WWE Smackdown vs Raw 2010 , X360 Version

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
انصافا بازی امسالش خیلی هم زیبا بود از همیشه بهتر کار کرده بودن رود تو رستل مانیاش قشنگنر شده بود . گرافیکشم بهتر بود .
ایتمهای بسیار خوبی بهش اضافه شده بود از جمله مشخص کردن دوست و دشمنهای سوپراستارها .
ساخت مویهای سوپراستارهایی که خودمون میسازیم .
اضافه شدن های لایتها در اخر بازی .
میتونید رنگ پیراهن و کل لباسهای استارهای اصلی بازی را عوض کنید .
به طور مثال ری میستریو به 3 رنگ دیگه میتونید تغییر شکل بدید .
قسمت رویال رامبلش بسیار عالی شده بود .
اضافه شدن یک سری مسابقات که بر اساس قوانین جدید wwe بود .
خلاصه بسیار زیبا و بهتر شده .
حالا یک سری میان و ایراد بی خود میگیرن دوسنات عزیز شما بازی های سالهای گذشته thq را ببینید .
من از سالی که اولین بازی کشتی کج را ساخت یعنی wcw thunder در ps one من اونو داشتم و بازی کردم تا امسال تفاوت و پیشرفت را در همه چیز میبینم .
دوستان عزیز شما ابتدا باید مسابقات wwe را کاملا ببینید اگه شما اطلاعات کامل در مورد این ورزش خاص داشته باشید و به روز باشید میبینید که thq بر اساس همین کمپانی بازی میسازه یا مسابقه هاش برا ساس واقعیت انجام میگیره .
اگه کسی از این مسابقات و کلا کشتی کج اطلاعی نداشته باشه میاد و فکر میکنه این بازی ها باید شبیه بازی های مثل کامبد و تیکین باشه که هیچ ربطی به اونها نداره .
اگه کسی میخواهد این بازی را انجام بده ابتدا اطلاعاتش را باید قوی کنه . چطور؟ یا خود مسابقات را به روز ببینه یا اینکه باید توی این سایت اونجا همه چیز را میتونه یاد بگیره .iranwwe net
بعد وقتی به روز بشید سوپراستارهای که در حال حاضر هستند و همینطور چهره و لباس پوشیدنهاشون هم بر اساس اونها ساخته شده .
در ضمن من همه اچیومنتهاشو گرفتم اگه کسی میخواهد بپرسه بگه من راهنمایش میکنم .
من کلا این را میگم شما وقتی ورژن دیگه یک بازی میاد بیرون انتظار دارید که کل بازی عوض شده باشه .
خب یک کمپانی که نمیتونه موتور بازی را کاملا عوض کنه زمان بیشتر از یک سال لازم داره .
و وقتی میاد شما در نسخه جدید یک سری ایتمهای جدید تر خواهید دید نه انکه یک بازی دیگه ببینید .
خب یم مثال براتون میزنم بازی gta را روی pc , ps2 بازی کردید .
اما نسخه لابرسیتی اون 3 سال روش کار شد تا وقتی اومد همه چیز عوض شده بود اون بازی 3 سال کار شده بود تازه نسخه های این بازی را کمپانی میسازه که از thq قوی تره .
حالا امسال جدید شو داده بیرون همون کمپانی قوی هم در عرض یکسال همه چیز را عوض نکرده فقط داستان و یکسری ایتم را عوض کرده .
یکی از دوستان فیات نایت 4 را با این بازی مقایسه میکنه که به نظر من ربطی به هم ندارند جون در این بازی شما یک نوع مسابقه خواهید دید 2 نفر جلو هم هستند و دارن به هم مشت میزنند .
فقط داور و کارکترها عوض میشن . اما در بازی svr انواع و اقسام مسابقات را خواهید دید .
خب وقتی یک بازی فقط میخوان یک جور مسابقه درست کنند راحت تر میتونن روی گرافیک کار کنند یک جواریی دست و بالشون بازتره .
خلاصه صحبت به درازا کشید . به نظر من این کمپانی که حتی بازیهای دیگه اون چندان فروش نکرده بود و بیشترین فروشش را روی همین بازی داشته نمیشه توقع داشت مثل ea game یا rockstar یا ....
اما من میدونم اگه این بازی را به دست یک کمپانی دیگه بدن خدا میدونه چه بلایی سرش بیارن.
یک یاد اوری کوچک خدمتتون عرض کنم .
سال 1999 تا 2000 برای wcw روی ps one بازی wcw mayhem را کمپامی ea ساخت همون سال هم thq برای WWE میساخت خیلی دلم میخواهد برید اونها را مقایسه کنید اون وقت میبیند که خدا وکیلی thq داره برای این بازی چه سرمایه گزاری میکنه .
پس ما به جای اینکه از دو تا ایتم نداشتن ایراد بگیریم بهتره 4 نا ایتم جدیدش را ببنینم و تعریف کنیم

منظورت من که نبودم؟؟؟؟
دلایلی برات میارم
1-من خودم تمام قوانین کشتی کج رو بلدم و خودم یه بدن ساز حرفه ای هستم و تا یه مدت دیگه شاید وارد این game شدم
2-شما گرافیک این بازی رو با بازی های 9-8 سال پیش مقایسه میکنی؟؟؟؟؟؟پس بیاییم بگیم گرافیک جی تی ای 3 الآن تو امسال از همه بهتره چون گرافیکش از جی تی ای 1 بالاتره
3-این جا گفتید ورزش کشتی کج که اشتباه هست چون ورزش نیست و game هست .همین موضوع باعث میشه که خیلی ها فکر کنن نمایشی هستش که این طور نیست
4- شما یه باز fight night raund 3 یا 4 رو بازی کنی متوجه میشی گرافیک عالی یعنی چی و این بازی چقدر مشکل داره در figh night عرق بدنشون کاملا مشخه و موقع ضربه زدن عرق و آب دهن بیرون میپاشه همچنین بدنشون با توجه به نوع ضربه خم میشه اما در کشتی کج نه عرق رو درست نشون دادن نه خون . هر جور بزنی شکمشون فقط به یه مدل خم میشن.اینا خراب کاری نیست؟
------------اطلاعات عمومی-------------------------
sport:فعالیتی است که قوانیین تغییر ناپذیری دارن و فقط توسط فدراسیون آن که تعداد نفرات آن مشخص است میتواند تغییر کند و زمان و مکان مشخصی دارد مانند فوتبال
game: که نمونه آن کشتی کج است:فعالیتی است که قوانین آن توسط افراد شرکت کننده وضع میگردد و ثابت نیست(ضربه نزدن یا زدن یه قسمت هایی از بدن.ویا ...که همین کار باعث میشه نمایشی جلوه کنه)و همچنیین دارای مکان وزمان خاصی نیست(در قفس یا در رینگ خالی و یا پارکینگ ویا... و ممکنه دعوت به مبارزه 2 ساعت بعد باشه یا 2 روز بعد یا ...)قوانیین آن میتواند توسط سازمان برگذار کننده نیز تغییر کند(مشت زدن به خود چشم یا مشت زدن به بینی از 8 سال پیش ممنوع شد)

اینم یه عکس از fight night که میزارم ببینی که چه گرافیکی داره.فقط ببین .البته برای مقایسه نمیزارم میزارم ببینی که کشتی کج نتونسه قیافه رو خوب در بیاره:
http://www.rtrowbridge.com/blog/wp-content/uploads/2009/03/fight_night_4_muscles1.jpg
http://www.techarena.in/files/image/video/tyson.jpg
http://www.thegameover.eu/wp-conten...fight-night-round-4-playstation-3-ps3-037.jpg
http://xbox360media.ign.com/xbox360...ight-night-round-4-20090424014646183_640w.jpg

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
منظورت من که نبودم؟؟؟؟
دلایلی برات میارم
1-من خودم تمام قوانین کشتی کج رو بلدم و خودم یه بدن ساز حرفه ای هستم و تا یه مدت دیگه شاید وارد این game شدم
2-شما گرافیک این بازی رو با بازی های 9-8 سال پیش مقایسه میکنی؟؟؟؟؟؟پس بیاییم بگیم گرافیک جی تی ای 3 الآن تو امسال از همه بهتره چون گرافیکش از جی تی ای 1 بالاتره
3-این جا گفتید ورزش کشتی کج که اشتباه هست چون ورزش نیست و game هست .همین موضوع باعث میشه که خیلی ها فکر کنن نمایشی هستش که این طور نیست
4- شما یه باز fight night raund 3 یا 4 رو بازی کنی متوجه میشی گرافیک عالی یعنی چی و این بازی چقدر مشکل داره در figh night عرق بدنشون کاملا مشخه و موقع ضربه زدن عرق و آب دهن بیرون میپاشه همچنین بدنشون با توجه به نوع ضربه خم میشه اما در کشتی کج نه عرق رو درست نشون دادن نه خون . هر جور بزنی شکمشون فقط به یه مدل خم میشن.اینا خراب کاری نیست؟
------------اطلاعات عمومی-------------------------
sport:فعالیتی است که قوانیین تغییر ناپذیری دارن و فقط توسط فدراسیون آن که تعداد نفرات آن مشخص است میتواند تغییر کند و زمان و مکان مشخصی دارد مانند فوتبال
game: که نمونه آن کشتی کج است:فعالیتی است که قوانین آن توسط افراد شرکت کننده وضع میگردد و ثابت نیست(ضربه نزدن یا زدن یه قسمت هایی از بدن.ویا ...که همین کار باعث میشه نمایشی جلوه کنه)و همچنیین دارای مکان وزمان خاصی نیست(در قفس یا در رینگ خالی و یا پارکینگ ویا... و ممکنه دعوت به مبارزه 2 ساعت بعد باشه یا 2 روز بعد یا ...)قوانیین آن میتواند توسط سازمان برگذار کننده نیز تغییر کند(مشت زدن به خود چشم یا مشت زدن به بینی از 8 سال پیش ممنوع شد)

اینم یه عکس از fight night که میزارم ببینی که چه گرافیکی داره.فقط ببین .البته برای مقایسه نمیزارم میزارم ببینی که کشتی کج نتونسه قیافه رو خوب در بیاره:
http://www.rtrowbridge.com/blog/wp-content/uploads/2009/03/fight_night_4_muscles1.jpg
http://www.techarena.in/files/image/video/tyson.jpg
http://www.thegameover.eu/wp-conten...fight-night-round-4-playstation-3-ps3-037.jpg
http://xbox360media.ign.com/xbox360...ight-night-round-4-20090424014646183_640w.jpg

احتیاجی به گذاشتن عکس نیست عزیز

من خودم این بازی را دارم و بازی کردم .

فقط یک چیز را خدمت شما عرض کنم در مورد این اطلاعاتی که به ینده میدید در مورد کشتی کج .

عزیز شما من را نمیشناسید افرادی هستند توی همین سایت که بنده را تا حدودی میشناسن . من سالهاست توی فرومهای مختلف مدیر بخش کشتی کج بودم و الان هنوز فعالیت نسبتا کمی انجام میدم به خاطر داشتن بچه و مشکلات وقتی ...
ببین بحث نمایشی بودن یا نبودن کشتی کح را بنده بقدری برای کاربران توضیح دادم که واقعا خسته شدم .
اگر شما میخواهید در این مورد بحث کنید از بخش بازی بیاید بیرون و وارد سایتهایی که بهتون معرفی میکنم بشید .
عزیز من حتی از استوری لاینها و حتی اسامی اونها خبر دارم .
من 4 سال پیش تنها کسی بودم که قوانین کشتی کج را به صورت کامل به صورت فارسی توضیح دادم شما میتونید برید و انها را ببینید.
اینکه شما میاید و به من میگید که چیزهایی را که راجع به کشتی کج نمیدونم و دارید به من یاد میدید اصلا برام عجیب نیست چون شما پشت کامپیوترتون نشستید و دارید با یک ای دی صحبت میکنید که هیچی ازش نمیدونید .
اما من نمیگم شما از کشتی کح چیزی نمیدونید چرا ؟ چون من هم شما را نمیشناسم .
اینطور برای شما خودم را معرف میکنم
بنده 31 سالمه و از سال 1997 تا الان یعنی 9 فوریه 2010 بدون حتی یک هفته ندیدا و دنبال نکردن این ورزش خاص را ادامه دادم و در این مورد فعالیت کردم .
الان هم که این 5 سال هست که دارم توی فرومهای مختلف البته نسبی کار میکنم اما همانطور که گفتم به خاطر داشتن فرزند وقت زیادی ندارم.
یک چیز جالب بگم به شما امشب من برت هارت را دیدم که در راو این هفته امد و مستر مک ماهون را زد و قرار هست که در رستل مانیا 26 با هم مسابقه بدن حالا جالبی این قضیه این بود که وقتی من نگاهی به برت هارت کردم یادم با 10 یا 13 سال پیش که میافته میبینم من هم مثل اون پیر شدم هنوز یادم نرفته روزی که به صورت مک ماهون نف انداخت یادش بخیر.
من میدونم که حرف شما در مورد گرافیک بازی فایت نایت درست هست و بهتر از اسمکدان هست اما به خاطر اون بازی حاظر نیستم یک بازی مال یک کمپانی دیگه را ضایع کنم چون به مظر من هیچ ربطی بهم ندارن مثل این میمونه که gta را به خوای گرافیکش را با call of duty مقایسه کنی . عزیز هر کدام در مورد خودشون و نوع بازیشون با هم تفاوتهای دارند و هر کدام ایتمهای مثبت و منفی خودشون را دارن .
اگر یک بازی مثل فیفا با پی اس را بخواهی مقایسه کنی یک چیزی اما این 2 ربطی به هم ندارند .

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
یه سوال حتما برای اینکه پین فال نشی باید دسته رو شیکوند
یا من بلد نیستم ؟
شما دستت رو 1 دکمه نگه دار هر وقت رسید به اون خط ابی رنگ بردار اصلا هم دسته شکستن نمیخواد
تقریبا...همون آنالوگ هارو بچرخون...

من تو داستان Randy orton گیر کردم هفته 4 با Undertaker تو قفس چکار باید کرد؟

باید undertaker رو از بالای قفس پرتش کنی پایین کناره قفس وایسا با RB بگیرش یعنی با انالوگ و RB بندازش پایین:love:

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
2010 همه چیش خوبه اما . . . بدل زدنش افتزاحه قبلی ها خیلی بهتربود ضربات با LT و فنهای گرفتنی هم با RT اما تو 2010 RT همه نوع ضربه , فن و فینیشر . . . رو بدل میزنه و این باعث میشه که حتی کسی که بازی بلد نیست هم بتونه مقابل ضربه هاتون دفاع کنه.
اما گرافیک 2007 عالی بود :love: ( دلیلشم فکرکنم بخاطر این بود که برای ps3 و wii نیومد :cheesygri )
عکس های 2007
1143840130.jpg

wwe-smackdown-vs-raw-2007-20060330100630885.jpg

wwe_smackdown_vs_raw_2007_20060616012629172.jpg

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
احتیاجی به گذاشتن عکس نیست عزیز

من خودم این بازی را دارم و بازی کردم .

فقط یک چیز را خدمت شما عرض کنم در مورد این اطلاعاتی که به ینده میدید در مورد کشتی کج .

عزیز شما من را نمیشناسید افرادی هستند توی همین سایت که بنده را تا حدودی میشناسن . من سالهاست توی فرومهای مختلف مدیر بخش کشتی کج بودم و الان هنوز فعالیت نسبتا کمی انجام میدم به خاطر داشتن بچه و مشکلات وقتی ...
ببین بحث نمایشی بودن یا نبودن کشتی کح را بنده بقدری برای کاربران توضیح دادم که واقعا خسته شدم .
اگر شما میخواهید در این مورد بحث کنید از بخش بازی بیاید بیرون و وارد سایتهایی که بهتون معرفی میکنم بشید .
عزیز من حتی از استوری لاینها و حتی اسامی اونها خبر دارم .
من 4 سال پیش تنها کسی بودم که قوانین کشتی کج را به صورت کامل به صورت فارسی توضیح دادم شما میتونید برید و انها را ببینید.
اینکه شما میاید و به من میگید که چیزهایی را که راجع به کشتی کج نمیدونم و دارید به من یاد میدید اصلا برام عجیب نیست چون شما پشت کامپیوترتون نشستید و دارید با یک ای دی صحبت میکنید که هیچی ازش نمیدونید .
اما من نمیگم شما از کشتی کح چیزی نمیدونید چرا ؟ چون من هم شما را نمیشناسم .
اینطور برای شما خودم را معرف میکنم
بنده 31 سالمه و از سال 1997 تا الان یعنی 9 فوریه 2010 بدون حتی یک هفته ندیدا و دنبال نکردن این ورزش خاص را ادامه دادم و در این مورد فعالیت کردم .
الان هم که این 5 سال هست که دارم توی فرومهای مختلف البته نسبی کار میکنم اما همانطور که گفتم به خاطر داشتن فرزند وقت زیادی ندارم.
یک چیز جالب بگم به شما امشب من برت هارت را دیدم که در راو این هفته امد و مستر مک ماهون را زد و قرار هست که در رستل مانیا 26 با هم مسابقه بدن حالا جالبی این قضیه این بود که وقتی من نگاهی به برت هارت کردم یادم با 10 یا 13 سال پیش که میافته میبینم من هم مثل اون پیر شدم هنوز یادم نرفته روزی که به صورت مک ماهون نف انداخت یادش بخیر.
من میدونم که حرف شما در مورد گرافیک بازی فایت نایت درست هست و بهتر از اسمکدان هست اما به خاطر اون بازی حاظر نیستم یک بازی مال یک کمپانی دیگه را ضایع کنم چون به مظر من هیچ ربطی بهم ندارن مثل این میمونه که gta را به خوای گرافیکش را با call of duty مقایسه کنی . عزیز هر کدام در مورد خودشون و نوع بازیشون با هم تفاوتهای دارند و هر کدام ایتمهای مثبت و منفی خودشون را دارن .
اگر یک بازی مثل فیفا با پی اس را بخواهی مقایسه کنی یک چیزی اما این 2 ربطی به هم ندارند .

اولا من به شما بی احترامی نکردم که:confused::love:
فقط گفتم کلمه ورزش در مورد کشتی کج درست نیست بهتر بگیم گیم:cool:
در مورد بازی هم من نگفتم بازی بدیه منظورم این هست که میتونستن بهتر از این باشن.آخه خودتون بگید نسخه ps2 چقدر با این نسخه تفاوت داره؟؟؟؟باور کنید این بازی گرافیکش حتی 1/5 برابر نسخه ps2 هم نیست.اما ps3 و xbox قدرتشون خیلی بیشتر از این حرفاست
راستی من 21 سالمه.و از طرف یکی از فامیل ها فعلا در wwe و... اسمم ثبت شده اما ورودم یا نیومدنم بستگی به خودم داره.البته اون فامیل هم شوهر خالم هست و خودش کشتی کج کاره اسمشم نمیتونم بگم.اما تا 3 سال دیگه به احتمال زیاد با یه اسم مستعار bob rivyal rambol mach روبرو میشید که خود من هستم:biggrin1::weightlif:flexion:
البته اگه مشکل کمرم حل بشه:(البته دکتر ها گفتن باید برای همیشه کنار بزارم وگرنه :clover:اما من دست بردار نیستم اما نشه هم که دیگه برای همیشه از تمام ورزش ها حتی دویدن...:(:((
در آخر من روزی 2-3 ساعت این بازی رو انجام میدم پس دوست داشتم گرافیکش خیلی بهتر باشه.:love:

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
دوستان ببخشید کدوم قسمت برم تا بازیکن ازاد کنه
بعد کدوم قسمت داستانی میری جلو ممنون

شما با این کدها میتونی استارها رو ازاد کنی (my wwe>>>>code)
Dirt Sheet and Vince's Office Backstage Brawl areas

Enter "BonusBrawl" as a case-sensitive code to unlock the Dirt Sheet and Vince's Office Backstage Brawl areas. -From: Matthew Hamilton
Wrestle as The Rock

Enter "The Great One" as a case-sensitive code to unlock The Rock.
John Cena's alternate attire

Enter "CENATION" as a case-sensitive code to unlock John Cena's alternate attire.
Randy Orton's alternate attire

Enter "ViperRKO" as a case-sensitive code to unlock Randy Orton's alternate attire.
Santino Marella's alternate attire

Enter "Milan Miracle" as a case-sensitive code to unlock Santino Marella's alternate attire.
Shawn Michaels' DX attire

Enter "Bow Down" as a case-sensitive code to unlock Shawn Michaels' DX attire.
Triple H's DX attire

Enter "Suck IT!" as a case-sensitive code to unlock Triple H's DX attire.

کلمات قرمز رو وارد کن(به حروف بزرگ و کوچک دقت کن-علامتها رو هم بزار)
در ضمن بخش road to Wrestlemania هم بخش داستانیه که هر کدوم از استارها داستان مخصوص خودشون رو دارن

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اولا من به شما بی احترامی نکردم که:confused::love:
فقط گفتم کلمه ورزش در مورد کشتی کج درست نیست بهتر بگیم گیم:cool:
در مورد بازی هم من نگفتم بازی بدیه منظورم این هست که میتونستن بهتر از این باشن.آخه خودتون بگید نسخه ps2 چقدر با این نسخه تفاوت داره؟؟؟؟باور کنید این بازی گرافیکش حتی 1/5 برابر نسخه ps2 هم نیست.اما ps3 و xbox قدرتشون خیلی بیشتر از این حرفاست
راستی من 21 سالمه.و از طرف یکی از فامیل ها فعلا در wwe و... اسمم ثبت شده اما ورودم یا نیومدنم بستگی به خودم داره.البته اون فامیل هم شوهر خالم هست و خودش کشتی کج کاره اسمشم نمیتونم بگم.اما تا 3 سال دیگه به احتمال زیاد با یه اسم مستعار bob rivyal rambol mach روبرو میشید که خود من هستم:biggrin1::weightlif:flexion:
البته اگه مشکل کمرم حل بشه:(البته دکتر ها گفتن باید برای همیشه کنار بزارم وگرنه :clover:اما من دست بردار نیستم اما نشه هم که دیگه برای همیشه از تمام ورزش ها حتی دویدن...:(:((
در آخر من روزی 2-3 ساعت این بازی رو انجام میدم پس دوست داشتم گرافیکش خیلی بهتر باشه.:love:

چه جالب خیلی هم خوب دوست عزیز.
فقط اگه یک وقت رفتی و ما شما را دیدیم میشه بگی گوینده نام محل یا شهر شما را چی میگه ؟
البته بگم من خودم فکر میکنم شما اهل آبادان باشید.
در ضمن اگه میخواهی مشکل کمرت حل شه سعی کن روزی 2 یا 3 ساعت بازی نکنی چون همین باعث کمردرد میشه به مرور زمان .
امیدوارم هر چه زودتر شما در در wwe ببینم و امیدوارم این شما باشید که در رستل مانیا اندرتیکر را شکست میدید.
متشکرم

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
Undertaker به اون گندگی رو چطور ببرم بالای قفس؟
((((باید undertaker رو از بالای قفس پرتش کنی پایین کناره قفس وایسا با RB بگیرش یعنی با انالوگ و RB بندازش پایین)))) اینراه جواب نمیده میشه بیشتر ودقیقتر توضیح بدید؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
Undertaker به اون گندگی رو چطور ببرم بالای قفس؟
((((باید undertaker رو از بالای قفس پرتش کنی پایین کناره قفس وایسا با RB بگیرش یعنی با انالوگ و RB بندازش پایین)))) اینراه جواب نمیده میشه بیشتر ودقیقتر توضیح بدید؟

عزیز باید بیاریش بالای قفس جایی که میز گزارشگرها هستند همانطور که پرت میکنی پایین اینکار را روی همان قسمت انجام بده اینطوری اون را از بالا روی میز پزارشگرها میندازی

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
عزیز باید بیاریش بالای قفس جایی که میز گزارشگرها هستند همانطور که پرت میکنی پایین اینکار را روی همان قسمت انجام بده اینطوری اون را از بالا روی میز پزارشگرها میندازی
این کارو هم برای مایکل تو هفته 8 باید کرد؟!

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
چه جالب خیلی هم خوب دوست عزیز.
فقط اگه یک وقت رفتی و ما شما را دیدیم میشه بگی گوینده نام محل یا شهر شما را چی میگه ؟
البته بگم من خودم فکر میکنم شما اهل آبادان باشید.
در ضمن اگه میخواهی مشکل کمرت حل شه سعی کن روزی 2 یا 3 ساعت بازی نکنی چون همین باعث کمردرد میشه به مرور زمان .
امیدوارم هر چه زودتر شما در در wwe ببینم و امیدوارم این شما باشید که در رستل مانیا اندرتیکر را شکست میدید.
متشکرم

منظورت از(سعی کن روزی 2 یا 3 ساعت بازی نکنی چون همین باعث کمردرد میشه به مرور زمان .)چی بود؟؟؟:thinking:
نه آبادان نیستم.
دارم جور میکنم برای کانادا یا واشینگتون.میدونم که از جایی که اومدی رو اعلام میکنن اما کار من پیچیده تر از این حرفاست.
راستی اگه اومدم میبینید که سبک منم (فینیشر پایانی )به شکم طرف ضربه وارد میکنم.:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر