WWE 2K15

58525322381882516997.jpg
WWE 2K15 امروز به طور رسمی تایید شد. هنوز ویدئو یا تصویری از بازی منتشر نشده. تنها تاریخ عرضه 28 اکتبر اعلام شده. WWE 2K15 هم زمان برای Xbox One و X360 عرضه میشه.تایید شده تیم قبلی رو نسخه جدید کار نمی کنن. همچنین برای ساخت از انجین به کار رفته برای سری NBA استفاده شده.

آخرین ویرایش:

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
[/QUOTE]خبر جدید این هست و تایید هم شده به صورت رسمی اونم اینه که سازندگان قبلی و استودیو های قبلی کنار گذاشته شدن و Yukes هم کنار رفته و 2k بصورت کامل ساخت بازی رو به عهده گرفته و استودیو Visual Concepts هم استودیوش هست و تیم سازنده Nba2k هم روی Wwe2k کار میکنن و این یعنی یک بازی کاملا عالی رو در آینده میبینیم و شما فرض کنید بازی Wwe در سطح Nba بشه که وافعا عالی میشه در کل خیلی امیدوار هستم به این نسخه جدید و کلی انتظار دارم ازشون[/QUOTE]

خوب دیگه غیر قابل پیش بینی شد ، کاملن از این عنوان نا امید شده بودم.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
با تشرک از Hamed Kami برای گذاشتن منبع خبر.

خوب من خبر جدید هم دارم :

بعد از سال ها تکراری بودن گزارشگری بازی حالا که کاملا 2k ساخت بازی رو به عهده گرفته و یک ورزشی 2k رو شاهد هستیم مایکل کول و جری لاولر و جی بی ال اومدن برای گزارشگری جدید و در نسخه جدید شاهد گزارشگری آپدیت شده و جدید هستیم و این خبر خوبیه چون چند سال تکراری شده بود گزارشگری و همه طرفداران Wwe حالا بسیار امیدوار شدن به این بازی و برای سازنگان عزیز آرزوی موفقیت میکنیم چون 2k هم گفته تا زمان انتشار بازی کلی رو بازی کار میکنیم و پیشرفت میدیم و در مصاحبه جدیدشون هم گفتن بازی آپدیت تر از سال قبل خواهد بود از هر نظر و گفتن راستر هم تا زمان انتشار کاملا آپدیت میشه که خوب خبر خوبیه چون سال های قبل اصلا راستر خوبی رو شاهد نبودیم و راستر Wwe2k14 از نسخه 13 هم کمتر بود و در نسخه 14 از هر کشتی گیر هم 2 یا 3 تا بود که دیگه در نسخه 15 اینطور نیست و از هر کشتی گیر یکی هست و آپدیت شده هستش راستر بازی و Motion Capture و Scan صورت و بدن و ... کلی امکانات دیگه که 2k داره و میتونه بازیو پیشرفت بده حسابی

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
با توجه به این عکس امکان داره STING هم در بازی حضور داشته باشه

8fs8e0dttonx8867q52p.jpg

البته فیک یا رسمی بودن این عکس فعلا معلوم نیست

اگه sting تو بازی باشه امکان داره ما با WCW vs WWE

رو داشته باشیم

آخرین ویرایش:

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
من كه چشم آب نميخوره يه چيز خيلي متفاوت ببينيم بيشتر نسخه هاي wwe مثل اين ميمونه كه دارن يه مقدار آپديت ميكنن و با يه تاريخ جديد ميدن بيرون ميشه بازي جديد سال

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
خبر جدید :
Sting به صورت رسمی تایید شد و در بازی Wwe2k15 حضور خواهد داشت . همچنین تیم سازنده شدیدا در حال کار بر روی بازی هستند و مایکل کول و جری لاولر هم به تیم اضافه شدن و در حال کار بر روی گزارش داخل بازی هستند .

عکس از مایکل کول و جری لاولر در حال کار بر روی بازی Wwe2k15 :

Bp9xsTFCIAE7QYA.jpg:large

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
خبر جدید :
سازندگان بازی کاور رسمی بازی رو تایید کردن و کاور هم که جان سینا هست که دوست عزیز Hamed Kami قرار دادن . همچنین سازندگان گفتن در بازی Wwe Network هم وجود داره و همچنین میتونن به صورت رایگان برنامه های Wwe Network را ببینن از طریق بازی و همچنین لوگوی بازی هم از لوگوی قدیمی Wwe تغییر کرده و لوگوی جدید جایگزین اون شده همونطور که میبینید در کاور هم مشخص هست همچنین در مصاحبه ی جدیدی که انجام شده با کارگردان گفته که روی بازی زیاد کار کردیم و بازی خوبی رو شاهد خواهید بود و هر کاری برای NBA میکنیم برای Wwe هم میکنیم.

خوب با این شرایط باید بازی متفاوتی رو شاهد باشیم و در کل باید امیدوار بود به بازی چون Thq که صاحب قبلی بازی Wwe بود بسیار تنبل بود و همیشه شاهد بودیم بازی آپدیت نبوده و راستر هم ناقص بوده و پر از باگ بوده اما با افتادن بازی به دست 2k همه امیدوار شدن در ضمن مطلبی رو بگم که اون دوستانی که از Wwe2k14 نا امید شدن سال قبل بگم که سال قبل هم چون 2k وقت کافی نداشت و از قبل THQ روی بازی کار میکرد نتونست کارشو انجام بده و خوب سایت های معروف نقد کننده هم تایید کردن بازی در حد 2k نبود و این هم بخاطر این بود که کارگردان بازی آقای Ledesma بودش که خوب میدونست سال آخری هست که روی این بازی کار میکنه یه جوری زد بازی رو خراب کردش اما با این حال حالا که امسال آقای Ledesma نیستش روی بازی بهتر کار میشه و یک بازی که کامل ساختش در دست 2k بوده رو شاهد هستیم و در کل باید به نسخه ی جدید امیدوار باشیم چون خیلی داره روش کار میشه

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
کاورو که قشنگ ر....ده! مخصوصاً اون علامت مزخرفو که معلوم نیست از کجاش در آورده!
علامت wwe network این شکلی نیست. بعدم اینکه نباید علامت اصلی رو با علامت حتی network عوض کنن.
بنظر من که 2k قرار گند بزنه به کل این سری. از وقتی بازی افتاد دست 2k اصلاً به ادامه‌ی سری امیدی نداشتم...

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
|| امروز یک تریلر رسمی از بازی WWE2K15 منتشر شد که در آن جان سینا در مورد بازی و کاور که مربوط به خودش است توضیح میدهد||

برای مشاهده تصویر اصلی (682x425) روی این نوار کلیک کنید.
xmmc7h7lectnuxiqxqug.png

لـیـنـک هـای دانــلود

ExpressLeech Uploadboy RodFile

حجم : 18 مگابایت

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
کاورو که قشنگ ر....ده! مخصوصاً اون علامت مزخرفو که معلوم نیست از کجاش در آورده!
علامت wwe network این شکلی نیست. بعدم اینکه نباید علامت اصلی رو با علامت حتی network عوض کنن.
بنظر من که 2k قرار گند بزنه به کل این سری. از وقتی بازی افتاد دست 2k اصلاً به ادامه‌ی سری امیدی نداشتم...

منم موافقم کاور زیاد جالب نیست!

در مورد اون لوگو هم بگم اون لوگوی wwe network هستش ولی طبق خبرهایی که اومده گویا قراره لوگوی اصلی wwe هم بعد از پی پر ویو سامر اسلم این شکلی بشه! به خاطر همینه که 2k از این لوگو روی کاور استفاده کرده!(لوگو قبلی خیلی قشنگ تر بود:|)

=============

من که به این نسخه خیلی امیدوارم خداکنه زودتر تریلر گیم پلی بیاد ببینیم چی از آب دراومده:)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر