WWE 2K16

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

62941654836859707465.png

2k Sports چند ساعت پیش رسما " WWE 2K16 " را برای انتشار در سال 2015 تایید کرد ، این بازی در 27 اکتبر منتشر خواهد شد . احتمالا در کنفراس E3 2015 که چند هفته دیگر برگزار میشود تریلر این بازی به نمایش کشیده میشود .

پلتفرم ها : Xbox 360 , Xbox one , PlayStation 3 , Playstation 4 , PC

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

1xx6frontoqx62tqyydp.jpg

اولین تریلر منتشر شده از بازی با موضوعیت استون کلد استیو آستن - لینک دانلود

همانطور که مطلع هستید آخرین نسخه از این بازی دارای کم و کاستی های فراوانی بود ، از این رو چند روز پیش لیستی از 10 موردی که باید به این بازی برگردانده یا اصلاح شوند منتشر شد :

10.Creat A Diva

89740058928344270953.jpg

9.Blood

98428662873413475411.jpg

8.Creat A Title

83435410889409472232.jpg

7.A Return To Arcade Gamaing

62919207406370726044.jpg

6.Creat An Arena

23689404588466704817.jpg

5.Rebuilding Hair

06328695142279859371.jpg

4.Ordinary Match Types

Singles Matches:

– Inter Gender
– Special Referee (included in showcase mode)
– 3 stages of hell (included in showcase mode)
Tag Team Matches:
– Tornado Tag
– Elimination Tornado
– Mixed tag
Triple Threat Matches:
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ
Fatal Four Way Matches:
– Battle Royal
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ

94717768344461780009.jpg

3.Gimmick Match Types

Singles Matches:

– Inferno
– Bra and panties
– Ladder
– First blood
– I Quit
– Casket (Included in showcase mode)
– Backstage Brawl
– Boiler Room Brawl
Tag Team Matches:
– Extreme Rules
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
– Elimination table
– Backstage Brawl
Triple Threat Matches:
– Ladder
– Steel cage
– TLC
– Backstage Brawl
Fatal Four Way Matches:
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
Six-man Matches
Elimination Chamber tag

31869763484359142867.jpg

2.The Superstars' Current Attire

55031025328297687319.jpg

1.Attiude Era Mode

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
Trust 1
اسکات هال،هم اومد جززو لیست راستر ها ؟

اره خیلی عالی هم داره اهنگ nwo به بازی اضافه میشه همینطور اینکه کوین نش و هال ورودیشون همون حالت nwo outsiders هست یک حس عالی بهت میده wcw جان عاشق اسم اوتارت هستم دمت گرم

نمیدونم کنسولت چیه اگر وان داشتی خیلی خوب میشد 70 تا استار wcw را بهت میدادم باور کن به بهترین شکل ممکن ساختموشون رینگهاشون موستهاشون و اینترنسشون عالی شده قشنگ حس wcw را بهت میده
با خرید این دی ال سی و کلا سیزن پس خیلی حال کردم الان کلی راستر دارم که در ساخت استارها کمک میکنن
با این دی ال سی میتونی rick flair با استایل و موی قدیمی داشته باشی
7 تا مسابقه شو کیس داره که من تو یک ساعت با کلی ذوق و شوق تموم کردم
ARN ANDERSON و LARRY ZBYSCO هم به همراه BOOKER T و STEVIE RAY از گروه HARLEM HEAT بهت میده که خیلی حال میده چون بوکرتی که الان در بازی هست اصلا مثل بوکرتی WCW نیست و استیوری برای اولین بار توی بازیهای WWE ساخته شد
من به تو خصوصا توصیه میکنم اگر میتونی این دی ال سی را حداقل بگیر حجم دنلودشم 2.13 گیگ هست
برو توی این سایت عکسهاشون را ببین
https://wwe.2k.com/

آخرین ویرایش:

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
اره خیلی عالی هم داره اهنگ nwo به بازی اضافه میشه همینطور اینکه کوین نش و هال ورودیشون همون حالت nwo outsiders هست یک حس عالی بهت میده wcw جان عاشق اسم اوتارت هستم دمت گرم

نمیدونم کنسولت چیه اگر وان داشتی خیلی خوب میشد 70 تا استار wcw را بهت میدادم باور کن به بهترین شکل ممکن ساختموشون رینگهاشون موستهاشون و اینترنسشون عالی شده قشنگ حس wcw را بهت میده
با خرید این دی ال سی و کلا سیزن پس خیلی حال کردم الان کلی راستر دارم که در ساخت استارها کمک میکنن
با این دی ال سی میتونی rick flair با استایل و موی قدیمی داشته باشی
7 تا مسابقه شو کیس داره که من تو یک ساعت با کلی ذوق و شوق تموم کردم
ARN ANDERSON و LARRY ZBYSCO هم به همراه BOOKER T و STEVIE RAY از گروه HARLEM HEAT بهت میده که خیلی حال میده چون بوکرتی که الان در بازی هست اصلا مثل بوکرتی WCW نیست و استیوری برای اولین بار توی بازیهای WWE ساخته شد
من به تو خصوصا توصیه میکنم اگر میتونی این دی ال سی را حداقل بگیر حجم دنلودشم 2.13 گیگ هست
برو توی این سایت عکسهاشون را ببین
https://wwe.2k.com/

مگه تو ایکس باکس وان میشه آهنگ سیو کرد در کنسول برای تم سانگ ورودی استارها ؟

چون مثلا مسخره نیس کریس بنوا رو بسازیم بعد تم سانگ ورودی جان سینا براش بذاریم ؟

Sent from my D6603 using Tapatalk

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
مگه تو ایکس باکس وان میشه آهنگ سیو کرد در کنسول برای تم سانگ ورودی استارها ؟

چون مثلا مسخره نیس کریس بنوا رو بسازیم بعد تم سانگ ورودی جان سینا براش بذاریم ؟

نه تو هیچ کنسیولی نمیشه اینکار را کرد این مشکل 2k نیست مشکل سازنده های کنسول هست که شما نمیتونید اهنگ بریزید توی هارد در 360 این قابلیت بود مطمئن هستم که اگر کنسولها این کار را انجام بدن براشون مشکل نیست که در نسخه های دیگه گذینه را برگردوند
اما اوایل با این مشکل داشتم ولی خب اهنگ وردی زیادی وجود داره که میشه تا حدود خیلی کمی جای اهنگ خود طرف را بگیره اما خب مثلا کریس بنواتی که من ساختم چون در اون سالی که دارم میسازم 1999 بنوا در گروه 4 horsemen بود برای همین اهنگ ریک فلیر را میشه روش گذاشت
ولی به خاطر یک اهنگ ورودی نمیشه یک سوپراستار را اونم به این خوبی نسازی منتظقی نیست چون اون ورودی فقط یکی دو دقیقه هست
اون اهنگ وردی هم که مربوط به nwo میشه با ویدیو کار من را کامل کرد که راسترهای زیادی وجود دارن که در گروه ان دبل یو او بودند

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دوستان من یه آرنا ساختم ولی وقتی میخوام برم تو بازی تو قسمت سلکت آرنا نمیاد چیکار باید بکنم؟

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان من یه آرنا ساختم ولی وقتی میخوام برم تو بازی تو قسمت سلکت آرنا نمیاد چیکار باید بکنم؟

برو تو بخش ساخت شو اونجا باید اسم شو همون ارینا را مثلا رستلمانیا را انتخاب کنی بعد شهرهای که ذوست داری انتخاب کن بعد برو ورودی و کلا چیزهای تجملاتی اون ارینا را بساز ارینای مورد نظر هم که انتخاب باید کنی بعذ که سیو کردی میخوای مسابقه بدی همون قسمت ارینا رابیار برو تو قسمت شوهای انتخابی و تمام نمیدونم درست توضیح دادم یا نه اگر متوجه نشدی شب برات از روی دستگاه دقیق میگم بهت اخه اینا را حفظی دارم میگم سر کار هستم

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
تو هل این سل نمیشه. ان استیل کیج هست که میتونی از سقف بپری بیرون!
یعنی من فرق استیل کیج و هل این ا سل رو نمیدونم؟!؟
توی هل این ا سل هم میشه قفس رو شیکوند ورفت بالای قفس اونجارو هم شیکوند به صورت OMG!
فقط نمیدونم چجوریه اگه کسی میدونه لطفا بگه

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
در دنیای که ما در آن زندگی می‌کنیم، دوست داریم آن چیزی که خودمان می‌خواهیم برایمان اتفاق بیافتد. برای مثال دوست داریم در یک بازی فوتبال، فلان بازیکن، آن چیزی را که ما از آن توقع داریم و آن تکنیک هایی را که دوست داریم درمسابقه پیاده کند؛ اما در اکثر مواقع اینطوری نیست. آن ها فقط کاری را می‌کنند که فرصتش باشد. در صنعت بازی‌های ویدیویی اینطور نیست چرا که ما می‌توانیم انتظارات خود را چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم به سازندگان برسانیم. خوشبختانه گهگداری سازندگان به حرف‌های مخاطبین گوش می‌دهند و از آن همه موارد خواسته شده، فقط تعداد کمی از آن‌ها را در بازی قرار داده یا اصلاح می‌کنند. البته این مورد را بیشتر سازندگانی انجام می‌دهند که عناوین ورزشی را می‌سازند. حال می خواهیم به سازندگان سری بازی WWE اشاره کنیم. شاید برای شما سوالی ایجاد شده باشد که آن‌ها [ سازندگان مختلف سری بازی WWE ]در طی این همه سال چقدر به حرف طرفداران گوش داده‌اند؟ جوابی که من به عنوان ” یک طرفدار” به شما می‌دهنم، “هیچ” است چرا که سازندگان فقط آن چیزی را ساخته‌اند که طی ۱ سال، آن‌ها را در مسابقات واقعی مشاهده کرده‌اند و به عنوان یک سازنده فکر می‌کنند که کار درستی را انجام داده اند؛ ولی نه اصلا اینگونه نیست. این وضعیت وخیمی که ایجاد شده است تقریبا می‌توان گفت از نسخه WWE 2010 تا الان اتفاق افتاده است. یعنی از آن نسخه تا به الان سازندگان [ THQ و ۲K Sports] هیچ توجهی به درخواست هوادارن نکرده‌اند و کم و بیش شاهد یک حماسه نوآورانه در بازی بوده ایم. در این مقاله می‌خواهیم به آن چیزهایی اشاره کنیم که طی این چند سال اخیر، جای خالی آن‌ها در بازی حس می‌شود و اگر اکثر چیزهایی که به آن اشاره می کنیم، در نسخه جدید سری بازی کشتی کج قرار دهند بسیار عالی می‌شود.

یک باکس آرت فیک ولی زیبا ساخته شده توسط طرفداران سری بازی WWE

۱- برگشت مود Special Referee

خیلی جذاب است پس از چندین و چند مسابقه ای که انجام داده‌اید، به عنوان یک داور وارد رینگ شوید و آن طور که دوست دارید، مسابقه را داوری کنید. دخالت کردن شما در بازی به عنوان یک داور، زدن کشتی گیران، قبول نکردن سابمیشن‌های انجام شده و موارد دیگر خیلی جذاب است و ساعت ها شما را سرگرم می‌کند و گهرگداری باعث خنده شما نیز می‌شود. حداقل این مورد می تواند بهانه‌ای باشد که شما کمی بیشتر به بازی علاقه‌مند شوید و یا آن را بیشتر بازی کنید. مود Special Referee از آن دسته از مودهایی است که چندین و چند بار از بازی حذف شده و دوباره به بازی اضافه شده است. در نسخه های ۲۰۰۸ ، ۲۰۰۹، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ این مود قابل بازی بود.

۲- برگشت مود General Manager

یکی دیگر از جذاب ترین مودهایی که خیلی وقت است دیگر شاهد آن نیستیم، همین GM Mode است. به عنوان رئیس کمپانی چه چیزی را دوست دارید انجام دهید؟ چه مسابقاتی را تهیه و تدارک دیده‌اید؟ آینده کمپانیتان را چگونه می‌بینید؟ شاید برای شما دوستان عزیز جذاب باشد که همانند Mr. Mcmahon رئیس کمپانی WWE، شما هم ریاست این کمپانی را در اختیار بگیرید. کامل‌ترین و جذاب‌ترین بخش که می‌توان در نسخه جدید سری بازی WWE شاهد آن باشیم همین است. شاید این سخت‌ترین چالشی باشد که بتوانید آن را انجام دهید چرا که با یک اشتباه، خیلی از فن‌ها را ناراضی می‌کنید.

۳- برگشت مود Road To Wrestlemania

چقدر با این بخش در نسخه های قدیمی حال می‌کردیم. یکی دیگر از موارد جذابی که پس از نسخه ۱۲ جای خود را به داستان‌های شبیه سازی شده و درگیری‌های WWE داد تا از یادها برود. در حقیقت THQ و ۲K خواهان این بودند و هستند که شما بیشتر با واقعیت‌ها و درگیری‌های جذاب کمپانی در سال‌های گذشته بیشتر آشنا شوید. مثل درگیری سینا_ پانک، استیو آستین_ راک و وینس، ترپیل اچ_ مایکلز و… که از جذابیت‌های خاصی نیز برخوردار بودند و زمانی که داستان آن‌ها را در نسخه‌های مختلف سری بازی WWE دنبال می‌کنید، خود به خود محو بازی می‌شوید. ولی قضیه در مود Road To Wrestlemania خیلی متفاوت‌تر است. چرا که شما آنجا با ۵ سوپراستار روبه رو می‌شدید و زمانی که استوری هر یک از آن‌ها را انتخاب می‌کردید، با یک داستان تخیلی و بسیار بسیار زیبا، راه خود را تا بزرگترین شوی تاریخ WWE یعنی Wrestlemania پیدا می‌کردید. در این بین صحنه‌های سینماتیک درون رینگ و Back Stage هم بسیار عالی کار شده بود . مطمئنان شما را ساعت‌ها بیشتر سرگرم می‌کرد. چه می شود اگر این مود و مود بخش داستانی بازی ( که از نسخه‌های ۱۳ تا الان در بازی قرار داده شده است) در کنار یکدیگر در جدیدترین نسخه سری بازی‎های WWE کنار هم باشند؟

۴- برگشت قابلیت مبارزه در کنار تماشاگران

درست زمانی که نسخه WWE Smackdown Vs Raw2008 منتشر شد اولین چیزی را که در بازی مشاهده کردم همین قابلیت بود. مود Extreme Rules [که در این مود می‌توانید حریفتان را با هر وسیله‌ای که دوست دارید کتک بزنید] در آن نسخه هم بود به علاوه آن که می‌توانستید حریفتان را با خود به سمت تماشاچیان برده و کنار آن ها با یکدیگر به مبارزه بپردازید. این قابلیت واقعا چیز سرگرم کننده‌ای بود. امیدوارم در WWE 2K 17 شاهد برگشت این مود به بازی باشیم.

۵- برگشت قابلیت مبارزه در Back Stage

از مبارزه کردن در رینگ خسته شده‌اید؟ برای تنوع در انجام مسابقاتتان به خارج از رینگ رفته و در Back Stage با حریفتان مبارزه کنید. یک قابلیت بسیار خوب که جدیدا هم از بازی حذف شده است و بعد از نسخه ۱۴ دیگر در بازی قرار نگرفت. نسل جدید سری بازی‌های کشتی کج ( نسخه ۱۵) خیلی از چیزها را حذف کرد و از جذابیت آن بسیار کاست ولی در نسخه ۱۶هم بازی با بازگشت تقریبی آن قابلیت‌های حذف شده روبه رو شدیم. مبارزات در پشت صحنه کمپانی خیلی جذاب بود چرا که شما می‌توانستید حتی از ماشین‌های موجود در پارکینگ هم برای ضربه زدن به حریفتان استفاده کنید. مثل آن چیزی که هم اکنون نیز در کمپانی گهگداری شاهد آن هستیم.

مبارزه در پشت صحنه [ Back Stage] یکی از قابلیت‌های به درد بخور سری کشتی کج که پس از نسخه ۱۴هم از بازی حذف شد.

۶- برگشت قابلیت ساخت داستان

چقدر دوست دارید که جای استوری‌هایی که سازندگان برای شما می‌سازند ( جدیدا در بخش ۲K Showcase) خود یک استوری خلق کرده و فیود هایی برای شخصیت‌هایی که دوستشان دارید درست کنید؟ قبلا این بخش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بود چرا که خلق انیمیشن برای درگیری‌ها، نوشتن یک داستان برای درگیری بین شخصیت‌ها، انتخاب شوها برای درگیری و… در این بخش بوده که بازیکنان طبق علاقه ای که داشتند، داستان های بسیار زیبایی را خلق کردند. برگشت این قابلیت می تواند خیلی در جذاب شدن نسخه های بعدی موثر باشد.

۷- اضافه کردن مسابقات جدید

چیزی که سالیان سال هوادارن منتظر آن بوده‌اند، اضافه شدن بخش‌های جدید به بازی برای بازی کردن است. به عنوان مثال چیزی مثل مسابقات Hair Vs Hair [ در این مسابقه، موهای بازنده باید تراشیده شود]، Mask Match [ در این مسابقه بازنده باید ماسک خود را از صورتش بردارد] و یا برگشت مسابقاتی چون Caskets [ برای بردن در این مسابقه، باید یکی از دو کشتی‌گیر در تابوتی قرار گیرند و در آن را کامل ببندند. در بعضی از موارد مسابقه اینگونه به پایان می‌رسید و در بعضی موارد دیگر نیز، برنده باید بازنده را خاک می‌کرد.] می‌تواند طرفداران را دوباره به سمت بازی برگرداند و سری WWE را به اوج برساند.

۸- عرضه زود به زود بسته‌های الحاقی برای بازی

زمانی که شما به عنوان یک طرفدار دو آتیشه WWE مشغول بازی کردن جدیدترین نسخه بازی هستید و از طرف دیگر مسابقات را دنبال می‌کنید، حتما با صحنه‌های بازگشت یا دیبوت [ اولین حضور] سوپراستارها مواجه خواهید شد. برای اینکه بخواهید با شخصیت آن‌ها در بازی، بازی کنید باید ساعت ها وقت خود را گذاشته تا دقیق ترین صورت و اندام و… را فقط برای داشتن همچین شخصیتی در بازی، طراحی کنی، اما هر چه قدر هم شما در طراحی شخصیت‌های واقعی مهارت داشته باشید ولی باز هم نمی‌توانید آن حس واقعی وجود داشتن کاراکتر در بازی را حس کنید چرا که هر استار و سوپر استار برای خود یک آهنگ و ویدیو ورودی دارد که شما نمی توانید آن را خلق کنید. بنابراین انتظاری که از ۲K می رود این است که حداقل پس از عرضه بسته‌های الحاقی به فکر عرضه چنین بسته‌هایی برای شخصیت‌های جدید باشد و ما را تا نسخه جدید منتظر نگذارد.

عرضه بسته‌های الحاقی جدید و به روز باید در راس کار ۲K Sports باشد تا تجربه‌ای به‌روز تر برای بازیکنان رقم بخورد.

۹- ساخت ویدیو ورودی برای کاراکترهای ساخته شده

در نسخه های قبلی زمانی که شما یک شخصیت مورد علاقه را خلق می‌کردید، می‌توانستید ویدیو ورودی برای شخصیتتان بسازید. ویدیو ورودی دقیقا هما ویدیویی است که با آهنگ اختصاصی، برای ورود کاراکتر شما به رینگ پخش می‌شود و اتفاقا صحنه‌های جالبی را مشاهده می‌کردید. به عنوان مثال اگر به ویدیو ورودی یک سوپراستار در دنیای واقعی توجه کنید، می‌بینید که در ویدیو صحنه‌هایی از Finisher وی یا فیگور و… نیز وجود دارد. دقیقا این اتفاق برای ویدیویی که برای شخصیت شما به طور انحصاری ساخته می‌شد، وجود داشت که خیلی بازی را طبیعی تر می‌کرد. جدیدا پس از خلق یک شخصیت باید به جای ویدیو، لوگوی WWE یا یک صفحه سیاه را قرار دهید.

۱۰- بهبود سرورهای بازی

یکی از افتضاحاتی که در طی نسخه ۱۵ و ۱۶ بازی به وجود آمده، سرورهای بسیار ضعیف بازی است. با اینکه به شخصه دیگر عناوین شرکت ۲K Sports را بازی نکرده‌ام ولی هرجا که سخن از بازی‌های این شرکت می شد، از بدی سرورهایش با دیگران بحث می‌کردم. به عنوان یک طرفدار سرسخت این بازی باید بگویم که شرکت سازنده هیچگونه احترامی به طرفداران نمی‌گذارد و حداقل این مورد را بهبود نمی‌بخشند. کسانی که سری بازی WWE را بازی می‌کنند کم نیستند ولی حتی اگر حساب کنیم تعداد آن ها کم است، باز باید شرکت سازنده احترامی برای آن‌ها قائل شود. یکی از مشکلاتی که همیشه باید به عنوان یک نکته منفی از سری بازی WWE در ذهن داشته باشم، این است که باید بازی را فقط و فقط به صورت آفلاین بازی کنم. خوشبختانه این مشکل انحصاری بازیکنان داخلی نمی‌باشد و بازیکنان خارجی [ طبق صحبت هایی که با آن ها داشتم] هم از سرورهای ضعیف این بازی شکایت دارند. تنها مشکلی که ما و آن ها در آن مشترک نیستیم [ در بحث سرور] این است که ما در اواسط مسابقه به خاطر لگ‌های بسیار زیاد از بازی به بیرون پرت می‌شویم ولی بازیکنان خارجی با لگ‌های زیاد هم می توانند بازی کنند. انتظاری که از ۲K Sports می‌رود [ و به احتمال ۸۰ درصد به آن توجهی نمی شود] بهبود همین بخش است.

۱۱- بازگشت تنظیمات بخش گیم‌پلی

در نسخه های قبلی [ قبل از نسخه ۱۵] شما می توانستید بخش گیم پلی را تغییر دهید. یعنی چه؟ یعنی اینکه می توانستید در همان اوایل کار با Finisher های نا محدود بازی را شروع کنید. یا در مسابقات Extreme Rules [ مسابقه ای که می توانید با اشیا به حریف ضربه بزنید] می‌توانستید تمام وسایل زیر رینگ مسابقات را عوض کنید و تنوع آن را بیشتر کنید. این بخش یکی از جالبترین بخش هایی بود که در بازی وجود داشت، اما اگر این مورد به بازی اضافه نشود، هیچ لطمه ای به بازی وارد نخواهد شد ولی حضور آن می تواند به جذابیت بازی برای کسانی که تازه به سمت بازی آمده اند بیشتر شود.

یکی از قابلیت‌هایی که از بخش گیم‌پلی بازی حذف شد، Finisher های بی نهایت بود که لذت وصف نشدنی به بازیکنان می‌داد و گهگداری باعث خلق صحنه‌های اکشن بسیار زیبا می‌شد. مثل شکستن رینگ مبارزه.

هنوز خیلی از موارد هستند که به آن ها اشاره نشده است. ولی این موارد تنها مواردی هستند که باید و باید و باید به بازی اضافه شوند. تاکید بر روی اضافه شدن تمامی موارد بسیار زیاد است چراکه تمام انتظارات فن‌ها و طرفداران دو آتیشه بازی و کمپانی خواهان بازگشت تمامی این موارد هستند. این‌ها دقیقا همان پله‌هایی است که سری بازی WWE می‌تواند با آن به اوج برسد. اگر کمی جست و جو کنید، ویدیوها، مقالات و یا حتی نظراتی را خواهید یافت که اکثر آنها از نبود تنوع در این بازی شکایت می‌کنند. برای همین خیلی از فن‌های قدیمی این بازی، دیگر وجود آن را تکراری دانسته و از نظر آن‌ها، این بازی هیچ نقش دیگری در صنعت بازی‌های رایانه ای ندارد. فقط کافسیت شرکت سازنده یعنی ۲K Sports یک تکان اساسی به خود بدهد و به حرف طرفداران گوش بدهد. اگر بابت این دلایل قرار باشد تا ۱ سال نسخه جدیدی از این بازی عرضه نشود، بگذارید نشود چراکه آن وقت هم یک بازی کامل را بازی خواهیم کرد و هم اینکه دیگر شرکت سازنده هیچ بهانه‌ای برای ساخت قسمت های مختلف بازی ندارد. تمامی حرف‌های گفته شده فقط یک امیدواری بوده‌اند و از نظر من ۲K Sports شاید در آینده به حرف طرفداران گوش بدهد. با این حال سری بازی WWE هنوز حرفی برای گفتن دارد و مطمئنا از آن دسته بازی‌هایی خواهد بود که هیچ وقت از صنعت بازی‌های رایانه‌ای دور نخواهد ماند و حتی اگر درب شرکت ۲K Sports هم پلمپ شود یا به هر دلایل دیگر تعطیل شود، باز هم استودیوهایی هستند که سهام این بازی را خریداری کنند. انتظار می‌رود در طی مراسم E3 2016 از جدیدترین نسخه سری بازی‌های WWE تحت عنوان WWE2k17 رونمایی شود. همچنین طبق سنت‌های همیشگی این سری احتمالا این بازی در آبان ماه سال جاری برای کنسول های Xbox One ،Xbox 360 ،PS3 ،PS4 و با کمی اختلاف برای PC عرضه شود.
منبع:گیمفا

• Like
Reactions: Powerful King

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
متاسفانه Chyna هم فوت کرد.احتمالن به خاطر او*ر دوز! :|
هیچوقت دنبال نمیکردم فعالیتاشو ولی خوب ناراحت شدیم به هر حال
بیوگرافیش خوندی؟ اوضاعش خیلی خراب بوده شدیدا اعتیاد به کوکایین و مشروبات داشته تو پ..ن هم فعال شده بود با خانوادش هم شدیدا مشکل داشته کلا وضعیتش خراب بوده

• Like
Reactions: Powerful King

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
عجب خبری فکر نمیکردم چاینا که سن و سال زیادی هم نداشت فوت کنه

به هرحال خدا رحمتش کنه به نظرم یکی از بهترین دیواهای تاریخ بود البته اگه بشه دیوا دونستش !!! از لحاظ هیکلی واسه خودش یه پا مرد بود و اگه مسابقات واقعی بودن يه نفری میتونست از 10 تا دیوای دیگه ببره

فقط نفهمیدم چرا کشتی کجو کنار گذاشت رفت بازیگر فیلمای پ*و*ر*ن شد ؟!

البته اینطور که شنیدم کلا رستلر نبوده شان مایکلز و تریپل اچ به رستلینگ آورده بودنش

• Like
Reactions: shaaheen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر