4.gif
امیر پاشو بیا به وار رأی بده!
yahoo_4.gif
...
شرمنده پستت رو ندیده بودم! :-s وگرنه تا روز آخر صبر میکردم :d

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا من این دارکسایدرز2 رو از پریروز شروع کردم برای اولین بار!:D
کدوم یک از اینا تو نسخه 2 هست بگید من هویجوری بهش رای بدم:>
:D =)) =))

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
آقا من این دارکسایدرز2 رو از پریروز شروع کردم برای اولین بار!:D
کدوم یک از اینا تو نسخه 2 هست بگید من هویجوری بهش رای بدم:>
:D =)) =))
این جوری می خوای رای بدی؟:|
پس هر دوشون حضور دارن:d

---------- نوشته در 12:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:32 AM ارسال شده بود ----------

امتحان داره:(
سوم بهمن می‌ره تا عید:(

مثل خودمه بنده خدا:(

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر