WWE`12 | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ign به شماره های قبلی هم خوب امتیاز داده بود بین 7.5 7.8 8.5 پایین نداده تا حالا
بهترین میانگین فعلا در اختیار smackdown vs raw 2007 و بعد از اون هم smackdown vs raw 2010
2007 میانگین 83
2010 میانگین 80
حوب فیزیک داینامیک بازی در وسایل چطور شده هنوز اون باگای وحشتناک داره پارسال روی هر وسیله یکسری باگ بود

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
راجع به سابمیشن هم در پست بالایی گفتم.باز اگه مشکلی بود در خدمتم

درسته ولی من وقتی که ساب میشن میکنم و تند تند یکی از این کلید ها رو میزنم به جای اینکه پر بشه خالی میشه اون خط و یا وقتی که نگه میدارم
میشه دقیق بکید باید چیکار کنم ؟؟؟ وقتی A رو میزنی و میره رو حالت ساب میشن باید چیکارای کرد ...................... ؟

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
درسته ولی من وقتی که ساب میشن میکنم و تند تند یکی از این کلید ها رو میزنم به جای اینکه پر بشه خالی میشه اون خط و یا وقتی که نگه میدارم
میشه دقیق بکید باید چیکار کنم ؟؟؟ وقتی A رو میزنی و میره رو حالت ساب میشن باید چیکارای کرد ...................... ؟
دقیقا منم همین مشکل رو دارم! میتونم 2سوته خلاص شم:D ولی نمیتونم وقتی کسی رو سابمیشن میکنم نگه دارم اصلا نمیشه یه جای کار میلنگه

---------- نوشته در 01:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:55 PM ارسال شده بود ----------

ign به شماره های قبلی هم خوب امتیاز داده بود بین 7.5 7.8 8.5 پایین نداده تا حالا
بهترین میانگین فعلا در اختیار smackdown vs raw 2007 و بعد از اون هم smackdown vs raw 2010
2007 میانگین 83
2010 میانگین 80
حوب فیزیک داینامیک بازی در وسایل چطور شده هنوز اون باگای وحشتناک داره پارسال روی هر وسیله یکسری باگ بود
این به نظرم از همه ی قسمت هاش بهتره. خیلی حرکات طبیعی شده
2007 همون بود که با ری نمیشد Bigshow بلند کنی درسته؟:D
باگ که داره ولی کمتر شده خیلی!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اره همونه
من خیلی به بازی جذب شدم بیشتر بخاطر همون فیگور قبل فینیشر و نرم شدن بازیه و با بودن براک خیلی حال میکنم خیلی توپ درستش کردن هم stylesh
و هم قدرتش خیلی بالاست..

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
نظرم نسبت به wwe12 اپدیت شد:d
سیستم دفاع چه افتضاهه.فینیشر ها رو که اصلا دفاه نمبشه کرد.فن های گرفتی ایستاده رو خیلی خیلی راحت میشه دفاع کرد.:(
ساختن کارکتر که اصلا تغییر نکرد(انگار بدتر شد):(
فن هایی که اضافه شدن نرم و قشنگ هستند ولی قدیمی ها اینطور نیستند.(با هم در تضادند):(
سیستم کامبک مشکلات زیادی داره.:(
توی ذهنم این بازی رو خیلی خیلی بزرگ کرده بودم . . . شاید اشتباه میکردم. . .:|. . . :(( . . . =((
کری لدیزما . . . لعنت به تو:angry:
در کل ولی خوبه:|

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
نظرم نسبت به wwe12 اپدیت شد:d
سیستم دفاع چه افتضاهه.فینیشر ها رو که اصلا دفاه نمبشه کرد.فن های گرفتی ایستاده رو خیلی خیلی راحت میشه دفاع کرد.:(
ساختن کارکتر که اصلا تغییر نکرد(انگار بدتر شد):(
فن هایی که اضافه شدن نرم و قشنگ هستند ولی قدیمی ها اینطور نیستند.(با هم در تضادند):(
سیستم کامبک مشکلات زیادی داره.:(
توی ذهنم این بازی رو خیلی خیلی بزرگ کرده بودم . . . شاید اشتباه میکردم. . .:|. . . :(( . . . =((
کری لدیزما . . . لعنت به تو:angry:
در کل ولی خوبه:|

عمو من که گفته بودم هیچی به 2007 نمیرسه الکی شلوغش کرده بودین
شایدم جو گیر شدین

• Like
Reactions: need to fight

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
هرچی هست خیلی از 2011 بهتره
خیلی حرکات طبیعی تر شده
توی کشتی کج واقعی هم نمیشه همه ی فینیشر هارو بدل کرد!:D
تو 2011 وقتی یکی فن میزد رو یکی دیگه توام میزدی انگار داری هوارو میزنی...که تو این اینجوری نیست خیلی حرکاتا اضافه شده که باعث میشه بازی به کشتی کج واقعی نزدیکتر بشه
حالا برید سراغ 2007:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کسایی که بازی نکردن اصلا بازی نکوبن از روی حرف کسی از شماره های پیشین 100 درصد بهتره اصلا همین نرم بودن بازی شما رو جذب میکنه
شاید نمراتش جالب نشه
ولی خوبیش اینه میشه موقع فینیشر و فن دخالت کرد فینیشر میشه بلوک کرد اصلش به سخت بودنشه
ادامه نمرات
Totally360
Nov 22, 2011

90

AtomicGamer
Nov 22, 2011

90

XboxAddict

Nov 23, 2011

87

Games Radar (in-house)
Nov 22, 2011

80

ZTGameDomain
Nov 23, 2011

83
GamerNode

80
Nov 22, 2011

Cheat Code Central
78
Nov 22, 2011

Game Revolution
Nov 22, 2011

75
GamePro

Nov 22, 2011

70
میانگین بازی با 15 نقد بالا اومد و به 78 رسید به نظرم میره بالای 80

آخرین ویرایش:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
هرچی هست خیلی از 2011 بهتره
خیلی حرکات طبیعی تر شده
توی کشتی کج واقعی هم نمیشه همه ی فینیشر هارو بدل کرد!:D
تو 2011 وقتی یکی فن میزد رو یکی دیگه توام میزدی انگار داری هوارو میزنی...که تو این اینجوری نیست خیلی حرکاتا اضافه شده که باعث میشه بازی به کشتی کج واقعی نزدیکتر بشه
حالا برید سراغ 2007:D

اون که اره
اخه 2010 نسبت به 2011 خیلی بهتر بود و من بعد از یمدت بازی کردن 2011 رفتم سراغ همون 2010
2007 که اصلا بحثش جداست یچیزی مثل فوتبال 99:d

من که گفتم بازیش خوب نیست هی تعریف میکردین ازش
من با تنها بازی هایی کشتی کجی که واقعا حال کردم 2007 و here come the pain بودن

حرف راستو از بچه قدیم بشنو

کسایی که بازی نکردن اصلا بازی نکوبن از روی حرف کسی از شماره های پیشین 100 درصد بهتره اصلا همین نرم بودن بازی شما رو جذب میکنه
شاید نمراتش جالب نشه
ولی خوبیش اینه میشه موقع فینیشر و فن دخالت کرد فینیشر میشه بلوک کرد اصلش به سخت بودن

جیگریه عمو
کسی بازی رو نکوبید
فقط بخوای مقایسه کنی
اون گیم پلی که نسخه 2007 تو اون زمان داد 2012 همچین کاریرو انجام نداده
هرچند خیلی طبیعی تر و نرم تر شده
ولی انصافا همین که سخت شده خیلی عالیه
چون واقعا از بیش از خد راحت بدون 2010 و 2011 رنج میبردم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من با حرفهای بعضی از دوستان مخالفم من مطمتن هستم امسال از سالها پیش خیلی بهتر شده من که ازش لذت میبرم برام هم مهم نیست که توی سایتها چند گرفته مهم اینه که ازش خوشم میاد نمیگم ایراد نداره که یکی از ایرادهاش بدن استارهاست که چندتاشون را بد ساختند مثلا الکس رایلی اون بدنش کوچکتر از سرشه یک خورده روی این قسمتها باید بهتر کار میکردند.
در مورد سبمشن که دوستان گفتند باید بگم شما باید اونقدر حریفتون را بزنید که بی حال بشه حتی یک فنیشر روش استفاده کنید بعد اینکارو انجام بدید اون گیو اپ میکنه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
ما هم سالی یک نظر میدیم اینم در مورد این بازی کذایی هست!!!
خوب طبق معمول بجای اضافه شدن بعضی از قابلیتهای ورژن قبلی حذف شده.
نظیر حذف تمرین کردن در منو و بجای دو میز گزارشگر در بازی فقط یک میز هست و چند حرکت فنی که هکرها در انلاین پدره افراده اماتور رو باهاش در میاوردن در ورژن سابق و گرافیک کارکترها اصلا پیشرفتی نداشته و طبق معمول عوض شدن سیستم کنترل بازی برای کسانی که از ورژن قبلی اومدن به این ورژن عذاب اور شده بطوری که خود من بعد از دو روز بازی کردن هنوز جای دکمه دویدن کاراکتر رو بعضا اشتباه میزنم و امان از باگ در مسابقه هل این سل در حالت سه نفره یا بیشتر خصوصا وقتی پایین رینگ میری و وقتی حریف رو میزنی و میخوای بلندش کنی قشنگ چندین متر جا به جا میشن و تازه من این باگها رو در اولین دوره بازی در هل این سل دیدم و حتی کارکترها روی هوا هم راه میرفتن و خنده دارترین جاش این بود که صندلی به دست یکی از کارکترها چسبید و دیگه ازش جدا نشد تا اخره بازی و گیم پلی بازی هم از نظره من افت داشته و اصلا بازی دلچسب نیست و بدتر از همه اینکه هیچ سبک مبارزه ای جدیدی به بازی اضافه نشده و کاراکترها در بازی حتی با زدنه فینشر چند ثاتیه بعد زرتی بلند میشن و ادم میمونه چه فندی بزنه حداقل ده ثانیه راحت تو بازی بچرخه و تنها نکته مثبت بازی کارکترهای زیاد هست و چون من دستگاه جیتگ داشتم تو سه سوت همه اونها رو باز کردم ولی اونقدرا هم حال نداد و قسمت استوری لاینش هم بد کار نشده و در کلا فضای بازی هم شده انگاری حالت واقعی اون که سرد و بی روح شده و این بازی رو من به تمامی افراده زیر 12 سال پیشنهاد میکنم چون روحه مبارزه درش دیده نمیشه.

اینم یه عکس از تمامی کاراکترهای بازی که خودم گرفتم.

http://up2.iranblog.com/images/p1tlzhfs3icd1mvsiqyk.jpg

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نمیدونم شما رو چه حسابی اومدی به زیر 12 سال گیر دادی حالا بازی مشکلش چیه دیگه باید کلشون کنده میشد خون که داره و ... فکر نمیکنم برای 12 سال مناسب باشه و بازی میخواد کل جماعت جذب شن نه فقط یک قشر خاص شما اگر الان خود کشتی کج هم نگاه کنید وضعش از این خراب تره باید زیر 6 سال نگاه کنه شاد شه فعلا مشکلات بازی این رده سنی نیست به نظرم همون گرافیک قدیمی شده مدلینگ تماشاگرا نبود تنوع سخت تر شدن رستلمانیا باعث شده بعضی سایت ها نمرات پایینی بدن به نظرم تازه نسل داره تموم میشه بازی روند صعودی گرفته در حالی که از همون 2009 باید بیخیال ps2 میشدن و روی همین کنسول ها تمرکز میکزدن تا الان و این نسخه فقط گرافیک افزایش میدادن امیرعزیز باهات موافقم حالا شما استن هم که است یک رقابت با براک بنداز نابودش کن فقط استن کولد دو تا استانر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر