WWE`12 | Xbox 360

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
اقا کسی میدونه راک رو باید از کجا دانلود کرد؟فقط بن نشیم یهویی

تو رو خدا یکی اینو جواب میداد من تازه ایکس باکس خریدم راک رو نمیدونم چه جوری باید بگیرم یا dlc کنم ؟
اگر دستگاهت جی تگ نیستش میتونی از لایو دانلودش کنی.البته 80 پوینت باید پیاده بشی عزیز.:d

sami01

کاربر سایت
May 23, 2012
26
اگر دستگاهت جی تگ نیستش میتونی از لایو دانلودش کنی.البته 80 پوینت باید پیاده بشی عزیز.:d
اخه داداشی من عشق راکم یک جا از سایتها خارج کرک گذاشتن منتا اینا همش *****ه حتی زدن کرک فری هست بای باز شدنشخدایشش خیلیا دوست دارن راک ازاد شه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اخه داداشی من عشق راکم یک جا از سایتها خارج کرک گذاشتن منتا اینا همش *****ه حتی زدن کرک فری هست بای باز شدنشخدایشش خیلیا دوست دارن راک ازاد شه
سایت رو بده من بهت بگم میشه یا نه:D
جدی میگم سایت رو بذار من و خیلی های دیگه **** شکن داریم!!!

sami01

کاربر سایت
May 23, 2012
26
سایت رو بده من بهت بگم میشه یا نه:Dجدی میگم سایت رو بذار من و خیلی های دیگه **** شکن داریم!!!
crack unlock the rock تو گول اینو سرچ کنید یوتوپ توضیح داده داداشی من نه فیلی دارم نه انگلیسی خوبه

---------- نوشته در 12:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 PM ارسال شده بود ----------

هیچکی عشق کشتی کج نیستا اینجا فک کنمکیا همه رو ازاد کردن با ایکس باکس360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
رفـــقا سلام هوس کشتی کج کردم تایپک اوردم فقط یک سوال بپرسم.(زیر خاکی نیستا..)
امکانش هست کسی save بازی با dlc قرار بده بشه فیض بیشتری با rock .shown micheal .masked kane...برد؟
یا نه اصلا dlc ها رو فقط باید دنلود کرد؟ من فقط این کاراکتر های دانلود میخوام ادم های ساختگی نمیخوام
علی تریپل .دانیال جان کمکی بکنید؟(علی جان هست؟)

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
رفـــقا سلام هوس کشتی کج کردم تایپک اوردم فقط یک سوال بپرسم.(زیر خاکی نیستا..)
امکانش هست کسی save بازی با dlc قرار بده بشه فیض بیشتری با rock .shown micheal .masked kane...برد؟
یا نه اصلا dlc ها رو فقط باید دنلود کرد؟ من فقط این کاراکتر های دانلود میخوام ادم های ساختگی نمیخوام
علی تریپل .دانیال جان کمکی بکنید؟(علی جان هست؟)
این امر وقتی شدنی هستش که دستگاه شما جی تگ باشه عزیز.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام اصلا قصد نداشتم تایبک بیارم بالا,ی سوال داشتم اینجا سوال کنم بهتره,من یک ms point مجانی گیرم اومده,حالا میخوام واسه 13 بزارم کنار
این dlc های کشتی کج حجم دانلدشون چقدره مثلا همین راک تو 12؟ arena و.. میشه گرفت؟
(اشکان جان دستت درد نکنه بابت جوابت)

ARAD YS

کاربر سایت
Aug 31, 2012
1
سلام
ممنون از دوستان بابت اظهار لطفشون و من که کاری نکردم و دست کسانی که اینا رو ساختن درد نکنه و من فقط چندتاش رو به سلیقه خودم ساختم:d

خوب کسانی که میخوان از این سیو استفاده کنن این مژده رو بگم که راه حل استفاده صحیح از سیو به صورت 100 درصد پیدا کردم چون بعضی از دوستان دفه پیش نتونسته بودن از سیو استفاده کنن.

این سیوی که الان میزارم فول کامپلیت هست وتمامی کاراکترها و ارناها که لیستشون رو دیدید درش هستن و بازی هم بصورت فول کامپلیت شده و خودم این سیو رو جوری ساختمش که دوستان بتونن با امورش زیر ازش استفاده کنن.

اول سیو زیر رو دانلود کنید.

Free Cloud Storage - MediaFire

اموزش دراوردن سیو از کنسول و وارد کردنش رو اکثرتون میدونید و چون اموزش اون راحته اون رو نمیزارم و هر کس بلد نیست بره به تابیک زیر و برنامه CONcept رو هم اگه ندارید از همین تابیک دانلود کنید.

راهنمای استفاده از save دیگران در کنسول xbox 360

قبل از شروع کار هم حتما از سیو خودتون بکاب بگیرید تا اگه مشکلی پیش اومد و یا از سیو خوشتون نیومد چیزی رو از دست ندید و برای استفاده از سیو مذکور هم حتما باید سیو خودتون رو بصورت کامل قبلش پاک کنید!

این اموزش برنامه CONcept هست که برای سیو wwe هست و طبق این روش فقط عمل کنید.

برای استفاده از سیو باید ID پروفایل و ID سخت افزاری کنسول رو بدونید و این دوتا ایدی رو میتونید از یکی از سیوهای داخل دستگاه خودتون که حالا میتونه مربوط به هر بازی باشه بدست بیارید.

برای دونستن ایدی کافیه برنامه CONcept رو باز کنید و از طریق گزینه open مسیر سیو مربوط به کنسول خودتون رو بهش بدین و طبق عکس زیر اون دو کد رو یکجا تو یک فایل نوشتاری نوت پد ذخیره کنید و برای اینکه در برنامه هم ذخیره بشه روی گزینه Save ID Set هم کلیک کنید.

qatmelk7qqz15b7sqweh.jpg

تا اینجا 60 درصد راه رو رفتین و حالا باید سیو بازی که میخوایم به دستگاهمون بریزیم رو باید اماده استفاده کنیم و معمولا اگه تعداد فایلهای سیو یک بازی کم باشه ما از همون تب اول برنامه که Single con file هست استفاده میکنیم و اگه تعداد فایلهای سیو بازی مثله همین بازی کشتیکج زیاد باشه از تب دوم برنامه که Multiple Con File هست برای سرعت عمل بیشتر استفاده میکنیم و در اینجا شما برید به تب دوم برنامه که Multiple Con File هست و روی اون کلیک کنید تا برید و حالا در این تب باید از طریق گزینه Add Con File همه فایلهای بازی کشتیکج رو بصورت یکجا انتخاب کنید و بعد از انتخاب نوبت همون دوتا ایدی هست که اینجا به دو روش میشه اونا رو در برنامه وارد کرد و یکی دستی هست که اونا رو با کپی کردن در کادر مربوطه اونا رو وارد میکنیم و راه دوم که اوسونتر هست فقط یکبار کلیک کردن روی گزینه Load ID Set هست و چون ما در مرحله اول ایدی رو ذخیره کرده بودیم اینجا بدردمون توسط این گزینه خورد و اگه احیانا این گزینه کار نکرد از همون روش دستی استفاده کنید و در پایان میمونه کلیک کردن روی گزینه Resign All و دیگه کار تمومه و فایل رو دیگه باید انتقال بدیم به کنسول.

تمامی مراحل هم به ترتیب شماره براتون مشخص کردم!!!

7ic4lo0gxy5rhqyv2xj.jpg
آقا دستت درد نکنه بسیار کامل بود فقط لینک دانلود سیوت پوکیده اگه یه چکش بکنی ممنون میشم :-* >:d

mahdinaderi

کاربر سایت
Sep 1, 2011
5
می تونید به opshen wwe12 برید و در cheats cod ان وارد شوید و در ان sTeeK jaIrE را وارد کنیدو ان وقت the rock باز خواهد شد اما باید کوچک و بزرگبودن حروف دقت کنید:)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
می تونید به opshen wwe12 برید و در cheats cod ان وارد شوید و در ان sTeeK jaIrE را وارد کنیدو ان وقت the rock باز خواهد شد اما باید کوچک و بزرگبودن حروف دقت کنید:)

نوش دارو,بعد از مزگ سهراب,دو ماه دیگه wwe 13 میاد کامل تر و با دو راک متفاوت و..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر