WWE 2K15 | Xbox 360

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
برو اینجا هم دی ال سی هست هم آموزش
http://forum.bazicenter.com/thread58843/

- - -ویرایش - - -

من هنوز بازی نکردم ولی فکر نکنم به پارسالی برسه تو این عکسا نه خبری از گلدبرگ هست نه خبری از آندرتیکر جوان نه یوکوزونا نه کاکتوس جک نه ادی خدا بیامرز نه ریک فلیر نه آندره دجاینت نه ...
اگه واقعا اینجوری باشه باید گفت آخه پسرفت تا چه حد؟!
گیم پلیم که میگن همونه
فکر نکنم حالا حالاها حال داشته باشم برم بخرمش خراب کردن
کاش یه سال این بازی رو میدادن به EA

آره واسه نسل هفت که گیم پلی همونه - راستر هم که خداییییش تعطیله - فقط بازم قدرت امسالش تو مد داستانیشه - همین - البته از نظر طراحی فیس و بدن هم خوب بودن امسال ( چیزی که من حداقل تو نسل هفت دارمم میبینم بعضی اسکرین شات هارو گذاشتمم عالی بودن )
البته به تیکر اشاره کردی جوونیای تیکر هست تو مد داستانی بازی باز میشه ها

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
منم دی ال سی شو دارمم و دانلود کردم اتفاقا ولی نصبش نکردمم فعلا چون میدونستمم همه چی رو باز میکنه و اون لذت مد داستانی بازی رو از بین میبره :( ولی جای گلدبرگ تو این ها بازم خالیه ها یعنی هم فقط 1 سال گلدبرگ و گذاشتن و تموووووووم )xاسکات استینر هم به همین ترتیب - بچه ها فک کنید ادج هم نیست - برت هارت نیییست چهارمین استار برتر تاریخ :bighug: کلا از نظر راستر تعطیییییییییییییییله امسال :-$
Bret Hart نیسسسسسست؟؟؟؟؟؟یعنی چی؟؟؟اینا چی پس از کشتی کچ میدونن؟امکان داره به دی ال سی ها اضافه بشه؟

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
از لحاظ راستر واقعا پسرفت بزرگی داشته بازی و خیلی راسترهاش نآمید کننده است، از 92 راستر به 62 رسیدن هنره !! من خودمم میدونم راسترها رو بیشتر بر اساس داستان قرار میدن ولی میتونستن راحت ادی و ادج و میک فولی اضافه کنن مشکلی نداشت، حالا گعدفرگ میشه گفت نتونستن به توافق برسن ، باز اونایی که DLC کردن میتونه ی مرحم کوچیک باشه ، ولی از نظر من ضعفه عمیقیه ، برای همینم بود کلا راستر ها رو معرفی نکردن کامل ، چون راستری نبود انچنان.

فک نمیکنمم دیگه هیچ سالی از نظر راستر به همون 2k14 برسند .. پارسال هم گفتمم اینا یه سال از دستشون درمیره همه رو با هم میسازند و فول راستر میکنند و دیگه باز از سال بعد فاتحه میخوونند و ... دقیقا هر سال باید یه جاره کارشووون بلنگه اصلا ناشده واقعا )xچقد از این قضیه حرص خوردیم هیچ سالی نتونستند همه چیزشون با هم مچ باشه ...

- - -ویرایش - - -

Bret Hart نیسسسسسست؟؟؟؟؟؟یعنی چی؟؟؟اینا چی پس از کشتی کچ میدونن؟امکان داره به دی ال سی ها اضافه بشه؟

نمیدونمم والا - فک نمیکنم لجندهای معمولی مثل برت هارت و ادج و ک تا سال های قبل جزو راسترها و لجندهای معمولی بودن و بزارن و اسه دی ال سی و پولیش کنند که خیلی مزحکه دیگه :-&
واقعا من هیچ سالی یادم نمیاد ادج و برت هارت جزو راسترهای اون سال گیم نباشند امسال دیگه نوبرش و آوردند :bighug: آخه از برت هارت لجندتر هم دارییییییییییییییییم تو کمپانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟! :|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
فک نمیکنمم دیگه هیچ سالی از نظر راستر به همون 2k14 برسند .. پارسال هم گفتمم اینا یه سال از دستشون درمیره همه رو با هم میسازند و فول راستر میکنند و دیگه باز از سال بعد فاتحه میخوونند و ... دقیقا هر سال باید یه جاره کارشووون بلنگه اصلا ناشده واقعا )xچقد از این قضیه حرص خوردیم هیچ سالی نتونستند همه چیزشون با هم مچ باشه ...

- - -ویرایش - - -

نمیدونمم والا - فک نمیکنم لجندهای معمولی مثل برت هارت و ادج و ک تا سال های قبل جزو راسترها و لجندهای معمولی بودن و بزارن و اسه دی ال سی و پولیش کنند که خیلی مزحکه دیگه :-&
واقعا من هیچ سالی یادم نمیاد ادج و برت هارت جزو راسترهای اون سال گیم نباشند امسال دیگه نوبرش و آوردند :bighug: آخه از برت هارت لجندتر هم دارییییییییییییییییم تو کمپانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟! :|
دقیقا الیاس فقط ما فن ها اینجوری حرص میخوریم ، اگه نسخه نسل هفت خریده بودم که تا الان انداخته بودم ی گوشه ، چون تغییری که نداشته هیچی از راسترها هم زدن !
البته شماها سرتون گرم هست ، مدای داستانی مفتی میگیرید باز سرگرم میشید ،
الیاس اندر قدیمی همون اندر 2002 هست که موهاش کوتاه و ریش پرفوسوری داشت هست تو بازی؟
حالا احتمالا تا دو هفته دیگه رسیده ببینیم اول نمراتش چی میشه .

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
دقیقا الیاس فقط ما فن ها اینجوری حرص میخوریم ، اگه نسخه نسل هفت خریده بودم که تا الان انداخته بودم ی گوشه ، چون تغییری که نداشته هیچی از راسترها هم زدن !
البته شماها سرتون گرم هست ، مدای داستانی مفتی میگیرید باز سرگرم میشید ،
الیاس اندر قدیمی همون اندر 2002 هست که موهاش کوتاه و ریش پرفوسوری داشت هست تو بازی؟
حالا احتمالا تا دو هفته دیگه رسیده ببینیم اول نمراتش چی میشه .
من یکی که فعلا تا هک نشه نمیرمم سمتش امروز کپ کردمم رفتم تو یه سایتی بازی پلی 4 زده بود 275 تومان ... چ خبره مگه ما تو کدوم کشور با کدوم شرایط اقتصادی داریم زندگی میکنیم که برای یه سی دی بازی بخوایم اینقد پول بدیییم :bighug:
نمیدونمم کدوم آندره چون هنوز نرسیدم بهش و فقط تو لیست راسترهاش خوندم که رترو ش هست و تو مد SHOE CASE باز میشه .. ولی فک نمیکنم آندر 2002 باشه احتمالا همون اندر 90
راستی یه چیز دیگه اورال ها چقد فاجعه آمیزه امساااااااااااال :|
آستین 90 شیمس 93 :))
جان سینا 96 رندی ارتون 90 >> یعنی فاصله اینقده وااااااااااااقعا ؟؟؟؟! :bighug: مسخرشو دراوردند واقعا این سازنده ها کی بودند دیگه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من یکی که فعلا تا هک نشه نمیرمم سمتش امروز کپ کردمم رفتم تو یه سایتی بازی پلی 4 زده بود 275 تومان ... چ خبره مگه ما تو کدوم کشور با کدوم شرایط اقتصادی داریم زندگی میکنیم که برای یه سی دی بازی بخوایم اینقد پول بدیییم :bighug:
نمیدونمم کدوم آندره چون هنوز نرسیدم بهش و فقط تو لیست راسترهاش خوندم که رترو ش هست و تو مد SHOE CASE باز میشه .. ولی فک نمیکنم آندر 2002 باشه احتمالا همون اندر 90
راستی یه چیز دیگه اورال ها چقد فاجعه آمیزه امساااااااااااال :|
آستین 90 شیمس 93 :))

جان سینا 96 رندی ارتون 90 >> یعنی فاصله اینقده وااااااااااااقعا ؟؟؟؟! :bighug: مسخرشو دراوردند واقعا این سازنده ها کی بودند دیگه

اورال مهم نیست میتونی خودت که ps3 داری دست کاری کنی و پایین و بالا ببری ، من با 360 نمیتونستم چون پولی بود و جیتگ نبودم .
ولی حالا بگیرم شرح کاملش رو نسل بعد میدم ولی مشخصه فاصلشون خیلی زیاده با نسل قبل ، ولی به متاش خوشبین نیستم
تو هم به نظرم حالاحالاها به کپی خور بودن خوشبین نباش ، بیا به سمت نسل بعد یک انلاین بزنیم همین wwe 2k 15 پنح شش ماه دیگه 80 ، 90 تومنه
کارکردشم تا 60 میاد پایین.

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
الان شرایط رو درنظر بگیری ، جوریه که فقط کشتی کج فاصله بین 2 نسلش خیلی زیاده ، بقیه بازی ها خیلی کم فاصله ، مثلا Evil Whitin ، Fifa و حتی Pes هم گفته شده تفاوت میاد سره گرافیک فقط ، که به خاطر اون نمیشه بازی رایگانه دانلودی رو به بازی 250 تومنی ترجیح داد . واسه یه کشتی کج هم به نظره من نمیشه این همه خرج کرد ، چون کلهم جذابیت به قسمت داستانیه ، تموم بشه زیاد جذاب نیست . اینطور هم که بوش میاد کنسول های نسل هشتم امنیتشون بالاست و احتمال هک خیلی کمه .

آخرین ویرایش:

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
اورال مهم نیست میتونی خودت که ps3 داری دست کاری کنی و پایین و بالا ببری ، من با 360 نمیتونستم چون پولی بود و جیتگ نبودم .
ولی حالا بگیرم شرح کاملش رو نسل بعد میدم ولی مشخصه فاصلشون خیلی زیاده با نسل قبل ، ولی به متاش خوشبین نیستم
تو هم به نظرم حالاحالاها به کپی خور بودن خوشبین نباش ، بیا به سمت نسل بعد یک انلاین بزنیم همین wwe 2k 15 پنح شش ماه دیگه 80 ، 90 تومنه
کارکردشم تا 60 میاد پایین.

اونو که آره میدونمم منظورم این بود ک از همون اول جلوی گیمر با چه اورالی درست میکنند که یک کم مزحکه
به همین خیال باش عزیزم که بازی ب80 -90 تومان برسه دلت خوشه کار کردشش و شما بعد همون 6 ماه همه اگه تو ایران کمتر از 140 - 50 بتونی بگیری - من wwe 13 رو اونموقع ارجینال بودم 8 ماه بعد از ریلیزش خریدم تازه کارکرده بود و پلمپش باز شده بود با هزار تخفیف و اینور اونور 125 تومان بقیه جاها هم میپرسیدم تو همین رنج بود و حتی بالاتر ... بعد تو انتظار داری بازی ps4 که از ps3 هم یه 40-50 تومانی گرونتره کارکردشو به 60 تومان بگیری ؟؟؟؟؟ کم کم کارکردش بعد همون 6 ماه هم 160-170 تومان کمتر بهت نمیدن خیالت تخت وقتی نوش 275 ت .. میگم که فعلا با این اوصاف واسه ما رو همین نسل هفت به صرفه تره مگه وضع مالیت خیلی خوب باشه و حاضر باشی واسه هر بازی اینقد پول بدی .. فعلا با همین مود داستانیش ما سرگرمیم و ب قول دوستمون هم کلا کشتی کج جوریه ( چه رو نسل هفت چه رو هشت ) مودهای داستانیش تموم شه دیگه جذابیتی نداره واست ب اون صورت و مگه اینکه خودت و با یونیورز سرگرم کنی ک اونم خسته کننده میشه بعد یه مدت

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Elyas 68 & scarface
خوب بچه ها شما که احتمالا dlc های داستانی گرفتید بگید کدومش بهتر بود هم از نظر بازی و هم راستر
سه تا داستانی بود ، یکیش برای واریوور بود ، یکیش درگیری ارتون و کریستین بود . نه همین بود .
توضیح بدید مسابقات کدوم حماسی تره بگیریم .
راسترهایی مثل استینگ جطورن تو باری ؟

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
اونو که آره میدونمم منظورم این بود ک از همون اول جلوی گیمر با چه اورالی درست میکنند که یک کم مزحکه
به همین خیال باش عزیزم که بازی ب80 -90 تومان برسه دلت خوشه کار کردشش و شما بعد همون 6 ماه همه اگه تو ایران کمتر از 140 - 50 بتونی بگیری - من wwe 13 رو اونموقع ارجینال بودم 8 ماه بعد از ریلیزش خریدم تازه کارکرده بود و پلمپش باز شده بود با هزار تخفیف و اینور اونور 125 تومان بقیه جاها هم میپرسیدم تو همین رنج بود و حتی بالاتر ... بعد تو انتظار داری بازی ps4 که از ps3 هم یه 40-50 تومانی گرونتره کارکردشو به 60 تومان بگیری ؟؟؟؟؟ کم کم کارکردش بعد همون 6 ماه هم 160-170 تومان کمتر بهت نمیدن خیالت تخت وقتی نوش 275 ت .. میگم که فعلا با این اوصاف واسه ما رو همین نسل هفت به صرفه تره مگه وضع مالیت خیلی خوب باشه و حاضر باشی واسه هر بازی اینقد پول بدی .. فعلا با همین مود داستانیش ما سرگرمیم و ب قول دوستمون هم کلا کشتی کج جوریه ( چه رو نسل هفت چه رو هشت ) مودهای داستانیش تموم شه دیگه جذابیتی نداره واست ب اون صورت و مگه اینکه خودت و با یونیورز سرگرم کنی ک اونم خسته کننده میشه بعد یه مدت
دقيقا مگه پول علف خرسه:dما فعلا با اين نسل هفت سرگرميم و حال و حوصله ي دادن اون پول هارو نداريم تازه اگه سي دي خش بيفته ديگه سي دي به چه درد ميخوره اونوقت انگار پولتو ريختي تو چاه ولي واسه نسل هفت شيش تومن ميدي وقتي خراب شد ميگي فداي سرم:d

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
Elyas 68 & scarface
خوب بچه ها شما که احتمالا dlc های داستانی گرفتید بگید کدومش بهتر بود هم از نظر بازی و هم راستر
سه تا داستانی بود ، یکیش برای واریوور بود ، یکیش درگیری ارتون و کریستین بود . نه همین بود .
توضیح بدید مسابقات کدوم حماسی تره بگیریم .
راسترهایی مثل استینگ جطورن تو باری ؟

10 مسابقه برتر مارک هنری هم هست ولی فعلا اضافه نمیشه تا آپدیت 1.2 بیاد . از حق نگذریم کارکتر های جدید رو واسه نسل قبل خوب ساختن ، مثل راب ون دم ، باتیستا ، همین استینگم خوبه . والا قطعا فرقش با نسل هشت از زمین تا آسمونه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
10 مسابقه برتر مارک هنری هم هست ولی فعلا اضافه نمیشه تا آپدیت 1.2 بیاد . از حق نگذریم کارکتر های جدید رو واسه نسل قبل خوب ساختن ، مثل راب ون دم ، باتیستا ، همین استینگم خوبه . والا قطعا فرقش با نسل هشت از زمین تا آسمونه
خوب بازی های واریوور و ارتون و کریستین گرفتی ؟ خوب بود؟

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
خوب بازی های واریوور و ارتون و کریستین گرفتی ؟ خوب بود؟
نه دیگه ، دی ال سی هارو دانلود کردم ، نوشته بود که اینا اضافه میشه ، ولی دیشب نصب کردم فقط هوگن و استینگ اضافه شد . بقیه تو آپدیت بعدی اضافه میشن .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اون که درسته بخش داستانی میری ولی امسال همین بخش my career میتونه یک نکته مثبت باشه برای بازی و بخش ادیت راستر ها .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر