WWE Smackdown vs Raw 2010 , X360 Version

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من میخوام بازی کنم ولی نمیدونم تو هر هفته باید چه کار کنم آخه هر هفته که بازی انجام میشه باید یه کاری کرد تا برنده شد از کجا میتونم بفهمم که کاری که باید انجام بدم برای برنده شدن چیه ؟
میخوام بازیکنا رو آزاد کنم اعصاب نذاشته این مودش نمیشه با رمز آزادشون کرد ؟:((

yegane

کاربر سایت
Jul 9, 2007
309
نام
احمد
من میخوام بازی کنم ولی نمیدونم تو هر هفته باید چه کار کنم آخه هر هفته که بازی انجام میشه باید یه کاری کرد تا برنده شد از کجا میتونم بفهمم که کاری که باید انجام بدم برای برنده شدن چیه ؟
میخوام بازیکنا رو آزاد کنم اعصاب نذاشته این مودش نمیشه با رمز آزادشون کرد ؟:((
بعضی وقتها که قبل از اینکه وارد مسابقه بشید، یه صفحه ای باز میشه که کاراکترتون توش هست و یه سری نوشته داره که توضیح داده باید چکار کرد
اما برای ساده شدن کارتون، همیشه صفحه لود قبل از وارد شدن به مسابقه رو بخونید، قسمتهای آخر (فکر کنم Optional Goal) توضیح میده که باید چکار کرد
در مورد کد هم، برای یه سری از کاراکتر ها کد هست که اتفاقا برای اچیومنت هم مشکلی ایجاد نمیکنه :D
صفحات قبل دوستان گذاشتن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
به نظر من بخش ورستل مينيا امسال خيلي زيبا بود (ادم ميسازي بعد براي سانتيو شاخ بازي در مياري!) قسمت كبود كردن بدن هم جالب بود(بايد بيشتر روش كاربشه) اين نسخه اول كه يك مچ رو شروع ميكنه افت فريم شديدي داره كه يهويي درست ميشه!براي شما هم اينجورييه

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اگه از رو دیسک اجرا میکنی اره مشکل نداره ولی اگه از روی هارد اجرا میکنی نباید این جوری شه من هر2تاش رو امتحان کردم رو دیسک اولش گیر میکنه:evil:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
با تشکر از آقایان yegane و majidpotter که به سوالات پاسخ میدن یه سوالی داشتم :
نمیشه هرچی objective تو بازی میخواد را تک تک توضیح بدین چه کار باید کرد ؟
اگه زیاده و نمیشه توضیح داد حد اقل این یکی را فعلاً توضیح بدین تا هر وقت گیر کردم بپرسم :
هفته چهارم با hbk میگه :
hit chin music to both
میشه بگین باید چه کار کنم ؟ اگه چیزی هم آزاد نمیکنه که اصلاً انجامش ندم
خیلی ممنون

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
با تشکر از آقایان yegane و majidpotter که به سوالات پاسخ میدن یه سوالی داشتم :
اگه زیاده و نمیشه توضیح داد حد اقل این یکی را فعلاً توضیح بدین تا هر وقت گیر کردم بپرسم :
هفته چهارم با hbk میگه :
hit chin music to both
خیلی ممنون
فکر کنم باید فینیشرت رو به هردوتاشون بزنی

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
آره باید به هر دوشون فینیشر میزدم ممنون
من الان با shown michaels تا آخرش رفتم و هر کاری میخواست را انجام دادم یعنی در پایان هیچ وقت فیلد نداد ولی یک دونه هم بازیکن آزاد نکرد که؟؟؟!!!
چه جوری بازیکن ها آزاد میشن ؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
هفته چهارم با hbk میگه :
hit chin music to both
خیلی ممنون
تو این مسابقه اگه وقتی اونا افتادن روی زمین بری گوشه زمین بزنی فکر کنم کار کنه ولی این فینیشر اصلی رو اگه میخوای بزنی از زمین ببرشون بیرون اونجا که Y رو بزنی دیگه کارش ساخته هست بازم اگه سوال داشتی بپرس دوست عزیز

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
تو این مسابقه اگه وقتی اونا افتادن روی زمین بری گوشه زمین بزنی فکر کنم کار کنه ولی این فینیشر اصلی رو اگه میخوای بزنی از زمین ببرشون بیرون اونجا که Y رو بزنی دیگه کارش ساخته هست بازم اگه سوال داشتی بپرس دوست عزیز
خیلی ممنون
ولی به این سوال پاسخ ندادید : :arrowd:
من الان با shown michaels تا آخرش رفتم و هر کاری میخواست را انجام دادم یعنی در پایان هیچ وقت فیلد نداد ولی یک دونه هم بازیکن آزاد نکرد که؟؟؟!!!
چه جوری بازیکن ها آزاد میشن ؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
خب مثلا شان مایکل بازیکن ازاد نمیکنه
ولی اگه با کارکتر که خودت ساختی بری 3 نفر ازاد میشن فک کنم با رندی اورتن بری باباش ازاد میشه ولی شان مایکل مثلا لباس گروه DX ازاد میشه

The Dark Lord

کاربر سایت
Oct 27, 2009
18
نام
پژمان
برای آزاد کردن استار های لاکد بازی و آزاد کردن لباس و بک استیج جدید باید قسمت رُد تو رسلمنیا رو تموم کنید ! در این قسمت با هر کی برید یه ابجکتیو وسط بازی و در هفته ها بهتون میده که اگه مثل همون رو عمل کنید استار آزاد میشه !

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
خب مثلا شان مایکل بازیکن ازاد نمیکنه
ولی اگه با کارکتر که خودت ساختی بری 3 نفر ازاد میشن فک کنم با رندی اورتن بری باباش ازاد میشه ولی شان مایکل مثلا لباس گروه DX ازاد میشه
پس کاشکی زودتر میگفتی اول با کاراکتر ساختگی میرفتم :biggrin1: مرسی
از اون راهنمای ign هم که دادید ممنون ولی خودم هم تو ign یه راهنمایی پیدا کردم وگرنه که نمیتونستم با شاون تا آخرش برم :biggrin1:
برای آزاد کردن استار های لاکد بازی و آزاد کردن لباس و بک استیج جدید باید قسمت رُد تو رسلمنیا رو تموم کنید ! در این قسمت با هر کی برید یه ابجکتیو وسط بازی و در هفته ها بهتون میده که اگه مثل همون رو عمل کنید استار آزاد میشه !
خیلی ممنون از توضیحاتتون

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
دوستا چرا هر کاری میکنم milion dolar man رو آزاد نمیکنه؟!

من که با رندی میرم و همه کارهایی که گفته انجام میدم اما آزادش نمیکنه !!

Million Dollar Man: Week 10: Choose Million Dollar Man as your insurance policy and complete the RTWM.

ویرایش: باید Ted رو pin میکردم:D!

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
شما باید دیگخ مسابقه ی معمولی بدی تا زیاد بشه سعی کن مسابقه ی خفن انتخاب کنی که خوب امتیاز بده مثلا اون elimition chamber :confused:
اون رو برو هر بازی که ببری 20 تا بهت میده ولی برو بالای زمین بپر کارای تکنیکی هم بکن تا خوب زیاد شه چیزات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر