wwe smackdown vs raw 2011

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اینا کی میخوان یه تغییری به گرافیک بازی بدن :D
راستی احتمالا میدونین که کین سوژه ی چند هفته ی اخیر WWE هست :D
پاول بر هم دوباره برگشت :)) تو تورنومنت جدید هم پاول بر به همراه کین وارد مسابقه میشه.

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
كشتي كج همينه....
اصلا نميتونه يه تغييرهه درست حسابي به خودش بده...
از2006به بعد شاهد تغييري نبوديم تا2010كه داستان بهش اضافه شد...همين

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
كشتي كج همينه....
اصلا نميتونه يه تغييرهه درست حسابي به خودش بده...
از2006به بعد شاهد تغييري نبوديم تا2010كه داستان بهش اضافه شد...همين

سلام
کشتی کج نمیتونه تغییر کنه
ینی هر کاری کنه نمیتونه تو گیم پلی تغییر بده مگه اینکه چنتا حالت جدید اضافه کنه یا به گیم پلی یه چیزی اضافه کنه
اگهخ بخواد تغییر بده باید کلا سیستمو عوض کنه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من بازی رو گرفتم....بنظرم نسبت به نسخه ی قبلی هیچ پیشرفتی نکرده..فقط به mode های بازی اضافه شده
این که نشد نقد بازی برسه همه پیشرفت ها و جزییات رو براتون شرح میدم کلا سازنده های بازی همینجورین حالا حالا نمیشه یک کشتی کج ایده ال دید با این پیشرفت های مورچه ای تا 2013 2014 که یک دستی هم به گرافیک بزنن حل

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من دیروز بازی را گرفتم و یک دست هم با آندرتیکر بازی کردم ولی به نظرم نسبت به شماره قبلی پسرفت داشته ، چه از نظر گرافیک چه منوی انتخاب بازیکنان .
راستی این دوربین بازی چه قدر جلو هست . چه جوری میشه بردتش عقب تر ؟

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
امتیازات

نمیدونم اینجا جاشه یا نه . اگه نیست ، لطفاً دوستانی که امکانات دارن کپی پیست کنن توی تاپیک مربوطه ...

IGN (Xbox 360): 8.5 out of 10

IGN (PlayStation 3): 8.5 out of 10

IGN (PlayStation 2): 8.0 out of 10

GamePro: 4.5 out of 5

GamesRadar: 9 out of 10

Gaming Ring: 4.5 out of 5

Computer and Video Games (UK): 9 out of 10

MSXbox World: 9 out of 10

Also, make sure to check out the great print reviews that SmackDown vs. Raw 2010 has been getting:

Game Informer: 8.25 out of 10

GamePro: 4.5 out of 5

PlayStation: The Official Magazine: 4.5 out of 5

PlayStation Official Magazine (UK): 8 out of 10

Xbox 360 Magazine (UK): 8 out of 10

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بله امسال حق بازی نمرات پایین تر از 8 نبود
بازی را گرفتم نقد کوتاهی میکنم
از لحاظ گرافیک و اینا تغییری در بازی دیده نمیشود نکته منحصر به فرد امسال طراحی عالی face ها است خیلی در این بخش عالی کار کردن به طور مثال وقتی باتیستا رو برداشتم از 2006 تا 2010 انقدر face و style شو عالی ندیده بودم در
خوب بخش دیگر همون شکستن میز و .... در نسخه امسال همون طور که از تریلر ها معلوم بود وسازنده ها گفته بودن وسایل غیب نمیشه و درست گفته بودن میز ها غیب نمیشن نحوه شکسته شدنشون طبیعی تر و نردبان هم همین طور از نحوه گرفتن در دست تا زدن ضربه با اون خیلی بهتر شده میشه از بالای نردبان پرید و برای فینیشر هم.... و نحوه گرفتن کمربند هم بهتر شده تغیررات میشه احساس کرد وقتی کاراکتر نردبان در دست میگیره سنگینیش احساس میشه عین پارسال نیست عین فرفره بلند کنه بکوبه به طرف
وکاراکتر های سبک مثل ری دیگه براحتی نمیتونن کاراکتر ها رو بلند کنن مثلن وقتی با ری یک فن بلند کردنی روی ادج زدم ری ادج رو به سختی بلند کرد
در بخش بازی ها match creater اضاف شده که میتونین بازی دلخواهتون طراحی کنین مثل همون match type پارسال که نوع میز و... انتخاب میکردین همه ی ارنا ها جز 5 عدد قفل اند
road to wrestlemania دارای 5 کاراکتر جان سینا
کریستین
vs اندر و... ری و...شیموس
از تغییرات دیگه میتوان به هر لحظه فینیشر زدن اشاره کرد در هنگام دویدن را رفتن و....
میتونید موقعی که داره ورودی حریف پخش میشه و وارد میشه ناگهانی از پشت وارد بشین و بازی اغاز ش حتما نباید دوتاتون در رینگ باشین
برای کرنر های رینگ گوشه های رینگ هم فن های جدیدی و بهتر اظافه شده مثل دویدن و لگد زدن به طرف و پرت شدن اون به بیرون
و نکته متاسفانه منوی انتخاب کاراکر خیلی بد طراحی شده و حالت مورتال کمبت.... به خودش گرفته از روی اون منو فکر نکنین طراحی کاراکتر اونجوریه اون حالت کارتون گونه داره و اصلا برای این بازی این منو خوب نیست پارسال بهتر بود
wwe universe شبیه جنرال منجر مود چند سال پیش است یک بازی انتخاب میکنید میرید توی هفتگی و ppv ها عین واقعیت.. ولی اتخاب بازی ها دست خودتونه
news داره میزنه 4 هفته تا backlash همون منیجر مود مد جالبی هست از اون پارسالی که کسل کننده بود فکر کنم این سرگرممون کنه البته من زیاد نرفتم
loading ها کوتاه تر شدن.. در انتخاب نوع بازی هیچ چیز جدیدی اظافه نشده فکر i quit match و... از فکرتون خارج کنید تو بخش match creator هم نمیشه همچین بازی هایی ایجاد کرد فقط میشه pin fall sumbsion اینا رو on of کرد و چند چیز دیگر اینم نقطه ضعف به نظر من باید بازی های جدید اظافه میکردن میشد بگی وقت هم نداشتن
در اخر به نظر من نسبت به پارسال بهتر شده فقط به گرافیک نگاه نکنید
;)

آخرین ویرایش:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
بله امسال حق بازی نمرات پایین تر از 8 نبود
بازی را گرفتم نقد کوتاهی میکنم
از لحاظ گرافیک و اینا تغییری در بازی دیده نمیشود نکته منحصر به فرد امسال طراحی عالی face ها است خیلی در این بخش عالی کار کردن به طور مثال وقتی باتیستا رو برداشتم از 2006 تا 2010 انقدر face و style شو عالی ندیده بودم در
خوب بخش دیگر همون شکستن میز و .... در نسخه امسال همون طور که از تریلر ها معلوم بود وسازنده ها گفته بودن وسایل غیب نمیشه و درست گفته بودن میز ها غیب نمیشن نحوه شکسته شدنشون طبیعی تر و نردبان هم همین طور از نحوه گرفتن در دست تا زدن ضربه با اون خیلی بهتر شده میشه از بالای نردبان پرید و برای فینیشر هم.... و نحوه گرفتن کمربند هم بهتر شده تغیررات میشه احساس کرد وقتی کاراکتر نردبان در دست میگیره سنگینیش احساس میشه عین پارسال نیست عین فرفره بلند کنه بکوبه به طرف
وکاراکتر های سبک مثل ری دیگه براحتی نمیتونن کاراکتر ها رو بلند کنن مثلن وقتی با ری یک فن بلند کردنی روی ادج زدم ری ادج رو به سختی بلند کرد
در بخش بازی ها match creater اضاف شده که میتونین بازی دلخواهتون طراحی کنین مثل همون match type پارسال که نوع میز و... انتخاب میکردین همه ی ارنا ها جز 5 عدد قفل اند
road to wrestlemania دارای 5 کاراکتر جان سینا
کریستین
vs اندر و... ری و...شیموس
از تغییرات دیگه میتوان به هر لحظه فینیشر زدن اشاره کرد در هنگام دویدن را رفتن و....
میتونید موقعی که داره ورودی حریف پخش میشه و وارد میشه ناگهانی از پشت وارد بشین و بازی اغاز ش حتما نباید دوتاتون در رینگ باشین
برای کرنر های رینگ گوشه های رینگ هم فن های جدیدی و بهتر اظافه شده مثل دویدن و لگد زدن به طرف و پرت شدن اون به بیرون
و نکته متاسفانه منوی انتخاب کاراکر خیلی بد طراحی شده و حالت مورتال کمبت.... به خودش گرفته از روی اون منو فکر نکنین طراحی کاراکتر اونجوریه اون حالت کارتون گونه داره و اصلا برای این بازی این منو خوب نیست پارسال بهتر بود
wwe universe شبیه جنرال منجر مود چند سال پیش است یک بازی انتخاب میکنید میرید توی هفتگی و ppv ها عین واقعیت.. ولی اتخاب بازی ها دست خودتونه
news داره میزنه 4 هفته تا backlash همون منیجر مود مد جالبی هست از اون پارسالی که کسل کننده بود فکر کنم این سرگرممون کنه البته من زیاد نرفتم
loading ها کوتاه تر شدن.. در انتخاب نوع بازی هیچ چیز جدیدی اظافه نشده فکر i quit match و... از فکرتون خارج کنید تو بخش match creator هم نمیشه همچین بازی هایی ایجاد کرد فقط میشه pin fall sumbsion اینا رو on of کرد و چند چیز دیگر اینم نقطه ضعف به نظر من باید بازی های جدید اظافه میکردن میشد بگی وقت هم نداشتن
در اخر به نظر من نسبت به پارسال بهتر شده فقط به گرافیک نگاه نکنید
;)
سلام
رفیق دستت طلا
منتظرم بازی برسه دستم
تا بخوام مسه wwe2010 حرفه شم زمان میبره

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نه عزیز عین همون 2010 با ویژگی فیزیک بهتر وسایل(نردبان صندلی) اگر بازی گرفتی دیدی گرافیک تغییر نکرده زیاد ناراحت نشو برو به بخش وسایل که امسال بیشترین وقتشون روی این قسمت ها گذاشتن جلوی همشون هم زده new
راستی loading story desinger هم کوتاه شده و بعضی چیزیهاش جدیداند و براش قسمت اموزشی هم گذاشتن البته نه تصویری نوشتاری که خیلی خوبه با اموزشیش برید skip هم میشه
و در مورد میز ها این که حتما نباید فرد را روی میز قرار بدید و بعد فن یا فینیشر بزنید میتونید فینیشر در حال دویدن... فن بزنید میز بشکند من با ری دو سه بار این جوری کردم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر