WWE 2K15 | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
فرق بین اسکن شده و نشده چیست ؟
کیا اسکن شدن ؟

اسکن شده ها کیفیت واقعی دارن صورتشون و تمام مواردش دراومده مثل تریپل اج تو تریلر،
اسکن نشده کیفیتش مثل اسکن شده بالانیست جزییات صورت ،
فعلا، triple h و sjown michael و RVD , orton,, cena ,big show, sting
اینا مشخص بود اسکن شدن، کسای دیگه رو خبر نداریم شدن یا نه ، ولی پانک و مک ماهون اسکن نشدن ،
فکر میکنم باقی اسکن شدن.
Saee xnkx360
تایپک کشتی کج تو قسمت ps4 سوت و کوره و استقبالی نمیشه من خودمن بخرم باز همینجا به فعالیت ادامه میدم ،
چون اونور گرم نیست ، از همینجا شروع کردیم همینجا هم میریم جلو.:d

آخرین ویرایش:

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
گفته شده که تو بخش "my crear" میشه صورت خودتون رو اسکن کنید و کشتی گیر بشید و به NXT و ....
می رید
اسکن هم با دوربین PS4
و کینکت XBO انجام میشه
البته این قابلیت فعلا برای NBA 2K15 تایید شده هست که اونم "مای کرییر" داره
https://www.youtube.com/watch?v=g_ZhnP8kZ00
که احتمال بسیار زیاد برای wwe 2k15 هم تایید خواهد شد

AMIR SECRET

کاربر سایت
Jul 8, 2014
201
نام
the amirhosein
نکته منفی فیلم این بود که رندی وقتی از روی تاپ راپ رو سزارو سوپرپلکس زد خودش سریع پا شد

- - -ویرایش - - -

مال بازی رندی و سزارو هست؟ کیفیتش پایین بود،
3 دقیقه بود ،؟

سزارو و رندی
کیفیت خوب
3دقیقه و 32 ثانیه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اره ديگه ميخوان جوون مرگ شيم راستي اين danial.wwf ps4 خريد خبر نداشتيم ديگه رفت تو قسمت ps4:d
ا راستي اين danial.wwf ps4 خريد خبر نداشتيم ديگه رفت تو قسمت ps4:d
سلام:dنه بابا.همونطور که منصور گفت از همینجا شروع کردیم تا اخرش هم همینجا میمونیم.
من این مدت اینترنتم تموم شده.الان با ایرانسل اومدم.شک نکن پا م رو تو تاپیک ps4 نمیزارم:d
به خدا تمام فکرم شده wwe 2k 15 . امروز سر کار انگشت شستم رو با دستگاه کالباس بر بریدم.مستقیما سر از بیمارستان در اووردم.الان هم پانسمان کردم و باورت میشه فقط به این فکر میکردم که چطور wwe بازی کنم.اومدم دسته رو دستم گرفتم و سعی کردم با پانسمان ازمایش کنم ببینم میشه بازی کرد یا نه.حالم گرفته شد.بازی اینفیمس که کرایه کرده بودم رو بردم پس دادم
در این حد منتظر بازی هستم.خدا به داد سازنده ها برسه اگه بازی خوب نباشه یا مثلا هوش مصنوعی پیشرفت نداشته باشه

راستی از ویدیو رسمی یکمی ضدحال خوردم.البته فقط تو زمینه ی گرافیک
مدل موها (فیزیک مو ها) گاها خوب بود.مثلا rvd موقع پرش.ولی مال کین و نیکی بللا و سایرین مثل نسل قبل بود.
وقتی کین افتاده روی طناب نگاه کنید.شکستگی لباس و بیکیفیت بودن باز هم مثل قبل هست.
حتی به جز اینترنس ها ، در داخل رینگ کیفیت پوست و چهره ها اصلا با اون عکس های اولیه شبیه نیست.
کیفیت مو ها که اصلا خوب نیست.در زاویه های خاص مو شبیه به ماکارونی میشه که شکسته شده.در سته در هنگام بازی اصلا به چشم نمیاد ولی ما قراره از بازیهامون فیلم بگیریم و عکس بزاریم . اونوقت ... .
مخصوصا کین.هنوز انگار این لباس چسبیده به بدنس.کین خیلی بد بود:d

Last edited by a moderator:

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
سلام:dنه بابا.همونطور که منصور گفت از همینجا شروع کردیم تا اخرش هم همینجا میمونیم.
من این مدت اینترنتم تموم شده.الان با ایرانسل اومدم.شک نکن پا م رو تو تاپیک ps4 نمیزارم:d
به خدا تمام فکرم شده wwe 2k 15 . امروز سر کار انگشت شستم رو با دستگاه کالباس بر بریدم.مستقیما سر از بیمارستان در اووردم.الان هم پانسمان کردم و باورت میشه فقط به این فکر میکردم که چطور wwe بازی کنم.اومدم دسته رو دستم گرفتم و سعی کردم با پانسمان ازمایش کنم ببینم میشه بازی کرد یا نه.حالم گرفته شد.بازی اینفیمس که کرایه کرده بودم رو بردم پس دادم
در این حد منتظر بازی هستم.خدا به داد سازنده ها برسه اگه بازی خوب نباشه یا مثلا هوش مصنوعی پیشرفت نداشته باشه
ديگه تا اين حدشو نديده بودم كسي بره اينفيموس رو پس بده راستي انگشتت خوبه خداروشكر؟:d پس به خاطر شما ميريم نسخه ي IGN رو ميدزديم مياريم واسه شما حالشو ببري و يه دعايي هم واسه ما بكن ثواب داره:d با حرف هايي كه زدي اين سازنده ها به خاطر تهديد هات باس يه باديگارد بگيرن:d پس ديگه بايد حواشون به اين هوش مصنوعي باشه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
نه :) به دلیل مصدومیت اینفیموس رو پس دادم.فعلا از انالاگ سمت راست نمیتونم استفاده کنم.
چرا لینگ گیم پلی گزاشتی؟ :( من با ایرانسل چطور دانلود کنم؟ حد اقل تعریف کن .چیز جدیدی داره؟یکم تعریف کن. مرسی

AMIR SECRET

کاربر سایت
Jul 8, 2014
201
نام
the amirhosein
داداش خدا بد نده:(....

- - -ویرایش - - -

امروز شرکت ۲K اطلاعات جدیدی در مورد حالت MyCareer عنوان WWE 2K15 منتشر کرد. حالتی که به شما نحوه تبدیل شدن به یک کشتی گیر حرفه ای را از پایه آموزش می دهد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
شما در ابتدا کشتی گیر خود را ساخته و سپس وارد بازی می شوید و در بازی، آرزوی تبدیل شدن کشتی گیر خود را به قهرمان جهان، پیگیری می کنید. در ابتدای بازی شما تمرینات خود را در شهر Orlando ایالت Florida زیر نظر Bill DeMott شروع می کنید.
از آنجا شما به NXT راه پیدا می کنید، جایی که کمپانی WWE کشتی گیران تازه وارد را تمرین داده و تبدیل به کشتی گیران حرفه ای می کند. در آنجا شما زیر نظر Vickie Guerrero فعالیت خواهید کرد.
در آنجا شما در رقابتی برای کسب اجازه مسابقه بر سر دو عنوان سطح دومی کمپانی یعنی: Intercontinental Championship و The United States Championship قرار می گیرید و در این بین با شکست دادن حریفان خود می توانید اجازه ورود به یکی از شو های RAW یا SMACK DOWN را بدست آورید.
سازندگان این قول را داده اند که سیستم شخصی سازی و امکان آزاد کردن مدیر های برنامه و تجربه خط های داستانی مختلف با هر کدام از مدیران برنامه، انگیزه تجربه مجدد عنوان را بالا می برد.
نسخه های نسل هشتمی این عنوان کمی پیش تاخیر خوردند و تاریخ انتشار آنها به ۲۱ نوامبر تغییر یافت. اما نسخه های نسل هفتمی این عنوان، در تاریخ ۳۱ اکتبر منتشر خواهند شد.

ایول ایوله 2k تاج سره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر