WWE`12 | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگر اخباز تازه قرار گرفت و زیاد شد احتمالا تایپک wwe 13 که قبلا زده شده بود میارم بالا ما باید این اخری ها بالا مالا ها باشیم حیف یاد here comes the pain و smackdown 2000 ps1 داره عمرمو اتیش میزنه و احتمالا بازی wwe brawel که اونم توی 2012 عرضه میشه و سبکش مثل کمبت شده و رینگ و اینا خبری نیست و spin off محسوب میشه یا علی wwe brawel هر کی خواست بیاره ما که حال نکردیم باهاش

Dark-Boy

کاربر سایت
Nov 17, 2011
46
سلام دوستان
من میخوام [FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)]رسلمنیا برم اما میگه تو اونجا باید حریفتو K.o کنی
من نمیدونم چطوری بکنم
لطفا کمکم کنید.
منتظرم
[/FONT][/FONT]

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان
من میخوام رسلمنیا برم اما میگه تو اونجا باید حریفتو K.o کنی
من نمیدونم چطوری بکنم
لطفا کمکم کنید.
منتظرم

جان سینا رو به قسمت Entrance یا همون ورودی ورزشگاه ببرید(قبلش یکم بزنیدش)بعد بالا سرش یه علامت Y زرد رنگ روشن میشه که Y رو میزنید و...

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
بله این کینی که اینا ساختن مال قدیم هست و الان کین لباسش مشکی هست و یه آتیش روی شلوارش کشیده شده که این کجا و آن کجا:D :|
نه عزیز دلم منظورم اون نیست
منظورم اینه که اصلا این شخصیتی که نقش کین ماسکدارو بازی میکنه کین نیستش

Dark-Boy

کاربر سایت
Nov 17, 2011
46
جان سینا رو به قسمت Entrance یا همون ورودی ورزشگاه ببرید(قبلش یکم بزنیدش)بعد بالا سرش یه علامت Y زرد رنگ روشن میشه که Y رو میزنید و...

من خیلی میزنم دیگه نفسش بالا نمیاد اما اونش y پر نمیشه
منظورتون از ورودی ورزشگاه کجاست؟
دقیقشو بی زحمت بگین

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اشکان جان وقتی زیاد کتک بخوری و بدن کاراکتر اصطلاحا درد بگیره زیرش میزنه y میزنی بعد بلند میشی بعد باید حریف فرصت بگیری و y بزنی بعد خود بازی بصورت مینی گیم وارد qte دکمه زنی میشه که میزنی تا فینیشر بگیری
بعضی استارها میشه بقیه باید خودت بزاری البته برای اون هایی که میشه این حالتی است اون هایی که میزاری فقز فینیشر خالی میگیری و تمام..
اقا یک نظری در مورد wwe 13 داشتم اگر بازی legend of wrestlemania بازی کرده باشید دیدید که یک مود داشت بنام revres و..باید عینا همون کارهایی که تو بازی واقعی مثلا استن و راک شده بود انجام میدادید و امتیاز میگرفتید که خیلی جذاب و خاطره انگیز بود و دقیقا همون صحنه ها تکرار میشد ولی بخاطر کنترا افتضاحی که thq مخصوص اون بازی ابداع کرد هیچ لذتی نمیشد ببری اگر همچین مدی در کنار rtw اضافه شه واقعا جالب میشه
مثلا بازی eddie brock lesnar backlash 2004
stone cold undertaker
big show brocklesnar survivor series 2002
batista triple h wrestlemania 21

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اشکان جان وقتی زیاد کتک بخوری و بدن کاراکتر اصطلاحا درد بگیره زیرش میزنه y میزنی بعد بلند میشی بعد باید حریف فرصت بگیری و y بزنی بعد خود بازی بصورت مینی گیم وارد qte دکمه زنی میشه که میزنی تا فینیشر بگیری
بعضی استارها میشه بقیه باید خودت بزاری البته برای اون هایی که میشه این حالتی است اون هایی که میزاری فقز فینیشر خالی میگیری و تمام..
اقا یک نظری در مورد wwe 13 داشتم اگر بازی legend of wrestlemania بازی کرده باشید دیدید که یک مود داشت بنام revres و..باید عینا همون کارهایی که تو بازی واقعی مثلا استن و راک شده بود انجام میدادید و امتیاز میگرفتید که خیلی جذاب و خاطره انگیز بود و دقیقا همون صحنه ها تکرار میشد ولی بخاطر کنترا افتضاحی که thq مخصوص اون بازی ابداع کرد هیچ لذتی نمیشد ببری اگر همچین مدی در کنار rtw اضافه شه واقعا جالب میشه
مثلا بازی eddie brock lesnar backlash 2004
stone cold undertaker
big show brocklesnar survivor series 2002
batista triple h wrestlemania 21

دوستان یه توضیحی در مورد Come Back میدین.:d

عزیز من اینو که خودش اشکان فهمیده بود منظورش اینه وقتی بر فرض مثال علامت ایکس ظاهر میشه باید چکار کنی؟
هرکی زودتر بزنه عمل میکنه یا تند تند فشار بدی یا نگه داری؟

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
عزیز من اینو که خودش اشکان فهمیده بود منظورش اینه وقتی بر فرض مثال علامت ایکس ظاهر میشه باید چکار کنی؟
هرکی زودتر بزنه عمل میکنه یا تند تند فشار بدی یا نگه داری؟

مثلا میگه X این دکمرو 2 بار بزن پشت سر هم عمل میکنه تست شد و جواب داد :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
روی legend اگه بازی میکنی پس همیشه در دکمه زنی ها cpu ازت سرتره.من حتی موقع گلاویز شدن هم 99% از مواقع به cpu میبازم.کامبک که اصلا نتیشه زد.بهترین راه اینه که اون رو به عنوان فینیشر سیو کنی.wwf out

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
روی legend اگه بازی میکنی پس همیشه در دکمه زنی ها cpu ازت سرتره.من حتی موقع گلاویز شدن هم 99% از مواقع به cpu میبازم.کامبک که اصلا نتیشه زد.بهترین راه اینه که اون رو به عنوان فینیشر سیو کنی.wwf out
موقع گلاویز شدن که حق با شما هستش ولی به نظرم برای Come Back زدن باید راهی باشه دیگه!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر