WWE 2K15 | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چه بدموقع بازي ميدن بيرون
شما سال اول بازی میخرید، چون که هر سال جز نسخه 12 که 22 نوامبر اومد ، 29 اکتبر بازی میاد بیرون.

- - -ویرایش - - -

چه بدموقع بازي ميدن بيرون
شما سال اول بازی میخرید، چون که هر سال جز نسخه 12 که 22 نوامبر اومد ، 29 اکتبر بازی میاد بیرون.

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي

- - -ویرایش - - -

من هميشه بازيا رو با دو سه ماه تاخير ميخرم:d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بچه ها تو 14 بخش آنلاینش چه مزایایی داشت ؟
15 چه مزایایی داره ؟
مزایا؟در بخش انلاین میتونستی انلاین بازی کنی.
من انلاین پس wwe 13 رو خریدم و از کرده ی خودم پشیمون شدم.
به دلیل مشکلات فراوان انلاین ، من به هیچ وجه انلاین این بازی رو توصیه نمیکنم.خود من نزدیک بود رفیقام رو سر همین بازی از دست بدم:d
دیگه توبه کردم و فقط افلاین چند نفره میزنم اونم نه با هر کس:d
.......
خدا لعنت کنه سازنده ها رو.یه خبری.یه چیزی.یه عکسی.مردیم به خدا.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خوب ببینم این پست من دوباره پاک میشه یا نه
اقا قسمت انلاین فقط بازی کردن نیست شما در این بخش میتونید از گزینه ساخت سوپراستارها و رینگها و لوگو و همینطور موستهایی که افراد حرفه ایی و غیر حرفه ایی گذاشته میشه استفاده کنید
مثلا شما استینگ را میتونید با داشتن چهره اصلی لباس و حتی اسکرین پیکچر اول بازی که میخوای اونو انتخاب کنید که عکس اصلی هست استفاده کنید
اما یخش انلاینش واسه بازی اصلا خوب نیست به دو دلیل اول سرعت اینترنت ما با سرعت سرور 2k مچ نیست و سرعت بازیکنای افراد در خارج خیلی بیشتره و تا شما میخوای از سرجات بلند شی اون حرکتشو کرده فقط نقش یک کتک خور را انجام میدی دلیل بعدیش اینه که میرن استارهایی که میسازند اورالشونو 100 میکنن بعد قوی ترین فینیشرهای که خیلی عجیب هم هستند میزارند روشون مثلا یکیشون بود فاصله من با اون خیلی زیاد بود اما طرف از همون فاصله به من بیگ فوت میزد و شبیه باگ بود

AMIR SECRET

کاربر سایت
Jul 8, 2014
201
نام
the amirhosein
خوب ببینم این پست من دوباره پاک میشه یا نه
اقا قسمت انلاین فقط بازی کردن نیست شما در این بخش میتونید از گزینه ساخت سوپراستارها و رینگها و لوگو و همینطور موستهایی که افراد حرفه ایی و غیر حرفه ایی گذاشته میشه استفاده کنید
مثلا شما استینگ را میتونید با داشتن چهره اصلی لباس و حتی اسکرین پیکچر اول بازی که میخوای اونو انتخاب کنید که عکس اصلی هست استفاده کنید
اما یخش انلاینش واسه بازی اصلا خوب نیست به دو دلیل اول سرعت اینترنت ما با سرعت سرور 2k مچ نیست و سرعت بازیکنای افراد در خارج خیلی بیشتره و تا شما میخوای از سرجات بلند شی اون حرکتشو کرده فقط نقش یک کتک خور را انجام میدی دلیل بعدیش اینه که میرن استارهایی که میسازند اورالشونو 100 میکنن بعد قوی ترین فینیشرهای که خیلی عجیب هم هستند میزارند روشون مثلا یکیشون بود فاصله من با اون خیلی زیاد بود اما طرف از همون فاصله به من بیگ فوت میزد و شبیه باگ بود

پینگ شما چند بود ؟
یعنی اسلو موشنه ؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
با خودمون بازی کنیم چی ؟
با خودمون هم همچین مشکلی هست.مشکل اینترنت به کنار.
مدل بازی کشتی کچ طوری هست که یکی هیلی راحت میتونه گند بزنه بهش.یک نمونه running grapple .
قبلا هم گفتم.بهترین حریف در بازی wwe همون AI هست.به هیچ وجه بازی رو زهرماره خودتون نکنید.
من بعد از wwe 13 online تا یه مدت دیگه بازیش نمیکردم.اصلا بدم اومده بود.
رک و پوسکنده بگم.انلاین رو بیخیال بشید.حتی اگه رایگان باشه.استارو ... بسازین.زیبا بازی کنید و به یاد قدیما رویا پردازی کنید.تنها:d
کشتی کچ یه بازی خاصه.مورتال کمبت نیست که حتمت باید حریف داشته باشید.
البته اگه یک پارتنر خوب داشته باشید هم حال میده(البته افلاین).
من با پسر داییم فقط بازی میکنم.از زمان svr 2009 .چند سال فقط طول کشید که تربیتش کنم که چطور بازی کنه تا مسابقه قشنگ و حماسی به نظر بیاد.در این بازی برد و باخت مهم نیست.همونطور که ری مستریو میتونه بیگشو رو ببره.
هدف اصلی یک نمایش زیبا هست.یک پذیرایی.
تکبیر:d

AMIR SECRET

کاربر سایت
Jul 8, 2014
201
نام
the amirhosein
با خودمون هم همچین مشکلی هست.مشکل اینترنت به کنار. مدل بازی کشتی کچ طوری هست که یکی هیلی راحت میتونه گند بزنه بهش.یک نمونه running grapple . قبلا هم گفتم.بهترین حریف در بازی wwe همون AI هست.به هیچ وجه بازی رو زهرماره خودتون نکنید. من بعد از wwe 13 online تا یه مدت دیگه بازیش نمیکردم.اصلا بدم اومده بود. رک و پوسکنده بگم.انلاین رو بیخیال بشید.حتی اگه رایگان باشه.استارو ... بسازین.زیبا بازی کنید و به یاد قدیما رویا پردازی کنید.تنها:d کشتی کچ یه بازی خاصه.مورتال کمبت نیست که حتمت باید حریف داشته باشید. البته اگه یک پارتنر خوب داشته باشید هم حال میده(البته افلاین). من با پسر داییم فقط بازی میکنم.از زمان svr 2009 .چند سال فقط طول کشید که تربیتش کنم که چطور بازی کنه تا مسابقه قشنگ و حماسی به نظر بیاد.در این بازی برد و باخت مهم نیست.همونطور که ری مستریو میتونه بیگشو رو ببره. هدف اصلی یک نمایش زیبا هست.یک پذیرایی. تکبیر:d
آخرش من نفهمیدم علتش چی بود برای این که هی می باختی؟

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
یه بار رفتم با یه خارجی تو رنکینگ مچ ، 30 دقیق بود پوفـــیوز انقدر زد که خودمم دیگه بدنم کوفته شد :d هرچی r2 میزدی اصلا نمی گرفت . دیگه از اون موقع منم سمته کشتی کج انلاین نرفتم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر