WWE 2K15 | Xbox 360

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
افت فریم چیست؟
میگم ولی ای کاش نمیخواستی بدونی تا افت فریم ها رو احساس نکنی و به چشمت نیان و راحت بازیت رو بکنی .
....
عامیانه میگم چون خودمم تخصصی نمیدونم:
در بعضی از بازی ها بخاطره ضعیف بودن سیستم یا کنسول یا بهینه نبودن برنامه نویسی یا سنگینی افکت ها (مثل دود و انفجار) ، از سرعت بازی انگار کم میشه.(ممکنه واسه یک لحظه ی کوتاه باشه.یا ممکنه در طول یک مرحله ی کامل باشه).
حالا در حقیقت تعداد فریم ها (تصاویری) که در واحد زمان رندر و اجرا میشن در اون حالات افت میکنه که بهش میگن افت فریم.
مثلا در بازی فارکرای 3 که بازی در حقیقت باید روی 30 فریم ثابت اجرا میشد،به دلیل ضعف کنسول ها تقریبا زیر 20 فریم اجرا میشد و متغییر هم بود.در عوض بازی هایی مثل فورزا و rage و COD و driver و doom و ... با فریم 60 اجرا میشدن (البته گاها متغیر ) که باعث میشد لذت بیشتری ببری.
......
در نسل جدید بازی UFC بیشتر روی ps4 افت فریم داره.خودم ازمایش کردم.که این میتونه بخاطر برنامه نویسی بد و یا پ.رت نامناسب بوده باشه.
...............
.......
.
حالا اینا رو ولش کن .چند ماهی هست که کنسولم رو فروختم و واسه یک دست wwe دارم له له میزنم:d چرا هیچ خبری نمیشه؟
اگه بازی تاخیر بخوره، من به خواب زمستونی میرم و زمانی بیدار میشم که بازی اومده باشه:d

AMIR SECRET

کاربر سایت
Jul 8, 2014
201
نام
the amirhosein
میگم ولی ای کاش نمیخواستی بدونی تا افت فریم ها رو احساس نکنی و به چشمت نیان و راحت بازیت رو بکنی .
....
در بعضی از بازی ها بخاطره ضعیف بودن سیستم یا کنسول یا بهینه نبودن برنامه نویسی یا سنگینی افکت ها (مثل دود و انفجار) ، از سرعت بازی انگار کم میشه.(ممکنه واسه یک لحظه ی کوتاه باشه.یا ممکنه در طول یک مرحله ی کامل باشه).
حالا در حقیقت تعداد فریم ها (تصاویری) که در واحد زمان رندر و اجرا میشن در اون حالات افت میکنه که بهش میگن افت فریم.
مثلا در بازی فارکرای 3 که بازی در حقیقت باید روی 30 فریم ثابت اجرا میشد،به دلیل ضعف کنسول ها تقریبا زیر 20 فریم اجرا میشد و متغییر هم بود.در عوض بازی هایی مثل فورزا و rage و COD و driver و doom و ... با فریم 60 اجرا میشدن (البته گاها متغیر ) که باعث میشد لذت بیشتری ببری.
......
در نسل جدید بازی UFC بیشتر روی ps4 افت فریم داره.خودم ازمایش کردم.که این میتونه بخاطر برنامه نویسی بد و یا پ.رت نامناسب بوده باشه.
...............
.......
.
حالا اینا رو ولش کن .چند ماهی هست که کنسولم رو فروختم و واسه یک دست wwe دارم له له میزنم:d چرا هیچ خبری نمیشه؟
اگه بازی تاخیر بخوره، من به خواب زمستونی میرم و زمانی بیدار میشم که بازی اومده باشه:d

l-);)~x(#-o%-(^#(^:-bd

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
....
......
...............
.......
.
صبر كردن واسه بأزيائها كه هر سال يه نسخه ميدن اشتباهه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
انصافا اینطوری که ما پرچم این تاپیک رو بالا نگه داشتیم،ویلیام والاس پرچم اسکاتلند رو بالا نگه نداشت:d
....
خدا کنه . ارزو میکنم قابلیت تنظیم دوربین در بازی باشه.مثل فوتبال و بقیه بازیهای ورزشی.
wwe فقط یه دوربین داره:|
نمیدونم تا حالا کسی تو فرومشون یه این قضیه اشاره کرده یا نه؟اگه نه، یکی همین الان بره تو فرومشون در این مورد بگه.شاید سازنده ها حواسشون نیست.
الان که گزافیک انقدر بالاست لازمه که بشه دوربین رو به کارکتر ها نزدیک تر کرد

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
انصافا اینطوری که ما پرچم این تاپیک رو بالا نگه داشتیم،ویلیام والاس پرچم اسکاتلند رو بالا نگه نداشت:d
....
خدا کنه . ارزو میکنم قابلیت تنظیم دوربین در بازی باشه.مثل فوتبال و بقیه بازیهای ورزشی.
wwe فقط یه دوربین داره:|
نمیدونم تا حالا کسی تو فرومشون یه این قضیه اشاره کرده یا نه؟اگه نه، یکی همین الان بره تو فرومشون در این مورد بگه.شاید سازنده ها حواسشون نیست.
الان که گزافیک انقدر بالاست لازمه که بشه دوربین رو به کارکتر ها نزدیک تر کرد
انقدر تو فرومشون موارد زیاده که این گمه ، انقدر سمن هست یاسمن گمه ، انقدر موارد گفتن مثلا درباره tag team
تا خون و فیزیک وسایل و بلندتر شدن نردبان ..اینا همیناش نمیتونن اضافه کنن ،مشکل زمان هم دارن.

AMIR SECRET

کاربر سایت
Jul 8, 2014
201
نام
the amirhosein
من که خیلی مشتاقم که ببینم showcase و my career چطوریه
شما چی ؟

کاش به جای کودی ردز استارداست رو داشت..=((

Last edited by a moderator:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگه این سیستم stamina یا خستگی ،مثل 2007 باشه بهترین اتفاقه ممکنه ، من تخیلی اون دوست داشتم و هیجان انگیز بود برای بازی های Last man
هر چند تو این دو سال تغییراتی تو stamina دادن ولی ایدهال نیست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر