WWE Legends of WrestleMania

hesam_samy

کاربر سایت
Mar 27, 2008
61
نام
حسام
سلام....

امروز با اخباری از بازی Legends Of Wrestlemania در خدمت شما هستم...

همون طور که میدونید بازی Smackdown vs Raw 2009 فروش بسیار خوبی کرده

و توانسته نمره ی 8 از 10 را بگیرد!!

مسئولان شرکت THQ و کمپانی WWE تضمیم گرفتند بازی جدیدی بسازند تا نبود لجند در

این بازی را جبران کنند....

نام:WWE Legends Of WrestleMania

کمپانی سازنده:THQ

استودیو:THQ

سبک.Sports-Wrestling

کنسول ها:PS3.Xbox360

رده سنی:Teen

تاریخ انتشار:March 2009

سلام.اگر در بازی WWE Smackdown Vs Raw 2009 (که نسبت به 2008 فروش بیشتری داشت و از

2008 که امتیاز 6.5 از 10 گرفت امتیاز بیشتری یعنی 8 از 10 گرفت)دقت کرده باشید خبری از Legends

نیست.این به این دلیل هست که THQ میخواست با روانه ی این بازی به بازار تمامی Legends های مهم

و سوپراستار که بهترین بازی ها رو در WrestleMania انجام داده اند (در واقعیت . نه در بازی ) درون این

بازی گذاشته استو دیگر خبری از سوپراستار های تازه کار و البته مسخره ای مانند Santino Marella و

Finlay و ... نیست.

بازی از گرافیک خوبی برخوردار است و پیشرفتی (نه چندان زیاد ) نسبت به بازی WWE Smackdown Vs

Raw 2009 داشته استکه در زیر نمونه ای از آن را میبینید:

زدن فن ها و فینیشر ها نرم تر و کمی بهتر شده است و همچنین حرکات تماشاگران.این بازی از زمین

های زیادی برخوردار است و همچنین زمین های مهم ترین WrestleMania های تاریخ را نیز دارا می

باشد.

حضور چند سوپر استار در این بازی قطعی شده است که عبارتند از:

Andre The Giant.Hulk hogan. The Ultimate Warrior.Yokozuna.The Undertaker.Bret Hart.Shawn

Micheals.Jerry Lawler.Ted.Dibiase.Mr.Perfect.Stone Cold. The Rock

درضمن این اولین باری است که بازیکن ها در نقش دو سوپراستار Yokozuna و The Ultimate Warrior در

کنسول های نسل جدید بازی میکنند.

گیم پلی بازی همان گیم پلی خوب سری قبلی بازی هاست و کنترل بازی هم بهتر و نرم تر شده است.

عکس روی جلد بازی نیز منتشر شده که من برای شما آماده اش کردم:

بازی به دلیل خشونت کم و فن های کمی خشن در رده سنی T( یعنی برای افراد 13 سال به بالا) قرار

گرفته است.

به نظر می آید که این بازی قشنگترین بازی Wrestling ای که با همکاری کمپانی بازی سازی THQ و خود

کمپانی کشتی حرفه ای WWE ساخته شده است.

بازی در ماه مارچ (March) سال 2009 یعنی تقریبا 4 ماه دیگه وارد بازار جهانی میشود.

امیدوارم خوشتون اومده باشه فعلا....
لازم به ذکر است این بازی در تاریخ 24 مارس برای ps3 و xbox 360 ریلیز میشود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر